Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 214, kokku 225 EsimeneEsimene ... 114164204212213214215216224 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 261 kuni 4 280, kokku 4494
  1. #4261
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Türbel, kui haige käsi juhtus. Aga kui juba flopis ollakse, siis ega vist muud moodi seda enam mängida saagi?

    Peaks ütlema, et SB tšekk oli ikka ülihea ja sellega ta mind ära trappis. Oma check-raisega esitles täpselt 2 paari / set / rida tüüpi kätt, millega kolmanda masti kaardi ilmumisel võttis hoo maha.

    Aga isegi, kui ta oleks panustanud, ei oleks ma sealt käest ära nii või naa saanud.

    SB regular. BB tundmatu ja näen esimest korda näen, aga betsizingu põhjal saab öelda, et ju fish.


    €0.10/€0.25 (6-max) - Hold'em - 6 mängijat
    • UTG: €19.47
    • MP: €19.60
    • CO: €24
    • Mina (BTN): €44.22
    • SB: €75.09
    • BB: €19.75

    SB postitab SB summas €0.10, BB postitab BB summas €0.25. Pank on €0.35.

    Enne floppi (€0.35): Minul on 5 6

    UTG maksab €0.25, MP loobub, CO loobub, Mina tõstan €0.60 peale, SB maksab €0.50, BB tõstab €1 peale, UTG loobub, Mina maksan €0.40, SB maksab €0.40.

    Flop (€3.09): 7 T 9 (3 mängijat)

    SB tšekib, BB panustab €2.31, Mina maksan €2.31, SB tõstab €7.52 peale, SB maksab €5.21, Mina maksan €5.21.

    Turn (€24.52): K (3 mängijat)

    SB tšekib, BB panustab €11.23 ja läheb all-in, Mina [???] tõstan €35.70 peale ja lähen all-in, BB maksab €35.70.

    River (€103.02): 3 (3 mängijat)

    Showdown:
    ( Click to show/hide )

  2. #4262
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Vit...!!! Sidrunid jäid töö juurde! Mõtlesin ühe suurepärase minestava paneva tee pokkeri kõrvale teha, aga noh tuleb siis tee ilma vitamiinideta, täpsemalt c-vitamiinita!!!

    EDIT: Tegelt pole nii kindel ka, et nad töö juurde jäid. Igatahes kodus neid enam pole, aga sidrunikotiga ringi rändasin küll.

  3. #4263
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Megalt sain summutisse ja mõtlesin, et ongi vist nüüd kaputt. Teise sessiga läks BB-l olev regular lollilks või siis tegu rikkis botiga. BB on siis igapäevane regular ja UTG võitev turkamängija. Cashis pole UTG-d enne enne näinud.

    €0.10/€0.25 (6-max) - Hold'em - 6 mängijat
    • UTG: €27.32
    • MP: €14.92
    • Mina (CO): €25
    • BTN: €36.07
    • SB: €32.21
    • BB: €25

    SB postitab SB summas €0.10, BB postitab BB summas €0.25. Pank on €0.35.

    Enne floppi (€0.35): Minul on Q Q

    UTG tõstab €0.50 peale, MP loobub, Mina maksan €0.50, BTN loobub, SB maksab €0.40, BB maksab €0.25.

    Flop (€1.9): 6 Q 6 (4 mängijat)

    SB tšekib, BB panustab €1.78, UTG maksab €1.78, Mina maksan €1.78, SB loobub.

    Turn (€6.97): 5 (3 mängijat)

    BB panustab €6.56, UTG aktiveerib ajapanga, UTG tõstab €25.10 peale ja läheb all-in, Mina maksan €22.72, UTG maksab €16.16.

    River (€72.50): 9 (3 mängijat)

    Suuruste võrdlemine:
    ( Click to show/hide )

  4. #4264
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 771

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Kuidas 100bb nl25 tundub? Mängud rasked? Annab biitida?

  5. #4265
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Argipäev naabrite juures, olles ise nii õnnelikud ja rõõmsad ning peale kõike selle uhked!

    Vaata lühivideot:
    https://www.instagram.com/reel/Cz4Kz...QxZXVveGJyMTcz

  6. #4266
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Eile käisin liveturkal üle aastata. Sai peerukasse nagu hirmunud kits :D

  7. #4267
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    ****, kas ma olen lolliks läinud ? Ja need turniiri lobbyd on ka nii haigeks tehtud või ma tõesti ise olen imbetsill või suisa idioot.

    Turniir: The Super $33 ja osalustasu $33 struktuuriga $15+$15+$3. Selge on see, et $3 on rake ja $15 on regular prizepool ning $15 bountyd.

    Turniiri alguses on kõigil pea all $7.5, mitte $15. Võtsin ühe välja, siis minu pea alla tulu $11.25 ehk $3.75 juurde ehk pool bounty (seega PKO) ja $7.5 sain endale. Aga kuhu kadus ülejäänud $3.75, sest bounty-rahasid on ju $15, mitte $11.25.

  8. #4268
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 771

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ****, kas ma olen lolliks läinud ? Ja need turniiri lobbyd on ka nii haigeks tehtud või ma tõesti ise olen imbetsill või suisa idioot.

    Turniir: The Super $33 ja osalustasu $33 struktuuriga $15+$15+$3. Selge on see, et $3 on rake ja $15 on regular prizepool ning $15 bountyd.

    Turniiri alguses on kõigil pea all $7.5, mitte $15. Võtsin ühe välja, siis minu pea alla tulu $11.25 ehk $3.75 juurde ehk pool bounty (seega PKO) ja $7.5 sain endale. Aga kuhu kadus ülejäänud $3.75, sest bounty-rahasid on ju $15, mitte $11.25.
    3.75 tuleb sinu bountyle juurde mille saab see kes su välja lööb ja kui välja langed tuleb ülejäänud 3.75 sinu kontole

  9. #4269
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tunnike tagasi juhtunud käsi, kus tegin hea trapi ja idioot astuski trappi. BTN on regular. Ikka perfektne trapp peaks ütlema.

    Riveril meelega panin alla poole poti, et kindlasti nii öelda induceks. Ja töötaski. Jobu pani calli asemel tõste €4 peale ja see suur viga, sest siis mina saan panna €16 peale ning idioot ei saa aru, et mul on nuts ja astubki mu trappi. LOL. Panin €16 peale ja idikas pani hoopis veel otsa (all-in) ja mul nii lihtne call riveril nutsiga.

    Suurepärane käsi ja hea trapi tegin!


    €0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 mängijat
    • SB: €46.58
    • BB: €31.99
    • UTG: €25.00
    • MP: €41.31
    • Mina (CO): €33.06
    • BTN: €25.00

    SB postitab SB €0.10, BB postitab BB €0.25

    Pre Flop: (€0.35) Mul on T T

    UTG loobub, MP loobub, Mina tõstan €0.50 peale, BTN maksab €0.50, SB loobub, BB loobub.

    Flop (€1.28): T 2 T (2 mängijat)

    Mina tšekin, BTN tšekib. <--- kõva trappija olen ja loodan, et astub sisse. etteruttavalt pean ütlema, et lõks töötas!

    Turn (€1.28) J (2 mängijat)

    Mina panustan €0.64
    , BTN maksab €0.64

    River : (€2.50) 9 (2 mängijat)

    Mina panustan €1.00, BTN tõstab €4.00 peale, Mina tõstan €16.00 peale, BTN tõstab €23.86 peale ja läheb all-in, Mina maksan €7.86

    ( Click to show/hide )

  10. #4270
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 771

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tunnike tagasi juhtunud käsi, kus tegin hea trapi ja idioot astuski trappi. BTN on regular. Ikka perfektne trapp peaks ütlema.

    Riveril meelega panin alla poole poti, et kindlasti nii öelda induceks. Ja töötaski. Jobu pani calli asemel tõste €4 peale ja see suur viga, sest siis mina saan panna €16 peale ning idioot ei saa aru, et mul on nuts ja astubki mu trappi. LOL. Panin €16 peale ja idikas pani hoopis veel otsa (all-in) ja mul nii lihtne call riveril nutsiga.

    Suurepärane käsi ja hea trapi tegin!


    €0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 mängijat
    • SB: €46.58
    • BB: €31.99
    • UTG: €25.00
    • MP: €41.31
    • Mina (CO): €33.06
    • BTN: €25.00

    SB postitab SB €0.10, BB postitab BB €0.25

    Pre Flop: (€0.35) Mul on T T

    UTG loobub, MP loobub, Mina tõstan €0.50 peale, BTN maksab €0.50, SB loobub, BB loobub.

    Flop (€1.28): T 2 T (2 mängijat)

    Mina tšekin, BTN tšekib. <--- kõva trappija olen ja loodan, et astub sisse. etteruttavalt pean ütlema, et lõks töötas!

    Turn (€1.28) J (2 mängijat)

    Mina panustan €0.64
    , BTN maksab €0.64

    River : (€2.50) 9 (2 mängijat)

    Mina panustan €1.00, BTN tõstab €4.00 peale, Mina tõstan €16.00 peale, BTN tõstab €23.86 peale ja läheb all-in, Mina maksan €7.86

    ( Click to show/hide )
    GGnetworkis oleksid 1.5k$ saanud

  11. #4271
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    GGnetworkis oleksid 1.5k$ saanud
    Kui viitsin, siis pärast helistan neile GG-meestele. Et äkki teevad esimese ettemaksu ja siis liigun ka sinna :D

    EDIT: ja tsiteerides Naxerit - õige bad biit on see, kus pennigi ei saa :D

  12. #4272
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    CO mingi mongol. Ei tea teda, aga päris kindel, regull või vähemalt enam vähem teab, mida teeb.

    Aa kurat. CO olen mina ju. Sorry. Pidasin silmas, et MP on mingi ka mongol. Lauas piiksusin, aga ei tahtnud loobuda. Calli ei pidanud valikuks - kas sisse või välja, rohkem võimalusi ma ei näe.

    Sittagi seal ei biidi ja bluffe ka ei näe, mis equity defitsiiti kompenseeriks ja koht, kus tuleks loobuda, sest ma ei leia seal üle 36-40% equity.


    TÕENÄOSUSED:

    ( Click to show/hide )


    VeryPD&HomoPoker - ¥0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 mängijat

    UTG: ¥32.25
    MP: ¥74.55
    Mina (CO): ¥25.60
    BTN: ¥26.38
    SB: ¥25.00
    BB: ¥22.35

    SB postitab SB ¥0.10, BB postitab BB ¥0.25

    Pre Flop: (pot: ¥0.35) Minul on 5 A

    UTG tõstab ¥0.85 peale, MP maksab ¥0.85, Mina nagu alati maksan ¥0.85, BTN loobub, SB loobub, BB loobub

    Flop: (¥2.76, 3 mängijat) A 5 3
    UTG tšekib, MP tšekib, Mina panustan ¥1.30, UTG loobub, MP tõstab ¥7.73 peale, Mina tõstab ¥24.75 peale ja läheb all-in, MP maksab ¥17.02

    Turn: (¥49.40, 2 mängijat) T

    River: (¥49.40, 2 mängijat) 9

    ( Click to show/hide )

  13. #4273
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 771

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Kas homo pokkeris on kaardid värvilisemad?

  14. #4274
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Kas homo pokkeris on kaardid värvilisemad?
    Nagu näha. Vikerkaart päris ära ei tule.

    Eile üldse raisk ikka jube sess oli. Võib-olla pärast otsin ühe käe, kus oma idiootse slowplayga kaotasin suure panga. No cooler tüüpi käsi, aga reaalne valuekaotus.

    Siis edasi sai möllata miski 500BB deep fishiga, kes trastunud hästi oma bluffe välja mängis. Ma ei tea, ka mõni fish oskab oma suurt stäkki hästi mängida või lihtsalt joppab, aga selliseid mõttekohti tekitas, et higistad, nutad ja silmad kinni maksad ning loodad, et oled polariseeritud range teises otsas.

  15. #4275
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 771

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nagu näha. Vikerkaart päris ära ei tule.

    Eile üldse raisk ikka jube sess oli. Võib-olla pärast otsin ühe käe, kus oma idiootse slowplayga kaotasin suure panga. No cooler tüüpi käsi, aga reaalne valuekaotus.

    Siis edasi sai möllata miski 500BB deep fishiga, kes trastunud hästi oma bluffe välja mängis. Ma ei tea, ka mõni fish oskab oma suurt stäkki hästi mängida või lihtsalt joppab, aga selliseid mõttekohti tekitas, et higistad, nutad ja silmad kinni maksad ning loodad, et oled polariseeritud range teises otsas.
    Jah, deep on fishide vastu raske, tihti peale peab lihtsalt silmad kinni panema ja callima.

  16. #4276
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Lampi foorumid ja emailid olid maas. Kuna endal oli kiire päev ja alates 19 vedelesin lives, siis ei saagi aru kaua kogu krempel maas oli, aga tundus, et pea 12 tundi jutti.

    Kõige imelikum on see, et viga ei olnud lokaalne. Sick.

    EDIT: Jup. Tundub, et nii oligi, et alates 17.56 kogu server maas. Absurd.

  17. #4277
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    ( Click to show/hide )


    Peab vist ka varsti GG-pokkerisse tulema. Seal rakeback PRO-l ikka parem elu.

    Aga tegelt mõtlen, et äkki lähnegi. Kuna pole otsustanud, siis pole veel promoga liitumist teinud, aega 14-ndani.

  18. #4278
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Coolerite päev. Kaks tükki sain, ristist kinni, täna rohkem ei puutu.

  19. #4279
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Võtan kuu kokku ära.

    POKKER

    Kõik käed mängitud 25NL-lis. Midagi erilist ei ole, aga kuna pole ligi 10 aastat pokkerit mänginud, suht lampi töö kõrvale või õhtuti toksinud, siis seega võib järgnevaga isegi täitsa rahul olla. Kõike üle nulli pidasin päris rahuldavaks tulemuseks.

    Laudu vallisin väga vähe. Kui ainult tõesti oli lauas mina ja viis regulari ning oli uus laud võtta, siis ma ka teinekord vahetasin lauda, kuid võib öelda, et mängisin ja sõin seda, mis ette anti ja ei hakanud pirtsutama.

    ( Click to show/hide )


    Rakebacki lisandus $132.50.

    Turniirid

    Pole eriline EV fänn, aga kuna pigem olen väga nitt, kes eriti all-ini pasaga ei lähe ja flippamist väldib, siis arvan, et tõde seal rohelise ja kollase joone vahel on.

    Mängisin ka turniire, eelkõige mõningaid satelliite ja liigasid, aga kuna osalustasud olid madalad, siis midagi ette näidata ei saagi olla.

    Suurimaks tulemuseks jäi €22 piletiga võidetud €150 Optibet Live pilet, kus edasi esimesele €1500 Optibet live pilet, aga see ka laeks jäi. Kärvasin turniiril läbi paari õnnetu jaotuse.

    Live

    Live sai ka mängitud veitsa, aga seal tunnetust üldse pole, aga samas see kõik võtabki vähe aega. Pole kunagi end lives tegelikult koduselt tundnud, sest kogu live-pokker tundub nagu hoopis teise matemaatikaga mäng, erinevalt onlinest.

    Ütleks kohe nii, et nagu oleks tegu isegi eraldi mänguformaadiga. Täpsemalt see osa, et kindlat -EV mäng on millegipärast lives +EV või vähemalt selliste otsuste tegijad on rohelisel poole.

    Muu

    Sai jaanuaris esimest korda ka R-20 käes hoitud ja lahtivõetud ning lähiajal ka esimesed laskmised ning seega veebruari eesmärk KL osas saab täidetud. Siinkohal ei saa promo tegemata jätta, et ärge tehke mingeid subisid rotid, vaid liituge KL-iga :)



    Teise promona. Ukrainat sai jälle omajagu aidatatud ja uus kolonn peaks minema teele või olema teel. Polegi nii tähtis, sest parem kui täpne info tuleks tagant järgi, mitte jooksvalt.

    Igatahes antud gruppi veab Meediakriitika saatejuht Andri Kiige (tuntud ka osadele ka spordikommentaatorina) ja kõik asjad veetakse kohale isiklikult. Ei ole seal mingeid vargaplikadest vahelülisid ja abina (munade olemasolul obv) saab vajadusel ka ise kaasa aidata - ala kui vaja autojuhte rindele vms.

    Aga oleksin ääretult tänulik, et kellel võimalus, siis liitugu avaliku grupiga: https://www.facebook.com/groups/missionukraina

    VEEBRUARI EESMÄRGID

    Kõige enne veel pokkeri jaanuarist. Tänane KK vs AA jälle ja hakkasin mõtlema, et äkki see ei ole 'cooler'. Aga selective memory, sest selle sample jooksule tõesti olen 3 x KK vs AA lennanud, aga samas 2 x AA vs KK ise teinud ning täiesti statistislset ebaolulised.

    Winrate on kehv ja sooviks ikka 2bb-d juurde saada, alustades rohelisega ja veebruaris selle ka eesmärgiks võtan. Teoorias ühe bb juurde saamine ei tohiks raketiteadus olla, sest oma käsi vaadates, on ikka päev päris mitu kätt, kus oleks saanud need mõned blaindid callimata jätta.

    Teise suure asjana. Suure tõenäosusega piilund 14ndast veebruarist korra ka GGPokeri poole, sest selliste tulemustega nagu praegu, 50% RB kulub marjaks ära.

    Lisaks plaan Naxeriga Räpinasse kõmmutama ja bummima minna. Pidi miski turka seal nädalavahetusel olema... Teoreetiliselt on autos kaks kohta üle ja kui oled mõnus mees ning tunne donkama tulla, siis võib juhtuda, et saame kaasa võtta (kui just juba kohad pole läinud).

    Tegelikult võiks veel kirjutada, aga juba niigi pikaks post läinud ja päris muruntauks, kes nüüd kuskile kadunud, ei viitsi ka hakata.

  20. #4280
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 217

    Re: [25NL@UNIBET] Tõmbame foorumi käima või mina üksi jäin? [€500 to busto@Unibet]

    Waim pole fotosid FB pannud, siis ei viitsigi uudist teha Räpina kohta, vaid lihtsa päevikumoodi posti.

    Aga igatahes 4-kesi läksime ja Räpina poisid €500 võrra rikkamaks tegime, sest üks meist tegi ka sotise re-entry, aga keegi rahadesse ei saanud. Lisaks baariarvet ka veel kohalikku käibesse €100.

    Turkale saabudes koheselt võttis meid lahkel vastu Räpina Pokkeriklubi juht Indrek Aim, kes kostitas šottidega ning nii kogu turniiri vältel.

    Siis ühe pausi aeg tutvustas ka meile pokkeriklubi ruume. Vot see oli küll klass omaette. Väga kenad ruumid,lauad, toolid jms. ning rääkis juurde, siis ka loo.

    Täpsemalt siis loo PRIA-st, kes suure suuga lubas klubi tegevust toetada, et ostke ainult asjad ja tooge tšekid, et nemad siis maksavad kinni.

    Kui asjad ostetud ja tšekid olemas, siis PRIA taganes oma lubadustest ja ütles, et teie gamblerid ei saa siin senti kah ning keeldus maksast. Tegelikult ta päris nii ei öelnud, aga umbes küll.

    Algas pikk aastaid kestev kohtuvaidlus. Läbi käidi kõik kolm kohtuastet ja kõikides Räpina pokkeriklubi ka võitis. Vot selline on siis meie PRIA ja taaskord, kui ei ole endal närve, tahtmist või võimalusi, sõidetakse lihtsalt tuima üle.

    Võidust PRIA üle oli ka Räpina Pokkeriklubi seinal kena väljalõige ajalehest :) Tulles tagasi turka juurde, siis väga positiivse kogemusega turniir.

    Waimu poolt hästi korraldatud, atmosfäär ja seltskond suurepärane. Jättis kustumatu mulje ja kahju, et liiga vähe aega veetsime. Kahetsen elus vähe asju, aga oleks võinud juba eelmisel päeval kohale minna, mingi majutuse võtta ja ka PLO turniiri mängida. Aga eks teinekord.

    Ja keda huvitab, siis PRIA ja Räpina Pokkeriklubi kohtusaaga lugu on leitav: http://www.lounaleht.ee/?page=1&id=31581

    Kes tahab, Googeldab juurde.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES