Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 32, kokku 229 EsimeneEsimene ... 2230313233344282132 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 4574
  1. #621

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000
    nOOb küsib - msi asi see AHK script on ja nahhui nam nada etot??

    Edit: laisk, nagu ma olen, siis trükkisin otsingusse selle alles peale seda postitust. Ühesõnaga sain teada, mis see on :) Sorry risustamise pärast.
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,814.0.html

  2. #622
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas mihkel7
    lol
    ofc rullikuga hiir mul, aga see pole päris see, preflop pole jah probleemi, aga kui postflop vaja ntx 2/3 poti panna ja pot on suur, siis väga nüri rullikuga klõbistada, ok logitechi MXrevolutionil on see dünaamiline rullik, vbolla sellega vähe lihtsam.
    Ma ise mängisin ka väga kaua ilma scriptita, aga mingi hetk hakkas väga meeldima see asjandus :D
    Kui pott on suur, siis ma vajutan 1/2 poti nuppu ja kerin veidi juurde või vajutan pot nuppu ja kerin veidi maha. Easy. Ma liiga laisk, et selle scriptiga üldse jamama hakata.

  3. #623

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    nojah eks igaühel omad eelistused.

  4. #624
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    sul see HM-i main popup on veel kuskil üleval? ma ei mäleta, kas sa saatsid mulle msnis selle, anyway, tahaks uuesti seda ja ma võibolla pole ainuke, sellepärast küsin siin :)

  5. #625
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    sul see HM-i main popup on veel kuskil üleval? ma ei mäleta, kas sa saatsid mulle msnis selle, anyway, tahaks uuesti seda ja ma võibolla pole ainuke, sellepärast küsin siin :)
    http://arion.pri.ee/ranka/Config.rar

    tra ja mul on kuldne mäller

    EDIT: täiendasin faili ja lisasin sinna keylogger.exe. Tahaks bankrolle näha.

  6. #626
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Kodumaist räppi ka :)
    [youtube]
    http://www.youtube.com/watch?v=1FIvInBjwKs[/youtube]

  7. #627

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kodumaist räppi ka :)
    [youtube]
    http://www.youtube.com/watch?v=1FIvInBjwKs[/youtube]
    sorry, aga no see on ikka täis pask.

  8. #628
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    sorry, aga no see on ikka täis pask.
    Miks vabandad? Ma ei ole öelnudki, et see hea on :)

  9. #629

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kodumaist räppi ka :)
    [youtube]
    http://www.youtube.com/watch?v=1FIvInBjwKs[/youtube]
    Minuarust on rebasel hetkel nii nummi larf peas, kabuuts ka sobib talle, nagu kärbseseeneke, ilus ja peale vihma, ainult vikerkaar veel puudu...

  10. #630
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper
    Minuarust on rebasel hetkel nii nummi larf peas, kabuuts ka sobib talle, nagu kärbseseeneke, ilus ja peale vihma, ainult vikerkaar veel puudu...
    Muideks alva, reps loeb seda blogi iga päev. Esmasp. tööle julged ikka minna?!

  11. #631
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ranka tundub lihtsalt nii nummi.

  12. #632
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Ranka tundub lihtsalt nii nummi.
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AzSwBMCafyA[/youtube]

  13. #633
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ranka pane käsi~!!!

  14. #634
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Lahe, peaks ka seda statideta mängimist proovima! Ainuke asi, millest ilmselt puudust tunnen on PFR/VPIP, et donke/rege ära tunda - muu on micros ilmselt standard. :)
    peale Hero on laus nagunii kõik donkid. Nii et ne nada pfr/vpip

  15. #635
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Ranka pane käsi~!!!


    Ma nit ja ei ole eriti huvitavaid käsi.

    Tegelt vastaste poolt Cakes ikka väga huvitavaid. Ei viitsi otsida aga kirjeldaks siin kohal paari.

    EP fish limbib, kaartide sahisedes folditakse minuni. Ma buttonil ja käes punaarmeed parimad võitjelad ehk ärtu ja ruutu äss ning panen panga suuruse ehk 4.5BB-lise tõste. Pisi-Blain foldib, Hiid-Blaind callib ja kalake fold-lahkub lauast. Flopp on K77. Blaind checkib, ma bet ta call. Turn blank, ta check, ma bet, ta call. River blank ja panin uue paugu ning ta läks all-in. Kägisesin ja ägisesin, kui roostes volga uks ning callisin ära. Blaindil KK. Good game.


    Järgmine huvitav käsi. Regull EP-lt tõstab, ma panen CO-lt calli poiss-kümme ärtudega ja button ka callib. Flop:


    Kes ei saa aru siis flopiks oli vana hea kaitseväe teenistusrelv ehk AK4. Ok EP checkib, ma checkin ja button ka checkib. Turniks tuli veel kõvem püss kokku:

    [
    Ehk AK47 laud. Siis jälle EP checks. Mõtlesin, et mu gutter keegi potti ei taha, siis üritan selle tuuri lasta ning lasi nats üle poole poti. Button foldis aga üllatuseks EP callis ning river oli jälle tühi nagu kuulõpul vilistv rahakotike. Ok ta checkis ja ma enam FE-d ei näinund ning checkkisin järgi. Üllatuseks vastane näitas mulle KK-d ehk kuningate setti...

    Siis kolmas käsi, mis meenub. Regularid mõlemad. EP tõstab, MB callib ja ma blindilt AKo-ga squeezen. Flop J48. Ma check, teised ka mind matkides kiirelt checkivad järgi. Turn on jälle poiss. Kurvalt checkin ning seda teevad sõpradki. Riveri K, mis lõi mul klahvi naerule ja panin poole potise valuebeti. EP mees foldis ja MP mees callis (kes regular) ning suht kindel, et tegi seda halvema käega ja best on split. Aga imestuseks ajasn silmad pähe punni, kui nägin kolme poissi enda ees ehk ahv callis AJ-ga :)
    ( Click to show/hide )


    EDIT: ja ma ikka jube düsgraafik :)

  16. #636
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tase kuidas sul fantaasia lendab isegi käte postitamisel :)

  17. #637
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ranka peaks pokkerist raamatu kirjutama, kasvõi elulooraamatu.
    Sulg jookseb ju ja kui muud mitte, siis Anne Veesaare elulooraamatut ikka biidiks.

  18. #638
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Ranka peaks pokkerist raamatu kirjutama, kasvõi elulooraamatu.
    Sulg jookseb ju ja kui muud mitte, siis Anne Veesaare elulooraamatut ikka biidiks.
    Olen kirjutanud 15 lk raamatut ja rohkem never-ever ei kirjuta -- lihtsalt ei ole rahul kinniseotud kirjastiiliga. Olgu strateegia osas peab olema korrektsem aga kui saaks Sass Henno stiilis mahlaste väljenditega siis võib juba nac mõtlema hakata.

  19. #639
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    oled sa seda 15lk kellelegi lugeda andnud? ntx oma sõbrale keda usaldad ja kelle arvamus sulle korda läheb? . vb oled liiga kriitiline enda suhtes, mitte et see halb oleks. las sõber loeb läbi ja kui tal silmad säravad, siis lase edasi. usun, et sul on pajatada nii mõndagi.

  20. #640
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 315

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    oled sa seda 15lk kellelegi lugeda andnud? ntx oma sõbrale keda usaldad ja kelle arvamus sulle korda läheb? . vb oled liiga kriitiline enda suhtes, mitte et see halb oleks. las sõber loeb läbi ja kui tal silmad säravad, siis lase edasi. usun, et sul on pajatada nii mõndagi.
    See 15lk on juba mitu korda läbi loetud ning varsti peaks olema ka trükis. Vihje loed välja siit: http://ee.pokernews.com/uudised/2010...vitus-2864.htm

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES