Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 185, kokku 227 EsimeneEsimene ... 85135175183184185186187195 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 681 kuni 3 700, kokku 4538
  1. #3681
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas simenkon Vaata postitust
    Douchebag move obv. Tõesta ennast ise või loobu ära, aga ära lase teistel enda eest tööd ära teha.
    Üldiselt see nii on, aga kui kaks venda hakkavad ühte targetima ning siis nõuavad $2K, siis minu arvates on see koht, kus üksi ennast tõestada on suhteliselt keeruline. Kui on puhas 1:1 war, siis olen sinuga nõus, sest siis kaotab ka istuja oma EV-st, aga kui tehakse kambakat, siis paraku jääb mingil ajal kaotajaks target.

    Seega siin ei ole "lase teistel tööd" ära teha vaid on täpselt sama tulega ravimine ning nii ükskõikselt ma küll vaadata ei saa. Tõesti peab kasutama vanasõna: eestlase parim toit on teine eestlane? Mina ühtehoidmisel sellistes kohtades näen ainult suuri plusse.

  2. #3682
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Mnjah, vb olen DB aga paar aastat neid HUHT-si mänginud ja regwar-id pidanud suht norm regude vastu ära ja reeglina võtab max 100-200 mängu aega, siis saadakse aru, et ple mõtet rake taguda ja jäetakse rahule. Nüüd selline tegelane välja ilmunud, kes viitsib pmst 0EV-ga madistada ja see kuu 1000+ game juba ja tüüp ei tundugi tüdinevat. Sealjuures jookseb muidugi 50BI üle ja enda jaoks on olnud see pask suht mindblowing. Ütleme nii, et ta on oma eesmärgi saavutanud. Legimantas samuti temaga pundis ja koos lasevad olematu roi-ga ning kahekesi tegutsedes situvad pea kõik sessid ära. Asi polegi selles, et ma nende vastu miinusesse jääks, pigem selles, et jääb 0-i long run ja ei näe pointi mängida, samas nemad saavad edge, saades endale tühjad lauad samas kui ise saan vaid nendega mängida. Ahjaa 2K$ eest saaks ennast sellest vabaks osta, selline oli nende poolne pakkumine.
    Ma ei usu, et Tonnar viitsiks mängida Legimantasega 1000 game, kuigi see on suht hea kool samuti :D ja arvan, et teeb pikemas tugevamaks :)
    Mnjah, olen nõrk ilmselt.
    Aga tänud Ranka-le, kes viitsis seda lahingut jagada ja see oli suht fungame sellel hetkel. Tekkis häid reade ja mõtteid, sai mixida mängu mindsetile oli see +++++++
    Sellisel hetkel tõesti tahaks pundiga vendadele päevad läbi järgi istuda ning esitada samasuguse nõudmise, aga natuke suurema summana. Samuti tuli leedukalt päris ülbe pakkumine jassile:

    xxxStakelis24xx: maybe like play war 2k games you with ranka against me and Leg.imantas

    Või kui stakelis...24 istus jassile järgi, siis samal ajal Leg.imantas chatis kobises ning sõda alustasid nemad. S.t. kahekesi istuma ühtede targetite vastu.

    Pakkumisega mina obv ei nõustu. Parem istun eluaeg järgi.

  3. #3683
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    sheriff sa ikka saad aru, et stars ei ütle ette kes kellega mängida tohib? Neile see nagunii kasulikum kui rakemasinat toidetakse regide madistamisega omavahel
    http://forumserver.twoplustwo.com/18...7-days-782800/
    Konkreetne juhtum on pärit FTP'st, aga ilmselt on jätnud ka Stars endale sarnase õiguse.

  4. #3684

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Mängi ICIMIZERiga, koosta mõlema vastu korralikud mänguplaanid, võta coachingut, analüüsi sessioone, tee märkmeid ja crushi ära nad, aga ära jumala eest 2k neile maksa

  5. #3685

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Kas 2k küsimine on legaalne?

  6. #3686

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Ei teadnud, et kaks venda sind koos ühiselt jahtima hakkasid, arvasin et üks, sellisel juhul on normaalne vastu hakata ka kahekesi jeh.

  7. #3687
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Kas 2k küsimine on legaalne?
    Minu nägemus ütleb, et ei ole ja on üldiselt dbag move. Kui see on legaalne, siis on tõesti võimalik ajada 10 pealine punt kokku ning võtta targetiks weak-reg. Öelda talle, et iga kuu maksab $2K, või istutakse 24/7 järgi (raha maksta on mõttekam). Kui saadake üks customer, siis võetakse ette järgmine target kuniks on sul kümmekond inimest, kes maksavadki fee-d ning edaspidi saad variance free money monthly baasil.

    Põhimõtteliselt väljapressimine või katuse pakkumine.

  8. #3688
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    aga kui selliseid dbage nõudmisi tehakse ning nad saavad oma 2k kas oled ka kindel et sind rahule jäetakse?

  9. #3689
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Nii, vahepeal siin tööd teinud mindseti, Ranka ja Tonnariga, ideid vahetatud, väga värskendav TYTYT, tundub, et hakkab toimima. Täna hakati juba ohtralt decline-ma, korra isegi üritati võrgutada: ##Stakelis24##: you play little better!!
    AWW kui nunnu
    Graafi lõpp hakkab juba meeldima
    tema poolt vaadates siis
    ( Click to show/hide )

    ja see volüüm mängitud pmst 15 päevaga!!! fck sick ühe venna vastu 1/3 kuu vol-ist, lisaks veel teine "sõber"
    Ülejooks on tal muidugi võimas aga natuke veel pingutamist siis vb biidin rake ka.
    Ikkagi ei mõista, milleks sellist jama korraldada, saan aru kui istud järgi ja mängid ja biidid EV ja kõik fine. Aga mingid rahanõuded ja ähvardamised. See ajab vana koera veel õppima ja lõpuks tuleb omapoolne võlanõue esitada.

    Mis sa arvad Ranka- 8K$? oleks paras :D:D Nagu ma aru saan siis sulle hakkas ka meeldima juba St.akelise-ga müramine :D:D

    Kui suutis ühe kuu sellist ajudekeppi korraldada koos oma sõbraga siis saab teise kuu p.ersenussi tasuta kaasa.

  10. #3690

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    wp!

  11. #3691
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Kas 2k küsimine on legaalne?
    Sain lõpuks vastuse: täielikult keelatud. Esimene kord hoiatus, teine kord bän.

  12. #3692
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Ja tundub, et sõda lõppes.

  13. #3693
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja tundub, et sõda lõppes.
    Kes võitis?

  14. #3694
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kes võitis?
    Pokerstars

  15. #3695
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kes võitis?
    Keeruline küsimus, sest võit on suhteline, kuna ei võistelnud. Rahaliselt jäin mina EVs kui ja winngisites plussi.

    Teistel teemadel: 2p2 tekkis teema, kus öeldi, et ROI adjusted% on vale. Üks kasutaja tegi eraldi stati, võtsin ka selle. Tõesti on tulemused erinevad. Arvutasin manuaalselt läbi ja tundubki, et PT4 default ROI adjusted% on vale või siis tolle 2p2 kasutajaga arvutasime ise valesti.

    Statti ma ei anna, kuna mul puudub copyright, aga leitab on ta 2p2 teemast, kus saate OP-le pmi- saata.

  16. #3696
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Üle pika aja midagi reportida, kus tõesti olen mänginud rohkem, kui muidu. Lõpetan kuu ära. Õigemini lõpetasin juba mõned päevad tagasi.

    Üldiselt juuli oli lahe kuu ning minu jaoks väga pikk. Väga palju non-standard asju sai õpitud nii pokkeris, kui mujal. Tänu Nikile jõudsin väga laheda videoni: mida vanemaks saame, seda kiiremini aeg hakkab lendama. S.t. näiteks elu esimesed aastad võrreldes 40-50-60 aastaga on mitmeid-mitmeid kordi pikemad (tunduvad).

    Video cliffid: algul erinevate organismide vanused, inimese eluea pikkus ja siis miks aeg hakkab lendama kiiremini, kui vanemaks saame.



    See video pani mind väga palju mõtlema. Lisaks peale seda veetsin päevi erinevaid dokumentaale vaadates (youtube releated alt clickides). Huvitavamad olid ISS tour. Ei uskunud, et ISS on nii suur ja selline jõhkard kosmoses valmis ehitatud. Minu jaoks üks suuremaid tehnika imesid.



    Veel meeldis Einsteini elulugu ja väga südamelähedane, mida vaatasin suure huviga - John Nash. Seal räägitakse mõned sõnad ka pokkerist ning ei teadnudki fakti, et John Nash läks hulluks ning põdes 30 aastat Skisofreeniat «raisates» oma matemaatilist annet. Tänaseks päevaks on mees oma haigusest üle saanud (mitte meditsiini ega ravimite abil) ning taaskord ülikooli õppejõud matemaatikas.

    Muidugi kõik vSauce ja Stephen Hawkingi dokumentaalid meeldisid ka. Viimases peatuti ühes videos ka ajarännule. Sama teema, mis mõned nädalad tagasi siin päevikus käis. Minevikku me rännata tõenäoliselt ei saa, aga "tulevikku" küll - vähemalt teoreetilisel tasandil.

    Pokker

    ROI% üle rõõmus ei ole, aga suva. Mängijatele ka $2.3K võlgu (esimest korda see kuu vaatasin üldev-d). Aga noh parem, kui mitte midagi.

    Järgmise kuu eesmärgid:
    • hakata lõpetama suve ning tasaspisi lisada pokkeriprodesse taaskord artikleid
    • mängida 2000 mängu
    • töötada selle nimel, et ROI saaks 3% peale
    • teha viisad ja valmistuda Aasia reisiks

    See vist kõik.

  17. #3697
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ja väga südamelähedane, mida vaatasin suure huviga - John Nash. Seal räägitakse mõned sõnad ka pokkerist ning ei teadnudki fakti, et John Nash läks hulluks ning põdes 30 aastat Skisofreeniat «raisates» oma matemaatilist annet.
    Lülita täna kell 11 telekas TV6e peale.

  18. #3698
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    või eile kell üheksa

  19. #3699
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Väike Suure Paugu nurgake. Tundub, et õige thread kuhu postitada. mulle meeldis
    http://midauskuda.ee/portfolio/maa-ajas-ja-ruumis/

  20. #3700
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [$60 & $100 HT HUSNG]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Väike Suure Paugu nurgake. Tundub, et õige thread kuhu postitada. mulle meeldis
    http://midauskuda.ee/portfolio/maa-ajas-ja-ruumis/
    Mulle mitte. Igaüks võib nii asju moonutada, et see ei ole tõsi jne. aga mitte mingit lahendust välja ei paku. Lisaks räägib väga aeglaselt nagu lapsele korrates igat asja kümme korda üle ning lõpus valgub teema üleüldse väga laiali.

    Lisaks ma ei tea, kas see asi on minus, aga kui ühte mõtet proovitakse edasi anda mitmeid kordi erinevate sõnade, näidete ja zestidega, siis minul tekib kohe eemaletõukamisrefleks. Tekib tunne nagu tahetakse mulle vägisi midagi pähe suruda ehk ajupesu.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 31 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 31 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES