Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 57, kokku 223 EsimeneEsimene ... 747555657585967107157 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 121 kuni 1 140, kokku 4454
  1. #1121
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Ma ei arva, et tal AJo on, mind üldse ei huvita, mis tal oli. Fishi range on üüratult lai selleks riveriks. Lisaks, see, mis sa riveril tegid ei mõjuta mu küsimust, kuna see, et sa sellise käe sellise ideega siia üldse panid, andis mulle võimaluse norida AQo kaudu.
    Sa ilmselgelt eeldasid, et vastasel AJ ja/või ma foldisin - sõna nit reedab seda.

    Võib-olla see nii ei olnud ja postitan kätt valede tulemustega, et eksitada nii lugejaid. 4-5 korda eksitad ja edaspidi saan alati non result oriented vastuseid.

  2. #1122
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Nit sellepärast, et selline käsi tekitab küsimusi üldse.
    E:täpsemalt riveri call või fold
    E2: kui ck-callisid riverini välja, siis river on no-brainer call ju , siin ei saa teisiti mõeldagi ju. Või mis plaaniga sa callisid? Et sobival riveril välja bluffida? Fishi vastu too advanced.

    /spam

    sry
    Viimati muudetud HU grinder poolt : 25.11.10 at 19:50

  3. #1123
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Kas point ei ole mitte selles, et kuna ta on fish siis enamasti tal ei ole seal kätt ning call on pikas perspektiivis õigustatud?

    Üldiselt fishid teavad, mida tegema peab, aga mitte miks. Kas pole? Ja kui see on fish, kes tõstab buttonil (sest buttonil ju tõstetakse :D), jääb talle mulje, et flop on ohutu ning peab iga hinna eest selle poti saama, sest tema oli preflop agressor. Sellest ka conti bet flopil. Bet turnil on palju väiksem, sest ju ta oletas, et sa callisid ning kui sul midagi on, siis sa tahad ka valuet ning tõstad. Sa ei tõstnud ning ta leidis, et sina oled fish ja proovis uuesti? :D


    Igatahes.. 90% algajatest checkib nutsiga ja loodab sinult bluffi extractida.




    Palun aruta ja ütle kui ma väga mööda panin.

  4. #1124
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Seda ma ju räägingi, et antud käes on see call 100%, AINEC

  5. #1125
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Nit sellepärast, et selline käsi tekitab küsimusi üldse.
    E:täpsemalt riveri call või fold
    E2: kui ck-callisid riverini välja, siis river on no-brainer call ju , siin ei saa teisiti mõeldagi ju. Või mis plaaniga sa callisid? Et sobival riveril välja bluffida? Fishi vastu too advanced.

    /spam

    sry
    Kui sa kätt hoolega vaatad siis tema range vastu oli meil turnil tunduvalt tugevam käsi kui riveril. teiseks riveril me enam ei calli võitva poti peale vaid pooleks poti peale. see tähendab, et me risikime $13 (tema bet), et võita $13 ehk meil peab õigus olema vähemalt 33% ajast. On nii?

    Turni ma callisin sellepärast, et meil võib veel väga tihti olla parim käsi ja vaadates hinda - $4 ning panga suurst $22 siis tundub mulle see vägagi õigustatud call.

    Kui minna tagasi riverini siis peame võitma 33% ajast aga tema ranges on absoluutselt kõik ülepaarid TT+, suvaline 9X ja isegi 5x. See muidugi ei tähenda, et ta ei võiks bettida terve oma teise missed rangega.

    Aga samas kui vaadata ta panustamismustrit siis turni bet kisab mulle tugevuse järgi kui pigem A2o-d vms.

  6. #1126
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Jeah, ma tean, aga river ei muuda suurt midagi, ainult sinu võiduvõimalus on läinud. Ma usun, et fishi vastu oled sa seal 33%+ õige, väga tihti on seal K-high, A-high, mõni väiksem PP, samas on ka overpairid ja mingid veidrad 5 ranges.

    e:mingi plaan võiks olla ka edasiste tänavate jaoks flopil ja turnil

  7. #1127

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Ei saa sellest 33% asjast aru, meil ikkagi vaja pooled korrad.
    Kui 33% korral tuleb split, siis me ju kaotame callides.

  8. #1128
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
    Ei saa sellest 33% asjast aru, meil ikkagi vaja pooled korrad.
    Kui 33% korral tuleb split, siis me ju kaotame callides.
    Huh, üritasin kirjutada seletava posti aga endal jooksid ka juhtmed kokku. Pohh ei tea aga river tundub call küll läbi stove lastes.

    Käsi lõppes nii:
    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 1044335
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $150.20
    SB: $100.00
    Hero (BB): $100.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 7 7
    BTN raises to $3, 1 fold, Hero calls $2

    Flop: ($6.50) 5 5 9 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $6.00, Hero calls $6

    Turn: ($18.50) 5 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $4.00, Hero calls $4

    River: ($26.50) 9 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $13.00, Hero calls $13

    Final Pot: $52.50
    BTN shows 9 T
    Hero mucks 7 7
    BTN wins $51.50
    (Rake: $1.00)


    Aga kuidas split potte peaks arvutama? Sest enne riveril on pot ju $39.50 ja meie call $13. Kui me callime siis me ei saa kuidagi võita $52.50 vaid võidame $26.50 või siis kaotame $13. Siin pot oddside arvutamine tundub mulle kuidagi eriti keeruline, sest me ei võistle ju enam täis vaid poolpanga peale ja see on 100% kindel.

  9. #1129
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    minu meelest on vaja 50% olla hea

  10. #1130
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    minu meelest on vaja 50% olla hea
    Nii ongi. Callida 13, et võita 13.25, ehk siis oddsid pmst 1:1-le.

    Jagad ju summa, mis callida vaja selle kogusega, mida võita võimalik.

  11. #1131
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    minu meelest on vaja 50% olla hea
    Siis oleks see fold, sest kui panna talle absull kõik käed - meid biitivad/meid mitte biitivad on meie equityt ca 41%.

  12. #1132
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Diadema Dominating:

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1044360
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $100.00
    BTN/SB: $100.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 5 7
    BTN/SB raises to $100 all in, 1 fold

    Final Pot: $2.00
    BTN/SB shows T 2 (high card Ten)
    BTN/SB wins $2.00

    1_conor_b_1: gg
    1_conor_b_1: ty

  13. #1133

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    rofl, ja kutt tõmbas minekut ?

  14. #1134
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    rofl, ja kutt tõmbas minekut ?
    Jupp ja vaatasin ta sesse ning pm. istub igasse lauda, kui foldiakse BB siis proovib buttonilt ka varastada ning laseb nahhui. LOL. Aga noh $10k up ja 5PT/BB, ju siis funksib.

  15. #1135
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Lol, Doyle Brunson oli vastane jh? Tal on ju lemmik käsi T2o.

  16. #1136
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tundub, et diadema naerab viimasena (foorumi rahva üle) ja paremini kokkuvõttes? lol.

  17. #1137
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jupp ja vaatasin ta sesse ning pm. istub igasse lauda, kui foldiakse BB siis proovib buttonilt ka varastada ning laseb nahhui. LOL. Aga noh $10k up ja 5PT/BB, ju siis funksib.
    Oot, ainult niimoodi mängides teeb profitit või? wtf

  18. #1138
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    ei uskunud seda, kontrollisin ka mehe yle. limiitideks PLO2 kuni FL 200$/400$ pimedatega :D:D

    aga no teenib ju.

  19. #1139
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    obv toksis ranka nime PTR ja talle ei meeldinud mis ta nägi.
    suurest hirmust shipis AI ja tõmbas nahhui

  20. #1140
    Jube Noob Kasutaja markosa avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    186

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    oot oot oot... arvestage ikka villaini riveri betti ka...antud hetkeks on pot ju 39,5... meil on callida 13, et võita 19.75, mis annab tulemuseks 34%

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES