Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 229, kokku 230 EsimeneEsimene ... 129179219227228229230 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 561 kuni 4 580, kokku 4656

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma niikaua pokkerist eemal olnud ja avastasin läbi TwoPlusTwo lehe ning siis vaatan, et misasja, ETFP-i gala ju taga: https://www.pokerscammerslist.com/asleshiy/




    Ja 2p2 teema: https://forumserver.twoplustwo.com/s...76&postcount=1
    Jamh ,juba ammy panin tähele ,et tema kohta teema negative feedback threadis,ja siis müttab ikka edasi,võidab wsopc -si jne

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Mind on hakanud huvitama TwoPlusTwo olev GGPokeri pokkerirobotite teema:
    https://forumserver.twoplustwo.com/2...lysis-1836315/

    Täpsemalt see osa, et milline on ja mille peale on ehitatud nende väidetavate pokkerirobotite strateegia.

    Minule tundub ja ma arvan. Siinkohal ma tahan rõhutada ja toonitada osa "mulle tundub ja ma arvan", et tegu ei ole puhtalt GTO lahenduste peale rajatud strateegiaga, vaid pigem seguga, kus kasutatakse standardseid lahendusi, GTO-lahendusi kui ka tavapärast ekspluatatsiooni strateegiat.

    Viimase all pean silmas seda, et kõnealused pokkerirobotid võidavad üle poolte mängukätest, mis on jõudnud flopini. Võrdlusena, populatsiooni keskmine laias laastus võidab 40-49% kõikidest pankadest, mis on jõudnud flopini, kui jääb peaaegu alati alla 50%.



    Ülevalt ekraanitõmmiselt lähtub, et kõik kõnealused väidetavad pokkerirobotid võidavad üle poole ajast pankasid, kui käsi on jõudnud flopini. Samas käega lõpuni minnakse "harju keskmiselt" või isegi natuke vähem ja kui minnakse, siis käsi võidetakse.

    See võib viidata sellele, et kas mängijad jagavad omavahel kaarte või hoopis strateegiale, mis ongi ehitatud populatsiooni kalduvusele liigloobuda kaartidest. Kaartide jagamise kokkumängu võib tõenäoliselt välistada, et samad mängijad saavutavad sarnase statistika ka laudades, kus nad omavahel ei mängi.

    Siit tekibki mul küsimus, et milline täpselt on strateegia. Kui eksin, ja kasutatakse puhast GTO-d, siis see näitab, kui võimekas on GTO-lahendus reaallauas pärismängija vastu. Teisisõnu inimesest ei ole sel juhul enam arvutile vastast.

    Või, kui kasutatakse segu, siis see viitab hoopis sellele, et GTO on veel prügikastikaup ning suhteliselt staatilise lihtmatemaatika ja ekspluatatsioonistrateegiaga võidab pikas perspektiivis süvastrateegiat.

  3. #3
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 857

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Millal järgmised huvitavad turniirid on? Millal sa oma affiliate ja reklaami rahadega pokkeriprode freerolli korraldad? Või tuleks sellest 3max sit n go?

  4. #4

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Millal järgmised huvitavad turniirid on? Millal sa oma affiliate ja reklaami rahadega pokkeriprode freerolli korraldad? Või tuleks sellest 3max sit n go?
    kokkutuleku saaks ka vabalt tema kontorisse ära mahutada

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    kokkutuleku saaks ka vabalt tema kontorisse ära mahutada
    Mingiks vaekuriks pead mind vä?

    Siia mahuks mehi ikka isuga, sest ennegi ligi 10-pealisi vorstipidusid all saunas korraldatud aegadel, kui COVID-i tõttu kohad olid kinni või apartheidi rakendamisel teise klassi kodanikke laua äärde ei lastud.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Millal järgmised huvitavad turniirid on? Millal sa oma affiliate ja reklaami rahadega pokkeriprode freerolli korraldad? Või tuleks sellest 3max sit n go?
    Rääkides külastatavusest, siis tegelikkuses me ei ole siin kolmekesti, kuid midagi üllatavat ka ei ole.

    Ma ei tahaks täpseid numbreid välja tuua, sest kuna ma ei suuda uues GA-4 enam eriti orienteeruda ja ei viitsi Matomot installida, siis ma peaksin valetama ja huupi pakkuma, aga seda ma teha ei taha.

    Kuid, kui võtta robustselt, siis umbes paarkümmend inimest logib iga kuu korra kontole ja umbes sadakond erinevat inimest külastab foorumit, kelledest 10 - 20 on igapäevased - need, kes loevad meie poste ja ka seda posti.

    Viimast ilmestab ka asjaolu, kuidas sinu teemas ilmus ei kusagilt välja phenomenon ja kuidas kukkus majandama ning lihtsalt tuli ja sõimas mind otsejoones läbi.

  7. #7
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 857

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    kokkutuleku saaks ka vabalt tema kontorisse ära mahutada
    Me mahuks terve foorumiga sauna ka

  8. #8
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 857

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Pokkeriprode ultra deep stack live turniir "Sauna karika open", telelaud otse saunast, 8h late regi.

  9. #9

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ranka sa unustasid mainida veel ühe varjatud miljonäri wsop uudises noobli nimega "maksuamet". Muide eestlastel pole usa-ga mingeid diile,et maksudest pääseks? ja peab tampima seda standartset 33% vms mille kasinn kohe ise käest võtab ka?

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ranka sa unustasid mainida veel ühe varjatud miljonäri wsop uudises noobli nimega "maksuamet". Muide eestlastel pole usa-ga mingeid diile,et maksudest pääseks? ja peab tampima seda standartset 33% vms mille kasinn kohe ise käest võtab ka?
    Pole absoluutselt kursis ülemere maksudega hasartmängude tuludelt, ja eks see ole laskmata karu naha jagamine nii või naa, sest meestel on probleeme koduväljakul Kings of Tallinna festivalil, mida siis WSOP-st veel rääkida.

    Samas mine sa tea. Võib-olla pokkeripapp satika-aabits kaenlas päästab kogukonna ja teeb uue hiti, aga vaevalt, et seda päris nii töntsi jalaga teha õnnestub. See vajab ikka vähe sirgemat sammu ja seda viimast pidavat vajaka olema, vähemalt Chesteris... :D

  11. #11

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pole absoluutselt kursis ülemere maksudega hasartmängude tuludelt, ja eks see ole laskmata karu naha jagamine nii või naa, sest meestel on probleeme koduväljakul Kings of Tallinna festivalil, mida siis WSOP-st veel rääkida.

    Samas mine sa tea. Võib-olla pokkeripapp satika-aabits kaenlas päästab kogukonna ja teeb uue hiti, aga vaevalt, et seda päris nii töntsi jalaga teha õnnestub. See vajab ikka vähe sirgemat sammu ja seda viimast pidavat vajaka olema, vähemalt Chesteris... :D
    Tuleb satikate endboss järgmine aasta ja saab ka gg kulul äkki wsople. Vb selleks ajaks muidugi 10k sisseost juba odav ja ei paelu tupicut- vaadates mis tempoga areneb :)

  12. #12

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Rääkides külastatavusest, siis tegelikkuses me ei ole siin kolmekesti, kuid midagi üllatavat ka ei ole.

    Ma ei tahaks täpseid numbreid välja tuua, sest kuna ma ei suuda uues GA-4 enam eriti orienteeruda ja ei viitsi Matomot installida, siis ma peaksin valetama ja huupi pakkuma, aga seda ma teha ei taha.

    Kuid, kui võtta robustselt, siis umbes paarkümmend inimest logib iga kuu korra kontole ja umbes sadakond erinevat inimest külastab foorumit, kelledest 10 - 20 on igapäevased - need, kes loevad meie poste ja ka seda posti.

    Viimast ilmestab ka asjaolu, kuidas sinu teemas ilmus ei kusagilt välja phenomenon ja kuidas kukkus majandama ning lihtsalt tuli ja sõimas mind otsejoones läbi.
    Mul esimene pilt tuleb kunagi maasika ööklubist selle jutu peale, kui eksisin sinna sünnipäevalapse tõttu.Mõned inimesed tantsisid,aga suurem osa istus kuskil nurgas/baarileti ääres ja vaikselt õlle käes vahtisid lihtsalt pealt. Natukese imelik vaatepilt oli,aga las ta olla.

  13. #13

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Phenomen suht hit and run-is ju ,legend.

  14. #14
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 857

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Rääkides külastatavusest, siis tegelikkuses me ei ole siin kolmekesti, kuid midagi üllatavat ka ei ole.

    Ma ei tahaks täpseid numbreid välja tuua, sest kuna ma ei suuda uues GA-4 enam eriti orienteeruda ja ei viitsi Matomot installida, siis ma peaksin valetama ja huupi pakkuma, aga seda ma teha ei taha.

    Kuid, kui võtta robustselt, siis umbes paarkümmend inimest logib iga kuu korra kontole ja umbes sadakond erinevat inimest külastab foorumit, kelledest 10 - 20 on igapäevased - need, kes loevad meie poste ja ka seda posti.

    Viimast ilmestab ka asjaolu, kuidas sinu teemas ilmus ei kusagilt välja phenomenon ja kuidas kukkus majandama ning lihtsalt tuli ja sõimas mind otsejoones läbi.
    Huvitav küll et enam keegi ei postita, eks neid elukutselisi või hobikorras mängijaid kes raha suudavad teenida on vähe ja kaotavaid graphe ei taha keegi lisada.

    Kuigi võttes tuttavatest siis enamus siiski on võitvad veel, küll mitte tava holdemis.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Huvitav küll et enam keegi ei postita, eks neid elukutselisi või hobikorras mängijaid kes raha suudavad teenida on vähe ja kaotavaid graphe ei taha keegi lisada.

    Kuigi võttes tuttavatest siis enamus siiski on võitvad veel, küll mitte tava holdemis.
    Üle poole netiliiklusest on mobiilne ja foorumid ei ole eriti mugavad mobiilis kasutamiseks, eriti postitamiseks.

    Kuna foorumid olemuselt nõuavad postitamist, kuid mobiilis kasutamine vähendab postitamist, siis see paraku tekitab lumepalli: postitatakse vähem -> seetõttu on vähem lugeda -> omakorda harvem põhjust külastamiseks -> veel vähem postitatakse.

    Tean juba väga paljusid inimesi, kes ei kasutagi või omagi enam muud seadet peale nutitelefoni.

    Peale kõike selle on tohutult alternatiive, mis on tunduvad operatiivsemad ja mugavad mobiilis kasutamiseks ning muidugi ka ühismeedia, täpsemalt Facebook.

    Viimane on eriti hävitav. Võib-olla paljud ei tea või isegi ei ole aru saanud, et mobiilikasutajatel Facebookis (s.h. Messengeris) kõik välised viited avatakse sisse-ehitatud Facebook brauseris. See omakorda tähendab, et iga kord tuleks foorumisse uuesti logida, et teha postitus ning lehe sulgedes, vajutades "Done" nupul, kaob sisuliselt kogu ajalugu ja edasine on ajalugu.

    See muidugi ei tähenda, et foorumites ei ole väärtust. Lihtsalt tuleb sellega arvestada.

    E: Lisaks niipalju, et ühismeedias on proovitud gruppidega foorumi funktsiooni üle võtta, aga paraku ei ole see õnnestunud ja tundub, et grupid ei suuda kunagi asendada foorumeid, vähemalt mitte sellisel kujul.

  16. #16

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Huvitav küll et enam keegi ei postita, eks neid elukutselisi või hobikorras mängijaid kes raha suudavad teenida on vähe ja kaotavaid graphe ei taha keegi lisada.

    Kuigi võttes tuttavatest siis enamus siiski on võitvad veel, küll mitte tava holdemis.
    Hcc veel biidib ,või tupikteel ? Viimane blogipost aastast mine mu**i

  17. #17
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 857

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Hcc veel biidib ,või tupikteel ? Viimane blogipost aastast mine mu**i
    Mis limiiti/mängu/kui palju sa üldse mängid? :D

  18. #18

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mis limiiti/mängu/kui palju sa üldse mängid? :D
    ABI vast 17-18 juures(ei usu,et need üksikud 50sed mida shotin vahel mõjutavad) . Mtt. Unibeti andmeid kuu põhiselt ei jälgi (tegelt üldse ei jälgi) ,aga 400 turniiri jagu üritan seda baasi hoida. GG graph vist -7k ei mäleta(ei oska siia pilti ka foorumis panna) ,aga isegi selle -7k GG õnnistusega olen võitev mängija- numbrite järgi.Iga kuu-kahe tagant gg viskab 20 taala lampi + mingi pileti -nagu krdi lhv konsumi kassa ees -tule tagasi poja. Muud tööd ei tee . Tahaks ABI duubeldada ideaalis, kaugemale ei sihi hetkel. GG oligi see äge seiklus,kus lihtsalt pidurdamatult reentrysid nagu kõik turkad oleks olnud hyper unlimited rebuy -add on -õigustasin endale seda sellega ,et hourly hoidmise kohapealt pole paha ju ka 8bb reentryda.Aga loobusin gg-st ammu +päevane grind ja graafik stabiilsem,mitte nagu südamerütm

  19. #19
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 857

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    ABI vast 17-18 juures(ei usu,et need üksikud 50sed mida shotin vahel mõjutavad) . Mtt. Unibeti andmeid kuu põhiselt ei jälgi (tegelt üldse ei jälgi) ,aga 400 turniiri jagu üritan seda baasi hoida. GG graph vist -7k ei mäleta(ei oska siia pilti ka foorumis panna) ,aga isegi selle -7k GG õnnistusega olen võitev mängija- numbrite järgi.Iga kuu-kahe tagant gg viskab 20 taala lampi + mingi pileti -nagu krdi lhv konsumi kassa ees -tule tagasi poja. Muud tööd ei tee . Tahaks ABI duubeldada ideaalis, kaugemale ei sihi hetkel. GG oligi see äge seiklus,kus lihtsalt pidurdamatult reentrysid nagu kõik turkad oleks olnud hyper unlimited rebuy -add on -õigustasin endale seda sellega ,et hourly hoidmise kohapealt pole paha ju ka 8bb reentryda.Aga loobusin gg-st ammu +päevane grind ja graafik stabiilsem,mitte nagu südamerütm
    Turnadega vist enamjaolt õhtuti parem alustada? Kuigi ma mängisin ka hommikuti shortdecki turniire(mingi 300-500 gtd) kuna ei tahtnud öösiti üleval passida, field oli üli soft hommikuti vs õhtud

  20. #20

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Kui nüüd mõelda,algne idee oligi tupicut tulla maa peale tooma vaadates mida ta reklaamis ja ma enam vähem saan aru milline see teekond välja näeb. Omakorda enne seda panin sotsmeedia kinni (tik-toki ,snappi pole kunagi olnudki). Vb kui sotsmeedia oleks alles ei olekski siin kaasa rääkimas. Passiivselt vahel kiikasin siia pikalt npc-na nö lol ,kuigi põhiliselt jokker/pokkeriprod sirvisin uudised üle ainult ja läksin oma päevakavaga edasi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES