Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 35, kokku 229 EsimeneEsimene ... 2533343536374585135 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 681 kuni 700, kokku 4562
  1. #681

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    kuhu j22b turumajandus :D?

  2. #682
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    PS! hetkel grindin 2xNL100 6max + NL100FR + NL200FR
    Huvitav valik. Cool muidu, plaanin ise ka 6-maxi proovida ja vaikselt uurin kuidas üleminek teistel läinud on.

  3. #683
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Huvitav valik. Cool muidu, plaanin ise ka 6-maxi proovida ja vaikselt uurin kuidas üleminek teistel läinud on.
    jamh.. ei ole seal midagi hullu.. paar soovitust:
    liigu limiidist alla.
    loe Ryan Fee's 6 Max ebooki - http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf
    vaata 6max videosi (cr/dc)
    varu kannatust.

  4. #684
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tänud. Seda Ryan Fee raamatut kunagi lugesin ja mulle täitsa meeldis. Järgmine kuu vaja FR NL100 alistada ja siis vaatab edasi.

  5. #685
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    rahaveatus teadeande teemast kustati ära..
    ehk siia sobib paremini.
    Seetõttu administraatorite ja moderaatorite peamine ülesaanne 2010. aastal ongi taastada vana hea PokkeriProd.com pokkerifoorum (rõhk sõnal "POKKERI") ja kaotada ära negatiivsus ning vaenulikkus.
    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See ei ole absoluutselt minu mure, kuidas sina oma raha asjadega majandad ja mina ei pea sulle otsima kolmandat võimalust rahade väljakandmiseks. Kas on raske teha oma rahaasjad korda? Nädal ette planeerimine ei ole ju palju?

    Ka mul on vahest olnud vaja rahasid kanda aga mul on selleks MSN'is olemas inimesed, kes on hädast välja aidanud.
    imo sa peaksid kui selle foorumi isana natukene viisakamalt/ametlikumalt ennast väljendama.

    tihti tuleb poste et
    "käi nahhui oma x jutuga"
    "kui teed x siis saad karistada"
    jne.

    /lihtsatl üks väike sõbralik soovitus kuidas foorumit vähem vaenulikumaks muuta saaks.

  6. #686
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Sul on täiesti õigus aga ma olen püüdnud need X kommentaarid hoida irooniaga ja teemades, kus selliseid asjad on lubatud. See OT teema, blogi jne. Strateegia ja muid tõsiseid teemasid ma trollinud ei ole.

    Aga võtan su juttu kui tagasisidet ning tänasest päevast selliseid kommentaari ei leia. Olgu nad siis levelid või mitte.

  7. #687
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Bad news. Tätoveeringu all ääres on väike sünnimärk, mis vahetevahel õrnalt sügeles. Hoidsin sellel silma peal aga kuna piinasid ei tekitanud, kuju, suurust ja värvi ei muutnud siis ei hakanud kohe arsti juurde minema aga nüüd viimase nädala jooksul on sügelemine läinud karmimaks (nagu sääsepunn, et sügamise vältimine pea võimatu) ja hakanud kuju muutma. Vihkan arste aga tundub, et sünnimärgi väljalõikusele minek.



  8. #688
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Good news.

    2 nädalat kadunud sallid ilmusid lõpuks välja:
    ( Click to show/hide )


    Nendest 4 on ESTPatricku omad, ise mõelge millised.

    PS! Angola salli olen juba vähemalt 3x ostnud ja igakord ära kadunud või kellegile ära andnud :) Üks kuu läks üle tuhande krooni sallide peale.

  9. #689

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    tundub, et saksamaa salli pole veel kantud

  10. #690

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tegemist jalgpallihuligaaniga? :D

  11. #691
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Milline seksikas voodikate. Naistesulata ilmselt.

  12. #692
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ
    tundub, et saksamaa salli pole veel kantud
    Kõik uued pakendist võetud just.

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Tegemist jalgpallihuligaaniga? :D
    Eip, lihtsalt meeldivad. Samuti nagu ka jalku särgid.

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Milline seksikas voodikate. Naistesulata ilmselt.
    Tekipüür, mitte voodikate ja ei ole minu oma. Siia kolides oli see juba olemas :)

  13. #693
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ja kas keegi teab, kus saaks teha täiesti "Custom" salli näiteks PokkeriProd.com logoga? Number, email, sait andke siia ja see kes annab vihje saab omale esimese salli tasuta.

  14. #694
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    fifaa.ee

  15. #695

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    http://supportergrupp.ee/
    (+372) 52 14 160
    info@supportergrupp.ee

    Teiseks, kasutan seda http://arion.pri.ee/ranka/Config.rar konfi, aga millegi pärasti ei lase tal mulle popupi addida asju, kui lisan mingi uue line, siis pop-upis ta seda ei kuva? Teen midagi valesti?


  16. #696
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Eile viisid sallid ESTPatrickule ära ja siis läksime ka koos poodi. Lonkisin tema järgi ning valisin suht samasid asju, mis temagi ning võtsin ka meloni. Pidi olema mega vitamiini pomm ja eluaeg olen seda vilja jälestusega vaadanud ning seetõttu ei ole kunagi see mulle suhu sattunud. Mõtsin, et proovin ära ja haarasin ka poolese melku kaasa.

    Praegu arvuti taga raamatu parandsutöid tehes lürpisin kohvi ja hakkasin melonit sööma. Arbuusi sees olevad seemned on mu lemmikud ja neid ikka räigelt krõbistan siis vaatasin, et melonil seemneid tohhuija. Võtsin kohe suure kapatäie seemotskaid lusikaga ning kiirelt suhu. Järgmised 10 minutit olin kraanikausi kohal ning tulistasin seemneid suust välja kui I maailmasõjaaegne tõrkuv saksa kuulipildur. Ikka laks ja laks, lint tegi suus tiiru, leidis uue ja laks ja laks.

    Esimene fail. Siis võtsin seemutskad välja ning hakkasin viljaliha maitsma ning peale esimest lusikatäit lendas melon prügikasti. Oleks suvine aeg olnud, oleks for sure aknast alla lennanud, kui veepommikesekene.

    Viimane kord, kui patrickuga poodi kaasa lähen.

  17. #697

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    melon on väga hää

  18. #698
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    matsid ei oska asja hinnata

  19. #699
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    melon on väga hää
    Ei melon mulle ei meeldi aga "melonid" küll ;D Eriti suured :o :o :o

  20. #700

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Talvisel ajal ja eestist melonit osta?!? Miks vaja? Sa rikkusid oma esmakordse elamuse väga heast asjast ära, ning ei proovi seda vast enam kunagi. Tegelikkuses on melon väga hea!(ürita järgmine kord proovida soojal maal seda)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 32 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 32 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES