Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 230, kokku 231 EsimeneEsimene ... 130180220228229230231 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 581 kuni 4 600, kokku 4680

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Turnadega vist enamjaolt õhtuti parem alustada? Kuigi ma mängisin ka hommikuti shortdecki turniire(mingi 300-500 gtd) kuna ei tahtnud öösiti üleval passida, field oli üli soft hommikuti vs õhtud
    Kuna see ikkagi töö ,siis jahin väikseid fielde -mis omakorda lihtsam päeval. Ei ole isu ala 300BI+swinge üle elada,mis paraku võib kaasneda õhtuti mängides. Mul lihtsam kogu elu elada päeval mängides. Öösiti oli lisaks veel see ,et pärast sessi nagu ei osanud istuda ,ega astuda . Magama ka jäid mitu tundi olenemata kuidas läks,sest mingi adre oli veel sees,või jäi mingi käsi kripeldama. Praegu lõpetan ala kell 6 +- ja on aega pärast sessi valge inimese elu elada ja kui magama lähen on päev unustatud.

  2. #2
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 868

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Raske on küll et live turnad hakkavad 19:15 ja online mingi 20:00, nagu tahaks järgmine päev tööle ka minna.

  3. #3

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Raske on küll et live turnad hakkavad 19:15 ja online mingi 20:00, nagu tahaks järgmine päev tööle ka minna.
    Jamh , eesti tipud vist käinud mehhikos jne genemas. Mõnna ju sunday milly alustada hommikumantlis,värske pudru läpsi ees. Mamacitad kaunite siluettidega teevad hommikujooksu mida rõdult saad vaadata 5min pauside ajal.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 392

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ja, mis on veel küsitav või suisa absurdne?

    Miks siiani algavad pühapäevased suurturniirid õhtul hilja? Mõistan, et kunagi oli USA põhiturg ja seetõttu EU ajad jäid hiliseks. USA idarannikul näiteks Sunday Millid ja muud suurturkad algasidki "valge inimese" ajal kell 13:00 - 16:30 vahel. Sunday Mill näiteks algab ikka 20:00, UK aja järgi siis 18:00, teistel hiljem.

  5. #5

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja, mis on veel küsitav või suisa absurdne?

    Miks siiani algavad pühapäevased suurturniirid õhtul hilja? Mõistan, et kunagi oli USA põhiturg ja seetõttu EU ajad jäid hiliseks. USA idarannikul näiteks Sunday Millid ja muud suurturkad algasidki "valge inimese" ajal kell 13:00 - 16:30 vahel. Sunday Mill näiteks algab ikka 20:00, UK aja järgi siis 18:00, teistel hiljem.
    Ma ei taju siiani ära miks see nii on. Vahel harva suuremate asjade ajal kui day 2 Siis ka ägisen ja proovin juba 3 päeva ette kuidagi vaimselt valmistuda ,et alustada day 2 22.30 no wtf. Nahhui seda vaja on. . Eelmine kord party scammis ka ,et mingi 40 minti lükkus edasi day 2 sest mingi viimne day 1 oli vaja veel läbi suruda (mis omakorda venis nagu tatt),et jumala eest overlay ei jääks,siis saatsin oma mõtetes pucci ka kõik -mina enam neid mitme päevaga asju ei viitsi.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 392

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ma ei taju siiani ära miks see nii on. Vahel harva suuremate asjade ajal kui day 2 Siis ka ägisen ja proovin juba 3 päeva ette kuidagi vaimselt valmistuda ,et alustada day 2 22.30 no wtf. Nahhui seda vaja on. . Eelmine kord party scammis ka ,et mingi 40 minti lükkus edasi day 2 sest mingi viimne day 1 oli vaja veel läbi suruda (mis omakorda venis nagu tatt),et jumala eest overlay ei jääks,siis saatsin oma mõtetes pucci ka kõik -mina enam neid mitme päevaga asju ei viitsi.
    Ma tegelikult päriselt küsin. Kas tõesti siis Party näitel on niipalju regulare mujalt peale Euroopa? Mulle teinekord tundub, et pokkerimänedžeride õppekurv on ikka väga ajast maas ja nende pädevus küsitav.

  7. #7
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 868

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ega eestis live cash käib ka eksklusiivselt 01:00 -05:00, tundub selline surnud kella aeg et isegi Pekkad on ära vajunud selleks ajaks

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 392

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ega eestis live cash käib ka eksklusiivselt 01:00 -05:00, tundub selline surnud kella aeg et isegi Pekkad on ära vajunud selleks ajaks
    Kasiino rahamäng on teine asi. Kellaajad on kujunenud selle järgi, millal inimesed peolt ja turniiridelt välja pudenevad, mis tõttu on rohkem raha liikvel.

    "Bum" kohta pole eestikeeles head tõlget. Võib-olla oleks parim vaste "jota" (mitte päris joodik või taarakoll) või siis võttes otsetõlkena vene keelest "bomžik", kuid mida tahan öelda, et kasiino rahamängud ongi sõna otseses mõttes nende jotade jahtimine ehk bum hunting.

    Ainult siis on päris pappi lauas, kui üks bomž või jota sinna eksinud on.

    E: Kui hakata mõtlema, siis huvitav, kuidapidi on sõna "bum" ja "bomžik" tulnud. Kas "bum" pärineb veneekelsest sõna "bomž" või "bomž" sõnast "bum"? Või on tegu lihtsalt juhusega.

    Intuitsioon ütleks, et slaavi päritolu sõna on liikunud mujale, sest "bomž" (sealt bomžik) on nii venekeelne sõna kui vähegi annab olla. Samas bume ja bomžikuid on mõlemas, nii slaavi kui ka briti kultuuris olnud oma jagu.

    E2: "Bum" võiks eestikeeles tegelt olla isegi parm, aga pigem siiski jota, sest parmu kaalukategooria läheb juba taarakolli, rentsliroti ja joodiku kaalukategooriasse. Jota on see, kes veel vähemalt kuidagimoodigi esmaspäevaks (vähemalt teisipäevaks) kainekski saab :D

  9. #9
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 868

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kasiino rahamäng on teine asi. Kellaajad on kujunenud selle järgi, millal inimesed peolt ja turniiridelt välja pudenevad, mis tõttu on rohkem raha liikvel.

    "Bum" kohta pole eestikeeles head tõlget. Võib-olla oleks parim vaste "jota" (mitte päris joodik või taarakoll) või siis võttes otsetõlkena vene keelest "bomžik", kuid mida tahan öelda, et kasiino rahamängud ongi sõna otseses mõttes nende jotade jahtimine ehk bum hunting.

    Ainult siis on päris pappi lauas, kui üks bomž või jota sinna eksinud on.

    E: Kui hakata mõtlema, siis huvitav, kuidapidi on sõna "bum" ja "bomžik" tulnud. Kas "bum" pärineb veneekelsest sõna "bomž" või "bomž" sõnast "bum"? Või on tegu lihtsalt juhusega.

    Intuitsioon ütleks, et slaavi päritolu sõna on liikunud mujale, sest "bomž" (sealt bomžik) on nii venekeelne sõna kui vähegi annab olla. Samas bume ja bomžikuid on mõlemas, nii slaavi kui ka briti kultuuris olnud oma jagu.

    E2: "Bum" võiks eestikeeles tegelt olla isegi parm, aga pigem siiski jota, sest parmu kaalukategooria läheb juba taarakolli, rentsliroti ja joodiku kaalukategooriasse. Jota on see, kes veel vähemalt kuidagimoodigi esmaspäevaks (vähemalt teisipäevaks) kainekski saab :D
    Ega vist päeval cashi korraldada siis ainult regularid tulevadki ja mängul ei ole mõtet.

    Kell 17:00 äkki mõni soome hobi mängur satuks kord kuus

  10. #10

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ega vist päeval cashi korraldada siis ainult regularid tulevadki ja mängul ei ole mõtet.

    Kell 17:00 äkki mõni soome hobi mängur satuks kord kuus
    Rake vist ka väga mahlane laivis ?

  11. #11
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 868

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Rake vist ka väga mahlane laivis ?
    Pole õrna aimugi palju seal rake on

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 392

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Vaadake, kas saate ligi: https://foorum.pokkeriprod.com/forum...(pokkeribotid)

    E: Nii öelda privatefoorum, kus on boti ehitus

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 392

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ma olen hakanud vaatama TOP100 võitjate CBete ja OOP cbetid on neil 20-30%, osadel vähemgi. Väga huvitav.

    E: Täiesti müstilised mängijad. Kohati nagu oleks üksteise koopiad.

    E2: Kohati on müstiline asi toimunud. Nagu oleksid mingid räiged nitbotid olnud, mis tegelenud bumhuntimisega ja check-foldinud fishide vastu OOP, aga IP pannud paugu. Siis tulnud mingid teised botid, kes hakanud neid nitbotte ära kasutama....

    Ehk kui nii, siis netipokker on jõudnud sinnamaani, et bottide omanikud on hakanud teisi botte abusema? :D

  14. #14

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma olen hakanud vaatama TOP100 võitjate CBete ja OOP cbetid on neil 20-30%, osadel vähemgi. Väga huvitav.

    E: Täiesti müstilised mängijad. Kohati nagu oleks üksteise koopiad.

    E2: Kohati on müstiline asi toimunud. Nagu oleksid mingid räiged nitbotid olnud, mis tegelenud bumhuntimisega ja check-foldinud fishide vastu OOP, aga IP pannud paugu. Siis tulnud mingid teised botid, kes hakanud neid nitbotte ära kasutama....

    Ehk kui nii, siis netipokker on jõudnud sinnamaani, et bottide omanikud on hakanud teisi botte abusema? :D
    Sa vaatad neid asju gg subis ? (Ma ei tea sellest rohkem kui sa siin paar pilti näidanud) ma üldse oleks gg hudi ja asjadega natuke skeptiline . Kas neil polnud just tehniline/ebakompetentsi viga ,kus kõigil olid ülikõrged 3bet statsid rushis- a kui inimene nö rush foldis pre siis see ei läinud 3beti arvutuskäiku sisse .

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 392

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Sa vaatad neid asju gg subis ? (Ma ei tea sellest rohkem kui sa siin paar pilti näidanud) ma üldse oleks gg hudi ja asjadega natuke skeptiline . Kas neil polnud just tehniline/ebakompetentsi viga ,kus kõigil olid ülikõrged 3bet statsid rushis- a kui inimene nö rush foldis pre siis see ei läinud 3beti arvutuskäiku sisse .
    Ei. Sul kaks posti tagasi antud viide ei avane? Või see viide: https://foorum.pokkeriprod.com/showt...Kas-n%C3%A4ete

    Pole päris avaliku otsa jutud.

  16. #16
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 868

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Huvitav kui head tänapäeva pokkeri botid on, mäletan kunagi ammu lugesin et nl50 HUs on mingi bott ja siis ma käisin abusesin, põhimõtteliselt lihtsalt overbettisin palju, tol ajal bot ei saanud küll aru et ilmselgelt mul pole 15 kätt järjest sett

  17. #17

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Huvitav kui head tänapäeva pokkeri botid on, mäletan kunagi ammu lugesin et nl50 HUs on mingi bott ja siis ma käisin abusesin, põhimõtteliselt lihtsalt overbettisin palju, tol ajal bot ei saanud küll aru et ilmselgelt mul pole 15 kätt järjest sett
    Rta ka teemas rohkem + botid paremad,tee nüüd vahet kes bot ja kellel rta. Twitchis ka toorelt vahele jäädud gtow kasutamisega keset mängu. Coinpoker kunagi viskas kohe teate mulle ette,kui läksin lihtsalt hrc subhindasid vaatama kodulehele,ehk siis võiks gtow-ga ka mingi avastamine olla. Aga jh suurt vahet pole,kes tahab see võtab teise läpsi juurde ja ainuke võimalus 99% ausas mängus osaleda on see kui kõigil on 360° kaamerad oma toas

  18. #18
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 868

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Rta ka teemas rohkem + botid paremad,tee nüüd vahet kes bot ja kellel rta. Twitchis ka toorelt vahele jäädud gtow kasutamisega keset mängu. Coinpoker kunagi viskas kohe teate mulle ette,kui läksin lihtsalt hrc subhindasid vaatama kodulehele,ehk siis võiks gtow-ga ka mingi avastamine olla. Aga jh suurt vahet pole,kes tahab see võtab teise läpsi juurde ja ainuke võimalus 99% ausas mängus osaleda on see kui kõigil on 360° kaamerad oma toas
    Ma ei taha endale managerigi alla tõmmata et äkki süüdistatakse milleski :D

  19. #19

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma ei taha endale managerigi alla tõmmata et äkki süüdistatakse milleski :D
    Gg-s palju regulare kes kasutavad ka jurojin-i mis igati legaalne....aga ma ei tea ,kui sul juba näitab mdef-i kas see väheke üle piiride pole palju programm võib aidata

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 392

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Enamik pokkeritube sõimab ka siis, kui PokerStove lahti on. Absurd, sest samad asjad on saadaval otse veebis: https://www.pokerhandrange.com/

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES