Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 36, kokku 230 EsimeneEsimene ... 2634353637384686136 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 701 kuni 720, kokku 4598
  1. #701
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hü

    Kust kohast Sa neid jalka salle muretsed?

  2. #702
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ja ära enne söömist seemneid suhu pista

  3. #703

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tegelt veel parem asi on honeypomelo. Eesti keelset nime ei teagi asjale, keega ütles, et meeõun. Koorimine tülikas, aga kui valmis, siis super asi. Soovitan soojalt kõigile.

  4. #704

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    See on eesti keeles pomeliks, kuid ise soovitan ka kahe käega seda! See on nagu suur greip, ainult et magusam kõvasti.

  5. #705
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    hint: melon tasub enne tükkideks lõigata, tervelt suhu pista on ebamugav ja siis satuvad seemned ka suhu.

  6. #706
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Jätke meloni jutud, hakkasin just kotlette tegema.

    EDIT: isegi googeldasin

    http://www.lmgtfy.com/?q=how+to+make+kotlets

  7. #707
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tee kotletid riivsaiaga pealt kokku, siis on tulevad pealt head krõbedad ja seest mahlased. Ja ära sa seda viga tee, et üle praed :)

  8. #708

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Tee kotletid riivsaiaga pealt kokku, siis on tulevad pealt head krõbedad ja seest mahlased. Ja ära sa seda viga tee, et üle praed :)
    nomerlot, harrastuskokk?

  9. #709
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ
    nomerlot, harrastuskokk?
    Nii ja naa. Mu päevatöö on nimelt kokandusega seotud.
    Aga ma pole kokk ega tee päevad läbi süüa, endale ja perele küll jah.

  10. #710
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.



    Suht korralik turniir oli. Ühe küsitava mängu tegin AK ristidega, kui stäkiga 3600 avasin (13-14 järgi) 300 SB-lt, kiraaafa callis ja flop QJ4r. Cbetin, ta call ning turn oli risti. Siin oli natuke WTF I should do now aga lasin järgmise barreli kuna ca. 30% equityt peaks ikka olema + miskigi FE. Kiraafa callis, river blank ja läks check-check. Tal AQ ning pool stäkki läks. 1800 järgi.

    Sellega hingitsesin terve aja, kui hakkas bubble. No lihtsalt kõik plaanid bubbles läksid vett vedama. Pilleriin, kes oli väga tight-weak mängija istus mu paremal käel ja pidevalt andis mu BB-le walki kuivas väga väikeseks ning väga hea kaardijooksu tõttu hoidis hinge sees. Seda ka teises lauas oleva bubble poiss alex22. Siis kui planeerisin pilleriinil väiksed blindid üle lasta ning ajaga manipuleerides pillekale suured blindid peale lasta (enne must BB ja SB üle käia) siis teises lauas uimati oma 1.2 minutit + meie lauas üks ahv võttis aja ilmaaegu ning pidin ikkagi ise blaindid maksma. Shortide oivaliselt hea jooksu tõttu + plaani vett vedamisel tekkis juba oht, et ma jään ise bubblesse. Õnneks tegi alex saatuslikku vea ja läks UTG-tl allin, teda persetäis rahvast callis ja flop tuli 3 ruutut. Ühel tondil oli 36s ja sinna see alex läkski.

    Igastahaes Leedus näeme ja tsiteeriks siinkohal Patrickut:
    ESTPatrick says (9:33 PM):
    *lennupiletid asja ette kohe

    Nüüd Coronad ja käterätid kotti ja sauna.



  11. #711
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    triobet on ikkagi su kodu
    congrats!

  12. #712
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    triobet on ikkagi su kodu
    congrats!
    ROFL no. See võrk seab üles coolereid. Mitu korda suht desperate olekus foldisin SB-lt AX käe, kuna lihtsalt FE puudus ja BB näitas suuremat ässa. Nõrgema närvikavaga vend oleks seal shovenud, "cooleri" saanud ning kodus närvitsenud. Setupite võrk.

  13. #713
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    sellel oli räme overlay? Peksa msnis kui veel sellist pulli tuleb :D Aga Leedus minu teada 21 piir nagunii, et seekord veel andestan. Palju õnne ka siis, vaata, et Pilleriini telefoni numbriga tagasi tuled.

  14. #714
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    sellel oli räme overlay? Peksa msnis kui veel sellist pulli tuleb :D Aga Leedus minu teada 21 piir nagunii, et seekord veel andestan. Palju õnne ka siis, vaata, et Pilleriini telefoni numbriga tagasi tuled.
    10 x €500 paketti oli ehk kogusummas €5,000. Regas 16 inimest ehk €110 eest sai iga ahv €312.5 pileti. Miski -100% ROI-ga vend peaks ka sellise overlyga plussi jääma :P


  15. #715
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ranka kelle cashi videosid sa soovitaksid kindlasti mul DC-st vaadata. Nolani omad olen ära vaadand (new kid on the block ja late night coaching seeriad). Valik on nii lai ja erinevaid seeriaid nii palju, et ma ei tea kust alustada. Tänan.

  16. #716
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    nolanil on veel seeriaid btw

  17. #717

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ühel tondil oli 36s
    tänan komplimendi eest. kuidas sinna plaanis minna?

  18. #718
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas runnar
    tänan komplimendi eest. kuidas sinna plaanis minna?
    lennupiletid ostetud juba 3 nädalat tagasi. lähme 05FEB 0700 lennuga. estonian airi otselend.

    palun tont

  19. #719

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    wow, gg
    oleks ma teadnud, oleks ka reganud ja hittinud :D

  20. #720
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    wow, gg
    oleks ma teadnud, oleks ka reganud ja hittinud :D
    aga tule ja osta sisse, pole kallis. odav

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 37 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 37 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES