Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 221, kokku 226 EsimeneEsimene ... 121171211219220221222223 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 401 kuni 4 420, kokku 4576

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    7 BI pole nagu pea midagi ju, eeldan et sample size on ka ikka väga väike.
    1700 kätt on minupuhul terve valguaasta.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Pole aega käsi postitada, aga lootust on vähe :P

    ( Click to show/hide )

  3. #3

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pole aega käsi postitada, aga lootust on vähe :P

    ( Click to show/hide )
    2000 kätt pole miskit ju,ma arvan sital päeval suudaks kaka nl2s ka näidata nii väikse volüümiga sellist graafikut.

  4. #4
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 830

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    2000 kätt pole miskit ju,ma arvan sital päeval suudaks kaka nl2s ka näidata nii väikse volüümiga sellist graafikut.
    Kui ma õppisin shortdecki pelama ma suutsin paari päevaga panna nl2s 100 BI EVsse ja miinust.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    2000 kätt pole miskit ju,ma arvan sital päeval suudaks kaka nl2s ka näidata nii väikse volüümiga sellist graafikut.
    Tegelikult, kui päriselt tõsiselt rääkida, siis 2000 kätt on väga suur sample. Me ise oleme oma standardid nii madalaks lasknud, et ei pea neid sampledeks.

    Kui võtta igast käes maksimum ja näiteks saavutada 10BB winrate, ja see on saavutatav, siis ligi 95% kõikidest downswingidest jäävad 30 000 või vähema käe sisse ja selliselt, et 7.5BI downswing on pigem haruldus - juhtudes kõigest 9.15% ajast. 15BI downswingid on üliharuldased - 10BB mängija 99.02% juhtudel sellist kukkumist ei näe.

    Paraku ülaltoodud "muinasjutust" minu graafik ei räägi :P

  6. #6
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 830

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegelikult, kui päriselt tõsiselt rääkida, siis 2000 kätt on väga suur sample. Me ise oleme oma standardid nii madalaks lasknud, et ei pea neid sampledeks.

    Kui võtta igast käes maksimum ja näiteks saavutada 10BB winrate, ja see on saavutatav, siis ligi 95% kõikidest downswingidest jäävad 30 000 või vähema käe sisse ja selliselt, et 7.5BI downswing on pigem haruldus - juhtudes kõigest 9.15% ajast. 15BI downswingid on üliharuldased - 10BB mängija 99.02% juhtudel sellist kukkumist ei näe.

    Paraku ülaltoodud "muinasjutust" minu graafik ei räägi :P
    Ma siin ükspäev mõtlesin et kui ma mängin 200bb deep mängu siis kas 1 BI on 100bb või 200bb?

    bb/100 kohta käiks nagu nl10 järgi aga BI on nagu nl20s

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma siin ükspäev mõtlesin et kui ma mängin 200bb deep mängu siis kas 1 BI on 100bb või 200bb?

    bb/100 kohta käiks nagu nl10 järgi aga BI on nagu nl20s
    Pole vahet. BB/100 on ikka BB/100. Stäkkide sügavusega kasvab ka potensiaalsete võitude sügavus, aga mingi aeg ta siiski pidurdub. Kõhutunde pealt ütleks, et see 80 - 120bb ongi kõige suurema winratega. Üle ja alla selle winratele enam juurde ei tule.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Mõtlen tõsiselt kolimisele ja võrgu vahetamisele (PokerStars).

    See on küll venemeelne võrgustik ja see oli normaalne. Mu alias oli "PutinIsOrc" ja see neile ei sobi ning nüüd tuleb ära muuta. Huvitav, kuidas see üldse edetabelit mõjutab.

    Lisaks, mu avatar, Baltic Power for Ukraine, pidi olema offensive.

    Pilt, mida kasutasin oli:


    Selguse huvides, siis antud pilt pärineb Optibeti võrgustikust ja ei saa GG-s enam näidata, sest seal enam avatair pole, aga kasutasin sama pilti.

    Ja hoiatused, mis saadeti:

    ( Click to show/hide )


    Ma võin tõesti aru saada nimest, aga sellisel juhul on ikka väga paljud nimed, mis ei sobi - see selleks. Aga avatar, kus on kolme Balti riigi lipud ja tekst "Baltic Power for Ukaine", ei ole kuidagi ründav ja näitab mõndagi.

  9. #9

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mõtlen tõsiselt kolimisele. See on küll venemeelne võrgustik - mu alias oli "PutinIsOrc" ja see neile ei sobi ning nüüd tuleb ära muuta. Huvitav, kuidas see üldse edetabelit mõjutab.

    Lisaks, mu avatar, Baltic Power for Ukraine, pidi olema offensive.

    Pilt, mida kasutasin oli:


    Selguse huvides, siis antud pilt pärineb Optibeti võrgustikust ja ei saa GG-s enam näidata, sest seal enam avatair pole, aga kasutasin sama pilti.

    Ja hoiatused, mis saadeti:

    ( Click to show/hide )
    Kas nüüd venemeelne ,aga raha enne kõike muud. Ma arvan ,et venelased genereerivad hästi rake/keerutavad slotte (minu teada venemaal laivkasiinosid pole vist). Imestan,et ukraina lippe veel lubavad lugedes seda siin.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kas nüüd venemeelne ,aga raha enne kõike muud. Ma arvan ,et venelased genereerivad hästi rake/keerutavad slotte (minu teada venemaal laivkasiinosid pole vist). Imestan,et ukraina lippe veel lubavad lugedes seda siin.
    See on tegelikult veel hullem. Venemeelsusest kui sellisest, ma võin veel aru saada ja olekski väga imelik, kui näiteks põline venelane ei oleks venemeelne.

    Küll, mis on veel hullem, ja mida selline 'äripoliitika' näitab, on see, et omanike jaoks päriselt ka raha ei haise. Sellest ma aru ei saa ja see on päris ehtne 'venemeelsus' selles tähenduses, et sõda on suva, puudub moraal ja eetilisus.

    Mina oma panust sellisesse ärimudelisse anda ei soovi ja seega kaalun sügavalt ja tõsiselt võrgustiku muutmisele.

    Lihtsalt muuseas, sellistes olukordades, nagu pokker, ma üleüldse ei keelega ega piiraks venelaste ligipääsu maailmaturgudele, vaid võrgustiku omanikuna võtaks Vene lipu alt mängivatelt mängijatelt ekstra-reiki, mille annaks edasi Ukraina üksustele. Sealjuures tuletakse igapäevaselt Vene mängijatele meelde, et madalama reigi valik on Teie endi kätes, aga seniks on see vähim, mida saate sõjakahjude korvamiseks teha.

  11. #11

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegelikult, kui päriselt tõsiselt rääkida, siis 2000 kätt on väga suur sample. Me ise oleme oma standardid nii madalaks lasknud, et ei pea neid sampledeks.

    Kui võtta igast käes maksimum ja näiteks saavutada 10BB winrate, ja see on saavutatav, siis ligi 95% kõikidest downswingidest jäävad 30 000 või vähema käe sisse ja selliselt, et 7.5BI downswing on pigem haruldus - juhtudes kõigest 9.15% ajast. 15BI downswingid on üliharuldased - 10BB mängija 99.02% juhtudel sellist kukkumist ei näe.

    Paraku ülaltoodud "muinasjutust" minu graafik ei räägi :P
    Ma siis sõnastan ümber ,kui sa pühapäeva mängija kes ei istu 10-20h nädalas oma databaasis lisaks mängimisele lihvides väikseid edge ja winrate madal,ega siis siis swingid suuremad ja 2000 käsi ongi sellisel juhul väike sample.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Panin uueks nimeks Put In Orc.

    Kuna nimes tühikuid kasutada ei saa kasutada, siis PUHTJUHUSLIKULT on uus nimi PutInOrc. Mingeid meelevaldseid seoseid ei maksa eelnevaga otsida (uskuge juhuseid) ja kui see ka ei sobi, siis imegu võlli.

    Nii, kui 7BI tagasi saan, lasen nahhui või busto. Koheselt tuli karma ka - ajas pres mingil põhjusel sisse. 6.5BI minna.

    ( Click to show/hide )

  13. #13

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Panin uueks nimeks Put In Orc.

    Kuna nimes tühikuid kasutada ei saa kasutada, siis PUHTJUHUSLIKULT on uus nimi PutInOrc. Mingeid meelevaldseid seoseid ei maksa eelnevaga otsida (uskuge juhuseid) ja kui see ka ei sobi, siis imegu võlli.

    Nii, kui 7BI tagasi saan, lasen nahhui või busto. Koheselt tuli karma ka - ajas pres mingil põhjusel sisse. 6.5BI minna.

    ( Click to show/hide )
    Sharkis kirjutada putinis... annab igast põnevaid kasutajanimesid

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Sharkis kirjutada putinis... annab igast põnevaid kasutajanimesid
    No ongi. See oleks sama, kui mu nimi on KimIsRocketMan. Selliseid T-särkegi müüakse ja ka Putini teemalisi LOTR Orc temaatikat on omajagu. Aga näed, jõhker ründav. Ju venkusid häirib ja PEABKI häirima, sest Orc seostub otseselt sõjaga.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ja tulge täna Türi pokkeriliiga mängima: https://www.pokkeriprod.com/kooritsa-hegemoonia-jatkub/

    Jõuab veel Kooritsale peerukasse panna. Laiab raisk.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?


  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Tarkusehamba eemaldamine ja väljatõmbamine (Ranka blogi)

    Juba eelmine nädal tõmbas tagant alumise tarkusehamba veits hellaks, see nädal veits valus neelata ja kolmapäeva õhtul läks paiste. Neljapäeval panin aja ja täna kell 11:30 oli probleem lahendatud.

    ( Click to show/hide )




    Vähemalt vähe "joppas". Kaks aastat tagasi tõmbasin ülemised tarkusehambad ära ja siis öeldi, et alumist ei saa tõmmata, vaid vaja kirurgilist sekkumist ja võib paar aastat oodata.

    Paar aastat saigi täis ja läksin kohale (uute kohta) ja valmistusin juba miniatuurseks operatsiooniks, aga mis tehti - lihtsalt tõmbas välja. Veits WTF, et miks toona ära ei tehtud.

    Peale tuimastuse kadu hakkab korra valu, nüüd (14:30, foorumi kell vale, 3h peale välja tõmbamist) mingit valu enam ei ole. Õrnalt tuikab ja võiksin vabalt juba miski kohupiima süüa. Paistetused ja muud kadunud, veits veel veriseb.

    Mis kõige rohkem häirib, on ikka see värdjalik joodimaitse suus ja ega enne see ei kao, kui saan süüa või kohvi juua vms. Lükkan seda edasi kuniks veritsus täielikult kadunud.

    Ja mis veel WTF. ALATI. Kuidas alati läheb teistel niikaua. Mul oli aeg 11:00 ja kabinetti sain muidugi alles 11:16. Kuna oli mu jaoks uus kliinik, siis tuli ka röntgen teha ja kabinetist väljas, arvet maksin 11:30. Seega 14 minutiga sain probleemi räägitud, röntgneni tehtud ja hambast ka lahti. Müstika, kuidas alati teistel niikaua läheb ja see pole erandid, vaid pigem reeglid.

    Igatahes jälle üks probleem vähem. Niipalju saab öelda, et ülemistega takusehammastega oli lihtsam. Hommikul kell 08:00 läksin, 08:30 olin välja ja umbes 13:00-14:00 oli kõik unustatud - sai süüa ja juua kõike, läksin isegi toopäev. Järgmine päev võisid sihvkasid süüa.

  18. #18

    Tarkusehamba eemaldamine ja väljatõmbamine (Ranka blogi)

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Juba eelmine nädal tõmbas tagant alumise tarkusehamba veits hellaks, see nädal veits valus neelata ja kolmapäeva õhtul läks paiste. Neljapäeval panin aja ja täna kell 11:30 oli probleem lahendatud.

    ( Click to show/hide )




    Vähemalt vähe "joppas". Kaks aastat tagasi tõmbasin ülemised tarkusehambad ära ja siis öeldi, et alumist ei saa tõmmata, vaid vaja kirurgilist sekkumist ja võib paar aastat oodata.

    Paar aastat saigi täis ja läksin kohale (uute kohta) ja valmistusin juba miniatuurseks operatsiooniks, aga mis tehti - lihtsalt tõmbas välja. Veits WTF, et miks toona ära ei tehtud.

    Peale tuimastuse kadu hakkab korra valu, nüüd (14:30, foorumi kell vale, 3h peale välja tõmbamist) mingit valu enam ei ole. Õrnalt tuikab ja võiksin vabalt juba miski kohupiima süüa. Paistetused ja muud kadunud, veits veel veriseb.

    Mis kõige rohkem häirib, on ikka see värdjalik joodimaitse suus ja ega enne see ei kao, kui saan süüa või kohvi juua vms. Lükkan seda edasi kuniks veritsus täielikult kadunud.

    Ja mis veel WTF. ALATI. Kuidas alati läheb teistel niikaua. Mul oli aeg 11:00 ja kabinetti sain muidugi alles 11:16. Kuna oli mu jaoks uus kliinik, siis tuli ka röntgen teha ja kabinetist väljas, arvet maksin 11:30. Seega 14 minutiga sain probleemi räägitud, röntgneni tehtud ja hambast ka lahti. Müstika, kuidas alati teistel niikaua läheb ja see pole erandid, vaid pigem reeglid.

    Igatahes jälle üks probleem vähem. Niipalju saab öelda, et ülemistega takusehammastega oli lihtsam. Hommikul kell 08:00 läksin, 08:30 olin välja ja umbes 13:00-14:00 oli kõik unustatud - sai süüa ja juua kõike, läksin isegi toopäev. Järgmine päev võisid sihvkasid süüa.
    Mulle ka öeldi,et alumine vajab pehmelt öeldes rohkem tööd. Öeldi,et segama hakkab siis teeme ära,aga kardan ,et nii lõdvalt ei pääse nagu sul. Nägin küll seda rötgeni,raudselt peavad seal saagima/peksma puru,sest nad ei saa elusees seal mingeid tange külge

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Tarkusehamba eemaldamine ja väljatõmbamine (Ranka blogi)

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mulle ka öeldi,et alumine vajab pehmelt öeldes rohkem tööd. Öeldi,et segama hakkab siis teeme ära,aga kardan ,et nii lõdvalt ei pääse nagu sul. Nägin küll seda rötgeni,raudselt peavad seal saagima/peksma puru,sest nad ei saa elusees seal mingeid tange külge
    Tegelikult ei ole erilist vahet. "Karmim" versioon on see, et hammas lõigatakse / puuritakse pooleks või neljaks tükiks. Suurem vahe tulebki sellest, et ühel protseduuril kulub kümmekond minutit, teisel kuni tunnike ja võib-olla saab ige natuke rohkem viga.

    Mõlemil juhul on organismile tarkusehamba eemaldamine siiski päris korralik trauma, meditsiiniliselt samas pisiasi.

    Lisaks, ka mina arvasin, et tuleb lõikamine, sest eelmises kohas öeldi, et nemad seda tarkusehammast eemaldada ei saa. Tarkusehammas siis oli täiesti vertikaalselt, kasvades paralleelselt lõualuuga ja ainult tunda oli, näha põhimõtteliselt ei olnud.

    Midagi taolist (suvaline pilt netist):


    Aga kabinetis selgus, et ei mingit lõikamist, ige tõsteti üles, hammas lükati robustselt eemale ja tõmmati jõuga siis tangidega välja. Kogu lugu

    Nüüdseks siis 12 tundi möödas ja kui näiteks ei mäletaks, et oleks hommikul käinud, siis arvaksin, et lihtsalt ige valus. Mingeid muid valusid ei ole, saab süüa, kohvi juua, õrnalt hell ja homme võiks juba šašlõkki järada ja sihvkasid süüa.

  20. #20

    Tarkusehamba eemaldamine ja väljatõmbamine (Ranka blogi)

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegelikult ei ole erilist vahet. "Karmim" versioon on see, et hammas lõigatakse / puuritakse pooleks või neljaks tükiks. Suurem vahe tulebki sellest, et ühel protseduuril kulub kümmekond minutit, teisel kuni tunnike ja võib-olla saab ige natuke rohkem viga.

    Mõlemil juhul on organismile tarkusehamba eemaldamine siiski päris korralik trauma, meditsiiniliselt samas pisiasi.

    Lisaks, ka mina arvasin, et tuleb lõikamine, sest eelmises kohas öeldi, et nemad seda tarkusehammast eemaldada ei saa. Tarkusehammas siis oli täiesti vertikaalselt, kasvades paralleelselt lõualuuga ja ainult tunda oli, näha põhimõtteliselt ei olnud.

    Midagi taolist (suvaline pilt netist):


    Aga kabinetis selgus, et ei mingit lõikamist, ige tõsteti üles, hammas lükati robustselt eemale ja tõmmati jõuga siis tangidega välja. Kogu lugu

    Nüüdseks siis 12 tundi möödas ja kui näiteks ei mäletaks, et oleks hommikul käinud, siis arvaksin, et lihtsalt ige valus. Mingeid muid valusid ei ole, saab süüa, kohvi juua, õrnalt hell ja homme võiks juba šašlõkki järada ja sihvkasid süüa.
    Ei ole kuulnud kunagi sellist edulugu alumise tarkusehambaga,pigem vastupidi-et on pidanud tuimestust juurde lunima veel näiteks.Äkki asi heas kliinikus/arstis hoopis ja viskaks neile promo ka peale ? Mis hind kujunes ? Sest tehniliselt mida kauem jebitakse ,seda krõbedam võiks kujuneda hind ,mis tekitab minus vandenõuteooriaid.Ülemistega jh lihtne ,arst ütleb ,et ma korra vaatan kas tuimestus juba toimib ja järgmine hetk juba hammas väljas.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES