Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 176, kokku 225 EsimeneEsimene ... 76126166174175176177178186 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 501 kuni 3 520, kokku 4562

Hübriidvaade

  1. #1
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    kuule ranka, imelist teadust loed? peaks sulle päris huvitav olema. iga kuu ootan uut ajakirja, täielik nuts.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    ok jätame selle SAGE kõrvale hetkel, räägime sinu käest.

    Kui mingit tabelit tahad kasutada, siis ainult NASH ja CK. SAGE unusta koheselt.
    ei ma ei taha tabelit kasutada, mõtlen, kas see on kõige kasumlikum liin
    ma tean, mis on nash equilibrium, nash on kõige kasumlikum, kui kõik vastased kasutaksid nashi ja siis oleks see tõesti unexploitable

    aga vastase vastu, kes ei lähtu nashist, jälgides oma nashi tablit, imo oled sa exploitable ja leakid


    Rohkem soovitusi ei saa ega oskagi anda.
    ma soovitusi hetkel ei otsigi, üritlen arutleda sinuga.
    lihtsalt sellepärast, et nash näitab 13bb 47s on su põhjendus sellele shovele?

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ok jätame selle SAGE kõrvale hetkel, räägime sinu käest.

    ei ma ei taha tabelit kasutada, mõtlen, kas see on kõige kasumlikum liin
    ma tean, mis on nash equilibrium, nash on kõige kasumlikum, kui kõik vastased kasutaksid nashi ja siis oleks see tõesti unexploitable

    aga vastase vastu, kes ei lähtu nashist, jälgides oma nashi tablit, imo oled sa exploitable ja leakid

    ma soovitusi hetkel ei otsigi, üritlen arutleda sinuga.
    lihtsalt sellepärast, et nash näitab 13bb 47s on su põhjendus sellele shovele?
    Vastan järjekorras.

    1. NASH ei ole kõige parem strateegia
    2. 6BB juures, kui mul ei ole vastase kohta paremat infot, kuidas teda paremini exploitida, hakkan kasutama NASH
    3. Üldiselt kõik suited gapper/connectorid on alati head shovemiseks alla 10BB stäki (oleneb obv nats vastasest)

    Seega ma arvan, et fold on siin vale ja shove best. Ju keegi parem kinnitab/lükkab ümber.

  4. #4
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Sorry for offtopic. Lihtsalt küsimus juba ammu kummitanud ja kui juba igasugu tarka juttu hakati arutama, siis küsiks, et kas on teada, kes selle Nashi tabeli tegi. Vaevalt, et John Nash isiklikult. Ilmselt tabeli tegi keegi tark matemaatik kasutades Nashi equlibriumi? Nash ise on juba 85 aastane, aga nupp nokib kindlasti endiselt hästi, lihtsalt kuna Nashi equilibriumi kasutatakse igasugustes situatsioonides, a'la sõdades jne, siis ilmselt ta kõigi jaoks ei jõudnud ju välja mõelda nn optimaalseid lahendusi ehk siis kes see tark pokkeriguru matemaatik oli, kes selle tabeli valmis tegi?

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Aime Vaata postitust
    Sorry for offtopic. Lihtsalt küsimus juba ammu kummitanud ja kui juba igasugu tarka juttu hakati arutama, siis küsiks, et kas on teada, kes selle Nashi tabeli tegi. Vaevalt, et John Nash isiklikult. Ilmselt tabeli tegi keegi tark matemaatik kasutades Nashi equlibriumi? Nash ise on juba 85 aastane, aga nupp nokib kindlasti endiselt hästi, lihtsalt kuna Nashi equilibriumi kasutatakse igasugustes situatsioonides, a'la sõdades jne, siis ilmselt ta kõigi jaoks ei jõudnud ju välja mõelda nn optimaalseid lahendusi ehk siis kes see tark pokkeriguru matemaatik oli, kes selle tabeli valmis tegi?
    Seda tabelit pole eriti raske teha kui sa tead mida Nash Equilibrium endast kujutab ning sul on olemas simulaator mis näitab kuidas mingid range-id ja stackid üksteise suhtes kasumit/kahjumit näitavad.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Mind hakkas ennast ka huvitama NASH-i ajalugu. Kes selle esimesena tegid. Muideks uurisin Pokerstarsi TOS-i ja seal kirjas:

    «Saadaval on ka teenused ja programmid, mis aitavad sul analüüsida enda mängu ja tehtud otsuseid, kuid mis on keelatud vaid mängimise ajal. Näiteks ICM (Independent Chip Model) ja Nash Equilibrium progamme võib kasutada mängu järgselt tehtud otsuste analüüsiks. Samuti on lubatud vaadata tulemusi mõnest veebipõhisest andmebaasist. Kuid taolisi lahendusi ei tohi kasutada PokerStarsi programmiga samal ajal.»

    Tundub, et ma rikun Pokerstarsi reegleid. NASH ja Sklansky-Chubukov rankings on lisatud otse mu HUD-i.

  7. #7

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mind hakkas ennast ka huvitama NASH-i ajalugu. Kes selle esimesena tegid. Muideks uurisin Pokerstarsi TOS-i ja seal kirjas:

    «Saadaval on ka teenused ja programmid, mis aitavad sul analüüsida enda mängu ja tehtud otsuseid, kuid mis on keelatud vaid mängimise ajal. Näiteks ICM (Independent Chip Model) ja Nash Equilibrium progamme võib kasutada mängu järgselt tehtud otsuste analüüsiks. Samuti on lubatud vaadata tulemusi mõnest veebipõhisest andmebaasist. Kuid taolisi lahendusi ei tohi kasutada PokerStarsi programmiga samal ajal.»

    Tundub, et ma rikun Pokerstarsi reegleid. NASH ja Sklansky-Chubukov rankings on lisatud otse mu HUD-i.
    siin ju ilusti kirjas Aime

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    no siin on ilmselt mõeldud icm ja nash programme, mis siis väga täpselt algandmete järgi arvutavad välja "õiged" otsused sinu eest.

  9. #9
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Noh paljud kasutavad ju ka tableninjat. See ka keelatud, kuigi olen arusaanud, et see vist ei arvuta mingeid oddse välja, vaid ainult aitab betsize määrata ja laudu hallata.

    PS! mida see icm tähendab?
    International Confederation of Midwives ?

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Aime Vaata postitust
    Noh paljud kasutavad ju ka tableninjat. See ka keelatud, kuigi olen arusaanud, et see vist ei arvuta mingeid oddse välja, vaid ainult aitab betsize määrata ja laudu hallata.

    PS! mida see icm tähendab?
    International Confederation of Midwives ?
    see ei ole keelatud.

    http://www.pokerstars.ee/en//poker/room/prohibited/

    105. on tableninja

  11. #11
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Yeap, pigem oleks see küsimus kuulunud lollide küsimuste valdkonda, sest nimest ei saanud aru, mida see programm tee. Mõnikord käsi kribab kiiremini kui mõte ja juba leidsin ka googlist vastuse.
    see teine ICM pikk tähendus rikkus lihtsalt küsimuse mõtte ära :D
    Viimati muudetud Aime poolt : 04.07.13 at 12:25

  12. #12
    Jube Noob
    Liitus
    May 2013
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    153

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    ok sry...
    lugesin valest tulbast

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    5-tablesin täna kaks tundi $30-$100. Tunnis saab ca. 60 mängu. Olin muidugi totaalses godmodes.


  14. #14
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    5-tablesin täna kaks tundi $30-$100. Tunnis saab ca. 60 mängu. Olin muidugi totaalses godmodes.

    http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/5tabling.png


  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    5-tablesin täna kaks tundi $30-$100. Tunnis saab ca. 60 mängu. Olin muidugi totaalses godmodes.

    ( Click to show/hide )
    ilus. Mitu mängu ? Kunagi proovisin max mänge ühe päeva jooksul ja sain mingi 427 vist. Kaspar sai vist isegi 500+, aga mul plaanis see pikalt üle teha mingi päev. Lihtsalt treeningu mõttes massmultitableda ja võtta madalamalt mänge juurde.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    ilus. Mitu mängu ? Kunagi proovisin max mänge ühe päeva jooksul ja sain mingi 427 vist. Kaspar sai vist isegi 500+, aga mul plaanis see pikalt üle teha mingi päev. Lihtsalt treeningu mõttes massmultitableda ja võtta madalamalt mänge juurde.
    Graafikul olemas: 135 mängu. Tegelt mängisin hiljem veel ja tuli 200+. Enda päevased rekordid ongi äkki 250-300 juures (eile näiteks mängisin 220 mängu aga siis üle 2-3 laua ei saanud kordagi ning tihti oli 4-5 minutilis ooteaegu lobby saamiseks). Nii naljakas, kui see ei ole, siis eile enne magaminekut ütlesingi sõbrale, et homme (ehk siis täna) mängin 400-500. Läksin küll õigel ajal magama (nõks enne kella 23), aga suutsin siiski sisse magada ning non-peak ajal ma ei viitsi selliseid üritusi ette võtta.

    Non-peak aegu ma mõtlen siis parim non-reg suhe. Kui regidele järgi istuda, siis ei ole probleem, aga parimad ajad on $60-$100 kella 02 kuni 10. Eriti hea on kell 4 kuni 8. Siis enamus regulare läinud ning lobbysid saab isuga. Näiteks üks hommikul ma pidin Sharky ristist kinni lükkama, kuna ühel hetkel viskas korraga 6 kuus lauda lahti, sest multi-tabling limiit oli 10 laua peal. Mitte, et ma 10 tableks, aga oma laiskusest viskasin lihtsalt numbri kümme, et nii või naa reeglina üle kahe laua ei saa, aga siis oleks saanud up to 7-8.

    Laupäeva varahommikuti ei ole üleüldse see mingi ime, et waitnglistides on 1-2 regulari või tühjad lobbyd ootel.

    Mis olen veel avastanud, et teisipäeva ja kolmapäeva hommikud on kõige kehvemad actioni päevad. Siis kella kümnest saadik venivad regularide nimekirjas 12, isegi 16-17 ja keskpäeval 20 inimeseni välja. See on täiesti loogiliselt tuletetavad, sest me kõik oleme inimesed ning reeglina nädalavahetuseti oleme laudadest rohkem eemal, eriti suvel.

    Kes veedab pere seltsis aega, kes käib peol, kes suvilat koristamas või sõpradega golfi mängimas. Nädala alguses tullakse tagasi ja tahetakse «patupäevad» tagasi teha. Seega tegin juba paar nädalat tagasi oma schedule, et teisip ja kolmap täiesti vabaks ning tagasi laudades neljapäeval või hiljemalt reede varahommikul ning rohkem aega NV-le. Isegi, kui teisipäeva-kolmapäeva teooria actioni suhtes on vale, siis suudan värske peaga rohkem aega suunata NV-le, mis on kindlasti ühed parimad päevad.

    Üks pluss, mis mul veel sobib varahommikuseks mänguks on oma distspliini puudus. Ei suuda lihtsalt Skype kinni panna või kui tekib väike ooteaeg, siis 2p2 või foorum lahti ning surfan seal. Kuna vähem aktiivsust sellisel kellaajal, siis on ka vähem segajaid ning on ühtlasi hea tunne, kui keskpäevaks on kõik teod tehtud ning uneajani kümmekond tundi või hoopis teha väike nap ning saab suht valge inimese ajal elada.

  17. #17

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Kuna siin teemas kosmiliste mõõtemete hoomamamatus ja relatiivasus teooria jne jutuks tuli, siis räägin, mis eile purjus peaga õllekalt koju sõites takso tagaistmel mõtisklesin. Kui mingile kehale näitada valgust, siis meie silmale nähtavaks muutub see objekt valguskiirusel. Kui tuli ära kustutada, siis samamoodi, me näeme seda keha veel mingi hetke peale valgusallika kadumist. Aga kui nüüd kujutada ette olukorda, kus näiteks inimene, kes suudab joosta 1000x valguskiirusel, siis kas maakerale ringi peale tehes näeb ta iseennast ees minemas? Kas sellest kujutisest on võimalik ka mööduda?
    Mul jooksis kokku seal taksos. Ja nii see jäi kuid nüüd hakkas kummitama jälle. :P

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Kas üldse valguse kiirusest kiiremini saab liikuda?

  19. #19
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    ei saa

  20. #20

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    praegustel andmetel ei saa. praktikas LHC saavutatud osakeste maksimaalne liikumiskiirus jäi samuti valguse kiiruse juures pidama.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES