Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 224, kokku 226 EsimeneEsimene ... 124174214222223224225226 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 461 kuni 4 480, kokku 4505
  1. #4461
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ma nagu ei kasuta ühtki abi või tracking asja, ma lihtsalt clickin all in ja kirjutan tööl emaili edasi

  2. #4462
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma nagu ei kasuta ühtki abi või tracking asja, ma lihtsalt clickin all in ja kirjutan tööl emaili edasi
    Mis kuradima kiviaja koopa töö sees, et kirjutad e-maile? Tänapäeval teeb selle töö AI ära.

  3. #4463
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis kuradima kiviaja koopa töö sees, et kirjutad e-maile? Tänapäeval teeb selle töö AI ära.
    Shh, ära kellelegi ütle

  4. #4464
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Oligi arvata, oligi arvata, sest üksi asi ei tule limiit kõrgemas ilma sitase persekarvata.

    ( Click to show/hide )


    Suhkamisse igast asendist. Mäng ka pask. Jalku, saja asja kõrvale jms. pole mõtet mitut lauda togida. Tänasest siis vana hea ühe laua meetod.

    Üks "huvitavam" käsi ka, kuidas QQ preflopis foldi läks. Muidugi järgnevat ei tohiks mingid lastekaitsed, rohelised, süstivad sotsid ja muud hullud lugeda. Minestavad ära.

    ( Click to show/hide )

    Koristan siis arvutituba, samal ajal joostes edasi-tagasi arvuti ja toa vahelt, et käsi foldida.

    Laps tuterdab ringi (7-aastane) ja vaatab, et mis teen. Siis läheb arvuti taha ja ütleb, et võib mind aidata.

    No okei, proovib siis. Koristan ja kaardid tulevad. Ütlen, et vajuta "FOLD" nuppu. Siis juba jälle prügikaart ja ütlen, et tee linnuke sinna fold nupu ette jne. Sarnane jooks jätkub, kuniks tulevad emandad.

    Aga selleks ajaks oli lapsel juba suht automaatseks fold kastile linnukese tegemine ja tegi naksti tegi linnukese. Muidugi UTG turbofoldis ja ma ei jõudnud kisama hakatagi, kui juba QQ oligi muckis :D

    Ja siis veel üks kild. Päev varem, pühapäeval, hakkame minema jooksma ja siis ütlen, et pärast jooksmist hakkan ma pokkerit mängima, mille peale laps paneb: «Sul on ainult pokker, pokker, pokker. Tead ikka, et see pokker on üks sitt asi?»

    Mul vajus suu lahti, et kuidas laps räägib, aga no mis sa teed, see oli ikka ülinaljakas ja ausalt öeldes õigust räägib. Eriti selliseid graafikuid vaadates.

  5. #4465
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Algul vaatasin, et see parempoolne on veits maskeerunud Svenza.

    ( Click to show/hide )

  6. #4466
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Nagu ennustada. 50NL-is kokku 7BI auku. Ei biidi :( Vägagi küsitavat mängu, mis ajab oksele, ka teinud. Mängin täna ära ja siis panen ka graafiku, ehk ka mõne käe.

    Aga nüüd ongi ****** hooked seis. Kui oli vaja seda sitta torkida. 25NL oli nii mõnus. Korra nädalas mängisin, kui viitsisin ja kõik. Nüüd miinus ees, ei saa enam loobuda ja quitida kah, enne kui biidin või busto. ***** oli vaja torkida...

    Tsiteerides klassikuid: "See pokker on üks sitt asi!"

  7. #4467
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nagu ennustada. 50NL-is kokku 7BI auku. Ei biidi :( Vägagi küsitavat mängu, mis ajab oksele, ka teinud. Mängin täna ära ja siis panen ka graafiku, ehk ka mõne käe.

    Aga nüüd ongi ****** hooked seis. Kui oli vaja seda sitta torkida. 25NL oli nii mõnus. Korra nädalas mängisin, kui viitsisin ja kõik. Nüüd miinus ees, ei saa enam loobuda ja quitida kah, enne kui biidin või busto. ***** oli vaja torkida...

    Tsiteerides klassikuid: "See pokker on üks sitt asi!"
    7 BI pole nagu pea midagi ju, eeldan et sample size on ka ikka väga väike.

  8. #4468
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    7 BI pole nagu pea midagi ju, eeldan et sample size on ka ikka väga väike.
    1700 kätt on minupuhul terve valguaasta.

  9. #4469

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Algul vaatasin, et see parempoolne on veits maskeerunud Svenza.

    ( Click to show/hide )
    Hahahhaha

  10. #4470
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Pole aega käsi postitada, aga lootust on vähe :P

    ( Click to show/hide )

  11. #4471

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pole aega käsi postitada, aga lootust on vähe :P

    ( Click to show/hide )
    2000 kätt pole miskit ju,ma arvan sital päeval suudaks kaka nl2s ka näidata nii väikse volüümiga sellist graafikut.

  12. #4472
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    2000 kätt pole miskit ju,ma arvan sital päeval suudaks kaka nl2s ka näidata nii väikse volüümiga sellist graafikut.
    Kui ma õppisin shortdecki pelama ma suutsin paari päevaga panna nl2s 100 BI EVsse ja miinust.

  13. #4473
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    2000 kätt pole miskit ju,ma arvan sital päeval suudaks kaka nl2s ka näidata nii väikse volüümiga sellist graafikut.
    Tegelikult, kui päriselt tõsiselt rääkida, siis 2000 kätt on väga suur sample. Me ise oleme oma standardid nii madalaks lasknud, et ei pea neid sampledeks.

    Kui võtta igast käes maksimum ja näiteks saavutada 10BB winrate, ja see on saavutatav, siis ligi 95% kõikidest downswingidest jäävad 30 000 või vähema käe sisse ja selliselt, et 7.5BI downswing on pigem haruldus - juhtudes kõigest 9.15% ajast. 15BI downswingid on üliharuldased - 10BB mängija 99.02% juhtudel sellist kukkumist ei näe.

    Paraku ülaltoodud "muinasjutust" minu graafik ei räägi :P

  14. #4474
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Mõtlen tõsiselt kolimisele ja võrgu vahetamisele (PokerStars).

    See on küll venemeelne võrgustik ja see oli normaalne. Mu alias oli "PutinIsOrc" ja see neile ei sobi ning nüüd tuleb ära muuta. Huvitav, kuidas see üldse edetabelit mõjutab.

    Lisaks, mu avatar, Baltic Power for Ukraine, pidi olema offensive.

    Pilt, mida kasutasin oli:


    Selguse huvides, siis antud pilt pärineb Optibeti võrgustikust ja ei saa GG-s enam näidata, sest seal enam avatair pole, aga kasutasin sama pilti.

    Ja hoiatused, mis saadeti:

    ( Click to show/hide )


    Ma võin tõesti aru saada nimest, aga sellisel juhul on ikka väga paljud nimed, mis ei sobi - see selleks. Aga avatar, kus on kolme Balti riigi lipud ja tekst "Baltic Power for Ukaine", ei ole kuidagi ründav ja näitab mõndagi.

  15. #4475

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mõtlen tõsiselt kolimisele. See on küll venemeelne võrgustik - mu alias oli "PutinIsOrc" ja see neile ei sobi ning nüüd tuleb ära muuta. Huvitav, kuidas see üldse edetabelit mõjutab.

    Lisaks, mu avatar, Baltic Power for Ukraine, pidi olema offensive.

    Pilt, mida kasutasin oli:


    Selguse huvides, siis antud pilt pärineb Optibeti võrgustikust ja ei saa GG-s enam näidata, sest seal enam avatair pole, aga kasutasin sama pilti.

    Ja hoiatused, mis saadeti:

    ( Click to show/hide )
    Kas nüüd venemeelne ,aga raha enne kõike muud. Ma arvan ,et venelased genereerivad hästi rake/keerutavad slotte (minu teada venemaal laivkasiinosid pole vist). Imestan,et ukraina lippe veel lubavad lugedes seda siin.

  16. #4476

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegelikult, kui päriselt tõsiselt rääkida, siis 2000 kätt on väga suur sample. Me ise oleme oma standardid nii madalaks lasknud, et ei pea neid sampledeks.

    Kui võtta igast käes maksimum ja näiteks saavutada 10BB winrate, ja see on saavutatav, siis ligi 95% kõikidest downswingidest jäävad 30 000 või vähema käe sisse ja selliselt, et 7.5BI downswing on pigem haruldus - juhtudes kõigest 9.15% ajast. 15BI downswingid on üliharuldased - 10BB mängija 99.02% juhtudel sellist kukkumist ei näe.

    Paraku ülaltoodud "muinasjutust" minu graafik ei räägi :P
    Ma siis sõnastan ümber ,kui sa pühapäeva mängija kes ei istu 10-20h nädalas oma databaasis lisaks mängimisele lihvides väikseid edge ja winrate madal,ega siis siis swingid suuremad ja 2000 käsi ongi sellisel juhul väike sample.

  17. #4477
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kas nüüd venemeelne ,aga raha enne kõike muud. Ma arvan ,et venelased genereerivad hästi rake/keerutavad slotte (minu teada venemaal laivkasiinosid pole vist). Imestan,et ukraina lippe veel lubavad lugedes seda siin.
    See on tegelikult veel hullem. Venemeelsusest kui sellisest, ma võin veel aru saada ja olekski väga imelik, kui näiteks põline venelane ei oleks venemeelne.

    Küll, mis on veel hullem, ja mida selline 'äripoliitika' näitab, on see, et omanike jaoks päriselt ka raha ei haise. Sellest ma aru ei saa ja see on päris ehtne 'venemeelsus' selles tähenduses, et sõda on suva, puudub moraal ja eetilisus.

    Mina oma panust sellisesse ärimudelisse anda ei soovi ja seega kaalun sügavalt ja tõsiselt võrgustiku muutmisele.

    Lihtsalt muuseas, sellistes olukordades, nagu pokker, ma üleüldse ei keelega ega piiraks venelaste ligipääsu maailmaturgudele, vaid võrgustiku omanikuna võtaks Vene lipu alt mängivatelt mängijatelt ekstra-reiki, mille annaks edasi Ukraina üksustele. Sealjuures tuletakse igapäevaselt Vene mängijatele meelde, et madalama reigi valik on Teie endi kätes, aga seniks on see vähim, mida saate sõjakahjude korvamiseks teha.

  18. #4478
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Panin uueks nimeks Put In Orc.

    Kuna nimes tühikuid kasutada ei saa kasutada, siis PUHTJUHUSLIKULT on uus nimi PutInOrc. Mingeid meelevaldseid seoseid ei maksa eelnevaga otsida (uskuge juhuseid) ja kui see ka ei sobi, siis imegu võlli.

    Nii, kui 7BI tagasi saan, lasen nahhui või busto. Koheselt tuli karma ka - ajas pres mingil põhjusel sisse. 6.5BI minna.

    ( Click to show/hide )

  19. #4479
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ja tulge täna Türi pokkeriliiga mängima: https://www.pokkeriprod.com/kooritsa-hegemoonia-jatkub/

    Jõuab veel Kooritsale peerukasse panna. Laiab raisk.

  20. #4480
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 778

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tegelikult, kui päriselt tõsiselt rääkida, siis 2000 kätt on väga suur sample. Me ise oleme oma standardid nii madalaks lasknud, et ei pea neid sampledeks.

    Kui võtta igast käes maksimum ja näiteks saavutada 10BB winrate, ja see on saavutatav, siis ligi 95% kõikidest downswingidest jäävad 30 000 või vähema käe sisse ja selliselt, et 7.5BI downswing on pigem haruldus - juhtudes kõigest 9.15% ajast. 15BI downswingid on üliharuldased - 10BB mängija 99.02% juhtudel sellist kukkumist ei näe.

    Paraku ülaltoodud "muinasjutust" minu graafik ei räägi :P
    Ma siin ükspäev mõtlesin et kui ma mängin 200bb deep mängu siis kas 1 BI on 100bb või 200bb?

    bb/100 kohta käiks nagu nl10 järgi aga BI on nagu nl20s

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 26 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 26 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES