Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 231, kokku 238 EsimeneEsimene ... 131181221229230231232233 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 601 kuni 4 620, kokku 4749
  1. #4601
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Aega läks, aga "asja" sai ning suutsin Chat GPT ära petta, et moslemid ikka gamblivad, söövad sealiha ja joovad õlut kah, aga ainult Coolbet Live turniiril ja seda kõike Allahi heakskiidul.
    ( Click to show/hide )


    Fotode evolutsioon ka siis:
    ( Click to show/hide )

    Tegelikult oli neid rohkemgi, aga kõike ei viitsi ja osad ebaõnnestusid.

  2. #4602
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    ( Click to show/hide )

  3. #4603
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?




  4. #4604
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Albert sai pärast lõpuks pokkeri selgeks. Koorits vist koolitas, samal ajal kui muru põõnas.
    ( Click to show/hide )

  5. #4605
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 895

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Väga tubli oled ranka! Koos flipoutide ja cash droppidega plussis?

  6. #4606

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust


    oleks võind ranka tabel olla, või AI jaoks ainult nash eksisteerib ? :D

  7. #4607
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Väga tubli oled ranka! Koos flipoutide ja cash droppidega plussis?
    See pole mingi küsimus, sest vilesid ja tulesid on niipalju, et seda reigi tagastust loobib igast aknast, eriti kui koos OlyBeti promodega kasutada.

    E: See reigi tagastus on kindlasti pikas perspektiivis üle 50%.

  8. #4608
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    oleks võind ranka tabel olla, või AI jaoks ainult nash eksisteerib ? :D
    NASH oli vanadele peerukottidele, ranka tabel modernsele noorpokkerimängijale.

    Seega fotodel olevatele kändudele Nashile ja Einsteinile käiks selline meistriteos ilmselgelt ülejõu. Vaevalt, et ka AI suudab veel nii kõva šedöövrit, kui seda on ranka tabel, töödelda.

  9. #4609
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 895

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ma võin ühe kaka tabeli teha, põhimõtteliselt saab üleöö võitjaks.

    Õige summa eest muidugi.

  10. #4610

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma võin ühe kaka tabeli teha, põhimõtteliselt saab üleöö võitjaks.

    Õige summa eest muidugi.
    miks maksta, kui tupictee paneb kõik tabelid ilusti üles . Satikad olla juba ära tapnud.

  11. #4611
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    miks maksta, kui tupictee paneb kõik tabelid ilusti üles . Satikad olla juba ära tapnud.
    Oli jah miski jutt, et leidis mingi õpiku või aabitsa, siis luges ise seda natuke ja hakkas printima.

    Seejärel luges ka teistele ette, nagu miski papp rahvale piibliraamatut. See peale kogukond sai valgustuse osaliseks ja õppis satikaid biitima ning seetõttu satikate lõpuosades olevat juba rämedad tapatalgud olnud.

    «[..] ja nagu laivis ka kuulsin, siis paljud on muuhulgas ka mu satika artiklit lugenud ja juba vaikselt lõpupoole jagatakse biiti. [..]Enda mängu vaatest võib-olla polegi +ev kõike õpitut välja lobiseda nii, aga mul pole kahju, ainult hea kui üldine tase tõuseb, endal ka rohkem põhjust edasi pingutada.»

    Eks tuleb see blogi tal varsti kinni panna, sest selline pokkeripapp meil tekkinud, kes hordide viisi fishe valgustab ja teeb paganatest nägijad. Ei tahaks, et esimene kirja pandud eestikeelne lause «Laula, laula, pappi» korduks... Kes neid vihaseid pokkerimängijad teab!

  12. #4612

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Oli jah miski jutt, et leidis mingi õpiku või aabitsa, siis luges ise seda natuke ja hakkas printima.

    Seejärel luges ka teistele ette, nagu miski papp rahvale piibliraamatut. See peale kogukond sai valgustuse osaliseks ja õppis satikaid biitima ning seetõttu satikate lõpuosades olevat juba rämedad tapatalgud olnud.

    «[..] ja nagu laivis ka kuulsin, siis paljud on muuhulgas ka mu satika artiklit lugenud ja juba vaikselt lõpupoole jagatakse biiti. [..]Enda mängu vaatest võib-olla polegi +ev kõike õpitut välja lobiseda nii, aga mul pole kahju, ainult hea kui üldine tase tõuseb, endal ka rohkem põhjust edasi pingutada.»

    Eks tuleb see blogi tal varsti kinni panna, sest selline pokkeripapp meil tekkinud, kes hordide viisi fishe valgustab ja teeb paganatest nägijad. Ei tahaks, et esimene kirja pandud eestikeelne lause «Laula, laula, pappi» korduks... Kes neid vihaseid pokkerimängijad teab!
    Jah satikaid ma enam ei puutu. Tupic lahendas ära ja fishid ka üleöö satika magistri paberid kätte saanud tupicult.

  13. #4613
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    See ikka tegelt päris haige, et vana miski dekaadi pokkerist eemal olnud, siis tuli tagasi ja koheselt hakkas selliselt majandama, et hävitas satikad ära. Jõhker Caesar 2.0, kes tuli, nägi, võitis.

  14. #4614
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Väike illustratsioon ka, kuidas muru satikaid hävitab:
    ( Click to show/hide )

  15. #4615

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Väike illustratsioon ka, kuidas muru satikaid hävitab:
    ( Click to show/hide )
    Unustasid ustavad järgijad ka kuskile mahutada ,tseesar pole ikka tseesar ilma oma ustavate austajateta kes lausa kardavad .

  16. #4616

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Unustasid ustavad järgijad ka kuskile mahutada ,tseesar pole ikka tseesar ilma oma ustavate austajateta kes lausa kardavad .
    Sul mingi alateema ka sellest AI kasutamisest?ma ei tea sellest mitte midagi. Ma hobikorras tuunin delfi meedia pilte naljakamateks sõpradele (meemikunn) ja naist vahel leebemaks telefonis. Tundub selliste AI piltide tegemine tunduks hea uus hobi.

  17. #4617
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 895

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Maitea, ma olin ka aastaid eemal ja järsku hakkasin õppimata printima

  18. #4618

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Maitea, ma olin ka aastaid eemal ja järsku hakkasin õppimata printima
    No see vast oleneb limiitidest. Mis viga tagasi tulla mängudesse mida biitisid ja kus keegi ei õpi ,pole õppinud ,ega hakkagi midagi õppima. Vahepeal mingi tallivennad hüppavad läbi,a vaevalt nad kaua püsivad ja liiguvad edasi. Ma 10 sekki vaatasin striimi kiirelt kerides ,siis hooples ,et vägistab 50 taalastes rexe ,no ikka ei vägista küll -selline mõte viib kiirelt tupikteele . Alles 5 taalastes oli häda ,et rexid jälitavad unibetist absolute pokkerini välja ,natuke parem jooks siis on kohe vägistaja valmis... klounaad. Ma arvan herrjanks ei tule üleöö tagasi ja ei hakka nl1k hävitama näiteks.

  19. #4619
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    No see vast oleneb limiitidest. Mis viga tagasi tulla mängudesse mida biitisid ja kus keegi ei õpi ,pole õppinud ,ega hakkagi midagi õppima. Vahepeal mingi tallivennad hüppavad läbi,a vaevalt nad kaua püsivad ja liiguvad edasi. Ma 10 sekki vaatasin striimi kiirelt kerides ,siis hooples ,et vägistab 50 taalastes rexe ,no ikka ei vägista küll -selline mõte viib kiirelt tupikteele . Alles 5 taalastes oli häda ,et rexid jälitavad unibetist absolute pokkerini välja ,natuke parem jooks siis on kohe vägistaja valmis... klounaad. Ma arvan herrjanks ei tule üleöö tagasi ja ei hakka nl1k hävitama näiteks.
    Ma olen olnud ka aastaid eemal, võitlen siin 25NL ja 50NL-iga ning võin paari asja öelda.

    Esiteks regularide betsizing on läinud oluliselt paremaks ja võib-olla isegi "ülemõtlevalt heaks", et liiga palju proovitakse jäljendada teatud olukordades GTO-d, kus seda teha ei tuleks.

    Teine asi, mis on oluliselt tähtsam - keskmine fish on oluliselt parem ja sinna "populatsiooni" on jõudnud arusaam, et TP/GK ei ole snap stackoff.

    E: Muidugi ka fish-reg ratio. Ütleksin niipalju, et kunagi 200NL ja 400NL tase oli nõrgem või väga võrreldav praeguse 50NL tasemega.

  20. #4620
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Kuna täna retsilt kiire olnud, siis pole jõudnud uuendada artiklti, aga täna Coolbet Streamer Special: https://www.pokkeriprod.com/coolbet-streamer-special/

    E: Algab 20.00

    E: Ei jõua nimekirja uuendada, siis panen siia:

    1. Jevakimmmz - twitch.tv/jevakim (ENG)
    2. Roenninghaug - twitch.tv/roenninghaug (ENG)
    3. Queenorange491 - twitch.tv/rongens (FIN)
    4. OThanagor - Twitch.tv/farseerfinland (FIN)
    5. streetbright66 - twitch.tv/hulkamaani0 (FIN)
    6. MiiiKz - twitch.tv/miku663 (EST)
    7. Toodz - twitch.tv/toodz (EST)
    8. hellmuthlover - twitch.tv/tuhanteen (FIN)
    9. F11111O66 - twitch.tv/jailbreak6 (ENG/NOR)
    10. KreiviDracula- twitch.tv/perkeleleee (FIN)
    11. MIGUELALBO95 - twitch.tv/miguelalbornoz95 (Chile)
    12. lemonz1k - twitch.tv/lemonzik (EST)
    13. EstonianWeirdoCB- twitch.tv/estonianweirdo (ENG)
    14. babafinland - twitch.tv/bababooey75 (ENG)
    15. HustleHarderr - twitch.tv/reflexest (EST)
    16. SpotIt- twitch.tv/nikkipe1
    17. SharkienHaamu - .twitch.tv/hesu74
    18. Maximsanma - twitch.tv/maximsanma (Chile)
    19. Bjonnerik - twitch.tv/bjonnerik (ENG)
    20. Saunaa - twitch.tv/tftsauna (ENG)
    21. Spektri- twitch.tv/spektri_
    22. KKaukovaara- twitch.tv/karikkaukovaara

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES