Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 232, kokku 239 EsimeneEsimene ... 132182222230231232233234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 621 kuni 4 640, kokku 4777
  1. #4621
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 475

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Kaks skalpi - üks vasakul ja teine paremal, aga tra noa nüristasin juba ära, et neilt praegu kolpa nülgida. Eks tuleb teritada.
    ( Click to show/hide )

  2. #4622

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kaks skalpi - üks vasakul ja teine paremal, aga tra noa nüristasin juba ära, et neilt praegu kolpa nülgida. Eks tuleb teritada.
    ( Click to show/hide )
    39 blindi esimese leveliga ära puistanud ? Eks ärikas tunne jh 300 blaindiga algul.

  3. #4623
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 908

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Küsimus, keegi nagu kirjutas coolbetis chatis midagi aga.... mul ei ole nagu chattigi? Kas mul ei lubata kirjutada? Ega ma nagu ei taha ka, lihtsalt uudishimu

  4. #4624

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Küsimus, keegi nagu kirjutas coolbetis chatis midagi aga.... mul ei ole nagu chattigi? Kas mul ei lubata kirjutada? Ega ma nagu ei taha ka, lihtsalt uudishimu
    Nostalgiline lol ,starsis vanasti ikka sai neid chati banne süütu kiusamise eest

  5. #4625
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 475

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Küsimus, keegi nagu kirjutas coolbetis chatis midagi aga.... mul ei ole nagu chattigi? Kas mul ei lubata kirjutada? Ega ma nagu ei taha ka, lihtsalt uudishimu
    Vist kuskil seal mingi chat on, aga ma pole viitsinud isegi süveneda. Need softid on ikka päris hulluks läinud. Seaded rohkem kui vanal telefonil.

  6. #4626
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 475

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Mõtlesin välja kõige parima reigi arvutuse süsteemi :D

    • 1. Kogu potist võetav reik läheb nende kontole, kes käe kaotasid. Võitja reiki ei saa. Võidad 100% käsi, on makstud reik €0 ja rakeback €0.
    • 2. Kõikidel mängijatel on näiteks vaikimis rakeback protsent 80% ja see protsent hakkab langema, kui lauas uimad.

    Näiteks, esimesed 2 sekundit on alati penalti vabad ja kui kõik käed mahuvad 2 sekundi sisse, siis saadki 80% rakebacki.

    Oletame, et ainult 60% käsi mahub 2 sekundi sisse, siis saad sellest 80% rakebackist 60%. Kui on miski massmultitabler, mis ei jõua sisuliselt ühegi käega 2 sekundi sisse, siis saabki oma 0% rakebacki.

    Teisisõnu - kes teiste aega viidavad, ei väärigi mingi rakebacki ja need 2 sekundit ning 80% lambi näited. Võib olla ka 10 sekundit või 20 sekundit või mis iganes on keskmise inimese aeg ja sellest saaks siis see punkt, mille ületamine hakkab RB-d mõjutama.

  7. #4627

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mõtlesin välja kõige parima reigi arvutuse süsteemi :D

    • 1. Kogu potist võetav reik läheb nende kontole, kes käe kaotasid. Võitja reiki ei saa. Võidad 100% käsi, on makstud reik €0 ja rakeback €0.
    • 2. Kõikidel mängijatel on näiteks vaikimis rakeback protsent 80% ja see protsent hakkab langema, kui lauas uimad.

    Näiteks, esimesed 2 sekundit on alati penalti vabad ja kui kõik käed mahuvad 2 sekundi sisse, siis saadki 80% rakebacki.

    Oletame, et ainult 60% käsi mahub 2 sekundi sisse, siis saad sellest 80% rakebackist 60%. Kui on miski massmultitabler, mis ei jõua sisuliselt ühegi käega 2 sekundi sisse, siis saabki oma 0% rakebacki.

    Teisisõnu - kes teiste aega viidavad, ei väärigi mingi rakebacki ja need 2 sekundit ning 80% lambi näited. Võib olla ka 10 sekundit või 20 sekundit või mis iganes on keskmise inimese aeg ja sellest saaks siis see punkt, mille ületamine hakkab RB-d mõjutama.
    Mis arvad teema pikenduseks tooks rohkem mängijaid(toon näite väga lihtsustatud kujul) rake 5% aga keegi ei saa midagi ,või rake 40% aga 30% jagatakse erineval kujul rb-na tagasi :) vast me kõik teame vastus ja see kurb. GG-l igast salapäraseid lisafee-si turkadel ei mäletagi mis nime all-äkki oli mingi administration fee vms.

  8. #4628
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 475

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mis arvad teema pikenduseks tooks rohkem mängijaid(toon näite väga lihtsustatud kujul) rake 5% aga keegi ei saa midagi ,või rake 40% aga 30% jagatakse erineval kujul rb-na tagasi :) vast me kõik teame vastus ja see kurb. GG-l igast salapäraseid lisafee-si turkadel ei mäletagi mis nime all-äkki oli mingi administration fee vms.
    GGPokeri süsteem on "lihtne".

    Nende PVI-de ja lisafeedega on lihtsalt "just in case" haaratud kontroll. Kui rege liiga palju tekib, siis kraane keeratakse kinnisemaks, kui liiga vähe, et mõjub aktiivsusele avavad kraanid.

    Sisuliselt sama, mis ma välja tõin, aga pole nii läbipaistev ja soovitakse juhtme jämedamat otsa enda käes hoida, mis muidugi ei pruugigi olla nii vale, sest pokker on üks väheseid valdkondi, kus sotsialism kui ideoloogia võib olla ainuõige lähenemine ja kasulik kõigile osapooltele, sest pokkeris eksisteerib väga julm kannibalism ja jõhker röövkapitalism.

  9. #4629
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 475

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ma niikaua pokkerist eemal olnud ja avastasin läbi TwoPlusTwo lehe ning siis vaatan, et misasja, ETFP-i gala ju taga: https://www.pokerscammerslist.com/asleshiy/




    Ja 2p2 teema: https://forumserver.twoplustwo.com/s...76&postcount=1

  10. #4630

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma niikaua pokkerist eemal olnud ja avastasin läbi TwoPlusTwo lehe ning siis vaatan, et misasja, ETFP-i gala ju taga: https://www.pokerscammerslist.com/asleshiy/




    Ja 2p2 teema: https://forumserver.twoplustwo.com/s...76&postcount=1
    Jamh ,juba ammy panin tähele ,et tema kohta teema negative feedback threadis,ja siis müttab ikka edasi,võidab wsopc -si jne

  11. #4631
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 475

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Mind on hakanud huvitama TwoPlusTwo olev GGPokeri pokkerirobotite teema:
    https://forumserver.twoplustwo.com/2...lysis-1836315/

    Täpsemalt see osa, et milline on ja mille peale on ehitatud nende väidetavate pokkerirobotite strateegia.

    Minule tundub ja ma arvan. Siinkohal ma tahan rõhutada ja toonitada osa "mulle tundub ja ma arvan", et tegu ei ole puhtalt GTO lahenduste peale rajatud strateegiaga, vaid pigem seguga, kus kasutatakse standardseid lahendusi, GTO-lahendusi kui ka tavapärast ekspluatatsiooni strateegiat.

    Viimase all pean silmas seda, et kõnealused pokkerirobotid võidavad üle poolte mängukätest, mis on jõudnud flopini. Võrdlusena, populatsiooni keskmine laias laastus võidab 40-49% kõikidest pankadest, mis on jõudnud flopini, kui jääb peaaegu alati alla 50%.



    Ülevalt ekraanitõmmiselt lähtub, et kõik kõnealused väidetavad pokkerirobotid võidavad üle poole ajast pankasid, kui käsi on jõudnud flopini. Samas käega lõpuni minnakse "harju keskmiselt" või isegi natuke vähem ja kui minnakse, siis käsi võidetakse.

    See võib viidata sellele, et kas mängijad jagavad omavahel kaarte või hoopis strateegiale, mis ongi ehitatud populatsiooni kalduvusele liigloobuda kaartidest. Kaartide jagamise kokkumängu võib tõenäoliselt välistada, et samad mängijad saavutavad sarnase statistika ka laudades, kus nad omavahel ei mängi.

    Siit tekibki mul küsimus, et milline täpselt on strateegia. Kui eksin, ja kasutatakse puhast GTO-d, siis see näitab, kui võimekas on GTO-lahendus reaallauas pärismängija vastu. Teisisõnu inimesest ei ole sel juhul enam arvutile vastast.

    Või, kui kasutatakse segu, siis see viitab hoopis sellele, et GTO on veel prügikastikaup ning suhteliselt staatilise lihtmatemaatika ja ekspluatatsioonistrateegiaga võidab pikas perspektiivis süvastrateegiat.

  12. #4632
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 908

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Millal järgmised huvitavad turniirid on? Millal sa oma affiliate ja reklaami rahadega pokkeriprode freerolli korraldad? Või tuleks sellest 3max sit n go?

  13. #4633

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Millal järgmised huvitavad turniirid on? Millal sa oma affiliate ja reklaami rahadega pokkeriprode freerolli korraldad? Või tuleks sellest 3max sit n go?
    kokkutuleku saaks ka vabalt tema kontorisse ära mahutada

  14. #4634
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 908

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    kokkutuleku saaks ka vabalt tema kontorisse ära mahutada
    Me mahuks terve foorumiga sauna ka

  15. #4635
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 475

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    kokkutuleku saaks ka vabalt tema kontorisse ära mahutada
    Mingiks vaekuriks pead mind vä?

    Siia mahuks mehi ikka isuga, sest ennegi ligi 10-pealisi vorstipidusid all saunas korraldatud aegadel, kui COVID-i tõttu kohad olid kinni või apartheidi rakendamisel teise klassi kodanikke laua äärde ei lastud.

  16. #4636
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 908

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Pokkeriprode ultra deep stack live turniir "Sauna karika open", telelaud otse saunast, 8h late regi.

  17. #4637

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ranka sa unustasid mainida veel ühe varjatud miljonäri wsop uudises noobli nimega "maksuamet". Muide eestlastel pole usa-ga mingeid diile,et maksudest pääseks? ja peab tampima seda standartset 33% vms mille kasinn kohe ise käest võtab ka?

  18. #4638
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 475

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ranka sa unustasid mainida veel ühe varjatud miljonäri wsop uudises noobli nimega "maksuamet". Muide eestlastel pole usa-ga mingeid diile,et maksudest pääseks? ja peab tampima seda standartset 33% vms mille kasinn kohe ise käest võtab ka?
    Pole absoluutselt kursis ülemere maksudega hasartmängude tuludelt, ja eks see ole laskmata karu naha jagamine nii või naa, sest meestel on probleeme koduväljakul Kings of Tallinna festivalil, mida siis WSOP-st veel rääkida.

    Samas mine sa tea. Võib-olla pokkeripapp satika-aabits kaenlas päästab kogukonna ja teeb uue hiti, aga vaevalt, et seda päris nii töntsi jalaga teha õnnestub. See vajab ikka vähe sirgemat sammu ja seda viimast pidavat vajaka olema, vähemalt Chesteris... :D

  19. #4639

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pole absoluutselt kursis ülemere maksudega hasartmängude tuludelt, ja eks see ole laskmata karu naha jagamine nii või naa, sest meestel on probleeme koduväljakul Kings of Tallinna festivalil, mida siis WSOP-st veel rääkida.

    Samas mine sa tea. Võib-olla pokkeripapp satika-aabits kaenlas päästab kogukonna ja teeb uue hiti, aga vaevalt, et seda päris nii töntsi jalaga teha õnnestub. See vajab ikka vähe sirgemat sammu ja seda viimast pidavat vajaka olema, vähemalt Chesteris... :D
    Tuleb satikate endboss järgmine aasta ja saab ka gg kulul äkki wsople. Vb selleks ajaks muidugi 10k sisseost juba odav ja ei paelu tupicut- vaadates mis tempoga areneb :)

  20. #4640
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 475

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Millal järgmised huvitavad turniirid on? Millal sa oma affiliate ja reklaami rahadega pokkeriprode freerolli korraldad? Või tuleks sellest 3max sit n go?
    Rääkides külastatavusest, siis tegelikkuses me ei ole siin kolmekesti, kuid midagi üllatavat ka ei ole.

    Ma ei tahaks täpseid numbreid välja tuua, sest kuna ma ei suuda uues GA-4 enam eriti orienteeruda ja ei viitsi Matomot installida, siis ma peaksin valetama ja huupi pakkuma, aga seda ma teha ei taha.

    Kuid, kui võtta robustselt, siis umbes paarkümmend inimest logib iga kuu korra kontole ja umbes sadakond erinevat inimest külastab foorumit, kelledest 10 - 20 on igapäevased - need, kes loevad meie poste ja ka seda posti.

    Viimast ilmestab ka asjaolu, kuidas sinu teemas ilmus ei kusagilt välja phenomenon ja kuidas kukkus majandama ning lihtsalt tuli ja sõimas mind otsejoones läbi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES