Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 61, kokku 223 EsimeneEsimene ... 1151596061626371111161 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 201 kuni 1 220, kokku 4457
  1. #1201
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Kui sa saavutad 1000+ posti foorumis, siis saad aru Dogersi ütlusest.

    Ole sa nii hea ja seleta see lahti inimestele, kel pole nõnda palju poste.

  2. #1202
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
    Ole sa nii hea ja seleta see lahti inimestele, kel pole nõnda palju poste.
    Lol? Leveldas Dogers ju lihtsalt. Iga asja peale ei peagi surmtõsiselt vastama.

  3. #1203
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
    Ole sa nii hea ja seleta see lahti inimestele, kel pole nõnda palju poste.
    Andestust kui eksin, dogers parandab ise oma mõttekäiku siis.

    Dogers leveldas sellega, et vastane teadis, et tuleb nelik ja nelikut ei foldiks. See, millega nupud sisse läksid, pole tema lausega üldse seotud.

  4. #1204
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Lol? Leveldas Dogers ju lihtsalt. Iga asja peale ei peagi surmtõsiselt vastama.
    Obv.

  5. #1205
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Ja Dogersit omakorda leveldas MeelisV. Teid kõikki leveldati ära imo.

  6. #1206
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Täna siis leidsin 200-as uue lupardi, kes annetas end bustoks.

    Korra võitis pederastliku flipi ka aga noh teised korrad oli pm. drawing dead. ei maksa ikka 26s tüüpi kätega nipitada, kui sul 0% equityt.

    Aa tegin ka video, vaatan üle ja kui meeldib riputan. sama sng hu kohta, kus tahaks andu-pandu, kolme dollari ja muude fishide arvamusi :)

  7. #1207
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Seda videot tahaks näha! Sa läksid HU cashi pealt, Sit`n`Go peale üle? :)
    Mis muidu kõige suuremad vahed neid on? See, et mäng ei ole alati 100BB? Kas strateegia on väga erinev?

  8. #1208
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Minu meelest on HU cash ja SNG nii erinevad, et neid korraga mõlemat hästi mängima õppida pole enamikule jõukohane. Lisaks ei saa SNG-s eriti kergelt bumhuntida.

  9. #1209
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Seda videot tahaks näha! Sa läksid HU cashi pealt, Sit`n`Go peale üle? :)
    Mis muidu kõige suuremad vahed neid on? See, et mäng ei ole alati 100BB? Kas strateegia on väga erinev?
    Ei. Kui HU-s actionit ei ole lase SNG-sid.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Minu meelest on HU cash ja SNG nii erinevad, et neid korraga mõlemat hästi mängima õppida pole enamikule jõukohane. Lisaks ei saa SNG-s eriti kergelt bumhuntida.
    Paljud HU cash prod mängivadki SNG-sid kõrvale. Samamoodi nagu saab õppida cashi/turniiri või full-ringi/6maxi saab õppida/mängida ja HU-d ning SNG-sid.

    PS! HU SNG-s saab väga edukalt bumhuntida ja nii, et actionit on pidevalt ning $23 levelil 70% vastastest on fishid, 30% regularid, kellede ROI on ka miinuses.

    EDIT:
    Vastupidine variant on raskem kui tahad HUSNG-dest minna Cashi, sest cashis on pidevalt olukordi, kus ei ole enam 100BB stäkiga cvaid mängid 50BB, 30BB ja isegi 20BB või väiksema stäkig. HUSNG-s 100BB stäkki ei näe.

  10. #1210
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Trbel need fishid ajavad täiesti stressi ja tunne, et ei suuda enam nendega mängida. Just 200NL. Alati jookseb laud selliseks, et peab callima või foldima või saavad nad alati pihta.

    Täna üks ahvike, kes ei tahtnud üldse foldida OOP, meeldis callida ja 3bettida, 4betile ja 3betile foldi nuppu ei tundnud.

    Kõige enne kütan AK 3beti, flop T43hhc. bet, ta call, turn Tc. River 8 spade. Checkin, ta betib. Mõtlen, et T-ga oleks võinud ta tõsta flopi, tõsta turni. Ülepaare kiiremini mänginud preflopis, flopis. Sitaks palju drawsid, mis missesid (straight draws, flush draws nii heart + nuia (club) draw). Seega checkin ,ta bet ja callin. Tal 99. nice hand.

    Siis järgmine käsi ta 3betib, mul 9Ts. Callin. Floppan mastitõmbe laual Q75ss. Callin, turn väike kaart 4 vms. Ta bet $44 into $80. Ma shoven, ta call ja 57. Imen välja.

    Paar kätt hiljem. Mul AQ, 3betin. Flop 935hh. Ma bet, ta call. Turn 9 blank mast. Ma check, ta check. River 5. Mastitõmbed missed. Ma check, ta bet potsize. No krt. Siin küll chance, et mu AQ on hea küll. Callin. 56s.

    Järgmine käsi. Mul AQ ja ma raisen. Ta 3bet, ma 4bet, ta five bet ja ma shove. Ta callib ja AK. Imen välja.

    Aga minge *****, miks kogu aeg sellised setupid või ei oska ma üldse mängida?

  11. #1211
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Võta end kokku. On ka selliseid aegu, kus miski ei õnnestu. Sinusuguse staažiga mängija peaks ju ometigi seda teadma.

  12. #1212
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Võta end kokku. On ka selliseid aegu, kus miski ei õnnestu. Sinusuguse staažiga mängija peaks ju ometigi seda teadma.
    Tegin suckoudid ju :)

  13. #1213
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    a ma mõtlesin muidu et preflopist ei maksa foldida nelikut kui tead, et tuleb.

  14. #1214
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Kallis ranka, heads up on high variance. Sa mängid hästi.

  15. #1215
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Kusjuures mulle tundub, et HU on väiksema variatsiooniga kui full ring. Seda muidugi kui table selectida. Full ringis võid kuu aega jutti ka parima table selecton skilliga break-even joosta aga headsupis väga naljalt seda ei juhtu. Lihtsalt on väga sitad päevad või väga head päevad.

    edit: aga võib vale jutt olla, oma 40-50k käsi alles hu mänginud.

  16. #1216
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Võib öelda, et heads up on juba selle pärast high variance, et halva streaki mängid nii aeglaselt läbi. Edge on muidugi vastase üle suurem, kui full ringis, aga neid marginaalseid situatsioone on ikka rohkem ma ütleks. Situatsioone, kus võid kogu aeg vastase "top of his range" sisse joosta. Blufi ja value bettide joon on heads upis õhuke.

  17. #1217
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Võib öelda, et heads up on juba selle pärast high variance, et halva streaki mängid nii aeglaselt läbi. Edge on muidugi vastase üle suurem, kui full ringis, aga neid marginaalseid situatsioone on ikka rohkem ma ütleks. Situatsioone, kus võid kogu aeg vastase "top of his range" sisse joosta. Blufi ja value bettide joon on heads upis õhuke.
    No see puhtsalt oleneb kelle vast u mängid. Kui ikka jahid -10PT/BB fishe, kellel ei ole aimu mängust siis bluffi ja valuebeti joon ei ole küll enam nii õhuke. Aga üldiselt nõustun sinuga, sest väga tihti oled täiesti marginaalses olukorras. Full ringis see eest pm. iga flopiga floppad midagi, sest ranged on nii tugevad.

  18. #1218
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Kallis ranka, heads up on high variance. Sa mängid hästi.
    Mul oli ka kohe esimene mõte, et HU cashis, bumhuntides, on variatsioon üldse üks väiksemaid. Madalamatel limiitidel, kui laua avad, siis saad 50% vastase kes kaotab 10BB/100 või rohkem ja 25% kes kaotab 3BB/100 või rohkem. Ülejäänud 25% on break even või võitvad mängijad. Seda minu kogemusest 32k käe juures NL50 HU.

  19. #1219
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    Eelmine video sai hara-kiri (tegwelt on alles), sest mulle ei meeldi enda puterdamine. Räägin 3betted potist kuigi 4betted pot jne. Iluvead aga ei meeldi.

    Täna tegin uue bumhindi video. Hääl on tõenäoliselt vaikne, sest tnaine teises toas magas ja sositasin aga seal oli päris palju naljakaid ja huvitavaid kohti. See läheb kindlalt üles, kui muid suuri vigu ei ole.

    Ja mul jube sikk lonksatamine ka :)

    Aa ja ootan juba uut foorumi versiooni. Värdjalikult tülikas on otsida oma blogi :S

  20. #1220
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Ranka - sigatsen, varastan BB, fishi, sõiman chatis. Raha eest teen kõike!!!!

    FK. Eile ostsin 4 piletit, unustasi nvälja printida ja mängida. Mul juba traditsiooniks saand, et kolmapäev on liha - ja bingopäev ning muidugi kobistasin nurgad ära. 177 eeki kukkus nagu niuhti. Tundus üldse lucky pilet, 2 palli diagonaalidest ja 5 täismängust puudu.

    Roi, missugune! Kohe videot uploadima, ise ei ole ülevaadandki. Täiesti pohhui kui pask on.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES