Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 63, kokku 227 EsimeneEsimene ... 1353616263646573113163 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 241 kuni 1 260, kokku 4533
  1. #1241

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Split poti vaidluste kohta:

    *Poole potise betiga on meil 1:3 pot oddsid ja vaja 25% equityt. (1/1+3=25%)
    *Siis kui meil on pool ajast splitt, ei ole meil 50% equityt vaid 25% (50% ajast 0% potist ja 50% ajast 50% potist, kokku 0%*50%+50%*50%=25%)

  2. #1242
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas VinQbator Vaata postitust
    Split poti vaidluste kohta:

    *Poole potise betiga on meil 1:3 pot oddsid ja vaja 25% equityt. (1/1+3=25%)
    *Siis kui meil on pool ajast splitt, ei ole meil 50% equityt vaid 25% (50% ajast 0% potist ja 50% ajast 50% potist, kokku 0%*50%+50%*50%=25%)
    tuleb välja siis, et split poti võimaluse olemasolul on alati vaja bettida 1/2p ning oleme +ev ja samuti foldime kui vastane peaks sama bettima?

  3. #1243

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    tuleb välja siis, et split poti võimaluse olemasolul on alati vaja bettida 1/2p ning oleme +ev ja samuti foldime kui vastane peaks sama bettima?
    Ei. Millest sellised järeldused?

    Tuleb hoopis välja, et on vaja split saada 50% ajast, et call oleks kasumlik. Tõin lihtsalt välja, et equity ja split pot% ei ole sama ja sellest ka segadus eelmistes väljapakutud equity arvutustes.

  4. #1244
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Panin päris suure luckboxi maha. 600NL-is turnil läksime all-in Nut Flush vs K8 KJ82 laual all-in ja täpselt siis net lendas. Õnneks vastane oli callinud ja võitsin käe. PT3-me see käsi ei jõunud PTR-i küll. Ilus vaadata.

  5. #1245
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    miiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1968 (kõik tähed ühekordsed) jälle möllab 200NL HU lauas, kus istub tuimalt $2k stäkiga.

    Paar kätt ka ta mängust:

    ( Click to show/hide )


    Kes ei tea, kes ta on siis pm. mängibki nii, et 20-30BB open sizing. Peokunn suutis talle 12BI kaotada sessiga, ma õnneks piirdusin viiega. Uskumatu, et ta üleüldse ainult 3PT/BB jagu raha kaotab...

  6. #1246

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    waiting list on kilomeetri pikkune vist, lol:D

  7. #1247
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    waiting list on kilomeetri pikkune vist, lol:D
    Nope. Alguses oli kaks venda ja pärast mitte ühtegi ning kui sain laua siis miha jooksis oma 2k stäkiga.

  8. #1248
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Mai saa täpselt aru kuidas tal see stäkk nii suur on, kõi kkaotanud talle järjest niipalju ?

  9. #1249
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Mai saa täpselt aru kuidas tal see stäkk nii suur on, kõi kkaotanud talle järjest niipalju ?
    Vaata ta PTR-i sessioone. Ta kaotabki reeglina 2-3k koupa ja samamoodi võidab ka. See on mulle müstika, et kuidas ta suudab suht "head" winrate veel nii näidata. Minu ja peokuninga vastu oli ta väga megalucky ala käed, et K5s shoveb preflop 200BB, callime domineeritud käega (mu käe näites oli AK) ja ikka hitib või siis 200BB deep pot, kus openshoveb mono flopi, peokunnil flush ja calliem ning tal suurem flush. Või siis top2 vs kolmik, KK vs AA oli korra meil jne. Et jube luckylt lasi... Aga praegu hakkab tal juba long run tulema ja ei usu, et nüüd winrate lendab kohe 10-15 puntki allapoole.

  10. #1250
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Seda ma vaatasin jah, lihtsalt m6tlesingi et kuidas ta nii k6vasti joppab seal, saab mingi 10 korda kellegi käest ikka duubli kätte.

    Mingi vene uusrikas vist :D

  11. #1251
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Seda ma vaatasin jah, lihtsalt m6tlesingi et kuidas ta nii k6vasti joppab seal, saab mingi 10 korda kellegi käest ikka duubli kätte.

    Mingi vene uusrikas vist :D
    Muideks see oli short laud, kuhu sai osta $100 kaupa

  12. #1252
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Pärnust tagasi ja teen väikese kokkuvõtte.

    Natuke enne seitset startisime naise ja lenC-iga Pärnu suunas. Kuna jõudsime suht vara siis sisustasime tunnikese mu ema juures ja kell 10:00 kui tehti esimesed kohvikud lahti saime kokku TIGRANO-ga ja tegime väikese PokkeriProd.com teemalise koosoleku.

    Edasi juba turniirile, kus olime lenCiga parajalt vintis, lenC oli veel ööläbi magamata. Turniiri algus venis päris pikalt ja selle aja sees jõudsime ka oma 3 siidrit ära juua ning parajalt konditsiooni viia.

    Turniir algas luckbox turkaga, kus iga käsi mindi all-in. Esime käsi sain K4s, mis oli juba preflopis ees. Floppi sai lenC kaks paari, ma mastitõmbe, mis ära tuli ning viis mind finaallauda. Teiseks käeks oli A4o, mis jällegi oli preflopis ees, sain ässapaarile pihta ning piisaks 10-handed lauas võiduks. Sain auhinnaks pokerstarsi donki ja live pileti. Donki suutsin muidugi turka saali unustada aga õnneks lenC leidis selle täna üles.

    http://ee.pokernews.com/live-reporti...199.htm?page=8



    Siis algas turniir. Paremal käel oli Revo Kink, vasakul Veiko Aava, temast omakorda vasakul lenC ning meie vastas Müürsepp. Ühtegi muud mängijat ei teadnud. Algstäkk oli 400BB-d. Esimene suur pott oligi esimene käsi, kui Revo kaotas kahe paariga mõned kilod. Siis teine suurem käsi oli minu ja lenC-i vahel.

    Ees oli limp, limpisin ka 64o-ga 400BB deepilt sisse, lenC checkis. Flop 578 (2 diamonds) ja lenc lajatas kohe poti, ees limper foldis ja ma lükkasin otsa, mille peale lenC pani veel parajal otsa. Siin mõtlesin, et otsapaneks suht mõttetu, et ta ei aja never 400BB deep väiksema käega sisse, võib foldida juba bottom setid, rääkimata kahest paarist ning 69 vastu ise ka surra ei taha ning 64-ga, mis tõenäoliselt freerollisk mind ei viitsi ka splittida potti. Otsustasin siis callida.

    Turn oli risti äss ja lenC checkis. See tundus mulle küll väga kahtlane check, sest eeldasin, et miski suure drawga paneks ta edasi, hoo võib maha võtta kahe paari/setiga (mida ta range ka eriti ei paneks) ning tõsiselt kartsin siin tihti näha check-foldi või check-raise nign check-raise peale oleksin ikka väga maru pasas olnud. Isegi kui check-calliks siis tõenäoliselt riveril ma enam suurt valuet ei saa.

    Seega checkisin järgi ja turn oli 9c, mis nüüdseks tõenäoliselt andis mulle splittiva nutsi, sest isegi kui ta võtaks 96-ega turn check-raise line tuleks split. Ta taaskord checkis ja siin eeldasin näha väga nõrka kätt. Set, kaks paari, missed airball draw või siis AX ruutudega. Tegin pisikese valuebeti mille lenC kinni maksis ning ütles, et tal oli combo draw ja sai paari riverisse.

    Turni play on 50:50, 150-200BB deep oleksin ma flopis/turnis stäkid sisse ajanud aga 400BB ei meeldi. Riveri väike bet ei meeldi mulle üldse. Ma oleks võinud lajatada hästi suurelt, et reppida ise mõnda busted drawd või kätt, mida bluffiks keeran.

    Teine suurem pot oli taaskord lenCi vastu. Siin ma ei mäleta enam täpset boardi/kätt. Igastahes lenC raises EP, müürsepp callis keskelt ja ma BB-lt callisin 98s. Floppasin automaatselt combo draw AXX (2 potit) laual ning otsustasin siin leadida, sest esiteks on mul väga suure equitiga käsi, teiseks oleme deepid, mis jätab mulle väga palju manööverdamis ruumi: 3bet flop või call flop ja checkä-raise flop või misiganes ning kolmandaks eeldasin, et lenC siin eriti palju ei cbeti ning Martin checkib tihti järgi. Ning kui mind callitakse siis eeldan vastastel nõrgemat sorti kätt, mille vastu on mul päris palju fold equitit + pot equitit.

    Igastahes lenC callis, Martin foldis. Turn läks mööda ning otsustasin turni nats overbettida. Pot võis olla miski 2600 ning panin 3k kanti. lenC taaskord callis ning riverisse sain vajaliku masti. Pot oli siis ca 10k ja meil oli 11k järgi. Mõtlesin, et kui ma shoven siin 11k siis see tundub rohekm valueline kui panna miski 7-8k ning olin päris palju tugevust ka näidanud. Tahtsin hirmsalt ka, et ta kindlalt calliks ning nii juhtuski. lenC callis AX-iga ning jäi väga väikeseks stäkiks, millest ta teghi hiljem comebacki ja jõudis teise päeva kuigi kahjuks hävis seal kiirelt.

    Siis järgmine suurem või hvuitavam käsi oli ühe tundmaut vastase vastu. Ei mäleta enam täpset käekäiku aga see ei olegi tähtis, sest tahan käe pointile lisada. Mul QK, vastasel AQ. Preflop oli miski standard madistamine: ta raises, ma callisin. Flop tuli 5TQ. Ta bet, ma call. Turn oli 9, ta bet väikselt, ma call. River oli 8. Ta jälle väikselt bet. Siin olin ma päris kindel, et ma olen beat ning keeran oma QK blufiks ära. Ta väiksed betid olid ilmselgelt miski 2paari või AQ/QK/KK+ tüüpi käed. Seti/overpaarti eriti ei uskunud, et ta oleks nii turni suuremalt bettinud. Raisesin suurelt üle, mõtles natuke aega ning näitas AQ-d. Oleks ta turni suurelt bettinud ja riveri väiskelt oleks ma foldinud või kui oleks ta turni väikselt ja riveri suurelt bettinud oleksin ka foldinud. Seda seepärast, et siis turni suurbet on rohkem suuremat sorti käsi/draw ja riveri bet on tal väga valueheavy. Kui aga turni väikselt ja riveri suurelt siis oleksin pannud ta ise reatõmbe vms. peale ning eeldasin, et käe bluffiks keeramisest ei tea ta midagi.

    Siis käsi tüdruku vastu meie lauas. Mul AQ raisen CO-lt, tüdruk, kes oli väga tight olnud 3bettis suht suurelt. Callisin ja flop AQK. Ta bet ja ma call, sest eeldasin palju sette, suuremaid kahtepaari ja splitti ning QK ainus käsi, millelt valuet saan. Turn K. Ta uuesti bet ja siin sügavalt mõtlesin. Mõtlema hakkasin, et nüüd jällegi KQ/KJ beadib, AJ/AT tüüpi lähen splitiks aga samas on jube väeh combosid väljas. Üks AA, üks QQ, üks KK ning tõenäolisemad ongi KQ/KJ/AK. Ainus asi ma ei teadnu, et kas ta on võimeline siin vbettima AQ-A9 tüüpi kätega? Bet oli suht väike ja otsustaisn callida, et foldida kolmandala barrelile. Tuligi blank river ning tuli ka kolmas barrel. Foldisin ning näitas AK.

    Siis Revo vastu sai tehtud üks bluff. A4o-ga 3bettisin teda ning ta callis. See 3bet bluff ei meeldinud mulel kuna ei viitsinud ta stäkki vaadata. Flopis oli potiks 4k ja tal 11k järgi. Flop oli 688 kaks potit. Ta checkis ja me ei julgenud siin bet callida, sest eriti paremat ära ei foldi (AX tüüpi käed callivad tihti) ning võib mõned drawing handiga shoveda. Checkisin järgi. Turn oli T ja ta checkis. Siin otsutasin juba bettida, mis tegelt mulle ei meeldi. No ta checkis kaks tänavat sisi eeldan, et ta miskit monsterit, top paari või suurt drawd ei "slowplayks" niikaua ja paugutaks väga suure osa ajast. Teisalt ei eeldanud ma ka talt tihti bluffinäol check-raise saada siis seetõttu oleksin bet/foldinud turni.

    Jama olekski olnud, kui ta oleks check-callinud, sest siis riverit on ikka kole raske ära bluffida. Tõenäoliselt oleksin stäkid lükanud A, K, Q, J riveritega aga siiski ma eeldan, et ta ei foldiks oma TX eriti tihti ning ainukeseks lootuseks väike pocketpaar või mängis drawd passiivselt. Ei teagi, mis oleks hea kas järgi checkida või mitte aga bluff preflopis on halb, sest olin lauas palju lammutanud ka. Tegin veel ühe "occasional" bluffi X245A a laual, kus turni ja riveri paugtasin K8-ega aga vastane snap callis, ei hakanud näitamagi.

    Viid uude lauda, kus hakkasin tegema lollusi ja vigu. Lauas olid Imre, Edgar, Cola keda teadsin. Avasin minraisega ja suht looselt aga mulle tundus, et Imre ja Edgar natukene "kartsid" või tekitasin neis segadust, mis on ka loogiline. Sest eeldatakse EP-lt väga tight range ning minraisega nad ei julgenud kordagi 3bettida küll aga tahtsid palju callida, mis on väga loogiline kui eeldad, et vastase range on tugev ja prize odav, et siis spekulatiivse käega stäkk ära kräkkida. Tahtsin mõista anda, et teen seda paljude kätega ning lasi mitu kätt EP-lt jutti.

    Keykäena avasin A8s UTG-lt, keegi keseklt ja BB callis. Flop oli AK3r. BB check, ma bet, keskmien fold ja sain BB-lt check-raise. Ma olin seal käes olnud kümmenkond kätt või vähemgi ning 0 readi selle venna kohta. No krt. Kas tõesti callis AK-ga? Võib ta callida ka AA või KK-ga (olen lives näinud sedA) aga eeldasin, et suht mitte. A3 on väga loogiline, K3 ka ning loomulikult 33. Aga kas ta on võimeline bluffima? Kas ta on võimeline AQ-A2 tüüpi käega check-raisema? No eriti ei eelda seda.

    Peale selle check-raise suurus oli suur ja valuerange tundub kistas. Seega otsustasin callida ja vaadata, et mis turnil teeb. Turnil pani väiksema panuse, mille ma ka callisin lotoes, et kui ta bluffib võtab hoo maha ning miks peaks valuepeale laskma suurelt ja siis panema turni väikselt. Riverisse sain kaks paari ja lajatas uue suure beti ning vana värises kui haavaleht. Tundus nii väga, et ta bettis suht tuimalt. Ei huvitanud palju oli pot, palju oli mul ja tal stäkk, et peaasi,e t valuet saab. Ainus asi, et kas ta teeb seda K3 ja A3-ega? Miks siis nüüd A3 ja K3 riverisse suur bet? Miks mitte uuesti väiksem? Bluffi ei eeldanud siin kunagi, mõtlesin ja foldisin sita ära ning ütles, et tal oli 33.

    Kaotasin suure osa stäki. Paar kätt hiljem sama vana avab JJ-ga ning ma callin TT-ga, teised kõik foldi. Flop oli K97 vms. Ta bet ja ma callin ning turn oli T. Ta bet 2000 ja ma raisesin 5000 peale. Seda oli piisavatl, et ta KX-d ei foldiks ning oli samas piisavatl, et mastitõmmetej a reatõmmete eest kaitsta, mida ma eriti ei uksunud tal ning samas piisavalt, et saada ta riverisk allin ja et tal oleks turnil ka miski FE kui shoveb. Ta ainult callis ja river oli 6 club, mis pani maha nii masti kui ka reatõme ning suht nsta donkas ta 10k. Kas tõesti oligi draw? Kas tõesti sai pihta?

    Siin olin tõsiselt foldimas, sest calliga jääks mul miski 7-8k alles ja BB oli juba 800 kanti. Ei suutnud seda kätt foldida ning callisin. Küsiosin, et kas mast ja kui ma kuulsin õigesti siis ütles jah aga võis olla ka "jacks". Anyway ütlesin, et nätia ja näitas poisse. Ma näitasin setti ning võtsin stäki omale. Siin olin suht tiltis ka, et A8 fold oli tõenäoliselt halb, kui ta nii mängib. Olin suht purjus ka ja rääkisin hiljem midagi colaga ja kui õigesti mäketan, siis pidigi tight olema. Riveri call mulle ei meeldi ning ma eeldan, et enmus ajast olen ma siin biit. Praegu jooksin lihtsalt heateri otsa. õ


    Siis ma sain AK-ga avan minraisega, kõik fold ja sama vana BB-lt callis. Flop oli 947 vms. Ta check ja otsustasin checkida, et callida enamsu turne kui betib ja kui checkib siis vaadata, mis kaart jne, et mis parim line. Turn A ning ta bettis. Ei tahtnud teda ära hirmutada ja stäkk oli tal ka üpriski väikseks jäänud ning callisin. Riverisse pani beti, mille ma snap callisin, sest eeldasin tal nats tilti, blufi jne. ning näitas raisk A9 ja kukkusin jälle väikseks.

    Siis tegin miski lolluse Edgari vastu, kus A4s avasin EP-lt ning ta MPlt keevitas otsa 2800 peale vms. Panin 9k peale ja ta callis. Siin oli suht mõttetu 4bet bluff, eriti veel OOP. Polnud ühtegi põhjust 3bettimiseks. Nad Imrega rohkem callisid, olin ka EP, kus antakse rohkem repsekti jne. Flop tuli igastahes 98J ning otsustasin check-foldida. Absoluutselt kogu 3bet/call range hitib siin. KAs saab paari, paar + draw, set, kaks paari, overcards + gutshot ning ainus lootus olekski, et tal on AK ning siis suudan ta kahe tänava ära bluffida. Suht pointless, checkisin, bettis ja foldisin. Suur viga avada preflopis.

    Siis kuivasin ja nägin, et ikka liialt palju EP avangutele antakse respekti. Shovesin oma 7-10BB vahel suht any2 kui jõudsin UTG+1. Seda veel väikese image saamiseks, et kui peaksin saama nüüd UTG-lt või siis blaindidelt suure käe ning ehk siis tuleb vähem respekti. Kõik sahinaga foldisid ja stäkk oligi seal mõne BB juures. Siider ja Vein olid ka juba omatöö teinud, ometi lasime lenCiga vahepeal paar tundi oma vett aga peao li uimane ja valutas.

    Siis coca avas kuskilt perseaugust, vist oli EP. Lükkasin miski MP2 oma AJs sisse, blaind callis, coca foldis. Blaindil QQ, floppi A ja kahjuks tal väljaminek. Sain stäki üles. Peale seda kätt peksti laud lajali ning sain taaskord lenCiga ühte lauda, kuhu tuli ka Edgar. Seal esimene käsi, mis jäi kripeldama. Ma olin BB ja käes QT diamonds. Mu vasakul käel mees just võitis suure poti ja kohendas stäkki ning limpis sisse. Seda tegid ka Edgar ning üks tundmatu. Siin oleksin pidandu kindlasti shovema, sest eeldan, et UTG vend oleks väga tuimalt pasa foldinud, kuna korrastab stäkki ja kui callibki saan profitable flipi, kus mu stäkiga võrreldes suur hunnik dead money sees. Teisi vendasid ka ei kartnud ning eeldasin, et mu QTs isegi domineerib nende limping range ning pm on iga limperi vastu 50:50 kui ta pekas 100% ajast callima aga kuna eeldasin, et nad foldivad tohutult siis oleks mega profit tulnud sealt.

    Checkisin ja otsustasin postfloppi mängida. Flop läks täiesti mööda ja check-foldisin. No stäkk nii kriitiline ka ei olnud aga oleks hea võimalus potti kasvatada. Siis suht hunnik foldimist ja lõpukäeks oli 57o, kus jälle paar limpi. Ehk oli 4 way flop. 453. Vaatasin, et oh top paar, gutshot, suur hunnik potti ees ning leadsin omast arust nii, et saaksin any turni shoveda. Ei teagi palju panin ja palju pot oli ning viskasin midagi sisse. Suht purjus ja suht ebaoluline ka. Edgar callis, turn oli A. Mitte parim kaart aga mitte ka halvim ning lükkasin oma stäki sisse. Edgar callsi 67-ga, ma drawin ainult splitti, mis ära ei tulnud ja kukkusin välja.

    Turniiri kokkuvõte.
    Orgunn oli hea (no väiek hilinimeni käib asja juurde) aga mida on alati ok2aa öelnud: turniiri headus ei sõltu algstäki suurusest. 400BB on minu arvates täielikult overkill ja isegi 400BB algstäkiga oli päevalõpuks keskmien stäkk 30BB. Starsi turniiriseeria (SCOOP, WCOOOP) struktuure kahjuks ei ole suutnud veel ükski live turniir minu jaoks imiteerida. Ma mõtlen seda, et keskmien stäkk oleks kogu aeg pm 70-80BB ligi, kust maalt hakkab minu jaoks mugavusmäng.

    Kahjuks ikka lõpus on miski 20-30BB mäng, kus enamus käsi piirduvad preflop ja flop mängul ning turni ning riverit mängitakse väga vähe. Seetõttu eeldan, et 100+BB mängus turniirimängijate vastu on mu eelis üpriski suur ning ka online deep-stäkk turniiriddel, mida olen mänginu vähe kuna aega kulub sinna liialt palju on alati ka olnud mängupoolest ühed paremad turniirid. Eriti meeldis SCOOP-i miski $215 event, kus pm puhtaskilliga sai raiutud top 160 otsa ning siis cooleriga välja kukkuda. Tavaturniiridel meenub ikka, et flipikaotus või siis kui turkavõit saadud, et oh kui palju flippi (s.h. ka rootsiflippe) sai võidetud.

    Aga vaadates tänast päeva ja finaali siis jällegi on stäkid ürpiski deepid. Viimasel kohal oelval andu-andu 30BB-d ning esimene koht pea 100BB. Oleks siis meeldinud alustada 100-150BB-ga ning venitada blaindide struktuuri natukene pehmemaks. Just miski turniiri hetk tekib alati väike "pauk", kus blaindid lähevad stäkkidest eest ära, siis jälle võtavad nagu hoomaha ning kui X arv mängijaid väljas on taaskord mänguruum olemas.

    5+ turka, kahjue t nii purju eile jäin :)

    UUENDUS:
    Parandasin posti, sest vaatasin blainde valesti. Tegelt ei ole nii deepid. Esikoha 60BB ja viimasel 15BB, mis teeb keskmiseks miski 35BB.

  13. #1253
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Lisaksin veel niipalju, et minu arvates Müürsepp väga hästi mängis. Kindlasti on päris palju leake aga miski 5-6 tunni vältel ei näinud ma ta mängus suuri vigu. Oli nii preflop kui ka postflop väga tight, vahepeal küll openlimpis mis ei olnud selliste stäkkidega mitte midagi õudsat.

    Aga osad regularid panid küll 400BB ajal tuimalt suuri avan-raisesid mõtlemata sellele, et nii obvious, et neil suur käsi aga implied oddsid jäävad ikka alles. Tekitasid omale pahandusi.

  14. #1254
    Jube Noob Kasutaja petteri avatar
    Liitus
    Feb 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    162

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Mõnus lugemine, gg!

  15. #1255
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tere!

    Olen Leits ja nüüd see algab:
    MA EI SAA ARU, ET MIS TOIMUB. IGA FLIPP LÄHEB MÖÖDA, TRA JÄLLE SET VS OVERSET NING JÄLLE 9XAA VS KK. EILE SAIN VEEL MAST VS MAST 6 X. JÄLLE KENALT $1K ALLA EV.

    TÕESTUS:


    Aga mis siis tegelikult toimub? Leitsi ei olegi olemas!!


  16. #1256
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Fun sess oli:

    Standard madistamine ja miski 20-nes käsi:

    ( Click to show/hide )


    Siis kohe järgmine käsi:
    ( Click to show/hide )


    Jälle natuke madistamist ning tuli see käsi:
    ( Click to show/hide )


    Selle käe peale läks vastane tilti ning hakkas iga käsi shovema kuniks tuli see käsi:
    ( Click to show/hide )


    Jonni ta ei jätnud, reloadis edasi ning paar kätt edasi tuli see käsi:
    ( Click to show/hide )


    Reloadis edasi ja kohe paar kätt hiljem:
    ( Click to show/hide )


    Siin ta veel tiltas paar kätt ning rahunes maha. Pikk 40-50 käeline madistamine ning ilmselgelt mängu tempo läks alla. Hakkasin siis natuke uuesti agromaks, näitasin bluffe jne, et mängutempto üles viia. See mõjus ning vastane hakkas ka rohkem bluffima ning taas 3bettima kuniks saabus see käsi. Riveril olin mega närvis, et saigi nüüd maja kätte ja kui viskasin pilgu alla paremasse nurka "Straight flush..." lõid silmad särama.

    ( Click to show/hide )


    Vastane reloadis oma viimase raha shoves esimene käsi ning järgmises käes oli matchi vormistamine:

    ( Click to show/hide )


    GG.


  17. #1257

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    n1! üks käsi 2x

  18. #1258
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    n1! üks käsi 2x
    Parandasin ära. Nüüd peaks oelma korras.

  19. #1259

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    super post :D
    pretty niceee

    saad endale õlut osta

  20. #1260
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Krt, ma hakkan ka heedsappi mängima.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 17 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 17 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES