Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 153, kokku 227 EsimeneEsimene ... 53103143151152153154155163203 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 041 kuni 3 060, kokku 4531
  1. #3041
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    niiet muchosel on pohui

    "savi et rigged minge m2ngige tehke rake $$ tuleb meile"

    ??
    Loe palun algset postitust ja ära räägi oma jutule nii vastu. Algul trollid oma mõttetu postitusega, ja siis hakkad toetama, et ongi rigged. Palun - kui sul ei ole midagi öelda faktipõhist, siis ära kirjuta, sest ma ei edaspidi ei vaevugi siia vastama. Saad aru, ma tõsiselt ei räägi miskitest mõttetutest reg-fishidest, kes on 30/14, postflop enam-vähem skilliga, vaid suurtest donkidest, kelle eest ma sisuliselt nüüd HNR-isin.

    Miks ma peaksin seda tegema ja sellist mulli suust ajama, et tuba rigged? Ma räägin, et see on goldmine. Nagu heads-upis tuleb agro-donk, keda olen päev otsa oodanud, siis ma löön käsi kokku ja loen raha. Juhtub ja on juhtunud ka HUs kõige suurtemate donkide vastu downswinge.

    Kõige rämedam ongi see, et mida rohkem ma mõtlen, seda võimatum on tõestada ilma andmebaasita ja statistikata. Kui ma mõtlen enamus käte peale, siis suuremalt jaolt olid coolerid või suuremalt jaolt drawdest läks mööda. Kui ma tulen postitan siia 20-30 kätt, kus drawd läksid mööda ja selle alusel väidan, et tuba on rigged, siis mind naerdakse ju lihtsalt välja. Meenutab leitsi downswingi, kus AA ei saanud pres actionit... :P

    Seega oleks vaja suurt andmebaasi, et väita statislist anomaaliat. Ainus, mida ma sa saaks tõestada on see ,et tegu on suurte fishidega, väga suurtega, postitades käsi/screenshote. Kuna andmebaase ei ole, siis on sedagi suht võimatu teha.

  2. #3042
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Ranka, sa saad samamoodi aru, et heidab see halba varju küll muchosele aga respect, et sellest siin kirjutasid. PEACE!
    Mind ei häirinud see, et Muchosega seotud. Mind häiris see mõttetu trollimine. Seoses Muchosega - kui ma täna öösel/homme päevaks kokkulepet ei saavuta, siis tuleb Muchosega seosest väga mustav kiri. Aga ma ei soovi sellest rääkida hetkel - ma räägin ausalt, et see on rigged.

    Ma ei tuleks lampi ju vinguma, eriti 10k samplega! Ma tean, mis on sampled. Ma tean, mis on fishid. Ma tean, mis on downswingid. Ma olen headsupis jooksnud suurte fishide vastu 30 000 kätt break-even, eluhaiged käed, elu sitt downswing aga ma teadsin ju, et ei ole rigged. Downswing.

    Hetkel tolle Speed Pokeriga ma seda väita kahjuks ei saa.

  3. #3043
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    ma kyll ei trollinud

    mul pole aega su original posti uuesti l2bi lugega aga kui sa leveldasid siis w/e

    kui sa seriously arvad et see rigged siis minu arust see v2ga otseselt seotud muchosega kui nende v6rgustikus rigged tuba

    peace

  4. #3044
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ma kyll ei trollinud

    mul pole aega su original posti uuesti l2bi lugega aga kui sa leveldasid siis w/e

    kui sa seriously arvad et see rigged siis minu arust see v2ga otseselt seotud muchosega kui nende v6rgustikus rigged tuba

    peace
    Ei ma ei levelda rigged koha pealt.

    Loomulikult on see selles suhtes Muchosega seotud, et see nende võrgustiku tuba, aga kuna see on neile väga uus tuba, siis ei pruugi ka nemad mitte midagi teada. Ütlesin ka Timile, et sa peaksid nägema võite/kaotusi ja reigi suhet. Võrdle seda näiteks Eneti või mõne muu toaga.

    Tema peaks saama long-runni suhteliselt kiiresti - kuu/kahega, sest tal on rohkem mängijaid mängimas. Ta küll lubas seda teha, aga ma arvan, et ka tema arvab, et ma mul on downswing, variatsioon jne. et bshit standard rigged pasa jutt.

    Mul on veel seal low-stakes mängijaid ja nad räägivad täpselt sama juttu.

  5. #3045
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    yup ma lihtsalt r22gin et oleks minu teha siis ma proovikisin kiiresti sellest toast vabandeda

    ja samamoodi kui olympic oleks minu ja ma saaks teada et ipokeris botid ja keegi asjaga ei tegele siis vahetaks networki jne

    see oli k6ik mis ma 6elda tahtsin, mitte trollida/m6ttetuid poste teha jne

  6. #3046
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    yup ma lihtsalt r22gin et oleks minu teha siis ma proovikisin kiiresti sellest toast vabandeda

    ja samamoodi kui olympic oleks minu ja ma saaks teada et ipokeris botid ja keegi asjaga ei tegele siis vahetaks networki jne

    see oli k6ik mis ma 6elda tahtsin, mitte trollida/m6ttetuid poste teha jne
    Kui sa oleksid CEO ja üks mängija kaebab 10 000 käe põhjal, et asi on rigged - sa tõesti loobuksid? Sa ei võtaks seda, et another bshit whine and bad beat story?

    Teine lause on sul wrong, siis sa peaksid kohvrid kokku pakkima online-gaming tööstuses. Tegeletakse, aga küsimus on see, kui efektiivselt ja suured toad nagu PokerStars sind küll oma hõlma alla ei võtaks, sest sa ei paku neile ju lisavaluet. Googelda shanky bots vms. ja absoluutselt igale võrgule on tehtud botid.

    Toona kui see iPokeri HU teema meil foorumis oli, siis filipiinidel elav sõber, kes HUd mängib saatis mulle screenshotid ja mailid, mis ta edastas Partyle. Enam mul kahjuks neid meile alles ei ole ja seal olid täpselt samad botid, sama süsteem ja samad statid ning need eksisteerisid kuid. Too vend raporteeris neist 4-5 kuud varem, siis kui ta mulle rääkis, botid veel mängisid.

    Online pokker ei ole aus ja seda samat paska on igalpool: alates kõige väiksemast lõpetades kõige suurema pokkeritoaga. Küsimuseks jääb, kui efektiivselt ja tugevalt probleemiga mingi tuba tegeleb.

  7. #3047
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Veel teemat arutledes siis kõige jubedamad on just anonüümsed lauad, sest siis ei saa mängijad ise statistiliselt mitte midagi tõestada ja pokkerituba võib väga vabalt silmad kinni pigistada. Küsimuseks siinkohal jääb, kas boti omanikud hetkel suudavad anonüümsetes 100BB laudades +EV botte teha või mitte.

  8. #3048
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui sa oleksid CEO ja üks mängija kaebab 10 000 käe põhjal, et asi on rigged - sa tõesti loobuksid? Sa ei võtaks seda, et another bshit whine and bad beat story?
    ma m6tlesin seda pigem nii et nt kui sina oleksid ceo mis sa siis teeksid?

    obv ma insta ei loobuks aga ma uuriks ja kui selle tulemusena oleks sama kindel kui sa praegu siis jah

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Teine lause on sul wrong, siis sa peaksid kohvrid kokku pakkima online-gaming tööstuses. Tegeletakse, aga küsimus on see, kui efektiivselt ja suured toad nagu PokerStars sind küll oma hõlma alla ei võtaks, sest sa ei paku neile ju lisavaluet. Googelda shanky bots vms. ja absoluutselt igale võrgule on tehtud botid.
    ma pakiks oma kohvrid ongames lahti praegu nt

  9. #3049
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ma m6tlesin seda pigem nii et nt kui sina oleksid ceo mis sa siis teeksid?
    Midagi. Mitte midagi, sest sample on liiga väike ja kõrvalvaatajana sa ei saa pooli asju teada.

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    obv ma insta ei loobuks aga ma uuriks ja kui selle tulemusena oleks sama kindel kui sa praegu siis jah

    ma pakiks oma kohvrid ongames lahti praegu nt
    Arvad, et ongame on see puhas tuba? Ei ole, juba nende reik on ju shady :)

  10. #3050
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    ei ma tean et ongames on botte jne aga sellega tegeletakse ja see k6ige normaalsem network imo

  11. #3051
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Midagi. Mitte midagi, sest sample on liiga väike ja kõrvalvaatajana sa ei saa pooli asju teada.
    mh

    ma ei saa aru

    kas sa oled kindel et see speedpoker vms on rigged v6i sa ei ole kindel?

  12. #3052
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    kõrvalvaataja lihtsalt see, kes ise ei olnud laudades . statsi vaataja .

  13. #3053
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Selle mõte oli selles, et ranka on kindel.

  14. #3054
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    mh

    ma ei saa aru

    kas sa oled kindel et see speedpoker vms on rigged v6i sa ei ole kindel?
    Olen kindel. Loe mu eelnevaid poste ja selgitan viimast korda: 10 000 samplega statistilist anomaaliat tõestada on suhteliselt võimatu. See tähendab, et kui sa sooviksid seda läbi minu käte tõestada, peaksid sa kõik need 10 000 kätt mõttega läbi mängima.

    EDIT: seda sa tõestaksid ainult endale

  15. #3055

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Mul sõber mängib vaheldumisi starsis ja ühel väikesel saidil, mis ei salvesta HH. Starsis on blindide pealt hull miinus, aga ei suuda callimata olla kõiki suited kaarte, kuna teises toas toodab see hästi raha.
    Aga ise lasin kunagi oma pokerstarsi ja OO käed holdem managerist läbi ja oli küll anomaaliad, aga kuna sample väike, siis ei viitsinud eriti tegeleda ja pakkisin oo-s asjad kokku. Filtriks panin, et paljudes kätes on turniks double suited maas. Muid filtreid proovisin kah, põhiliselt turni kaart tappis actionit koguaeg

  16. #3056
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ma m6tlesin seda pigem nii et nt kui sina oleksid ceo mis sa siis teeksid?
    selle kysimuse all ma m6tlesin et mis sa teeks kui sa praegu laksust ceo-ks saaksid

    ma eemaldaksin toa kui oleks t2idetud 2 kriteeriumit

    1) sul on selleks v6imu (oled ceo)

    2) oled sama kindel, et tuba on rigged, kui sina praegu


    ma l2hen tilti juba

  17. #3057
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    selle kysimuse all ma m6tlesin et mis sa teeks kui sa praegu laksust ceo-ks saaksid

    ma eemaldaksin toa kui oleks t2idetud 2 kriteeriumit

    1) sul on selleks v6imu (oled ceo)

    2) oled sama kindel, et tuba on rigged, kui sina praegu


    ma l2hen tilti juba
    Laseksin saata suure sample jagu käsi, kus kõikide holekaardid on paljastatud. Leiaksin inimese, kes koostab sellest andmebaasi, mida saab filtreerida (pm. käte konverter Starsi, Party vms. formaati). Sama teeksin mängija kätega, kes kaebas, et rigged.

    Viimast seepärast, et ehk näiteks X mängija on muidu 23/21 solid TAG 6-maxis, aga pundiga tehti kokkumängu ja statistikas toimuvad isegi siis 10k käe juures suured kõikumised.

    Kui kõik klapib, jutul lõpp. Kui tekivad statistilsed kalded. Näiteks 23/21 solid TAG-id muutusid neljakesti ühes lauas 55/33 tüüpideks, siis hakkaksin analüüsima eelneva-[kahtlustatava]-tuleviku mängu patternid: mängukäed, betting sized, drawimine jne.

    Muideks ma ei väida seda, et suur donk: lihtlabene 65/28 tüüp, kes paneb igal tänaval pot-pot-pot, peab ALATI kaotama. Ei pea, kui vastas on veel kohutavamad mängijad. Aga ma väidan seda, et ükskõik milline mõtlev TAG, kes võidab PokerStarsis, võidaks seal veel rohkem.

  18. #3058
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Pean hetkel Ongames rahasid läbi mängima ja üllatuseks ei olegi nii kohutav soft, nagu olen alati arvanud. Juhtus ka selline käsi:

    Ongame Network $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2010451
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $101.00
    Hero (MP): $254.38
    CO: $207.73
    BTN: $323.90
    SB: $55.74
    BB: $101.93

    Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with 5 5
    1 fold, Hero raises to $2, CO raises to $9, 3 folds, Hero calls $7

    Flop: ($19.50) J T 5 (2 players)
    Hero checks, CO bets $11.50, Hero raises to $50, CO calls $38.50

    Turn: ($119.50) 2 (2 players)
    Hero bets $195.38 all in, CO calls $148.73 all in

    River: ($416.96) 4 (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: $416.96
    Hero shows 5 5 (THREE_OF_A_KIND FIVE)
    CO shows A A (PAIR ACE)
    Hero wins $413.96
    (Rake: $3.00)

  19. #3059
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Keegi riveri oleks bettinud? Korra mõtlesin, aga ei julgenud.

    Ongame Network $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2010457
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $41.10
    SB: $98.50
    BB: $283.82
    Hero (UTG): $133.50
    MP: $107.46
    CO: $114.46

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with Q J
    Hero raises to $3, 1 fold, CO calls $3, 2 folds, BB calls $2

    Flop: ($9.50) Q J K (3 players)
    BB checks, Hero bets $6, CO folds, BB calls $6

    Turn: ($21.50) 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $19.50, BB calls $19.50

    River: ($60.50) 9 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Final Pot: $60.50
    BB shows 3 3 (PAIR THREE)
    Hero shows Q J (TWO_PAIR QUEEN, JACK)
    Hero wins $57.50
    (Rake: $3.00)

  20. #3060
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Kui kogu selle Speed pokeri / Instadeali taga on ikka veel (kunagi oli, ei viitsi uurida hetkeseisu) hr. Hildebrand, siis ma olen 100% kindel, et mingit scammi / superusereid jms sitta seal ei toimu. See vend on liiga aus selliste asjade jaoks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES