Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 228, kokku 233 EsimeneEsimene ... 128178218226227228229230 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 541 kuni 4 560, kokku 4713

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma võin ühe kaka tabeli teha, põhimõtteliselt saab üleöö võitjaks.

    Õige summa eest muidugi.
    miks maksta, kui tupictee paneb kõik tabelid ilusti üles . Satikad olla juba ära tapnud.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    miks maksta, kui tupictee paneb kõik tabelid ilusti üles . Satikad olla juba ära tapnud.
    Oli jah miski jutt, et leidis mingi õpiku või aabitsa, siis luges ise seda natuke ja hakkas printima.

    Seejärel luges ka teistele ette, nagu miski papp rahvale piibliraamatut. See peale kogukond sai valgustuse osaliseks ja õppis satikaid biitima ning seetõttu satikate lõpuosades olevat juba rämedad tapatalgud olnud.

    «[..] ja nagu laivis ka kuulsin, siis paljud on muuhulgas ka mu satika artiklit lugenud ja juba vaikselt lõpupoole jagatakse biiti. [..]Enda mängu vaatest võib-olla polegi +ev kõike õpitut välja lobiseda nii, aga mul pole kahju, ainult hea kui üldine tase tõuseb, endal ka rohkem põhjust edasi pingutada.»

    Eks tuleb see blogi tal varsti kinni panna, sest selline pokkeripapp meil tekkinud, kes hordide viisi fishe valgustab ja teeb paganatest nägijad. Ei tahaks, et esimene kirja pandud eestikeelne lause «Laula, laula, pappi» korduks... Kes neid vihaseid pokkerimängijad teab!

  3. #3

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oli jah miski jutt, et leidis mingi õpiku või aabitsa, siis luges ise seda natuke ja hakkas printima.

    Seejärel luges ka teistele ette, nagu miski papp rahvale piibliraamatut. See peale kogukond sai valgustuse osaliseks ja õppis satikaid biitima ning seetõttu satikate lõpuosades olevat juba rämedad tapatalgud olnud.

    «[..] ja nagu laivis ka kuulsin, siis paljud on muuhulgas ka mu satika artiklit lugenud ja juba vaikselt lõpupoole jagatakse biiti. [..]Enda mängu vaatest võib-olla polegi +ev kõike õpitut välja lobiseda nii, aga mul pole kahju, ainult hea kui üldine tase tõuseb, endal ka rohkem põhjust edasi pingutada.»

    Eks tuleb see blogi tal varsti kinni panna, sest selline pokkeripapp meil tekkinud, kes hordide viisi fishe valgustab ja teeb paganatest nägijad. Ei tahaks, et esimene kirja pandud eestikeelne lause «Laula, laula, pappi» korduks... Kes neid vihaseid pokkerimängijad teab!
    Jah satikaid ma enam ei puutu. Tupic lahendas ära ja fishid ka üleöö satika magistri paberid kätte saanud tupicult.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    See ikka tegelt päris haige, et vana miski dekaadi pokkerist eemal olnud, siis tuli tagasi ja koheselt hakkas selliselt majandama, et hävitas satikad ära. Jõhker Caesar 2.0, kes tuli, nägi, võitis.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Väike illustratsioon ka, kuidas muru satikaid hävitab:
    ( Click to show/hide )

  6. #6

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Väike illustratsioon ka, kuidas muru satikaid hävitab:
    ( Click to show/hide )
    Unustasid ustavad järgijad ka kuskile mahutada ,tseesar pole ikka tseesar ilma oma ustavate austajateta kes lausa kardavad .

  7. #7

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Unustasid ustavad järgijad ka kuskile mahutada ,tseesar pole ikka tseesar ilma oma ustavate austajateta kes lausa kardavad .
    Sul mingi alateema ka sellest AI kasutamisest?ma ei tea sellest mitte midagi. Ma hobikorras tuunin delfi meedia pilte naljakamateks sõpradele (meemikunn) ja naist vahel leebemaks telefonis. Tundub selliste AI piltide tegemine tunduks hea uus hobi.

  8. #8
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Maitea, ma olin ka aastaid eemal ja järsku hakkasin õppimata printima

  9. #9

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Maitea, ma olin ka aastaid eemal ja järsku hakkasin õppimata printima
    No see vast oleneb limiitidest. Mis viga tagasi tulla mängudesse mida biitisid ja kus keegi ei õpi ,pole õppinud ,ega hakkagi midagi õppima. Vahepeal mingi tallivennad hüppavad läbi,a vaevalt nad kaua püsivad ja liiguvad edasi. Ma 10 sekki vaatasin striimi kiirelt kerides ,siis hooples ,et vägistab 50 taalastes rexe ,no ikka ei vägista küll -selline mõte viib kiirelt tupikteele . Alles 5 taalastes oli häda ,et rexid jälitavad unibetist absolute pokkerini välja ,natuke parem jooks siis on kohe vägistaja valmis... klounaad. Ma arvan herrjanks ei tule üleöö tagasi ja ei hakka nl1k hävitama näiteks.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    No see vast oleneb limiitidest. Mis viga tagasi tulla mängudesse mida biitisid ja kus keegi ei õpi ,pole õppinud ,ega hakkagi midagi õppima. Vahepeal mingi tallivennad hüppavad läbi,a vaevalt nad kaua püsivad ja liiguvad edasi. Ma 10 sekki vaatasin striimi kiirelt kerides ,siis hooples ,et vägistab 50 taalastes rexe ,no ikka ei vägista küll -selline mõte viib kiirelt tupikteele . Alles 5 taalastes oli häda ,et rexid jälitavad unibetist absolute pokkerini välja ,natuke parem jooks siis on kohe vägistaja valmis... klounaad. Ma arvan herrjanks ei tule üleöö tagasi ja ei hakka nl1k hävitama näiteks.
    Ma olen olnud ka aastaid eemal, võitlen siin 25NL ja 50NL-iga ning võin paari asja öelda.

    Esiteks regularide betsizing on läinud oluliselt paremaks ja võib-olla isegi "ülemõtlevalt heaks", et liiga palju proovitakse jäljendada teatud olukordades GTO-d, kus seda teha ei tuleks.

    Teine asi, mis on oluliselt tähtsam - keskmine fish on oluliselt parem ja sinna "populatsiooni" on jõudnud arusaam, et TP/GK ei ole snap stackoff.

    E: Muidugi ka fish-reg ratio. Ütleksin niipalju, et kunagi 200NL ja 400NL tase oli nõrgem või väga võrreldav praeguse 50NL tasemega.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Kuna täna retsilt kiire olnud, siis pole jõudnud uuendada artiklti, aga täna Coolbet Streamer Special: https://www.pokkeriprod.com/coolbet-streamer-special/

    E: Algab 20.00

    E: Ei jõua nimekirja uuendada, siis panen siia:

    1. Jevakimmmz - twitch.tv/jevakim (ENG)
    2. Roenninghaug - twitch.tv/roenninghaug (ENG)
    3. Queenorange491 - twitch.tv/rongens (FIN)
    4. OThanagor - Twitch.tv/farseerfinland (FIN)
    5. streetbright66 - twitch.tv/hulkamaani0 (FIN)
    6. MiiiKz - twitch.tv/miku663 (EST)
    7. Toodz - twitch.tv/toodz (EST)
    8. hellmuthlover - twitch.tv/tuhanteen (FIN)
    9. F11111O66 - twitch.tv/jailbreak6 (ENG/NOR)
    10. KreiviDracula- twitch.tv/perkeleleee (FIN)
    11. MIGUELALBO95 - twitch.tv/miguelalbornoz95 (Chile)
    12. lemonz1k - twitch.tv/lemonzik (EST)
    13. EstonianWeirdoCB- twitch.tv/estonianweirdo (ENG)
    14. babafinland - twitch.tv/bababooey75 (ENG)
    15. HustleHarderr - twitch.tv/reflexest (EST)
    16. SpotIt- twitch.tv/nikkipe1
    17. SharkienHaamu - .twitch.tv/hesu74
    18. Maximsanma - twitch.tv/maximsanma (Chile)
    19. Bjonnerik - twitch.tv/bjonnerik (ENG)
    20. Saunaa - twitch.tv/tftsauna (ENG)
    21. Spektri- twitch.tv/spektri_
    22. KKaukovaara- twitch.tv/karikkaukovaara

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Kaks skalpi - üks vasakul ja teine paremal, aga tra noa nüristasin juba ära, et neilt praegu kolpa nülgida. Eks tuleb teritada.
    ( Click to show/hide )

  13. #13

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kaks skalpi - üks vasakul ja teine paremal, aga tra noa nüristasin juba ära, et neilt praegu kolpa nülgida. Eks tuleb teritada.
    ( Click to show/hide )
    39 blindi esimese leveliga ära puistanud ? Eks ärikas tunne jh 300 blaindiga algul.

  14. #14
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 873

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Küsimus, keegi nagu kirjutas coolbetis chatis midagi aga.... mul ei ole nagu chattigi? Kas mul ei lubata kirjutada? Ega ma nagu ei taha ka, lihtsalt uudishimu

  15. #15

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Küsimus, keegi nagu kirjutas coolbetis chatis midagi aga.... mul ei ole nagu chattigi? Kas mul ei lubata kirjutada? Ega ma nagu ei taha ka, lihtsalt uudishimu
    Nostalgiline lol ,starsis vanasti ikka sai neid chati banne süütu kiusamise eest

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Küsimus, keegi nagu kirjutas coolbetis chatis midagi aga.... mul ei ole nagu chattigi? Kas mul ei lubata kirjutada? Ega ma nagu ei taha ka, lihtsalt uudishimu
    Vist kuskil seal mingi chat on, aga ma pole viitsinud isegi süveneda. Need softid on ikka päris hulluks läinud. Seaded rohkem kui vanal telefonil.

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Mõtlesin välja kõige parima reigi arvutuse süsteemi :D

    • 1. Kogu potist võetav reik läheb nende kontole, kes käe kaotasid. Võitja reiki ei saa. Võidad 100% käsi, on makstud reik €0 ja rakeback €0.
    • 2. Kõikidel mängijatel on näiteks vaikimis rakeback protsent 80% ja see protsent hakkab langema, kui lauas uimad.

    Näiteks, esimesed 2 sekundit on alati penalti vabad ja kui kõik käed mahuvad 2 sekundi sisse, siis saadki 80% rakebacki.

    Oletame, et ainult 60% käsi mahub 2 sekundi sisse, siis saad sellest 80% rakebackist 60%. Kui on miski massmultitabler, mis ei jõua sisuliselt ühegi käega 2 sekundi sisse, siis saabki oma 0% rakebacki.

    Teisisõnu - kes teiste aega viidavad, ei väärigi mingi rakebacki ja need 2 sekundit ning 80% lambi näited. Võib olla ka 10 sekundit või 20 sekundit või mis iganes on keskmise inimese aeg ja sellest saaks siis see punkt, mille ületamine hakkab RB-d mõjutama.

  18. #18

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mõtlesin välja kõige parima reigi arvutuse süsteemi :D

    • 1. Kogu potist võetav reik läheb nende kontole, kes käe kaotasid. Võitja reiki ei saa. Võidad 100% käsi, on makstud reik €0 ja rakeback €0.
    • 2. Kõikidel mängijatel on näiteks vaikimis rakeback protsent 80% ja see protsent hakkab langema, kui lauas uimad.

    Näiteks, esimesed 2 sekundit on alati penalti vabad ja kui kõik käed mahuvad 2 sekundi sisse, siis saadki 80% rakebacki.

    Oletame, et ainult 60% käsi mahub 2 sekundi sisse, siis saad sellest 80% rakebackist 60%. Kui on miski massmultitabler, mis ei jõua sisuliselt ühegi käega 2 sekundi sisse, siis saabki oma 0% rakebacki.

    Teisisõnu - kes teiste aega viidavad, ei väärigi mingi rakebacki ja need 2 sekundit ning 80% lambi näited. Võib olla ka 10 sekundit või 20 sekundit või mis iganes on keskmise inimese aeg ja sellest saaks siis see punkt, mille ületamine hakkab RB-d mõjutama.
    Mis arvad teema pikenduseks tooks rohkem mängijaid(toon näite väga lihtsustatud kujul) rake 5% aga keegi ei saa midagi ,või rake 40% aga 30% jagatakse erineval kujul rb-na tagasi :) vast me kõik teame vastus ja see kurb. GG-l igast salapäraseid lisafee-si turkadel ei mäletagi mis nime all-äkki oli mingi administration fee vms.

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mis arvad teema pikenduseks tooks rohkem mängijaid(toon näite väga lihtsustatud kujul) rake 5% aga keegi ei saa midagi ,või rake 40% aga 30% jagatakse erineval kujul rb-na tagasi :) vast me kõik teame vastus ja see kurb. GG-l igast salapäraseid lisafee-si turkadel ei mäletagi mis nime all-äkki oli mingi administration fee vms.
    GGPokeri süsteem on "lihtne".

    Nende PVI-de ja lisafeedega on lihtsalt "just in case" haaratud kontroll. Kui rege liiga palju tekib, siis kraane keeratakse kinnisemaks, kui liiga vähe, et mõjub aktiivsusele avavad kraanid.

    Sisuliselt sama, mis ma välja tõin, aga pole nii läbipaistev ja soovitakse juhtme jämedamat otsa enda käes hoida, mis muidugi ei pruugigi olla nii vale, sest pokker on üks väheseid valdkondi, kus sotsialism kui ideoloogia võib olla ainuõige lähenemine ja kasulik kõigile osapooltele, sest pokkeris eksisteerib väga julm kannibalism ja jõhker röövkapitalism.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ma niikaua pokkerist eemal olnud ja avastasin läbi TwoPlusTwo lehe ning siis vaatan, et misasja, ETFP-i gala ju taga: https://www.pokerscammerslist.com/asleshiy/




    Ja 2p2 teema: https://forumserver.twoplustwo.com/s...76&postcount=1

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES