Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 228 EsimeneEsimene ... 1725262728293777127 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 4556
  1. #521
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Nägin järgmise und:

    Hotcocacola tuli foorumisse ja kirjutas: "Tra dongid, te ei tea, mis just juhtus. Tulin livest ja sõber saagis mootorsaega kaks inimest pooleks!!!!". For sure see on ilmutus. Aga kahjuks ma ei tea, kes oli see salapärane sõber. Svenza? Tisko??? Ei oska hetkel öelda aga palun hoidke silmad ja kõrvad lahti. Kui näete lives, et keegi tuleb mootorsaag käes mängima siis on see kindlasti HCC sõber või kui kuulete müdinat laua all siis teadke, et see tuksuv druzba kellegi tooli all ning varsti läheb saagimiseks.

    Ja huvitav, kas peame nimetama EMV ümber Eesti Mootorsae Meistrikates Pokkeris või hoopis EVM-ks -- Eesti Veristeks Meistrikateks Pokkeris.


  2. #522

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    ROFL :D sul on ikka väga haiged unenäod

  3. #523
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Nägin järgmise und:

    Hotcocacola tuli foorumisse ja kirjutas: "Tra dongid, te ei tea, mis just juhtus. Tulin livest ja sõber saagis mootorsaega kaks inimest pooleks!!!!". For sure see on ilmutus. Aga kahjuks ma ei tea, kes oli see salapärane sõber. Svenza? Tisko??? Ei oska hetkel öelda aga palun hoidke silmad ja kõrvad lahti. Kui näete lives, et keegi tuleb mootorsaag käes mängima siis on see kindlasti HCC sõber või kui kuulete müdinat laua all siis teadke, et see tuksuv druzba kellegi tooli all ning varsti läheb saagimiseks.

    Ja huvitav, kas peame nimetama EMV ümber Eesti Mootorsae Meistrikates Pokkeris või hoopis EVM-ks -- Eesti Veristeks Meistrikateks Pokkeris.

    LOL tuletasid just meelde, et nägin ka cocat unes

    coca eit jäi rasedaks, pillid vedasid alt vms ja siis coca muheles rõõmsa näoga, et nojah, mis seal ikka, saan isaks ja siis ma kaniitasin et wtf kuidas saab nii rahuliku näoga muiata kui said just teada et nii noorelt isaks saad

  4. #524
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    LOL tuletasid just meelde, et nägin ka cocat unes

    coca eit jäi rasedaks, pillid vedasid alt vms ja siis coca muheles rõõmsa näoga, et nojah, mis seal ikka, saan isaks ja siis ma kaniitasin et wtf kuidas saab nii rahuliku näoga muiata kui said just teada et nii noorelt isaks saad

    PS! HCC totsi rasestasin tegelt mina ise aga peale seda pidin ärkama ja pükse minema vahetama!!!!!
    FYP. Sa unustasid ühe lause lisada ju!

  5. #525

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    irw, valige endale unenägusid :D

  6. #526

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Kuna siin juba unenägude lahkamiseks läks siis ei saa mainimata jätta ka enda jaburust. Sõitsin unes linnas ringi ja üks koht kust läbi sõidan tavaliselt oli üles kaevatud mingite teetöödega... (+ mingi action veel)

    Hommikul sõidan täna reaalselt tööle ja sõitsin natuke teistkaudu kuna tee oli ju üles kaevatud... F... tuli meelde, et see ei olnud ju päriselt vaid unes LOL. :D

  7. #527
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    to ranka:Kus kohast sa selle uue pealkirja peale tulid? ;D kastekannuga ja varvastega plaksu ;D ;D

  8. #528
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tsitaat Algselt postitas Owner85
    to ranka:Kus kohast sa selle uue pealkirja peale tulid? ;D kastekannuga ja varvastega plaksu ;D ;D
    Unes nägin.

  9. #529
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    ma nägin just unes, et pokerstars blokeeris kõigi bumhunterite kontod ära, aga see selleks
    btw miks paljud cake'i minna tahavad?

  10. #530
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    ma nägin just unes, et pokerstars blokeeris kõigi bumhunterite kontod ära, aga see selleks
    btw miks paljud cake'i minna tahavad?
    sest ranka ütleb nii

  11. #531
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    ma nägin just unes, et pokerstars blokeeris kõigi bumhunterite kontod ära, aga see selleks
    btw miks paljud cake'i minna tahavad?
    Sest käkipokker on senini ainus aus pokker siin maamunal, kes on oma lubadustest alati kinni pidanud. Anyway kui viitsin kirjutan tuleval nädalal kiire iseloomustuse.

  12. #532
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    ja mina mõtlesin, et selleks on Triobet. eksisin, jälle.

  13. #533
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k7bKx0-shPI[/youtube]

    1 sõna..

  14. #534
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Sellist asja ei ole mina enne näinud:

    Cake Poker $100.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 465818
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP2: $35.00
    CO: $114.40
    BTN: $70.70
    SB: $120.10
    Hero (BB): $118.10
    UTG: $56.90
    UTG+1: $81.70
    UTG+2: $18.50
    MP1: $18.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 9 9
    5 folds, CO raises to $3.50, BTN calls $3.50, 1 fold, Hero calls $2.50

    Flop: ($11.00) 9 4 T (3 players)
    Hero checks, CO bets $7.00, BTN calls $7, Hero raises to $27.50, CO raises to $68.50, BTN calls $60.20 all in, Hero raises to $114.60, CO calls $42.40 all in

    Turn: ($300.00) 2 (3 players - 2 are all in)

    River: ($300.00) 5 (3 players - 2 are all in)

    ( Click to show/hide )


  15. #535

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    kaelkirjaku flop

  16. #536
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tõenäosus 78165:1 Pisut imelik sinu kätearvu juures, et seda varem pole juhtunud.

  17. #537
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus
    Tõenäosus 78165:1 Pisut imelik sinu kätearvu juures, et seda varem pole juhtunud.
    Ee kas see on siis, kui sul on taskupaar ja teistel ka set? Ehk peaks lisama veel juurde olukorra, et taskupaari saame 1:16??

    Samas ma ei ole kunagi näinud ka bad beati lauas.

    EDIT: arvan, et olukorda kus on underset vs midset vs overset on ehk isegi juhtunud aga ma ei ole näinud. Mina isiklikult sellises käes osalesin esimest korda.

  18. #538
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Niipalju siis kainest laupäevast!

    Reedel kolisin Cakesse ja täna siis pidin olema kaine. Kell 05:40 lükkas patrick sauna sisse ja kuna pumper käis õhtul minu juures, võttis õlled kaasa ja vahtis mängis ning vahepeal tõi juurde ka viina siis jättis õlled siia. Mina viinuskat ei lasknud ning olin kaine, ta punnitas silmi ja passis ning 01:00 läks minema. Seega ta allesjäänud õll 1.2l AM rock läks patricku juures saunas kasutusse.



    Hakka või uskuma, et rigged tubasid ei ole olemas! Sest alati uues toas hea kaardijooks.

    PS! Kui kunagi arvasin, et Starsi soft on parim siis kindlasti liider on Cake pokkeri soft. Kui fullringis mängitakse tunnis keskmiselt 80-90 kätt (otsustamiskiirus on pikk aga mängijad on kiired) + jookseb 33% rakeback (läbi meie saidi http://rakeback.pokkeriprod.com/ - doyle room või cake pokker) ning lisaboonused (kuld chipid + kuld kaardid, millega kanditeerite $52,000 jackpotile), mis tõstavad rakebacki protsendi koos deposiitboonusega sinna 60-70% kanti siis tõesti annab parimat tuba otsida. Miinuseks, et ei saa kasutada statistikat (oma statistikat saate) aga see eest ongi mängud MEGA KIIRED.

    Täitsa ponk ja omamoodi tuba. Soovitan kõigile.

  19. #539
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    see tähendab, et kui kiire, siis kaotab ka kiiremini ju

  20. #540

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Graafikust näha jah kiire kaotus..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES