Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 67, kokku 227 EsimeneEsimene ... 1757656667686977117167 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 321 kuni 1 340, kokku 4538
  1. #1321
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    GL Ranka ka minu poolt :)

  2. #1322
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Kas HU viskas kopa ette, või pole enam fishe?

  3. #1323
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    minu poolt ka gl dude!

  4. #1324
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Ära jäta HU-d soiku.

  5. #1325

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    tablescan turboga saad seal laudu valida ja lisada

  6. #1326
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Kas HU viskas kopa ette, või pole enam fishe?
    HU main saidid:
    PS (suht vähe actionit)
    FTP (kõige rohkem actionit)
    Bodog (2-nd kõige rohkem actionit
    Absolute (pm. surnud)
    IPoker (keskmine actionit tase)

    Kuna ootan "tolmu settimist" siis seetõttu Absolute, Bodog, Stars ja FTP kukuvad ära. Alles jääb IPoker, kus saan kuus ca. 3500 käe eest actionit ja seetõttu on mõttetu "aega raisata" ja oodata.

    Parem proovin 6maxi ja kui saan seal "sample" (100k käsi), mida biidin võin jälle ühe verstaposti maha lüüa (biidin HU, biidin 6max, biidin FR) ja kui vahepeal peaks "tolm settima" siis saan edasi HU mängida. Seega näen ainult win-win olukorda. Ja lisaks uued mängus sunnivad mind õppima - vaatama videosid, mõtlema mängu üle ja see ei saa mööda külge alla joosta.

    PS! Tulime just ESTPatrickuga parkist. Ostsin €200 sisse, võtsin €100 ESTPatrickult võlgu ja ostsin täpselt €300 välja (maksin vahepeal chuppides jookide eest). Seega pidur-isegi (BRAKE-EVEN, mitte BREAK!)!

  7. #1327
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Esimene päev siis möödas ja tulemused RB prolikud:



    Mängisin OO-s, laudu ei selectinud ja euro ning dollari laudu. Kuna euro laudades võitsin €400, dollari laudades kaotasin $400 siis seepärast on graafikul joon ka plussis.

    Alustasin üheksa lauaga, mingi aeg lasin 12, mis oli ilmselgelt palju ja läksin tagasi üheksa laua peale. Praegu sobibki 9-10 lauda, mitte rohkem ja proovin selles vahemikus laudu hoida. Jooksin algul sitalt, kohe väga sitalt. Mängija, kes squeezes 10% ja 3bettis 12% (üle 2000 käe) sain mitu korda cooleri osaliseks. Esimene kord JJ-ga meelega callisin BTN-ni avangu, kuna see foldis 80% ajast 3betile ja BB-l istus toos squeezev moron. Panigi otsa, BTN fold ja lükkasin üle. Squeezejal AA. Teinekord SB vs BB JJ vs KK, perseeeee. Ja pärast jälle miski JJ vs QQ analoogses olukorras.

    Plaanin lähiajal veel "kuivalt" grindida. Kui readid olemas, tunnetus ka siis hakkan alles videosid vaatama, sest muidu solgin mängu liialt ära.

    Graafikuga rahul ei ole, sest hetel pool ajast tõus, teine pool langus, mis ei ole hea sign. Graafikul peaks olema rohkem tõusutedentsi.

  8. #1328

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Läheb läheb!
    6max mängijaid meie foorumis on kordades vähem kui FRi omi. Biitivaid NL200 6max mängijiaid on siin foorumis väga väga vähe... (sh isegi NL100 SH). Mitte, et kõik on nii halvad mängijad, vaid sp et enamus on FRi/HU peal.

    Näita jäljed ette.
    Ranka, sul ibolide on? (OO laua skinnivahetaja vms)

  9. #1329
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Läheb läheb!
    6max mängijaid meie foorumis on kordades vähem kui FRi omi. Biitivaid NL200 6max mängijiaid on siin foorumis väga väga vähe... (sh isegi NL100 SH). Mitte, et kõik on nii halvad mängijad, vaid sp et enamus on FRi/HU peal.

    Näita jäljed ette.
    Ranka, sul ibolide on? (OO laua skinnivahetaja vms)
    Ei ole ja ei näe ühtegi põhjust selle kasutamiseks.

    EDIT:
    vaatasin siis lifetime tulemusi (selle aasta tulemused) laudades kus on 3-6 mängijat nng on -0.53 PT/BB. Väga pask. Enne tänast ma mängisin ainult 4-6 lauda ka ning 4-6 tabledes olen alati tundnud, et teen väga halba mängu. Põhimõtteliselt üle mõtlemine, 9-10 lauda sobib jällegi paremini ja eeldan natuke suuremat winrate kui -0.53 PT/BB haha. Krt sellise winratega ei jää isegi mitte rakebackiga plussi. irw.

  10. #1330
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    FR ja HU mäng toimib, ei näe ühtegi põhjust miks sa ei peaks võitma ka 6max mängudes.

  11. #1331
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Ükspäev sirvisin PTRist ipokeri top NL200 võitjaid ja kuidagi kehvad winrated olid enamustel shorthanded mängu kohta. Rohkem nagu fullringi omad. Palju üldse on hea regi NL200 SH winrate ja palju täiesti crushiva oma?

  12. #1332
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    4-5 PT\BB on urgastes jätkusuutlik. Heaks ma ise loeksin 3+.

  13. #1333
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Kas SH on standard vähe agroma vastu pf nuppe teha ?

  14. #1334
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Kas SH on standard vähe agroma vastu pf nuppe teha ?
    lol@mõisted vähe agroma ja pf nuppe panna. üldisemalt vist ei saagi enam küsida. loomulikult on standard! aga standard on teatud kätega nagu ässad... ja kunnid.... ja..... ah mine metsa oma küsimusega, kindlalt level.

  15. #1335
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Ükspäev sirvisin PTRist ipokeri top NL200 võitjaid ja kuidagi kehvad winrated olid enamustel shorthanded mängu kohta. Rohkem nagu fullringi omad. Palju üldse on hea regi NL200 SH winrate ja palju täiesti crushiva oma?
    Kuna table selecting on pain in the ass (no jube mõrvarlik lobbys ringi laveerida kui 9 lauda lahti) siis tõenäoliselt regularid jagunevad kahte gruppi:
    a) peksavad massiga ja ei selecti
    b) ownivad winratega ja selectiva

    No muidugi on ka kolmas grupp, kes ei saa millegagi hakkama. Seetõttu arvan, et massiga võitjatel ongi winrated kehvemad kuna peavad regularidega laudades mängima ning need, kes mängivad vähem aga winrated suured (olen seal 4-5PT/BB vendi näinud) jäävad üldkasumi ja kätearvuga lihtsalt teistest regularidest maha.

  16. #1336
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Mnjaa. Ma langen vähemalt tableselectimise puhul gruppi b. Järelikult pole OO minu jaoks.

  17. #1337
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mnjaa. Ma langen vähemalt tableselectimise puhul gruppi b. Järelikult pole OO minu jaoks.
    Aga vastukaaluks on enamus regulare päris tropid, vähemalt minu arvates. Ma ei tea, kas see on standard kui enamus regularide 3bet on 7-10% osadel kõrgemgi, keskmine on sinna 9% kanti. Squeeze on kõikidel 7-10%. See tõenäoliselt tuleneb sellest, et enamus regulare foldib 70%+ ajast 3betile, osade isegi 80 ja üks vend 90%.

    Päris palju folditakse ka cbetile ja ise cbetitakse seinast seina. Osad 40%, teised jällegi 80-90%! Postflopis on enamus mänge suured küsimärgid ja meenub koheselt cake võrgustik. Kuna kogu aeg 3betitakse, squeezetakse, postflop on "WTF!" olukorrad siis avan tuimalt minraisega ja naljakaso ngi see, et enamus ajast saad oma minraisega blaindid kätte, teise poole ajast tuleb kukilt 3bet (mis on neil ka üpriski ebakorrekne - sa raised $4 ja nad panevad $12, osad $14 ning vähesed natuke rohkem) olenemata kui deep stäkid on.

    Positsioonil 4betile ei foldi keegi, OOP ei olegi veel aru saanud. Osad nagu foldivad, teised shovevad iga paariga (jah nad 3betivad väikeste PP-dega). Eile oli jälle üks vapustav käsi, kus ma avan $4, BB paneb $14 ja callin JT-ga. Flop J42 ja floadin. Turn oli Q ja andis mulle mastitõmbe ja callin. Riverisse mu mast ja äss maas. Bingo kaart. Shoveb, callin ja tal A9. GG.

  18. #1338
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    LOL, ei viitsi ikka 6maxi. 300 käega, läks 2.5BI-d ja panin sito ut laudades ning väänasin telefoni täiesti jõust. Lendas nupp küljest ära, mis tegelt on korra ära tulnud ja nüüd lõplikult. Ongi aeg uus telefon osta, see miski 4 aastat olnud. Soovitusi? Võiks väänamiskindel olla....

    Aa ja üks donk lubas mulle lõuga anda, jagas veel oma aadressi ka, et ikka külla tuleksin:
    XXXXX: LIKE TO POUND YOUR FACE IN

    No vist ikka ei ole hea mäng see, kui JJ-ga 3betid. 246hh flopil teed check-minraise QKhh vastu, turn 3h ning siis overshoveda turn ning drawing deadilt surra. Ajaks ennastki tilti...

  19. #1339
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Mingisugune HTC oleks kindlasti vast hea valik!
    https://pood.tele2.ee/?wicket:interface=:1:1:::

  20. #1340
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    ( Click to show/hide )


    http://www.johnsphones.com/

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 38 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 38 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES