Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 168, kokku 220 EsimeneEsimene ... 68118158166167168169170178218 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 341 kuni 3 360, kokku 4391
  1. #3341
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas


  2. #3342

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    arvan, et ei pea ennast süüdistama selles uudiste vähesuses. ei ole vaja igasugu freerolle jms käsna kajastada. parem tee taas mingi "kambakesi 100'000-ni vol 2013" projekt, kus saad iganädalasi kokkuvõtteid teha ja inimesed saavad kaasa elada ning tunda heameelt kui eesmärgini jõuate või kõrbete (usus mind, on ka selliseid haigeid kes viimasest mõnu tunnevad, ise pole selline aga siin foorumis on paar imelikku silma jäänud).

    samuti vaata seda - http://www.husng.com/content/hsr-wee...kes-again-inte sellist värki võiksid siin avaldada iganädalaselt - see on sisu mis põhimõtteliselt ennast ise genrereerib. tuleb lihtsalt sundida tuntumad eestlasest high-stakes nimed enda tulemusi sulle (või volitatud isikule) iganädalaselt edastama (+ graafikud + dollarites, mitte bb-des, et saaks lugeda reaalset raha mis kellegil käest läbi käib ja arvet pidada).

    lisaks soovitan sul leida mingid meetodid millega hott tagasi postitama meelitada, sest ta suutis just foorumisktsioonis korralikku hinge sees hoida mitmetel aruteludel.

    EDIT: see "tunne kaaslast" intervjuude-seeria on ka hea pokkeriprode omaloodud content, mille avaldamist tasub jätkata.
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 18.02.13 at 14:27

  3. #3343
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tehke projekt kus ma saan 100K rolli ja te peate võistlema minuga, et kas suudate minu tehtud kaotused tasa teha kamba peale.

  4. #3344

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Ma väga vabandan, Vandalar, aga kahjuks ei ole see võimalik. Vaadates su käsi, mida sa foorumisse oled postitanud, siis peab tõdema, et pokkerimängust tead sa sama palju, kui lehm pühapäevasest päevast. Sa meenutad mulle mu tohmanitest kursavendi, kes suudavad eksamil, kus lubatakse kõiki materjale kasutada, ikka kuidagi moodi läbi põruda.

  5. #3345
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    ranka tee tehke talle keegi enda well, seda pole ju veel?

  6. #3346
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    "Kokkuvõtvalt võiks öelda, et Aasia ei tundugi enam nii huvitav ja on mu jaoks ammendunud. Tahaks öelda, et ma ei tule siia kunagi tagasi, aga never say never"

    Väga värskendav lause kõigi nende "oomg tai goat goat jee aasia woohoo" seas (Y)

  7. #3347

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    eksid omg tai ladyboy ees prolly

  8. #3348

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    No aasia sai lõpuks läbi sõtkutud, viimane piisk Ranka Aasia kohvrisse oli see kui ladyboy paugu näkku lasi - rohkemat pole vajagi, kõik tehtud-nähtud.

  9. #3349
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    krdi Tigrano. oli sama tark ja rahulik kui lenC. äkki sa ranka saad talle pinda käia, et ta siia oma ülevaate teeks oma pokkeri karjäärist? ala well stiilis? küsimused ja värgid?

  10. #3350
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    "Kokkuvõtvalt võiks öelda, et Aasia ei tundugi enam nii huvitav ja on mu jaoks ammendunud. Tahaks öelda, et ma ei tule siia kunagi tagasi, aga never say never"

    Väga värskendav lause kõigi nende "oomg tai goat goat jee aasia woohoo" seas (Y)
    Just vastupidi, pfff, fking loll inimene, kes ei tea, mis on hea. Mine tra istu oma lumehangedes ja sumpa mingi pasa sees 6 kuud aastas. Täiesti arusaamatuks jääb kuidas saab 2 korda aasias käinud inimene öelda, et see on ennast ammendanud. Eriti veel siis kui ta 90% ajast on nii lakku täis, et päris täpselt ei saa aru, kus, kes või milleks ta üldse on ja vahib kui mingi värdjas pihku taob.

  11. #3351

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    lol

  12. #3352
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    Just vastupidi, pfff, fking loll inimene, kes ei tea, mis on hea. Mine tra istu oma lumehangedes ja sumpa mingi pasa sees 6 kuud aastas. Täiesti arusaamatuks jääb kuidas saab 2 korda aasias käinud inimene öelda, et see on ennast ammendanud. Eriti veel siis kui ta 90% ajast on nii lakku täis, et päris täpselt ei saa aru, kus, kes või milleks ta üldse on ja vahib kui mingi värdjas pihku taob.
    mul jäi täpselt sama mõte. mida ta fuk siis üldse reisib? aasia on üüratu, sealseid vaatamisväärsusi üks inimene elu jooksul ei suuda ära vaadata. seal on tuhandeid keeli, tuhandeid maailmavaateid, mõtteviise. sai oma linnukese jälle kirja ja las minna. lihtsalt on inimesi kes ei SAAAGI kunagi sellest aru, millest nad ilma jäävad. ala oli lahe hotell.

  13. #3353

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Minge p*** krdi kuumafriigid, palavust on meil siingi üle mõistuse palju.

  14. #3354
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mul jäi täpselt sama mõte. mida ta fuk siis üldse reisib? aasia on üüratu, sealseid vaatamisväärsusi üks inimene elu jooksul ei suuda ära vaadata. seal on tuhandeid keeli, tuhandeid maailmavaateid, mõtteviise. sai oma linnukese jälle kirja ja las minna. lihtsalt on inimesi kes ei SAAAGI kunagi sellest aru, millest nad ilma jäävad. ala oli lahe hotell.
    Inimesed on erinevad... Ma väärtustan vägevat telekat suures toas mida saab aastaid kasutada rohkem kui nädalast reisi Miamisse, so what?

  15. #3355
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Minge p*** krdi kuumafriigid, palavust on meil siingi üle mõistuse palju.
    sina ära mölise, käi riiaski ära

  16. #3356
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Inimesed on erinevad... Ma väärtustan vägevat telekat suures toas mida saab aastaid kasutada rohkem kui nädalast reisi Miamisse, so what?
    mida sa nüüd teed? ironiseerid? ranka üle? minu üle?


    lol, nice level :D

  17. #3357
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mida sa nüüd teed? ironiseerid? ranka üle? minu üle?


    lol, nice level :D
    Huh? Ei ole level.

  18. #3358
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Huh? Ei ole level.

    dafucqq relevel.

  19. #3359
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    ma juba mõtlesin ülipika teksti Codeccile vastuseks, enne kui aru sain, et ta on HU mängija.

  20. #3360
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    krdi Tigrano. oli sama tark ja rahulik kui lenC. äkki sa ranka saad talle pinda käia, et ta siia oma ülevaate teeks oma pokkeri karjäärist? ala well stiilis? küsimused ja värgid?
    Kindlasti Tigrano mängib pokkerit, ja mängiks edaspidigi, aga kuna ta tegeleb muude tegevustega, mis nõuab väga palju aega, siis seetõttu puhtfüüsiliselt ei saa ta enam nii palju aega pokkerile pühendada.

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    Just vastupidi, pfff, fking loll inimene, kes ei tea, mis on hea. Mine tra istu oma lumehangedes ja sumpa mingi pasa sees 6 kuud aastas. Täiesti arusaamatuks jääb kuidas saab 2 korda aasias käinud inimene öelda, et see on ennast ammendanud. Eriti veel siis kui ta 90% ajast on nii lakku täis, et päris täpselt ei saa aru, kus, kes või milleks ta üldse on ja vahib kui mingi värdjas pihku taob.
    Prantslane Anthony, kes elas mingi aja ka Eestis ja võitis ära Eesti netipokkeri meistrivõistlused valis alati omale sihtkohaks riigid, kus oli palju külma ja lund. Kuidas sa saad öeda, et su «fking loll inimene, tra mine istu lumehangedes ja sumpa mingi pasa sees 6 kuud aastas» on just see õige maailmavaade?

    Loomulikult ei ole Aasia end ammendunud, nagu ei ole ükski riik peale Eesti, aga siia tagasitulles ei olnud mul enam mingit ohood ega WTF-i. Teiseks oled sa ise loll, sest suur osa turiste käib Aasia riikides just seksturismi pärast oma frigiidseid ja perverseid ihasid rahuldamas väga odava raha eest, mitte ei käi vaatamisväärsusi vaatamas.

    On ka erand Aasia riike kuhu ma kindlasti soovin kunagi minna nagu näiteks Jaapan, Korea. Teiseks on mu lemmik(linn)riik Macau ja sinna ma koliks pikemaks. Väga puhas, turvaline, moderne jne.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES