Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 183, kokku 228 EsimeneEsimene ... 83133173181182183184185193 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 641 kuni 3 660, kokku 4553
  1. #3641
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Närvi ajab see Starsi security. 3h läks, et forwarditi kiri tagasi ja nüüd pole ikka kirja tulnud. Huvitav, kas selles ei või probleem olla, et ma vahepeal olen kasutanud keset sessi netipulka backdoor ühendusena?

  2. #3642
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    FYP
    Kui ma kasutan netipulka, siis ta ei kasuta ju võrgukaarti, või kasutab? Isegi netipulgaga annab sama veateate.

  3. #3643
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    FYP
    Siiski on mõeldud kõvaketta aadressi. Physical address on vist siiski ta õige termin mitte MAC

    Netipulk ei kasuta ju võrgukaarti vaid tal on oma mac adre.
    Põhimõtteliselt nad võivad trackida su CPU, HDD, Graafikakaarti jne. Olen üsna kindel et asi on arvutile pandud bannis hetkel.
    Viimati muudetud estdonk poolt : 16.07.13 at 15:11

  4. #3644
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    NOTE TO MYSELF: ÄRA LASE MITTE KEDAGI OMA ARVUTI TAHA, MITTE KUNAGI, MITTE IIALGI, KUI SA TAHAD OLLA KINDEL, ET SA SAAD HOMME POKKERIT MÄNGIDA.

    Eira seda kommentaari, kui sul on pohhui. Samas, kui sa oled kaotav mängija, siis käitu vastupidiselt. Parima ja efektiivsem bänn.

    * see on jätkulugu mu arvuti bännimisele

  5. #3645
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Ranka ära liialda. Või lao detailid letti, sest see peab päris absurdne olema.

  6. #3646
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    räägi asjast lähemalt? banned? ei saa väljakandeid teha?

  7. #3647
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Ranka ära liialda. Või lao detailid letti, sest see peab päris absurdne olema.
    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    räägi asjast lähemalt? banned? ei saa väljakandeid teha?
    Ei ma ei ole bänned.

    Kuna mu üks sõber mängis ~2 kuud tagasi mu arvuti tagant, siis mu arvuti bänniti sellepärast ära ja ma ei teagi, miks bänniti. Lihtsalt küsimus, et mis seos temaga on. Ma juba päeval hakkasin mõtlema, et maybe, et jagan arvuteid või, et netipulga jama, aga kuna kuulsin, et sõbral pandi konto kinni ja siis meenus, et ta mängis mu arvuti taga ning panin koheselt tükid kokku: selge sinna on siga maetud.

    Nüüd võitlen, et see lahti saada ja kirjadest saangi aru, et ma olen "süütu" olevus, aga **** mispärast ma pean kannatama. Kui sain kirja telefoni, et mis seos selle sõbraga on, siis hellasin talle, ning küsisin, et mis toimub - ta ütles, et midagi. Ei eeldanudki, et hakkab pihtima, aga kui **** ta mängis mu arvuti taga 2-3 kuud tagasi ja kõik käed on trackeris olemas, siis miks ma pean olema süütu kannataja. Eriti, kui saan mujalt sisse logida, aga mitte oma arvutist.

    Täiesti debiilne situatsioon. Tõenäoliselt lihtsalt automaatselt kõik eelnevad arvutid tõmmati lukku.

  8. #3648
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Hello Rainer,

    Thank you for contacting us. Your email was escalated to me as a member of the
    PokerStars Game Integrity Team.

    The access point in question was previously used by a player we have outstanding
    issues with. In order to assist you in removing this restriction, we kindly request
    an explanation of your association to 'XXXXXXXX'.

    We do not mean to imply any wrong doing however, please understand that we have such
    security measures to ensure that PokerStars remains a safe and secure environment
    for its players.

    Thank you for your cooperation.

    Regards,

    Ian Y
    PokerStars Game Integrity Team

    EDIT: Kui ma oleks hommikul ärganud, ja PokerStars arvutist bännitud ning selline kiri kohe postkastis, ma oleksin happy client. Aga nii see paraku ei ole olnud ning see on mu arvates rumalus ja ma ei saa olla happy client.

  9. #3649
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Nagu mäletan oled ka näiteks moneybookersis kunagi rahadest ilma jäänud, sest keegi kes kandis sulle oli...blablabla. Igal pool kus rahad liiguvad võib selline asi juhtuda, ikka pole õppind?
    Ah mis ma ikka targutan ja kana õpetan, läen teen veikse joogi parem.
    Viimati muudetud ristijeesus poolt : 17.07.13 at 00:45

  10. #3650
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Nagu mäletan oled ka näiteks moneybookersis kunagi rahadest ilma jäänud, sest keegi kes kandis sulle oli...blablabla. Igal pool kus rahad liiguvad võib selline asi juhtuda, ikka pole õppind?
    Ah mis ma ikka targutan ja kana õpetan, läen teen veikse joogi parem.
    Oot oot. Kui sõber tuleb su poole ja küsib, et kas võib mängida paar kätt OMA KONTOGA, kas sa siis keelad?

  11. #3651
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    ei

  12. #3652
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oot oot. Kui sõber tuleb su poole ja küsib, et kas võib mängida paar kätt OMA KONTOGA, kas sa siis keelad?
    Ei keela, aga muudan enne ip ja mac adre ära. Kui sõber juhuslikult peaks olema välismaalane, siis keelan. Sorry mate.
    Viimati muudetud ristijeesus poolt : 17.07.13 at 02:11

  13. #3653

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oot oot. Kui sõber tuleb su poole ja küsib, et kas võib mängida paar kätt OMA KONTOGA, kas sa siis keelad?
    Ei keela, pole selliseid veidraid sõpru

  14. #3654
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Lõpuks arvutilt bän maas.

  15. #3655
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    kuule, vaata

  16. #3656
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust

    Aeg on läinud edasi ning nüüd tuhat turniiri täis.


    Teha on veel väga palju. Aga mängu biidib ja ma olen nüüd suhteliselt kindel, et suudaksin 2 tunniga teha iga inimese võitvaks mikros. Seda tingimusel, et ta jälgib ühte A4 suurust «tabelit». Aga see ei ole pokker, ja biitimiseks nimetamine on ka pokkeri solvamine IMO.

    Mida siis teha?

    Näiteks strateegia sisaldab: «Shove iga äss, olenemata stäkist» või «Ei foldi mitte ühtegi taskupaari - alati all-in».

    Praktikas näiteks, kui 25BB stäkiga Small Blind läheb all-in, siis kahtede taskupaariga callimine ei ole eriti hea mõte või siis sama sügava stäkiga A2o-ga open või 3bet shovemise eest ka Kuldpea 2013 tiitlit ei saa.

    Kuna seiklusi saatis suhteliselt kuri downswing, siis ei hakanud rohkem õpetama mängulist poolt, vaid panustasin aega mentaalsele mängule. Selgitasin, et ei tohi olla tulemustele orienteeritud. HT HUSNG-des rohkem jälgida EV-d, kui üldtulemusi ning pikas perspektiivis mõlemad jooned leiavad teineteist sama kindlalt kui iga raha kupüür tee riigi keskpanka.

    Täna üle pika aja vaatasin mängu ning kohe hakkas silma 24o-ga minraise call OOP-lt. Tekkis tunne:


    Õnneks sellised vead ei ole ravimatud surmahaigused, ning vastumürki kerge leida. Järgneva tuhande mängu jooksul sooviksin näha 2% või paremat ROI-d. Päevas saab kuskil 100-200 mängu ning kui järgnevad tuhat mängu täis, siis annan teada, kuidas tulemused.

    Kuna coachides olen väga palju $3,5 HTHUSNG-sid railinud, siis olen teinud väga palju tähelepanekuid ja märkmeid ning teise arvutisse on tekkinud väga viisakas fail. Failis on reastatud punktid: a) b) c) .... jne. Hetkel hakkab tähesti vaikselt otsa lõppema.

    Kui kunagi meeles, aega saan ja viitsimsit tekib, siis teen nad inimsilmale loetavaks ja panen nad kuskile üles. Ise endale märkmeid tehes tulevad välja sellised laused, et võõras vist midagi aru ei saaks.

    Mida võin kohe öelda:
    • open minraise 100% up to 10BB
    • cbet vähem kui pool potti, kui ei ole valuekäsi
    • cbeti vähemalt pool potti, kui on valuekäsi

    Buttonilt prindid.

    MINUST

    Uuendasin Sharky litsentsi kuni sajastendi ning nüüd mängin ka sajaseid, kui lobbysid saab, aga põhivolüüm ikkagi $60 nagu oli ka arvata. Mis me ikka minust plärame. Läheme parem kosmosesse!

    KOSMOS

    Täna lugesin Novaatori artiklit, kus kirjutatakse, et Voyager 1 on jõudmas päikesesüsteemi äärealadele. Artiklit saab lugeda aadressil: http://www.novaator.ee/ET/kosmos/kui...aikesesusteem/

    Tegu on huvitava artikliga, ja mis veel huvitavam või isegi minu jaoks väga hämmastava panev - sond on olnud «lennus» juba 35 aastat ning ikka veel töötab. Arvesse võiks võtta ka seda, et toona tehnika oli alles «lapsekingades», praeguseks on läbitud 18 miljardit kilomeetrit, ei ühtegi «hooldust» ega «boksipeatust», ei ühtegi vahetatud varuosa, avakosos ei ole ka just kõige sõbralikum koht, siis minu jaoks on see küll väga suur tehnika ime.

    Samuti on müstika sidepidamine nii kauge vahemaa tagant. Ma ei imestaks, kui toona oleks olnud samad tehnilised võimalused, mis tänapäeval, aga siis ei olnud sittagi. Siis olid meil mustvalged telekad, puudus internet, mobiiltelefonist ei osanud näha keegi und, arvutid olid suuremad kui kombainid. Naljakas, et näiteks mõnes vanalinna keldribaaris muutub mobiiltelefon täiesti kasutuks ning kõne tegemiseks tuleb liikuda tänaval, siis toona, 35 aastat suudeti leida lahendus suhelda sondiga 18 miljardi kilomeetrise vahemaa tagant.



    Uurisin Wikipediast ka natuke lisa. Näiteks 2011. aastal kulus sõnumi edasi-tagasi saatmiseks (Maalt Voyagerini ja tagasi) üle 33 tunni.

    Üleüldse Voyager1 on väga huvitav teema. Sondile on kaasa antud kuldne grammofoni plaat, millele on salvestatud erinevat infot: meie asukoht päikesesüsteemis, erinevad helid (ala äike jne), erinevates keeltes tervitused, kuulsad laulud ja osad teaduslikud põhitõed.

    Plaadi väliskestal on kujutatud kasutusjuhend, et õnnelikud Voyageri leidjad oskaksid ikka plaati kasutada.




    Aga huvitav, kas kunagi keegi selle leiab? Mõelda vaid, et sond liikunud 35 aastat ja ta ei ole jõudnud isegi meie kodupäikese süsteemist välja, mis ei ole isegi kübeke kogu universumist. Siit võib mõelda, et isegi kui näiteks me saaksime kunagi ühe signaali või märgi intelligentsest tsivilsatsioonist, siis on ikka väga õhkõrn võimalus, et inimkond üleüldse suudaks füüsiliselt kokku saada, kui just tõesti ei «leiutata» midagi, mis suuri vahemaid aitaks läbida lühikese aja jooksul. Voyager siis ise liigub 17km/s ehk 61 000 km tunnis.

    PS! Kui kedagi huvitab küsimus: «Kas me oleme üksi Universumis», siis soovitan raamatut: https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?6960

    Seal 3 teadlast spekuleerivad selle üle loogika, tõenäosuste jms. alusel. Samuti tuleviku mõtteid, koloniseerimise ning planeetide ja tähesüsteemide vaheliste reiside teemal.

    Vot selline post mult täna :)
    UUENDUS

    Liigutud on $7 HT HUSNG-desse. Arvan, et neli pilti ütlevad rohkem kui 1000 sõna ja seega pikka juttu ei tulegi.

    $7 HT HUSNG chipid
    ( Click to show/hide )

    $7 HT HUSNG turniirid
    ( Click to show/hide )

    $3.5 + $7 HT HUSNG chipid
    ( Click to show/hide )

    $3.5 + $7 HT HUSNG turniirid
    ( Click to show/hide )

  17. #3657
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    kuule, vaata
    Väga huvitav video

  18. #3658

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    kuule, vaata
    wow ty

  19. #3659
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Ei keela, aga muudan enne ip ja mac adre ära. Kui sõber juhuslikult peaks olema välismaalane, siis keelan. Sorry mate.
    Kuda see MACi muutmine käib ?

  20. #3660
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    changemac oli kunagi mingi proge mida ma olen kasutanud

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES