Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 64, kokku 227 EsimeneEsimene ... 1454626364656674114164 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 261 kuni 1 280, kokku 4538
  1. #1261
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    super post :D
    pretty niceee

    saad endale õlut osta
    paar Bocki saab lubada jah:)

  2. #1262
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Väga mõnus on lugeda sellist kronoloogilist sessi kulgu vaalaga :D

  3. #1263
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    vb loll küsimus, aga kas kahetsed, et enne mängisid fr, ja ei hakanud kohe alugsest hu-ga tegelema?

  4. #1264
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    vb loll küsimus, aga kas kahetsed, et enne mängisid fr, ja ei hakanud kohe alugsest hu-ga tegelema?
    Ei. Miks ma peaks?

  5. #1265
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei. Miks ma peaks?
    ei,ega ei peagi. kui ise oled rahul, siis on kõik tip-top.
    sellesuhtes lihtsalt, et võis päris karm olla, kui mängida fr-gi nl1k-ni ja siis uuesti hakata õppima hu-d nl100-st. igaüks ei suudaks ma usun naljalt sellist sammu ette võtta.

    edu.

  6. #1266
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    ei,ega ei peagi. kui ise oled rahul, siis on kõik tip-top.
    sellesuhtes lihtsalt, et võis päris karm olla, kui mängida fr-gi nl1k-ni ja siis uuesti hakata õppima hu-d nl100-st. igaüks ei suudaks ma usun naljalt sellist sammu ette võtta.

    edu.
    Olen liialt konservatiivne ja ei hüppa tundmatus kohas pea ees vette. Tuleb aru saada, et esmatähtis ei ole raha vaid oskused. Kui juba oskused on olemas siis tuleb pikapeale enesekindlus ja kui enesekindlus olemas siis tead, et tuleb mängida pikema perspektiivi peale ning jõuad sama kaugele kus kunagi varem. Tasuks oma raske ja vaevalise tööeest saad kopsaka 'preemia'.

    Mängisin miski aeg PLOHU-d (50-nes) ja sain väga räigelt ownitud. Andsin seekord alla aga tulevikus (tõenäoliselt pärast suve) hakkan taas PLO HU-d õppima ning alustan taaskord 50-nest.

  7. #1267
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Eile õhtul tegin setiga tilt-calli, kus ainult bluff-catchsin ning hiljem sain lisaks väga nõmedaid coolereid ala KK-ga 3betib, ma callin 76oga ning flop K72, turn 7, saan check-raise mille callin, blank riveril stäkid sisse ja kaotan stäki. Üleüldse not good mäng siis seetõttu tunnetan veitsa burned outi, halba jooksu. Mängudest ei suuda eemal hoida ja seetõttu mängin ainult 1/2 ning kui tunnen, et mäng hea siis 2/4.

  8. #1268
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Looool, regular checkis nutsiga järgi:

    IPoker Network $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1268119
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (SB): $400.00
    BB: $364.00
    UTG: $507.00
    CO: $614.20
    BTN: $400.00

    Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with Q 9
    2 folds, BTN raises to $8.00, Hero calls $6, 1 fold

    Flop: ($20.00) 3 J 9 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $15.00, Hero calls $15

    Turn: ($50.00) Q (2 players)
    Hero bets $36.00, BTN raises to $92.00, Hero calls $56

    River: ($234.00) 4 (2 players)
    Hero checks, BTN checks

    Final Pot: $234.00
    BTN shows K T
    BTN wins $231.00
    (Rake: $3.00)

  9. #1269
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Missreadis kätt prolly :D
    Tegelt ei usu, arvan, et missclick :)

  10. #1270
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Missreadis kätt prolly :D
    Tegelt ei usu, arvan, et missclick :)
    Loomulikult, et misreadis kätt või boardi aga see päris karm mistake. Ja üleüldse ei imesta siin kui tehaksegi niimoodi. Enne vaakumis callisin BB-lt 99-ega regulari CO avangu. Flop A73cc. Ma check, ta check. Turn 4 ärtu. Ma check, ta bet suurelt. Maas nüüd kaks ärtut ka. Callin sest, arvasin, et AX-iga cbetib, ristidega ka, samuti OESD-d. Ainukesed loogilised käed oleksi 74, 25, mastitõmbed ja bluffid. Turn täiesti blank Q diamond vms ning laksas uue suure beti. Siin olin päris kindel, et ta bluffib. Callin ära ja näitas A8. mul wtf? :)

    Siis toimus regularide vahel selline käsi:
    IPoker Network $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1268131
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (MP): $410.00
    CO: $444.00
    BTN: $394.00
    SB: $402.00
    BB: $1207.20
    UTG: $452.00

    Pre Flop: ($6.00) Hero is MP with K A
    1 fold, Hero raises to $8.00, 2 folds, SB calls $6, BB calls $4

    Flop: ($24.00) 6 3 9 (3 players)
    SB checks, BB bets $19.00, Hero folds, SB raises to $45.00, BB calls $26

    Turn: ($114.00) K (2 players)
    SB bets $70.00, BB calls $70

    River: ($254.00) 7 (2 players)
    SB checks, BB checks

    Final Pot: $254.00
    SB shows 3 3
    BB shows 7 9
    SB wins $251.00
    (Rake: $3.00)

    Ühesõnaga absoluutselt igat paska näeb.

  11. #1271
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Siis toimus regularide vahel selline käsi:
    IPoker Network $2.00/$4.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1268131
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (MP): $410.00
    CO: $444.00
    BTN: $394.00
    SB: $402.00
    BB: $1207.20
    UTG: $452.00

    Pre Flop: ($6.00) Hero is MP with K A
    1 fold, Hero raises to $8.00, 2 folds, SB calls $6, BB calls $4

    Flop: ($24.00) 6 3 9 (3 players)
    SB checks, BB bets $19.00, Hero folds, SB raises to $45.00, BB calls $26

    Turn: ($114.00) K (2 players)
    SB bets $70.00, BB calls $70

    River: ($254.00) 7 (2 players)
    SB checks, BB checks

    Final Pot: $254.00
    SB shows 3 3
    BB shows 7 9
    SB wins $251.00
    (Rake: $3.00)

    Ühesõnaga absoluutselt igat paska näeb.
    Oot, milles küss? Riveril võeti ju lihtsalt hoog maha, kuna flush complete's? Või jäi mul miskit kahe silma vahele?

  12. #1272
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Oot, milles küss? Riveril võeti ju lihtsalt hoog maha, kuna flush complete's? Või jäi mul miskit kahe silma vahele?
    Mis on põhjus 97o bluffiks keerata donkbettides? Mis on põhjus bluffiga flopis ja turnis semi-bluffiga callida, et riveril ainult bluff-catchida.

  13. #1273
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Donkbet pole minu arust mitte midagi ebaharilikku (vähemalt kuni nl50, kus mängin) sellistes spottides, sest suure osa ajast checkib pf agressor ju sellise boardi järgi oma OC'dega ning villu jaoks on enamus turni kaarte halvad. Valuet saab ju saab SD ja FD'lt. Raise' callimise kohta ei oska midagi tarka öelda, sest ei ole kursis nende omavahelise history'ga - kui see puudub, siis on jah obv bluffcatchida seal -EV.
    Pf fold oleks ilmselt mõistlik olnud, vaatamata sellele, et minraise'ti.

  14. #1274
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Donkbet pole minu arust mitte midagi ebaharilikku (vähemalt kuni nl50, kus mängin) sellistes spottides, sest suure osa ajast checkib pf agressor ju sellise boardi järgi oma OC'dega ning villu jaoks on enamus turni kaarte halvad. Valuet saab ju saab SD ja FD'lt. Raise' callimise kohta ei oska midagi tarka öelda, sest ei ole kursis nende omavahelise history'ga - kui see puudub, siis on jah obv bluffcatchida seal -EV.
    Pf fold oleks ilmselt mõistlik olnud, vaatamata sellele, et minraise'ti.
    97o-ga ei ole see nii suur "paanika" kui järgi checkitakse, sest planeerides ma selle käega anyway 3 street value peale ei läheks. Pigem see ongi selline käsi, et saaks 1-2 tänavat valuet ja suht odavalt showdowni. Seetõttu donkbet on suht pointless, eriti kui veel raise otsa pannakse, sest callida on kole keeruline.

  15. #1275
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis on põhjus 97o bluffiks keerata donkbettides? Mis on põhjus bluffiga flopis ja turnis semi-bluffiga callida, et riveril ainult bluff-catchida.
    miks see bluffiks keeramine on ma ei mõista? value/protection bet imo. MP (ehk siis sina) ei Cbeti seda boardi üldse tihti ja kui Cbetib, siis on 97 halvas seisus anyway. Pluss c/c teeb käe raskesti mängitavaks kuna on palju ohtlikuid kaarte turnis, mida vastane võib bluffida.

    3 streeti valued selle käega muidugi ei saa, aga parem oleks oma 1-2 streeti valued võtta varajastel tänavatel kuna on rohkem lehti, mis sind callivad.

  16. #1276
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Nõustun. Vaatamata sellele, et 3 tänavat valuet ei saa, siis on TPWK sellisel boardil ikka halvas seisus, kui lasta tasuta turn tuua.

  17. #1277

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Ei nõustu. See on ju konkreetne näide, miks donkbet halb on. Sitemad käed foldivad, peale raiset oleme totally lost, võime foldida parima käe, kui calli saame, pole see enamasti plaaniga hiljem foldida vaid positsiooni kasutades pot jõuga ära võtta, mängime suurt potti OOP, ei jäta vastasele võimalust cbet bluffida...

  18. #1278
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Nõustun. Vaatamata sellele, et 3 tänavat valuet ei saa, siis on TPWK sellisel boardil ikka halvas seisus, kui lasta tasuta turn tuua.
    Kui kõik foldivad oli sul parim käsi, kui keegi callib siis on tal päris hea equitiga käsi ning see halb turn tuleb ikkagi ja oleme ikka halvas seisus aga nüüd on hoopis suurem pot.

    Siin boardil peaks donkama combo-draws, setid, ülepaarid, kakspaari (kaks viimast kätt ei ole ka eriti hea donkamiseks kuna raise saades oleme kohutavas kohas) ning balanseerimiseks donkad siin naked drawde või ülekaartidega, millel backdoor flushdraw. Seda seepärast, et neid on hea lihtne edasi mängida - drawiga callid/3betib/foldid ja bluffiga foldid kui saa raise ning kui callitakse siis tead, et tal on ka nõrk käsi (just 97o tüüpi käsi) ning saad lasta 3 barrel bluffi, flopis on kaitseoudid ülekaartide ja backdoor masti näol.

    97o-ga oleks siin parem dongata kui tal oleks 7c, mis blockiks masti ja samas annaks sulel backdoor tõmbeid.

    EDIT: Dongata tasub alati siis kui kolm/kaks tingimust on täidetud. Vastane cbetib vähe (või board on halb kus eeldad tihti järgi checkimist) ning sul on massive equitiga käi (seda nii pot kui ka fold equity suhtes) või sul on hoopis väga nõrk käsi. Viimase puhul peab olema board siis väga drawyine, sest kui sul on air-type hand ja saad raise on easy fold, kui aga vastane callib siis tead, et tal ei ole ka suure equitiga käsi ning saad kasutada seda boardi ära. See tähendab, et board läheb nii fucking ugluks, et ta peab oma nõrga käe ära foldima ehk maakeeli saad flopi donkbettiga seada üles turni või veel parem riverisse väga suure +EV-ga bluffi. Rangede balanseerimise puhul (95% ajast seda ei lähe mistahes mängus alla h-stake mängus vaja) aitqab see su suuri käsi maskeerida. Game dünaamika puhul (alates 2NL) kui vastane peaks sind maha callima märkab ta, et sa teed kahtalseid mänge ning tulevikus (mitte just samas spotis) võib ta sind väga kergelt "mitte-uskuda" või eeldada, et sa oledki miski räme bluffija tüüp.

  19. #1279
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Oi-jah, mis regularid ikka OO-s on. Mäletate sõpra, kes tiltas $1k+ maha? Kui ei siis värskendus: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post324982

    Täna ma vaatan, et sõber jälle mängib aga ühe OO regulari vastu. Panin igaks juhuks waiting listi aga eriti lootust ei ole sellise fishi vastu mängida, sest ükski regular ilma-asjata teda ära ei quiti. Regular võitis tal 2BI ja kui kaotas pool-tagasi ütles GG ning hülgas kaevanduse. Ma sain kaevnduse omale rikkaliku kullavaramuga. Jooksin taaskord hästi ning viskan siia põnevamad käe andmaks edasi mängudünaamikat ja reade.

    Esimene suurem pot, matchi neljas käsi. Ei hakanud barreldama kuna sellise blank kaardi peale ta elus ei foldi. Kuna ta bettis riveri, board oli suht blank ning tal komme käsi üle mängida siis otsustasin suurelt raiseda. Nagu näha töötas.

    ( Click to show/hide )


    Nüüd võitis ilma showdownita paar väiksemat potti tagasi kuniks tuli järgnev käsi. Preflop call ei vaja arutamist küll aga flopi raise. Ma tean, et tal väikesed betid on enamasti bluff või nõrk käsi aga siiski ma ei tahasnud siin boardil "slowplayda", sest isegi hiljem kui ta saab miskisuguse käe on mul väga raske valuet saada. Seetõttu loodan, et äkki teeb hero-calli või bluffi.

    Turnil ma olin päris kindel, et ta enam midagi ei foldi. Teadsin, et tal on siin miski pair + draw tüüpi käsi ning surasin tuimalt all-in, mille ta snap-callis.

    ( Click to show/hide )


    Nüüd paarikümne käeline vaikus, ei toimunud suurt midagi kuniks tulid need kaks järjestikust kätt, mis on suht ühtemoodi. Ei olnud ennem teda nii bluffimas näinud (just JK käsi, arvasin, et tal siin mdiagi tugevat - trips/boat aga pot oddside pärast ei foldi).

    ( Click to show/hide )


    Nüüd jälle kümmekond kätt vaikust ning tuli käsi. Flopi ma ei bettinud kuna ta minraises väga paljusid leade. Seetõttu läksin checki epeale. Turn on standard bet ja ta minraises. Ma olen teda eelnevalt näinud nii minraise/foldimas ja reeglina on olnud tal minraised SD saamiseks või miskid drawd. Teiseks kui ma nüüd lükkan otsa siis ma võitlen väikese poti pärast ja ehitan riveriks suure panga väga halvas kohas - ma ei tea, mis kaart on talle hea või halb. Iga poti, T, J, K on väga-väga halvad kaardid. Samas ta ise overplayb tohutult käsi siis otsustasin callida, callida ka riveri. Tuli perfektne river ning talle "cooler", mida tegelt nii ei saa kutsuda. Lõi omale olukorra, kus ta ei oska enda kätt hästi hinnata.

    ( Click to show/hide )


    Ning lõpukäsi. Flopi raisesin kuna ta suured betid on valuepealej a ta ei armasta eales seal foldida ning ei taha actionkiller kaarte.
    ( Click to show/hide )


    PTR hakkas vastast träkkima alates 20. märts, selle aja jooksul ta mänginud 5337 kätt ning kaotanud $8300. Volüümi vähe, pappi palju.

    Nüüd väike puhkamine, siis PokerStarsi livele ning tõenäoliselt kuni homseni black-oudis.

    PS! Kas keegi teab, kas drink baaris wi-fi on?

  20. #1280

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    väga mõnusad kokkuvõtted ranka! Kiitus.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 35 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 35 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES