Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 227 EsimeneEsimene ... 3240414243445292142 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 4538
  1. #821
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404
    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    ei. kinnisvaramaaklerid said buumi ajal (nagu ka paljud teised lihttöölised) ebamõistlikult suurt tasu. minu arust on suht mõnitamine kasseerida üürilepingu pealt 1 kuu üür tasuna, kui ainus vaev on lepingu blanketil isikuandmete muutmine, portaalidesse kuulutuse riputamine ning paar korda korterit näidata. kusjuures küsimustele vastata ikkagi ei osata st pole tehtud kodutööd piisavalt.
    No hakka kinnisvaramaakleriks ja tee odavamalt siis.Ma ei saa aru millega te rahul pole,on ju võimalusi kui palju osta otse omanikult kui ei taha maksta maakleri eest.Kui teie arvates see töö on ülemakstud ja teenitakse seal liiga suuri kasumeid selle pealt,siis võiks ju igaüks hakkata pakkuma näiteks poole kuu üüri eest maakleriteenust ja kliente tuleks..

  2. #822
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431
    Tsitaat Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
    No hakka kinnisvaramaakleriks ja tee odavamalt siis.Ma ei saa aru millega te rahul pole,on ju võimalusi kui palju osta otse omanikult kui ei taha maksta maakleri eest.Kui teie arvates see töö on ülemakstud ja teenitakse seal liiga suuri kasumeid selle pealt,siis võiks ju igaüks hakkata pakkuma näiteks poole kuu üüri eest maakleriteenust ja kliente tuleks..
    Lol, maakler. Ei pea ju alati argumenteerima stiilis "mine hakka ise maakleriks" ja "turg nõuab" - majanduse põhitõed on meil kõigil selged. Mõte ei olnud üldse selles. Usun, et ok2aa ei ole kade nende palga peale, vaid tal on õiglusmeel natuke rohkem arenenud. Sa oled ikka päris sinisilmne kui usud, et nende töö on väärt ühe kuu üüri, mis keskmise inimese jaoks tähendab 1-2 nädalat tööd.

  3. #823
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Fuckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

    Kaotasin eile moneyclipi ära. Tra ma ütlen.

  4. #824

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    ei. kinnisvaramaaklerid said buumi ajal (nagu ka paljud teised lihttöölised) ebamõistlikult suurt tasu. minu arust on suht mõnitamine kasseerida üürilepingu pealt 1 kuu üür tasuna, kui ainus vaev on lepingu blanketil isikuandmete muutmine, portaalidesse kuulutuse riputamine ning paar korda korterit näidata. kusjuures küsimustele vastata ikkagi ei osata st pole tehtud kodutööd piisavalt.
    ise olen müügitööd teinud ca 5a ja loobuks sellest suht ruttu, kui % ei teeniks selle eest.

    palgasüsteem on ajuvaba, jah olen nõus. buumi ajal teenisid osad meie firma paigaldajad ka rohkem raha kui mina, ehk paigaldaja > müügijuht, aga turg oli nagu oli.

    ps: ise müün oma maakodu juba 1,5a ja maakler käib tihti linnast 60km kaugusel seda klientidele näitamas. selle taustal ei näe küll midagi halba, kui talle õnnestunud müügi korral kokkulepitud % maksan.

  5. #825
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Maakelereid on jah kahte sorti. Ühed on oma ala professionaalid, kes on aru saanud, et peavad kliendile oma tööga pakkuma ka lisaväärtust. Teised on sellised buumiajal isehakanud, kelle arust maakleritöö seisnebki ninanokkimises ja raha kasseerimises. Õnneks on viimaste kontsentratsioon aasta paariga oluliselt vähenenud, sest neile lihtsalt enam tööd ei jätku.

  6. #826
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Ma ei tea aga pohmell on mu elus kõige kõige parem seisund ja sellises seisundis tahaks kogu aeg olla. Absull kõikidest asjadest on suva, kõik on nii naljakas ja saab alkohoolikute moodi lollakaid kilde teha. Heameelega oleks kogu aeg sellises seisundis.

  7. #827
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    hint:
    ( Click to show/hide )

  8. #828
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    ära agiteeri lapsi jooma. sul siin foorumis ju terve armee alaealisi.

  9. #829
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Igatsen vanu häid aegu: http://www.pokkeriprod.com/2008/04/2...oppida-oppida/

    EDIT: seda juba blogi kirjutamise osas, ikka kohati väga hästi kirjutasin :)

  10. #830
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    good stuff, good stuff.

  11. #831
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Kuulsin kusagilt, et käisid koosolekul. Mis räägiti?

  12. #832

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    mis useriga sa MUDA mängisid ?

  13. #833
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Kuulsin kusagilt, et käisid koosolekul. Mis räägiti?
    Seda, et pokker pannakse ralliga ühte patta ja ainult siis saad pokkerit mängida, kui sul on load + kaardilugeja (ID-kaardi lugeja ei lähe arvesse)

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    mis useriga sa MUDA mängisid ?
    hotcocagaycola

  14. #834
    Bännitud Kasutaja Maison avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Usa
    Postitusi
    43

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Lugesin uuesti su blogi, mis siia viitena ülesse panid, super, tekkis kysimus, et mitu pokkeri raamatut oled läbi hekseldanud oma kärjääri jooksul ja kas nende tohutute raamatute virr-varris kõik on unikaalsed(cashi omad) või hakkavad nad üksteist kordama?
    Ise veel pole ühtegi teost läbi lugenud aga praegusest on starsist 2 tk tulekul!

  15. #835
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas Maison Vaata postitust
    Lugesin uuesti su blogi, mis siia viitena ülesse panid, super, tekkis kysimus, et mitu pokkeri raamatut oled läbi hekseldanud oma kärjääri jooksul ja kas nende tohutute raamatute virr-varris kõik on unikaalsed(cashi omad) või hakkavad nad üksteist kordama?
    Ise veel pole ühtegi teost läbi lugenud aga praegusest on starsist 2 tk tulekul!
    enamus 2p2 kirjastuse raamatuid olen läbi lugenud. v.a. HU osa ja moshmani SNG jäi ka suht poolikuks, kuna puudus huvi. mathematics of pokerit ka proovisin lugeda aga see liiga raskes inglise keeles + font oli debiilselt väike.

  16. #836
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Kunagi, kui alles avastasin pokkeriprod lehe lugesin ka toda artiklit ja praegu uuesti. See on ikka nii pricless :D:D
    -> Sõber tegi skeemi ära ja kisas, et ma olen hasartmängu sõltlane, et mis pasaga ma tegelen. Tol õhtul ma talle seletasin ära, et kuule nõid ära lõuga siin ja ei ole mõtet tatti pritsida ning peldiku seinu sodida, kui millestki ei tea. See on oskusmäng ja blbablalnala. Sitt jäigi uskuma..

  17. #837
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Kunagi, kui alles avastasin pokkeriprod lehe lugesin ka toda artiklit ja praegu uuesti. See on ikka nii pricless :D:D
    -> Sõber tegi skeemi ära ja kisas, et ma olen hasartmängu sõltlane, et mis pasaga ma tegelen. Tol õhtul ma talle seletasin ära, et kuule nõid ära lõuga siin ja ei ole mõtet tatti pritsida ning peldiku seinu sodida, kui millestki ei tea. See on oskusmäng ja blbablalnala. Sitt jäigi uskuma..
    :)

  18. #838
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Krt ikka veel loen. Lihtsalt sügav kass tuli peale, sest mulle nii meeldib mängida, et õppimise jaoks pühendan LIIGA vähe aega.

    Nii ei saa jätkata. Mõned asjad peavad muutuma.

  19. #839
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    ranka mis skypes teed? :)
    räägid kellegiga mingit pokkeri teooriat/strateegiat kh?

  20. #840
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Ranka - Käkipokkeri hirm ehk vana, kes naelutab lehmadele laike ja laulab hümni.

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    ranka mis skypes teed? :)
    räägid kellegiga mingit pokkeri teooriat/strateegiat kh?
    Hakkan Tim'iga HU-d mängima ja ta kasutab ainult skype. Võid mind ka lisada kui tahad, sest ei kavatse uninstallida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 23 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 23 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES