Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 226, kokku 226 EsimeneEsimene ... 126176216224225226
Näidatakse tulemusi 4 501 kuni 4 520, kokku 4565

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [100NL FR]: Bum-bumm

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Blind on blind, mis keskele läheb.
    No aga seleta seda KK kätt, okei, regular läks lolliks aga oli see nüüd pikas perspektiivis suurim EV liigutus buttonilt?
    Jah, antud mängudünaamikas küll.

    Alustasin mängimist: top 45% raisen, ülejäänud limbin. 3bettisin ka agresiivselt ja postflop võimalusi talle ei andnud ehk dünaamika ilmselgelt oli agressiivne ja mäng jooksis minu kasuks.

    Siis hakkas ta mu limpe ründama, küll aga ta ei 3bettinud ja postflop foldis siiski OOP väga palju (50% ajast). Limbitud pottides hakkas ka check-raisema, stabima ja seetõttu ma ka limpisin. Kuna ma olin eelnevalt korra limp-raisenud ja vahele jäänud (näitan alati siin ka kätt). Ta ise ei 3bettinud ja foldis 45% buttoneid. Seega antud olukord oli väga perfekt spot limbiks.

    Kui me ei oleks SD-le jõudnud, oleksin ma samamoodi kätt näidanud.

    Põhiprobleemiks ongi see, et kui ma tahan limpida, siis ma pean oma limping range ka kaitsma. Ma ei taha ju limpida käsi JTs, sest need floppavad hästi ja nendega on parem raiseda. Ma tahan limpida trashi, et siis suure osa ajast pot omale kätte saada aga kui hakatakse vastu võitlema - pean ise ka tegema liigutuse, et mitte muutuda väga free moneyks ja ilmselgelt oli ta limbitud pottides segaduses. Matchi lõpus ta ütles ka, et ok gg and funny-silly limping.

    Kui nüüd tulla konkreetse regulari juurde tagasi, siis tegelikult tema vastu limpimine on mõttetu ja peaks eelistama minraise 100% buttoneid:

    • 1. sest ta foldib BB-d palju
    • 2. ta ei 3beti
    • 3. ta foldib palju postflop

    Ehk teisisõnu 62o tüüpi käel on raisedes parem EV, aga kuna ma tahan proovida, siis ma teen seda samat kõigi vastu ja kuna tekkis selline mängudünaamika, siis KK limp on hea. Tegelikult eelistaks seal kätt AQ/AK, 22-TT aga kuna tuli õigel ajal õiges kohas KK, siis pidi antud võimalust ära kasutama.

    EDIT: ei saa öelda mõttetu aga lõpu dünaamikas tegin ise vea - ma oleks võinud limpinrange tuua näiteks bottom10% juurde ja ülejäänud 90% minraiseda. Ei adjustinud ise, sest minulegi uus ja mulle meeldib eksperimenteerida.

    Muideks, mis ma olen HU mängudes avastanud. Ma ise olen olnud minraise fän, teised 3x-inud. Mängisin HT HUSNG-sid, siis hucashi vähe ja Starsis nüüd suur osa regulare avabki minraisega. Minraise idee sain kunagi, kui lugeisn junglemani welli, ja kus ta ütles, et "I think minraise is best, but I 3x because I love big pots". Samamoodi eksperimenteerides, proovides, leidsin, et see töötab sama hästi kui 3X ja milleks siis üleüldse rohkem raha mängu panna.

    Kuigi kõik tegelt oleneb siiski ka vastasest. Regulari vastu tho üle 2x mina ei raiseks, fishi vastu võib 3x-ida aga siiski tundub, et minraise on best. Minraise on ka väsitav stiil vastasele, eriti kui sul on edu ja tal on raskem tagasi saada momentum, kui tuleb võielda väikeste pottide nimel.

  2. #2
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [100NL FR/HU]: Euronicsis kaableid nuusutamas

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    ...
    all time avataride valimise meister foorumis on selgunud igatahes

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES