Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 229 EsimeneEsimene ... 1826272829303878128 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 4576
  1. #541
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Cakes ei mängigi 6-maxi? Mu jaoks tundub üle 4 laua statistikata mängimine kuidagi keerukas.

  2. #542
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Mulle meeldib su päeviku pealkiri :D

  3. #543

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Kuidas sul primas asi lõppes?

  4. #544
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Kuidas sul primas asi lõppes?
    arvatavasti purunenud hiire ja tühja viinapudeliga

  5. #545

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Ranka mis su username on koogipokkeris? võiks kunagi nl100 HUd madistada veits

  6. #546
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk
    Ranka mis su username on koogipokkeris? võiks kunagi nl100 HUd madistada veits
    Kui ma ei eksi,siis koogis saab kasutajanime muuta koguaeg,mida ka ranka eeldatavasti teeb.


  7. #547
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tsitaat Algselt postitas noname
    Kui ma ei eksi,siis koogis saab kasutajanime muuta koguaeg,mida ka ranka eeldatavasti teeb.

    Nädalas korra vist aga note'd jäävad.

  8. #548
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Cakes ei mängigi 6-maxi? Mu jaoks tundub üle 4 laua statistikata mängimine kuidagi keerukas.
    Kuna primas sain paugu, mis lõi mängu rivist välja siis kogun oma koduses mängus hetkel enesekindlust. Peale selle lõppeb 200NL juures full-ring ära (kuni 200NL on full ring laudu igas limiidis 10+ aga peale seda 400NL+ on ainult 3-4 lauda) siis saab ikka 6 max kolida.

    PS! Statistika on ülehinnatud. Ei ole sul, ei ole ka neil. Tegelt osadel VIST on sest mingil põhjusel igat lauda vahib 4-5 mängijat ja tundub olevat datamine moodi. Aga kui iga nädal saad vahetada nime siis stattide kasutamine ei anna mingit eelist. Peale selle ei ole näinud ühtegi abuseat veel, sest preflopis keegi ei 3beti, cbetile folditakse hästi, blainde ei kaitsta jne. Seega mulle siiski tundub, et statte ei kasuta mitte keegi.

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    Mulle meeldib su päeviku pealkiri :D
    Mulle ka.

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Kuidas sul primas asi lõppes?
    Loe järgmist kommentaar.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    arvatavasti purunenud hiire ja tühja viinapudeliga
    Mitte nii hullult. Hambad ristis cashout ja minekut. See tuba on rigged. Täpsemalt saab lugeda siit: http://foorum.pokkeriprod.com/index....html#msg149498

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk
    Ranka mis su username on koogipokkeris? võiks kunagi nl100 HUd madistada veits
    Richard1974

    Tsitaat Algselt postitas noname
    Kui ma ei eksi,siis koogis saab kasutajanime muuta koguaeg,mida ka ranka eeldatavasti teeb.
    Täpselt nii.

    Tsitaat Algselt postitas 0ttt
    Nädalas korra vist aga note'd jäävad.
    Täpselt nii.

  9. #549
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb pl

    Tsitaat Algselt postitas 0ttt
    Nädalas korra vist aga note'd jäävad.
    Noted j22vad? Wheeeeeeeeee

  10. #550

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    soovitan cake pokerit

  11. #551
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb pl

    Tsitaat Algselt postitas kuco
    Noted j22vad? Wheeeeeeeeee
    Noted jäävad.

    Üks positiivne asi veel - mulle tundub, et EV joon seal ei funka :)

    EDIT: lähipäevil viskan tutvustava artikli ka.

    PEALE SELLE meie rakeback lehel (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...room-CakePoker) öeldake, et kaheksa lauda on MAX tegelt see info on vale (teavitasin adminni veast) ja mulle veel max laudu ette ei ole tulnud (olen mänginud pea 20 lauda).

  12. #552
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    495

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    ideaalis võikski kõik pokkeritoad taolised olla, et statid ei töötaks ning kuskilt ei saaks mängija tulemusi järgi vaadata.

  13. #553
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tsitaat Algselt postitas Koit
    ideaalis võikski kõik pokkeritoad taolised olla, et statid ei töötaks ning kuskilt ei saaks mängija tulemusi järgi vaadata.
    Siis on Cake sinu jaoks.

  14. #554
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb pl

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Noted jäävad.

    Üks positiivne asi veel - mulle tundub, et EV joon seal ei funka :)

    EDIT: lähipäevil viskan tutvustava artikli ka.

    PEALE SELLE meie rakeback lehel (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...room-CakePoker) öeldake, et kaheksa lauda on MAX tegelt see info on vale (teavitasin adminni veast) ja mulle veel max laudu ette ei ole tulnud (olen mänginud pea 20 lauda).
    Laudu saab rohkelt m2ngida jah. Ma olen ise ka mingi 16+ lauda m2ngida aga kuna timebanki ei ole siis yldiselt v2ga ei tahagi yle 4 laua m2ngida. Rakebacki p2rast ongi PLO seal nii nuts ainult veidi nitine. Samas oli 6max NLHE veel hullem.

  15. #555
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Tsitaat Algselt postitas kuco
    Laudu saab rohkelt m2ngida jah. Ma olen ise ka mingi 16+ lauda m2ngida aga kuna timebanki ei ole siis yldiselt v2ga ei tahagi yle 4 laua m2ngida. Rakebacki p2rast ongi PLO seal nii nuts ainult veidi nitine. Samas oli 6max NLHE veel hullem.
    need 2000 kätt mis ma seal 2/4 mängisin oli see küll kõige loosem 2/4 mida ma kunagi nöinud olin, kõik limpisid öösiti. silma tahtis pisar tulla, nii ilus oli

  16. #556
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 318

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    Kui eile hommik oli kuldne siis tänane oli veel kuldsem. Selleks peame minema ajas tagasi. Eile Patricku juures peale vänget leili vantsisin üksinda pühapäeva hommikul koju. Inimestesi oli tänaval väga vähe - palitu ja läkiläkiga onu kimas paberossi bussijaamas, ta kõrval vanem naisterahvas rookis lund ja samal ajal tuikudes tuli vastu noorem noormees, kes oli oma hommikuse hamburgeri valgele palitule ajanud. Tuju oli laes ja ei lasknud end segada.

    Koju jõudes pakkisin lahti kotid ja võtsin välja oma käterättide kollektsiooni, mis peale mitmendat saunapidu ESTPatricku juurde jäänud ja viskasin pesumasinasse. Samuti võtsin välja raamatu, mida hakkan lähiajal lugema ja istusin korraks kompu taha. Üks kiire pilk foorumisse, lonks mineraalvett ja veel kiirem pilk paremale -- ooo vooooodi. Sinna lendasin ja tuikusin unne. Sellist und võib kogeda ainult siis, kui oled kivis aga seekord seda ei olnud.

    Õhtul ärkasin väga värskena. Pea oli selgem, kui digi TV kanalite pilt (lol). Hommikune hügieen ja väike hommikusöök ning siis avastasin, et magamise aeg on mind tahetud -- hehe telkut jälle ei kuulnud, sest tõesti magasin kui isakaru hilistalvel oma koopas.

    Pool tundi hljem venisime Pumperiga poodi ja poest tulles kohtusime andudega, kes just olid poodi minemas. Andu_andu kutsus Olympsi aga ei viicanud minna. Mu ukse ees Pumperil tuli meelde, et tal sool otsas ning poest unustas otsa. Kuna ma soola ei söö ja mul eelmisest üürnikust pakk soola siin, siis pumps lendas üles soola järgi. Ma vaaritasin kiire söögi, klapid pähe ning hakkasin grindima, pumper teises toas luges foorumit, kuulas mussi ja vahtis telkust Hallo-Hallood.

    Grindisin, kui omasse maailma vajunud heroiini sõtlane, kui möödunud oli kaks tundi. Viskasin klapid peast, et teisest toas tuua pirne ja vett ning vaatasin, et pumps rõõmsalt diivanile magama jäänud. Peksin üles ja saatsin ta koduteele -- ta veel avastas, et poes käies oli ostnud külmutatud junne, mis olid suht üles sulanud ja kotis vulises vesi, kui kevadine oja Vändra metsade vahel.

    Alvin läks koju ja ma grindisin edasi pea 9 tundi jutti. Vahepeal ESTPatrick andis teada, et ta tal tervis parem aga vaja veel sauna teha ning sai komandörilt käsu, et 06:00 saun sisse ning ma voolan ta ukse vahelt sisse kell 07.00. Õlli oli ta kahjuks ainult üks ning siis läks kesköises MSN'is põranda-aluseks äriks. Välja päästis kasutaja "-andres-", kes on tuntud üleristi poiss ning tegi mulle kesktalivseks kingitueks kaks poolest Lapin Kultalt.

    Enne seitset tema juurest läbi, koti laadisin ta kingitusi täis ning jõuluvanu asus ESTPontsiku poole teele. Seal väike saun, õlletamine, pokkeri ja muu jutt ning kodutee hakkas 08:45. Siin me jõuamegi selle mõnusa jutuni milleks ma üldse selle pika salmi kirjutasin. Kui ma pühapäeval hommikul kohtasin ainult mõnda hingelist siis täna oli neid palju. Kõik sebisid kuskile, kõik jooksid kuskile ehk kõigil olid miskid kohustused. Ma oma kuuma keha ja värske hingega hõljusin külmas talveilmas. Külm kliima tol hetkel oli mõnusalt jahutav, mõnus kerglane samm taga ja mõnusalt värske ning taas väga selge olla. Vaadates neid sagijaid ja sebijaid tundsin end ideaalselt. Tõsiselt ideaalne on isegi hea sõna. See oli nii puhas, hea ja mõnus tunne, et ma ei pea kuskile minema samas oli mul nii hea tuju, et vaadates teisi inimesi naertasin ja liikusin veel kergemalt edasi kui enne. Tundisn, et hõljun õhus, kui kanasulg. Ma ei ole heroiini proovinud aga sellist tunnet vist ei anna ükski narkootikum! See oli nagu ideaalne ja seetõttu sellised tunded ma pean tõesti kirja panema!

    Ükskõik, mis haigus või õnnetus mind tulevikus ei võta. Ükskõik kui raske mul tulevikus olla ei ole tean ma, et ma tõesti olen ma elanud ideaal-elu (vähemalt minu visiioonis, maailmavaated erinevad), kus on null kohustust ja ma peaks seda suutma rohkem nautida. Sellised hommikud, sellised selged hommikud, sellised värsked hommikud toovad selle jälle esile!

    Peale selle oli eile öösel nii mega kõva tuju ja ööläbi oli repeadis siit foorumist saadu lugu, mis pumpas mõnusalt energiat mu igasse viimsesse keharakku:

    ( Click to show/hide )

  17. #557
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ranka - 6maximees ehk kastekannuga onu, kes avab kapiukse ja varbaga teeb plaksu

    lol.. n1..
    tekitasid sauna isu..

  18. #558

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Good one Alberto. Kõvasti etem kui mingite wannabede päevikud.

  19. #559
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Good one Alberto. Kõvasti etem kui mingite wannabede päevikud.
    Et postitused "Mängisin 800 kätt ja 2 BI plussi. Aitab küll. Jällenägemiseni" ei sobi härrale? :)

  20. #560

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas kuco
    Et postitused "Mängisin 800 kätt ja 2 BI plussi. Aitab küll. Jällenägemiseni" ei sobi härrale? :)
    Ei
    Pidasin silmas hoopis selliseid nagu : Ärkasin, tõusin, pesin noksi puhtaks, sõin, läksin linna, jõin ja tulin koju magama. Ise on Tais, võiks siis vähemalt oma "happy ending" massaažidest rääkida ja normaalsetest läbudest ja pildituks joomisest ja ekstreemsetest reisimuljetest.
    Mardisalu peab Delfis normaalset blogi hetkel, Bahama reisikirjeldused on väga värvikad ja mahlased.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 21 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 21 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES