Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 223 EsimeneEsimene ... 917181920212969119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 4454
  1. #361
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba

    Ma ei saa aru, et mis kaarti sa tahad riverisse saada, et sulle value makstakse või wtf?mis olid plaan? või miks turnis ei pannud, olid ju viimane. Ax callib sind maha seal veel.
    Flopist raise igal juhul, kui sa kardad sellise turni kaardi puhul stacke sisse ajada. Riverist oleksin callinud 99%.
    Pigem kehvalt mängitud, kui hea fold.
    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sest kui nüüd checkitakse ja keegi check-raiseb siis ta kindlasti slowplays midagi.

    EDIT: ja kui keegi midagi ei slowplaynud siis tõenäoliselt nad check-foldivad

    EDIT3: viskan selle käe prast 2p2 küsimusega, kuidas ekstraktida maksimum.

  2. #362

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    ei saanud aru, et kui turnis checkraiseb keegi sind?

  3. #363
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Flopsi raise on liiga tugev. Turni play detailsem seletus.

    Kõik checkisid minuni. Kui BB-l oleks üheksa siis ta check oleks lollus, sest maha tuli ka FD + on rea tõmbed. Seega eelda, et BB jätkab bettimist iga üheksaga. Maja [97, A9] ja quadsi [99] võib ta checkida, lootes et keeegi betib [näiteks shortie ja siis ta saab üle tõsta, kui keegi shortie beti callib] või loodab, et keegi saab riveril tõmbele pihta. Seega mina arvan, et BB annab alla (check-foldib) või check-raiseb käega, mida me ei biidi. Shortie range mind ei huvita, sest ta liiga short ja UTG rangest võtan välja quadsi, sest 2 x check tundub imelik. Võib olla AA aga arvan, et enamasit TT-KK, millega ta anyway ei calli my beti. Seega ma ei näe betis valuet ja muretsen ainult kaks outerite pärast.

    EDIT: UTg range TT-KK, mitte TT-QQ.


  4. #364
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba
    ei saanud aru, et kui turnis checkraiseb keegi sind?
    Ok.

    Nimeta UTG ja BB range, kui ta check-raiseb mind turnil ning nimeta UTG ja BB range, millega nad check-callivad mind turnil.

  5. #365

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Flopsi raise on liiga tugev. Turni play detailsem seletus.

    Kõik checkisid minuni. Kui BB-l oleks üheksa siis ta check oleks lollus, sest maha tuli ka FD + on rea tõmbed. Seega eelda, et BB jätkab bettimist iga üheksaga. Maja [97, A9] ja quadsi [99] võib ta checkida, lootes et keeegi betib [näiteks shortie ja siis ta saab üle tõsta, kui keegi shortie beti callib] või loodab, et keegi saab riveril tõmbele pihta. Seega mina arvan, et BB annab alla (check-foldib) või check-raiseb käega, mida me ei biidi. Shortie range mind ei huvita, sest ta liiga short ja UTG rangest võtan välja quadsi, sest 2 x check tundub imelik. Võib olla AA aga arvan, et enamasit TT-KK, millega ta anyway ei calli my beti. Seega ma ei näe betis valuet ja muretsen ainult kaks outerite pärast.

    EDIT: UTg range TT-KK, mitte TT-QQ.

    Ranka - BB on shorite, teda sa üldse kartma ei peaks. Kui tal seal 97 on, siis fine. Kaotad oma Fulliga 80 taala lisaks. Kui kedagi karta, siis on ülejäänud 2. Miks peaksid seal AA või 99 mehed turnis checkima? Kui sa betid AA-ga väja flopis 979 ja saad 3 calli, siis kohe kindlasti betiks mina ka turnis, Miks? mis kaart aitab sul veel riveris valuet saada?

    Räägime konkreetselt turnist. Paned 100$(shortie on kohe kaetud) ja kui eest algne agressor ch-raiseb, siis korraliku history korral ägisedes foldiks(maybe) ,kahtlen isegi kas suudaksin. Kui callib üks kahes fullstackist, siis riveris isegi leiasin väikse value üles.

  6. #366

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ok.

    Nimeta UTG ja BB range, kui ta check-raiseb mind turnil ning nimeta UTG ja BB range, millega nad check-callivad mind turnil.
    UTG range on tugev. Ei tea täpselt ta andmeid, aga kui vend on 17/15, siis võib seal vabalt olla SC ja Axs jne jne jne.

    BB range ei ole mitte midagi, ta short ja lükkaks 99,AJ+ preflop sisse. Antud shortie puhul on tegemist idioodiga, kes läheb QQ-ga 4-way flopile oop ja callib flopis jne...

  7. #367
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba
    Ranka - BB on shorite, teda sa üldse kartma ei peaks. Kui tal seal 97 on, siis fine. Kaotad oma Fulliga 80 taala lisaks. Kui kedagi karta, siis on ülejäänud 2. Miks peaksid seal AA või 99 mehed turnis checkima? Kui sa betid AA-ga väja flopis 979 ja saad 3 calli, siis kohe kindlasti betiks mina ka turnis, Miks? mis kaart aitab sul veel riveris valuet saada?

    Räägime konkreetselt turnist. Paned 100$(shortie on kohe kaetud) ja kui eest algne agressor ch-raiseb, siis korraliku history korral ägisedes foldiks(maybe) ,kahtlen isegi kas suudaksin. Kui callib üks kahes fullstackist, siis riveris isegi leiasin väikse value üles.
    Vabandused. Ajasin SB ja BB sassi aga mõte jääb samaks, pidasin silmas ikka täisstäkke, mitte shortiet.

    Teiseks SB-l olev mängija [donk bettor] ei ole peaaeugf mitte kunagi siin AA-d, sest sellega ta preflopis squeezeks. Samuti mängijate üheksate range on väga kitsas - 97, 98, 9T, 9J, A9. Viiest kombost kolm sorry kaks annavad majad ja ülejäänud on liiga nõrgad check-raisemiseks, eriti 98. Küll aga võib check-callida nendega ja siis muutub 98 koheselet bluff catcheriks. Aga kes krt sellisel boardil bluffib? Samuti 9T ja 9J on suht bottom range, vahest callib 9J-ga, 9T valuebetid kinni aga selle "üleliigse" value korvab olukord, kui vastane valuetownib sind kaks tänavat maja või parema käega. Ja kuna drawid maas, pank suur ning shortie raha ka siis mina betiks kindlasti iga üheksaga ning foldiks raisele (9J oleks vist kõige keerulisem ja selle käega võib kõige rohkem mõelda check-calli peale aga kindlasti mitte check-raise!)

    Ja kui UTG-l oleks üheksa siis ma eeldaks päris kindlalt, et ta betiks nüüd ja kohe. Seega ta range on ülepaarid (mille tõenäoliselt check-foldib) või majad/quadsid (mis mind biidivad). Vaadates seda range siis UTG vastu me mitte kunagi valuet ei saa ja ainult valuetownime ennast. Shortie mind ei huvita ja jääbki sihtmärgiks vastane, kes tegi donk-beti ehk SB.


  8. #368
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba
    UTG range on tugev. Ei tea täpselt ta andmeid, aga kui vend on 17/15, siis võib seal vabalt olla SC ja Axs jne jne jne.

    BB range ei ole mitte midagi, ta short ja lükkaks 99,AJ+ preflop sisse. Antud shortie puhul on tegemist idioodiga, kes läheb QQ-ga 4-way flopile oop ja callib flopis jne...
    Ma ka ta statte ei mäleta aga umbes nii võisid olla. Võis isegi 14/9 olla aga nenadgi vahest mixivad SC-dega seega täiesti ebaolulised täpsed statid. Seega SC-de range on 98s, 97s, 9Ts, 9Js, A9s.

    Kui ta callis flopi siis nüüd kui temani checkitud siis tema ju küll betiks sellise rangega turni!!!!! Seega tema ranges võivad olla flopis need SC-d ja huinamuinad aga mitte turnis. A8s, ATs jne. foldiks ta juba flopis.

  9. #369

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Vabandused. Ajasin SB ja BB sassi aga mõte jääb samaks, pidasin silmas ikka täisstäkke, mitte shortiet.

    Teiseks SB-l olev mängija [donk bettor] ei ole peaaeugf mitte kunagi siin AA-d, sest sellega ta preflopis squeezeks. Samuti mängijate üheksate range on väga kitsas - 97, 98, 9T, 9J, A9. Viiest kombost kolm sorry kaks annavad majad ja ülejäänud on liiga nõrgad check-raisemiseks, eriti 98. Küll aga võib check-callida nendega ja siis muutub 98 koheselet bluff catcheriks. Aga kes krt sellisel boardil bluffib? Samuti 9T ja 9J on suht bottom range, vahest callib 9J-ga, 9T valuebetid kinni aga selle "üleliigse" value korvab olukord, kui vastane valuetownib sind kaks tänavat maja või parema käega. Ja kuna drawid maas, pank suur ning shortie raha ka siis mina betiks kindlasti iga üheksaga ning foldiks raisele (9J oleks vist kõige keerulisem ja selle käega võib kõige rohkem mõelda check-calli peale aga kindlasti mitte check-raise!)

    Ja kui UTG-l oleks üheksa siis ma eeldaks päris kindlalt, et ta betiks nüüd ja kohe. Seega ta range on ülepaarid (mille tõenäoliselt check-foldib) või majad/quadsid (mis mind biidivad). Vaadates seda range siis UTG vastu me mitte kunagi valuet ei saa ja ainult valuetownime ennast. Shortie mind ei huvita ja jääbki sihtmärgiks vastane, kes tegi donk-beti ehk SB.

    Siin ma pidasin esialgse agressori all silmas UTG, kes preflop tõstis, mitte donkbeti tegijat. Kokkuvõttes on see ülemõeldud käsi. Turni panus on kindel asi.

  10. #370

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Siin ma pidasin esialgse agressori all silmas UTG, kes preflop tõstis, mitte donkbeti tegijat. Kokkuvõttes on see ülemõeldud käsi. Turni panus on kindel asi

  11. #371
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    nagu doyle brunson ütles: check-raisiga tegelen ma siis, kui ma seisan sellega silmitsi

  12. #372
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba
    Siin ma pidasin esialgse agressori all silmas UTG, kes preflop tõstis, mitte donkbeti tegijat. Kokkuvõttes on see ülemõeldud käsi. Turni panus on kindel asi
    mkmk, ma ei nõustu ja taipupole ütles toreda lause:
    "mida rohkem ma mõtlen, seda rohkem ma tahaks selle käe flopil maha võtta või saatuse ära otsustada"

    Ning mul endal hakkab ka täpselt sama mõte tulema. Kas mängida seda kätt nii nagu praegu või tõesti teha flopis tõste -- ehk regularid leveldavad end ära ning callivad ikka maha.


  13. #373
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    wtf is this shit

    99 tõenäosus väike

    TT-AA maksab mõnuga kinni flopis

  14. #374

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Küsi TIGRANO käest, ta vaatas teamvieweriga pealt. Time panka ie võtnud.
    mis juhtus "Setti ma ei foldi" ga :D :D

  15. #375

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    loomulikult tulebki flopist raiseda, lihtsalt kui flop sai nii mängitud, seda kommenteerisin.

  16. #376
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas AshrakWhite
    mis juhtus "Setti ma ei foldi" ga :D :D
    Praegu meil ei ole setti

    Täna 15 tundi pokkerit ja üle pika aja päris kena päev (kokku 13 buy-ini):


    Laudadest lahkumine on PokerStarsis ikka täielik piin. Kui mängid cascades ja paaril laual ei märka, et auto-post blinds veel peal siis viimase 6-7 käe mängimne võtab tohtult aega, kuna mängijad uimavad tohutult. Oleks üks tabling fish siis vist näriks sõrmeküüned koos sõrmedega ära :)

    EDIT: üle $11k veel minna, et swongist läbi mängida

  17. #377
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    super lux

  18. #378
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    ranka kuidas sa suudad 15h cash pokkerit mängida ühe päeva jooksul? mul endal kaoks selle ajaga igasugune tähelepanu ja mõtlemisvõime ära seoses pokkeriga. või on see sul lihtsalt pikast mängukogemusest

  19. #379
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    is nice obv

  20. #380
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ranka - Nitttttttttttide Kunnnnnnnnnningas ehk BokkkeriStaaaar

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    ranka kuidas sa suudad 15h cash pokkerit mängida ühe päeva jooksul? mul endal kaoks selle ajaga igasugune tähelepanu ja mõtlemisvõime ära seoses pokkeriga. või on see sul lihtsalt pikast mängukogemusest
    full ring

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES