Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 172, kokku 226 EsimeneEsimene ... 72122162170171172173174182222 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 421 kuni 3 440, kokku 4505
  1. #3421
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Probleem Macauga on see, et põhiklient ei ole nõudlik. huvitab ainult, et oleks hästi palju vilkuvaid tulesid slottidel ja et saaks highrollerite baccarad lasta. söök/jook toimub niikuinii gamblimise kõrvalt ehk mingi nuudli värk käib küll ilmselt. meelelahutusest huvitab neid ainult kabaree kus PEAVAD olema PIKAD VALGED naised. muu suht savi minuarust.

    Üldiselt kui hiinlane tahab mingit gurmee värki siis ta läheb macaust Hong Kongi. macaud nimetavad nad pimedaks eeslinnaks hong Kongile kui ma õigesti mäletan, vähemlat üks jutusees ütles nõnda.

    endale meenub Macau meelelahutusest 1 hea viskibaar Starworldi kasiinos kus sai 14 vms korrusel ka väljas istuda ja päris hea oli soojal õhtul viskit libistada (väga suur viski valik oli ja sain mitmeid viskisid seal mida Eestis ei müüda)

    siis paar restot on ka head, aga sinna sain ma ainult esimene kord kui kohalikud viisid, ise ei leiaks never üles, kuskil imelikel tänavatel asusid, aga nagu uksest sisse sai siis kohe voilaa teine maailm. niiöelda kohalik köök mida saab vanalinnas on need suitsulihad või ma ei teagi kuidas nad neid kutsuvad ja siis eggtardid ja küpsised, kõik vist on portugali köögi pärand. hai suppi sain ka seal proovida ja mingeid imelikke molluskeid kuid jällegi oli siis kohalik abiks kes oskas õigesse kohta viia ja õigesti neid tellida, ise ilmselt jällegi hakkama ei saaks.

    ühesõnaga macau probleem võrreldes las vegasega on:
    *inglise keel olematu, mistõttu isegi kui on teenuseid ei osata valgele inimesele pakkuda või ei saa aru kui valge neid küsib
    * hiina klienti huvitav ainult kõik mis on gamblimisega seotud
    * raha on liiga lihtne, et vaeva näha veelgi rohkem ehk konkurents ei ole veel piisavalt tugev et meelelahutusele panustama hakata.
    * hiinlasi on lihtsalt liiga palju võrreldes valgega ja kõik on neile suunatud.

    hetkel kõik
    Viimati muudetud ESTPatrick poolt : 24.03.13 at 22:36

  2. #3422
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    lihtsalt veelkord tänud ranka, et viitsid oma reisidest blogisse kirjutada.. väga huvitav ja lahe.. (Y)

  3. #3423
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    yw

  4. #3424
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Oh ei teadnudki, et updatetud. Lugesin ka läbi ja eelmisi reisikokkuvõtteid ka lugenud ja loen edaspidigi.

  5. #3425
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Teine inimene juba küsis, et mis mu blogi aadress on, või millest käib jutt.

    Blogi aadress: http://ranka.pokkeriprod.com/ (Uuendan, kui midagi tõsist öelda on ehk põhiliselt reisid). Postitus, millest käis jutt: http://ranka.pokkeriprod.com/2013/03...013-kokkuvote/

  6. #3426
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    n1 ranka baranka!

  7. #3427
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    ja edaspidi üritan nii vähe, kui võimalik vältida Aasias urkariike ja hotelle
    n1

  8. #3428
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Viimasest postitusest on möödunud kuid. Lühikesed ööd asendunud pikkade päevadega, lumehanged tärkava muru ja esimeste kevadsoojadega. Koos kevade tuleku ja uue aastajaga olen jälle leidnud omale uue mängu. Seekordseks siiis lausa sõimusõnana ja kõikide heterode hirmsaim luupainajast formaat MTT-d (turniirid on pededel).

    Miks?

    Ring-game ei viitsi, HU cashi ei viitsi, HT-des lobbysid oodata ei viitsi, õppida ka ei viitsi, aga samas mulle meeldib mingil määral aega planeerida ja seega MTT tundub sobivam formaat. Hetkel pettuma ei ole pidanud ja mõned päevad nädalas teha 6-10 tunnine sess on täiesti piisav, et tappa mu pokkerivajadus, aga samas teenib ka lisaraha.

    Sampled on olematud hetkel: kõigest mõnisada turniiri, aga olen ühte asja otsustanud. Pühapäeviti lõpetan MTT-de mängimise ära. Väga häid turniire on tohutult, aga pühapäeviti nende fieldid on liiga suured. Seega venib sess hommikul kolmeni ja kohe voodisse minna ei jaksa ning nüüd ma siin olen: limpsin nagu parm esmaspäeva varahommikul rummi ja ootan, et millal magama minna saab.

    Kokkuvõttes on see mulle -EV. Rütm läheb väga sassi. Esmaspäevad on olemuselt suhteliselt töised ja seega pean enamus asju lükkama homse kaela, mis omakorda tähendab väga halba aja planeerimist ning mõjub ühtlasi ka tujule halvasti.

    Lasin ka SCOOP 500-eurose reload boonuse peale ning hakkasin mõtlema, et kus kurat ma selle lahti mängin. Turnades ei maksa kuuga paarsada dollarit reikigi (ma ei ole full-timer) ning proovisin HT HUSNG $30-neseid. Eeldasin aasta möödudes natuke tugevamat taset, aga hetkel seda ei leidnud. Sample olematu ja jätkan seal boonuse grindimist. Naljakas, et Kyle Aiken seal oli, kes oli ka toona sajaste mängija.

    SCOOP-ist võtan ka osa. Alguses mõtlesin, et paljudest eventidest, aga kui kurat on seal head struktuurid ja suured fieldid siis üle kolme päeva nädalas mängida vist siiski ei jõua.

  9. #3429
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga miks me üldse minust räägime?
    :)

  10. #3430
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Viimasest postitusest on möödunud kuid. Lühikesed ööd asendunud pikkade päevadega, lumehanged tärkava muru ja esimeste kevadsoojadega. Koos kevade tuleku ja uue aastajaga olen jälle leidnud omale uue mängu. Seekordseks siiis lausa sõimusõnana ja kõikide heterode hirmsaim luupainajast formaat MTT-d (turniirid on pededel).
    your writing reminds me of John F. Fitzgerald

  11. #3431
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Kes selle kuulsa fraasi autor on, teab ka keegi? "Turniirid on pededele"

  12. #3432
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Leits?!

  13. #3433
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    minu arust oli see: "turniirid on homodele"

  14. #3434

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Kuskilt meenub "turniirid homodele ja cash pededele" Poker = Gay Play

    Aga GL Ranka ja hoia siis Updateidega päevikut elus ja , kui mõni FT võid ju ID ka visata vahest.

  15. #3435
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Looper Vaata postitust
    Kuskilt meenub "turniirid homodele ja cash pededele" Poker = Gay Play

    Aga GL Ranka ja hoia siis Updateidega päevikut elus ja , kui mõni FT võid ju ID ka visata vahest.
    Pole selliseid finaallaudu olnud, mis on väärt railimist.

  16. #3436
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    mis sa ei läindki jooma v? nõrk oled v

  17. #3437

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    meil on online date .. ta ei saa

  18. #3438
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    meil on online date .. ta ei saa
    Äri teeme. Hakkame jaapani loomingut Eestisse tooma ja tõenäoliselt ka koha peal tootma. Leits räägib oma päevikus lähemalt sellest esmaspäeva hommikul. Kes on huvitatud tasuvast tööst siis saatke Leitsile PM-i. Määrasime ta finants direktoriks.

  19. #3439
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Eile käisime Phili ja Buildupiga peol. Reeglina cbete teisel päeval ei tee, aga täna oli erand.

    Niki ja parmupilliga veetsime dublineris aega, ja jõime õlut. Parmupill läks EMV HU-le. Mul ei olnud üleüldse plaan seal osaleda, aga kuna tekkis vaba koht ja vintis peaga tundus hea mõte osaleda.

    Vastaseks sain kellegi, keda ma ei teadnud. IMO ta mängis väga head pokkerit ja suuri lollusi ei teinud ning lõpus saingi ownitud. Kui ca 16-17BB deep avasin 6To-ga, vastane callis ja flop tuli A8X. ma cbettisin, ta check-raises ja läksin allin, kuna arvasin, et tal ässa ei ole. Oli A8 ja out olingi.

    Kindlasti preflopis 3bet shove on parem kui call, aga siiski totaalsed ownis mu ära, kuna tal oli see mõnus äss :)

    Turniir meeldis, ja mängiks teinekordki. Respect ja maybe next year näeme.

  20. #3440
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    lol @ peaparandus = cbet. Mingi nilbe ruutu-ärtu-risti piltidega oranz ülikond peaks ka veel olema, oleks täiskomplekt

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 28 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 28 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES