Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 227 EsimeneEsimene ... 2129303132334181131 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 4532
  1. #601
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Owner85
    rõve ;D
    A palju sa täna võitsid?

  2. #602
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Rank viska käsi! 6maxi omi obv

  3. #603
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Rank viska käsi! 6maxi omi obv
    ei

    me täna rankaga võtsime iseseisva HU bumhuntingu kursuse, ranka pidi bummima nüüd hakkama

  4. #604
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    ei

    me täna rankaga võtsime iseseisva HU bumhuntingu kursuse, ranka pidi bummima nüüd hakkama
    ha.-ha-ha-ha-

  5. #605
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Avastasin, et cakes mängides on eriti perfektne hommikul mingi kell 5 üles ärgata ja siis mängida kuskil 12-1ni kuni lauad ära lagunevad, saab ilusti päeval nii toimetusi ka teha ja inimese moodi elada. Õhtul 10 ajal magama ja jumala ideaalne. Mis aegadel sa ranka mängid?

  6. #606
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur
    Avastasin, et cakes mängides on eriti perfektne hommikul mingi kell 5 üles ärgata ja siis mängida kuskil 12-1ni kuni lauad ära lagunevad, saab ilusti päeval nii toimetusi ka teha ja inimese moodi elada. Õhtul 10 ajal magama ja jumala ideaalne. Mis aegadel sa ranka mängid?
    Hetkel öösiti a muidu suvalt.

  7. #607
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur
    Avastasin, et cakes mängides on eriti perfektne hommikul mingi kell 5 üles ärgata ja siis mängida kuskil 12-1ni kuni lauad ära lagunevad, saab ilusti päeval nii toimetusi ka teha ja inimese moodi elada. Õhtul 10 ajal magama ja jumala ideaalne. Mis aegadel sa ranka mängid?
    Ma olen suht sarnaselt viimaselajal toimetanud ja täiega meeldib. Ei pea tõesti olema öösel üleval, kui 5 ärgata. Hommiku üks sess kuni 8ni, siis väike paus 9-12 ka sess ning siis lebosse, trenni jne õhtu ka väike sess ja varem magama. Nagu ei mängikski pokkerit :)

  8. #608
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Hakake HUSNG'd tegema, siis jumala pohhui millal magate või ärkate. Sama fishised on alati.

  9. #609
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Hakake HUSNG'd tegema, siis jumala pohhui millal magate või ärkate. Sama fishised on alati.
    Positta oma lifetime graafik.

  10. #610
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tigrano ja Ranka, mitu lauda FR mängite? Cascade või tile?

  11. #611
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Tigrano ja Ranka, mitu lauda FR mängite? Cascade või tile?
    Eluaeg olin mänginud tile 12-16 lauda põhiliselt. Starsis lasin aga Cascade FPP brooona 24 laual :) Nüüd mängin jälle tile ja tunnen selles täielikku naudingut, sest paistab et nii saan kõvasti parema ülevaate laudadest toimuvast. Laudade koosseis jääb paremini meelde ja samuti saab rohkem keskenduda mõnele tähtsale olukorrale.

  12. #612
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Eluaeg olin mänginud tile 12-16 lauda põhiliselt. Starsis lasin aga Cascade FPP brooona 24 laual :) Nüüd mängin jälle tile ja tunnen selles täielikku naudingut, sest paistab et nii saan kõvasti parema ülevaate laudadest toimuvast. Laudade koosseis jääb paremini meelde ja samuti saab rohkem keskenduda mõnele tähtsale olukorrale.
    Lahe, peaks ka seda statideta mängimist proovima! Ainuke asi, millest ilmselt puudust tunnen on PFR/VPIP, et donke/rege ära tunda - muu on micros ilmselt standard. :)

  13. #613
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Vapseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeee. Kui joon mäluauku on hommikune ärkamine selline sajebonks olemine. Pea tsipa paks a muidu ok.

    Täna saunas 4 õlli, stockis söömas 1 õll ja lõpus kodus kaks väikes 0.33 ginni punni ja mu pea on praegu plavahtsuohtlik; Nii räigelt valutab. Teen ühe supi ehk läheb paremaks.

  14. #614

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ranka, mis AHK skripti cakes kasutad betsizeinguks, ehk ühesõnaga kas midagi betpoti sarnast on cake jaoks ka?

  15. #615
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas mihkel7
    Ranka, mis AHK skripti cakes kasutad betsizeinguks, ehk ühesõnaga kas midagi betpoti sarnast on cake jaoks ka?
    Ma olen vist geenius sest ma tõesti ei kasuta ühtegi skripti. AUSÕNA.

    PS! Miks sul seda scripti betsizingu jaoks vaja? Oled liialt vähe veel robopokker?

  16. #616
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Rankale meeldivad loomingulised asjad, ning siin ei saa juttugi olla sellest, et ta peaks skripte kasutama. Ta sebiks mirtel pohlaga kui saaks - nii loominguline on.

  17. #617

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hü

    nOOb küsib - msi asi see AHK script on ja nahhui nam nada etot??

    Edit: laisk, nagu ma olen, siis trükkisin otsingusse selle alles peale seda postitust. Ühesõnaga sain teada, mis see on :) Sorry risustamise pärast.

  18. #618

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ei mul scripti lihtsalt selleks vaja, et nii mugavam hiirega toimetada, mulle see cake beti suuruse venitamise bar eriti ei istu ja ei viitsi beti suurusid koguaeg sisse ka trükkida. Inimene on juba loomuselt laisk...

  19. #619
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas mihkel7
    Ei mul scripti lihtsalt selleks vaja, et nii mugavam hiirega toimetada, mulle see cake beti suuruse venitamise bar eriti ei istu ja ei viitsi beti suurusid koguaeg sisse ka trükkida. Inimene on juba loomuselt laisk...
    Osta rullikuga hiir endale ja pole vaja midagi venitada ega trükkida.

  20. #620

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Purz
    Osta rullikuga hiir endale ja pole vaja midagi venitada ega trükkida.
    lol
    ofc rullikuga hiir mul, aga see pole päris see, preflop pole jah probleemi, aga kui postflop vaja ntx 2/3 poti panna ja pot on suur, siis väga nüri rullikuga klõbistada, ok logitechi MXrevolutionil on see dünaamiline rullik, vbolla sellega vähe lihtsam.
    Ma ise mängisin ka väga kaua ilma scriptita, aga mingi hetk hakkas väga meeldima see asjandus :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES