Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 65, kokku 227 EsimeneEsimene ... 1555636465666775115165 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 281 kuni 1 300, kokku 4538
  1. #1281
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    GG, Hästi jookseme kah iga nelja käe tagant action käib:D

  2. #1282

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    mmm gigawhaal

  3. #1283
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    väga mõnusad kokkuvõtted ranka! Kiitus.
    +1

    palju huvitavam kui käele eelneb mingisugune stoori.

  4. #1284
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    ranka sa oled parim!

  5. #1285
    Bännitud Kasutaja Italiandude avatar
    Liitus
    Apr 2011
    Asukoht
    Pizza!
    Postitusi
    79

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ranka sa oled parim!
    +mirrion
    Kuda midstakes action on bumhunterile?

  6. #1286
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Italiandude Vaata postitust
    +mirrion
    Kuda midstakes action on bumhunterile?
    Suur. Rake nats jõhker aga kindlasti mäng biititav väga suure winratega.

  7. #1287
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Kiire küsimus, et teada saada kui big mistake või äkki ei ole üldse mistake.

    Mul miski 11-12k kanti ja BB oli 800. UTG limpis, CO isoleeris to 2400 ja mul AJo. Otsustasin callida, UTG foldis. Pot miski 5k, flop TT8 rainbow. Ma checkin, vastane pani 2200 ja ma läksin all-in, sest ülepaari vastu olen ******, tripsi vastu pm. drawing dead aga 8X vastu 30% ja alampaari vastu 40% equity + see board ei hiti nii räigelt midagi. Kirstiks tordipeal võib foldida AQ/AJ või hoopis herocallida sitema ässaga.

    Võtsin selle line, kuna see board ei hiti, ace high on good päris tihti aga kuna pot on suur siis ei eelda turnis eriti bluffe. Samas ei eelda flopis ka sitemalt eriti caale aga kuna BOARD EI HITI eriti ning pot suur siis otsustasin koheselt shoveda.

    Comments?

  8. #1288
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Pigem foldiks pre või shoveks. AK/AQ vastu oled screwed anyway, tabades siis boardi või mitte. Shovedes pre võid veel väikesed pocketid jms nõrgemad käed maha saada. Kui jätkata tahaks, siis mängiks samamoodi vist, v.a. et hea mängija vastu donkaks vahel välja suurelt (committing bet). Annaks ühemõtteliselt mõista, et mul on mingi madal pocket või 8 pihtas ja tema boardi tabamist ei usu. Sel juhul peaks ka AK/AQ välja saama potist. Kui villain ise istub 22-77 otsas, siis võib ta ka raske otsuse ees olla. Antud juhul kui shoved, siis nii AQ/AK kui any pocket teeb crying calli, sest tal on ca 30% vaja, et callida.

  9. #1289
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Pigem foldiks pre või shoveks. AK/AQ vastu oled screwed anyway, tabades siis boardi või mitte. Shovedes pre võid veel väikesed pocketid jms nõrgemad käed maha saada. Kui jätkata tahaks, siis mängiks samamoodi vist, v.a. et hea mängija vastu donkaks vahel välja suurelt (committing bet). Annaks ühemõtteliselt mõista, et mul on mingi madal pocket või 8 pihtas ja tema boardi tabamist ei usu. Sel juhul peaks ka AK/AQ välja saama potist. Kui villain ise istub 22-77 otsas, siis võib ta ka raske otsuse ees olla. Antud juhul kui shoved, siis nii AQ/AK kui any pocket teeb crying calli, sest tal on ca 30% vaja, et callida.
    Shove ka hea, ei mäletagi miks ei viitsinud otsa laksida. Aga postflopis?

  10. #1290
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Alvin ja koomaoravad:
    ( Click to show/hide )

  11. #1291
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Shove ka hea, ei mäletagi miks ei viitsinud otsa laksida. Aga postflopis?
    Nagu ütlesin, siis postflopis paneks sõltuvalt vastasest lead-outi suurelt (nt 4200), et ta ei tahaks mingi 22-77 või AK/AQ'ga callida kergelt. Selle liigutuse järgi peab vastane panema meie rangesse 22-77, AJ+, 8x ja ta ei saa ühegi poolkõva käega mugavalt callida. Pigem näeb see välja nagu väike paar, mis enda kätt kaitseb. Paired boardil AK-ga broke minna on vähegi mõtlevale mängijale äärmiselt ebamugav. Check-shove on sellepärast riskantsem, et vastane teab, et tal on vaid 30% equityt vaja. Lisaks võib villain ise oma AQ+ jammida või teha veel suurema cbeti (mis ta ära committiks täielikult).

  12. #1292
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Oi pärgel, täna mängisin hästi aga jooksin väga halvasti. Kuna mitu lauda lasin ja hetkel süda iiveldab (kavalad kevadilmad ja kehv riietus) siis seetõttu ei hakkagi üritama panema käsi kronoloogilisse järjestusse ning tahan lihtsalt ulguda.

    Vastane on laua fish, kellepärast ma siin olengi. Riveril nutukas aga mis sa teed, äkki mängib midagi üle ja arvan, et hind on täiesti soodne ning +EV call.

    ( Click to show/hide )


    Vastane on väga spewy regular. Mängija, kes tahab võita absoluutselt igat potti. Seetõttu on tal väga suur check-raise flop%, vähe foldib, vähe läheb showdownile aga on väga agresiivne. Üldises plaanis ta mänguga ei võida: - 1PT/BB mängija. Käsi iseenesest standard aga vaja whineda.

    ( Click to show/hide )


    Vastasest eriti mitte midagi ei tea peale selle, et ta on kindlasti võitev regular. Donkbet on vaieldav aga arvan, et see tundmatute vastu on üks parimaid moove. Turni tuli kõige halvem kaart - mastid/read, KQ tulid ära. Checkida ma siin ei taha, sest kindlasti on veel valuet KX vastu, teiseks kaks tänavat check-callida on totaalne guessing game + lisaks board võbi kohutavaks joosta (kui ta ei jookse siis tihti vastane checkib pasemaga riveri järgi, betib paremaga).

    Seetõttu bettisin suurelt, millega tõenäoliselt over-repin oma kätt (check-call on teoorias tõenäoliselt kõige kasumlikum liigutus aga siis peame eeldama, et vastane tihti bluffib/betib ise turni) aga samas ei saa ta ise siin bluffida, kuna ma repin väga tugevat range aga nii saan ma paremini infot, mis vastasel on. Vastane võib küll teada, et mu range on ülidselt tugev aga samas bluffe ei saa välistada (bluffe väga vähe aga inimese loomuses, et OMG, I have AK ja äkki ta ikkagi bluffib ning räägib end callima) ning seetõttu on valuet nii turni kui ka riverib bettis. Teisalt kui saan raise siis saan ilma readita päris lihtsalt foldida.

    ( Click to show/hide )


    Vastane on fish, 22/7 oli ja 3bet üle keskmise sample 3%. Pf on standard, flopi callisin kuna backdoor tõmbed ja turn on minu jaoks clear fold. Min3bet mängijalt, kes vähe 3betib, potsize bet flopis ja üpriski suur turnis oli minu jaoks ilmselge tugevuse märk. Küsida tasuks endalt, et kas ta teeb seda ka halvemate poistega? See vastus on ei.

    ( Click to show/hide )


    Ja kaks standard kätt:
    ( Click to show/hide )


    Siin käes vastane 3bettis 11% ajast ja squeezes 8% ja oli sama vastane, kes enne rea ära kräkkiks. Väga spewy mängija.

    ( Click to show/hide )


    Aga noh kõik ei läinud ka päris halvasti ning natuke mett ka moka peale :) See käsi tegelt mulle ei meeldi. Kõik on fine aga turni betsizing on veitsa pask. Haistasin ta betis nõrkust või siis äärmiselt juhul on tal väga tugev käsi aga kuna mul niipalju nuti oute siis ei tahtnud enam foldida. Kui aga check-callin siis riveril kole raske valuet saada kuna oudid väga läbinähtavad või hoopis action-killerid. Teisalt ei saa tal olla ka siin nii "kindel" nuts, et võib väikselt bettida ning ei pea kartma väljatõmbamist. Seetõttu loogika ütles, et kui tal see betsizing ei ole standard (isegi nutsiga pannakse tõenäoliselt siin rohkem) siis väga tihti on tal väga nõrk käsi ning board on väga hull. Ma saan reppida siin väga paljusid 2-paari tüüpi kätt ning ridu. Suvalise ühe paariga (isegi AK-ga) on tal turni väga raske callida kui check-raisen. Ainukeseks probleemiks tekkiski mul betsizing ja riveri plaan. Otsustasin teha väga suure beti, et maksimaliseerida fold equitit ning öelda talle, et ma ei lähe siit käest mitte kuhugile. Siis kui ta callib ja hitin siis riveril ta ei foldi aga probleem seisnebki selles, et kui ma riverit ei hiti siis ta ei foldi. Samas mu suur betsizing kisab polariseeritud range järgi ja seeõttu võib ta ise arvata, et ma raisengi suurelt, et ta foldima panna ning kui ta peaks callima siis blangu korral ma ei julgeks riveerit shoveda.

    Seetõttu ma arvan, et mu betsizing oli väga halb ning parim betsizing võiks olla £52 (jah see naelalaud, kuna konverterile ei meeldi naelas) kanti. Kui hitin saan ikka shoveda ja kui ei hiti säästan omale raha. Õnneks seekord kõik töötas.

    Kolmas variant, mis tegelt isegi meeldiks oleks donk-bet/shove, sel juhul isegi ohtliku riveri puhul saan bettida ja võins aada valuet, miinuseks jällegi see, et kui tuleb blank ei ole bet eriti hea.


    ( Click to show/hide )


    Päevale punkti lisas HU käsi. Turnil olin väga kindel, et seal minimaalselt AK/AQ, enamasti 2pair/set. River oli muidugi väga awful kaart, sest osad kahed paarid said suurema maja, teised kaks paari jälle counterfeited. Oleks blangum kaart tulnud (miski väike mudilane) oleksin overshovenud riveri.
    ( Click to show/hide )


    Aga vähemalt ei teinud täna ühtegi suurt viga. Võib-olla üks väiksemat sorti bluff oleks võinud jääda tegemata aga siiani arvan, et see +EV.

    Vastane oli siis fish, küsitav on turni bet aga kuna board nii drawine ja riverisse 0 drawd tulid ära siis arvan, et ta foldib üpriski tihti. Seetõttu tegingi riveril väikese beti, et foldida gutshotid + flushdrawd minema.

    ( Click to show/hide )

  13. #1293

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Kui mul tervis lubab, kas hiljem HU teeme? Pean silmas nl50-100

  14. #1294
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    Kui mul tervis lubab, kas hiljem HU teeme? Pean silmas nl50-100
    Täna mitte, sest õigemini tulingi siia "tervise" probleemiga. Oli väike koosoleku moodi asi ning pärast sai sööma mindud ning ühe siidri joodud ning hiljem veel kaks siidrit. Kodus tukastasin tunnikese ja ärgates oli pohmellilaadne olukord ning suitsule mõeldes ajab räigelt iiveldama. See "suitsule mõeldes iiveldama" tunne tähendabki seda, et sitane nikotiin ajabki igasugu minijookidest suured "pohmellid" peale ja homsest (või see aeg kui magamal ähen ning üles ärkan) suitsu enam ei tee.

    Pole enne 28. aprilli plaani peole minna ka ja seetõttu on üpriski hea aeg quitida.

    Kogemustest võin öelda, et esimesed 3 päeva on piin. Õigemini isegi kaks, kolmanda päeva hommikul kui duzzi all käidud, söödud-joodud siis juba teed oma asju ning ühel hetkel tuleb meelde: "Oh suitsu ei olegi täna teinud". See tähendab, et pm. kaks päeva peab vastu pidama.

  15. #1295
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Seniks sulle väikene motivatsiooni boost.

    ( Click to show/hide )

  16. #1296
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Mr.Sofa & Õieke laulavad ju ühest teisest "suitsust", seda ikka võib. :D

  17. #1297
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Täna ikka tegin suitsu, sest liiga palju tööd, kohe väga palju. Enda lubadused löövad vastupead ja ei julge enne kodust välja minnagi kui asjad valmis, sest muidu soccerneti poisid panevad ehk lõuga ka. Ei imestaks, kui seal foorumis "scammer" olen :P. Ok tegelt nii hll ei ole aga lubadustest tuleb kinni pidada.


  18. #1298
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Kui fishid areneksid siis oleks väga suur osa agro-fishidest väga-väga-väga head bluffijad. Probleem ongi sellest, et mängijad on kõik väga uudishimulikud ja kuna sa tead, et ta on fish siis lihtsalt ei suuda foldida. See käsi on ehe näide: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/hands/post-hand/188

    See käsi (see kuidas ma mängisin) ei meeldi mulle aga ei oska hetkel öelda ka miks.

  19. #1299

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Selline asi aitab suitsetamise vastu: http://apollo.ee/product.php/0205494

  20. #1300
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Selline asi aitab ka:
    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 34 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 34 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES