Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 69, kokku 226 EsimeneEsimene ... 1959676869707179119169 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 361 kuni 1 380, kokku 4505
  1. #1361
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Mängisin 400NL 50BB lauda. Vend tuli $120 sisse ja paari käepärast läksime preflop allin. Minu AJ vs tema 79o. Muidugi võitis. Siis tegi hirmsa jooksa, tsipa tiltasin ka ning sai oma stacki $1100 peale ja kadus. Olin päris tiltis. FTP-s bustisin miski teise ogara venna 400NL-is ära ja sain päeva break-even.

    Siis vaatasin youtubes videos ja järsku ohoo, sama vastane tagasi. möödunud oli miski tunnike või nii. Ikka sama stäkk ja sama lauad. Mängisime ning kuniks juhtus see käsi:
    Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1291659
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $624.00
    BTN/SB: $649.75

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with A K
    BTN/SB raises to $16, Hero raises to $48, BTN/SB calls $32

    Flop: ($96.00) 7 3 3 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $80, Hero calls $80

    Turn: ($256.00) A (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $200, Hero calls $200

    River: ($656.00) K (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $321.75 all in, Hero calls $296 all in

    ( Click to show/hide )


    Tuju jälle laes.

  2. #1362
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Aa täna juhtus tore asi ka, mida on ennemgi juhtunud aga kuna pole "kahjusid" olnud ei pööranud tähelepanu.. Sama vastane. Toimus järgnev käsi:

    Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1291661
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $324.00
    BTN/SB: $956.25

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with K 9
    BTN/SB raises to $12, Hero calls $8

    Flop: ($24.00) 9 7 9 (2 players)
    Hero bets $16, BTN/SB raises to $56, Hero calls $40

    Turn: ($136.00) 4 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $78, Hero raises to $168, BTN/SB folds

    ( Click to show/hide )


    Siis kirjutan notet, et 9794 laual ja vaatan, et krt time, ma button ja jkäes KTo ning vajutan raise nuppu. Aga oh üllatust raisesin $79 peale, sest noteboxist 979 läks betsliderisse, kuna highlight bet amount oli peale pandud. Muidugi vastane shoves, ägisesin ja foldisin. Võtsin koheselt selel maha ning samuti hiire scrolli.

    Käsi:
    Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1291663
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $469.50
    BB: $810.25

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with T K
    Hero raises to $79, BB raises to $810.25 all in, 1 fold

    Final Pot: $158.00
    BB wins $158.00

  3. #1363
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Ja ei saa mainimata jätta FTP supporti. Küsisin, et kus raha on. Tuli standard mail, et töötame ja delayd jne. Siis replysin, et eieieie poisid, et kus mu raha on. Tuli sama maili koopia. Siis küsisin, et kas Te üldse kirju loete? Tuli jälle sama kirja koopia, et rahad on safe, töötame ja delayd. Siis küsisin uuesti, et KAS TE LOETE KIRJA SISU IKKA KA W? ning selle peale tuli neljas mail:

    ( Click to show/hide )


    Nii kägaras. Tundub, et support lahti lastud ja miski bot vajutab seal standard replyga kirju vastu.

  4. #1364
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Mind huvitab miks näiteks need pokkeritoa supporti isikud kunagi täisnime ei oma- ikka on mingi Pedro, Havier, Huanita vms.

  5. #1365
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Krt, ma teadsin seda, FTP "support" ongi tegelikult botmail, mis saadab standardvastuseid. See seletaks päris hästi seda, miks kunagi kirjades ühelegi minu spetsiifilisele küsimusele ei vastata. Raudselt on mingi süsteem, mis tuvastab kirja pealkirjast või esimesest reast mingi lause ja kui seal leidub teatud fraas siis saadab vastavateemalise automaatvastuse. Kes ei usu, saatke mingi standard küsimus a la kui suur on teie toas rakeback või mida iganes ja kirjutage kusagile kirja sisse lause, et kui inimene selle kirja läbi luges, siis kirjutage kusagile vastusesse "Mulle ei vastanud bot" (või mis iganes kood sõna/lause). Ma olen kindel, et 9-l juhul 10-st te seda koodi vastavas kirjas ei näe.

  6. #1366
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Krt, ma teadsin seda, FTP "support" ongi tegelikult botmail, mis saadab standardvastuseid. See seletaks päris hästi seda, miks kunagi kirjades ühelegi minu spetsiifilisele küsimusele ei vastata. Raudselt on mingi süsteem, mis tuvastab kirja pealkirjast või esimesest reast mingi lause ja kui seal leidub teatud fraas siis saadab vastavateemalise automaatvastuse. Kes ei usu, saatke mingi standard küsimus a la kui suur on teie toas rakeback või mida iganes ja kirjutage kusagile kirja sisse lause, et kui inimene selle kirja läbi luges, siis kirjutage kusagile vastusesse "Mulle ei vastanud bot" (või mis iganes kood sõna/lause). Ma olen kindel, et 9-l juhul 10-st te seda koodi vastavas kirjas ei näe.
    Või seal miskid koolitamata kanaajud.

    Analoogne näide. Mängija ei saanud mingil põhjusel rakebacki kätte ning ta loomulikult (mis on õige) küsib FTP klienditoelt: "Kuule FTP, ole vunts ja ütle miks mu rakeback see ndal üle ei tulnud?". Selle peale FTP poisid vastavad standardkirjaga stiilis: "Ahoi Sõber! Rakeback on sinu ja SINU affiliate vaheline asi! Meie ei saa siia sekkuda ja seepärast uuri oma affiliatelt".

    Aasta 2010 alguses oli see tõesti nii: FTP maksis affiliatele, affiliate maksis mängijatele aga aasta teisel poolel FTP muutis süsteemi ja FTP hakkas rakebacki otse mängijate kontodele maksma. See tähendab, et affiliate sai ainult oma väikese protsendi teenustasu.

    Nii nüüd mängija sai kirja kätte FTP-lt, kes pesi ta ajusid ja usubki, et tuleb affiliate poole pöörduda (mis on ka õige, sest nende supportist sa vastust anyway ei saaks). Mängija võtab siis ühendust affiliatede, affiliate omakorda võtab ühendust FTP-ga ja küsib, et mis pull on. Kõige enne suunatakse affiliate kiri vastavale inimesele, mis võtab mõned päevad aega ja siis see inimene hakkab alles uurima ning toimub mõne päevaline kirjavahetus.

    Siis uuritakse seda nädal-kaks, võetakse uuesti affiliatega ühendust, täpsustatakse jne. Kokku kulub miski kuuke, sest support uimane ja lisaks tähtsamad töölised ei tööta nädalavahetuseti, kuniks lõpuks siis leitakse viga üles ja makstakse rahad tagasi. Selle aja peale on mängija ammu affiliate ja FTP pikalt karupu*si saatnud ning 100 x affiliatet sõimanud, ometi affiliate ei ole milleski süüdi ja samuti ei ole mängija milleski süüdi.

    Ei võta näidet laest, oli juhus kus pärast süsteemi muutmist osadele mängijatele ei tulnud rakebacki ja neil oli miski viga sees. Mitu-mitu kuud läks aega enne kui asjad korda said. Õigemini ma ei teagi, kas said korda, sest affiliate maksis omast taskust mängijatele puuduoleva rakebacki kinni.

    Iseenest FTP süsteem on ausalt öeldes geniaalne. Kõik probleemid veeretatakse teiste kaela, ise nad sõimata ei saa ja kui peaks miski suurem "sitt" tekkima, siis kehitavad õlgu. Samuti vastavad kirjadele täiesti mööda ja loomulikult mängijad ei viitsigi rohkem küsida ning otsivad vastused hoopis mujalt.

  7. #1367
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    FTP on kõige affiliate vaenulikum sait ju.

  8. #1368
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Ma ei saa aru, miks ma mängin üleüldse muid mänge?

    Kogu kuu:

    ( Click to show/hide )


    Selle kuu HU:
    ( Click to show/hide )


    Pointless raha ja aja raiskamine. Kuna HU-s action nii kokku kuivanud siis peale kevadpäevi proovin taaskord pot limit omaha käsile võtta.

  9. #1369
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Väga impressive HU winrate. Tore vaadata kohe.

  10. #1370
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Väga impressive HU winrate. Tore vaadata kohe.
    8k käsi ju! Lifetime 7PT/BB.

    Perse ja igakord kui hakkan shotte võtma siis tuleb miski biit. Ma flopis plaanisin check-raiseda aga kuna ta overbettis siis mõtlesin plaani ümber. Check-shove on kindlalt hea option aga kuna ta overbettis siis tundus ta range polariseeritud: gambling bluffs ja nut type handa ala AA, AK, KJ. QT tüüpi käe peale üldse ei pannud. Otsustasin callida ja check-shoveda turni.


    Turni mitte kõige meeldivam kaart aga võib oma randomiga siin callida + pot liiga uur ja stäkk liiga väike, et foldida. Tõsiselt närvi ajab see, et Starsis ainult kaotan, FTP-st see eest võidan ning kõik rahad seal kinni. Kuu alguses rollide võrdsustamisega tekivad mõttetud probleemid ning panin juba OO-st €2k välja pendima, sest lugedes 2p2 SEDA teemat võib veel nädalaid ilma FTP rahata olla.




    Poker Stars $5/$10 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1292218
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $500.00
    BTN/SB: $342.50

    Pre Flop: ($15.00) Hero is BB with 4 K
    BTN/SB calls $5, Hero checks

    Flop: ($20.00) 4 J K (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $70, Hero calls $70

    Turn: ($160.00) A (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $50, Hero raises to $420 all in, BTN/SB calls $212.50 all in

    River: ($685.00) 2 (2 players - 2 are all in)

    ( Click to show/hide )

  11. #1371
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    BTN/SB: $342.50
    [ ] shot

  12. #1372
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    [x] shot
    FYP

    Ma ei viitsi sinuga vaidlema hakata, sest see kui vulkaanimäega vaidlemine aga üldiselt on väga mõnus inimestele nii shottida, et kui näiteks mängid 400NL siis võid juba lisada ka 50BB 600NL laua. Harjud blaindide, stäkidega jne. ning rumalus on raha maha visata oodates ainult 100BB laudades.

  13. #1373
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    FYP

    Ma ei viitsi sinuga vaidlema hakata, sest see kui vulkaanimäega vaidlemine aga üldiselt on väga mõnus inimestele nii shottida, et kui näiteks mängid 400NL siis võid juba lisada ka 50BB 600NL laua. Harjud blaindide, stäkidega jne. ning rumalus on raha maha visata oodates ainult 100BB laudades.
    Seda küll, aga higistad seda kätt nagu oleks mingi rämeda shoti võtnud ja bad beadi saanud, tegelt buy-in oli väiksem kui su standardmängudes :)

  14. #1374
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Seda küll, aga higistad seda kätt nagu oleks mingi rämeda shoti võtnud ja bad beadi saanud, tegelt buy-in oli väiksem kui su standardmängudes :)
    Kaotus on suva, result mitte. Minu jaoks shot on shot ja samamoodi ka $0.1 on raha :)

  15. #1375
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Krt, ma teadsin seda, FTP "support" ongi tegelikult botmail, mis saadab standardvastuseid. See seletaks päris hästi seda, miks kunagi kirjades ühelegi minu spetsiifilisele küsimusele ei vastata. Raudselt on mingi süsteem, mis tuvastab kirja pealkirjast või esimesest reast mingi lause ja kui seal leidub teatud fraas siis saadab vastavateemalise automaatvastuse. Kes ei usu, saatke mingi standard küsimus a la kui suur on teie toas rakeback või mida iganes ja kirjutage kusagile kirja sisse lause, et kui inimene selle kirja läbi luges, siis kirjutage kusagile vastusesse "Mulle ei vastanud bot" (või mis iganes kood sõna/lause). Ma olen kindel, et 9-l juhul 10-st te seda koodi vastavas kirjas ei näe.
    Tegin ära. Saatsin kirja (tean, et mu inglise keel halb):
    Hello!

    I made my cashout more than 10 days ago. You said that your cashiers
    complete transactions in the order they are received but it's not true.
    Guys who made cashout days later than me, received their money but I am
    still waiting.

    Also one request more. Please add sentence under/in your answer: "We are
    not not mailing-bots, we read through every mail what we receive". Just
    copy-paste it in to the answer. Then I am sure that you are reading my
    mails. Right now looks like you are not reading them, you just send out
    standard answers and these answers isn't quite helpful :(

    Regards,
    Rainer Roomet

    PokkeriProd.com


    Vastus:

    Hello Rainer,

    Thank you for contacting us.

    We're sorry for the inconvenience of this delay and we do realise that is is far
    from the ideal situation.

    Please know that we are working as a priority to resolving the delay and we are
    confident of doing so in the coming days. However, we do not have an exact
    resolution time at this point.

    Thank you for your patience. If there's anything else we can do for you, please feel
    free to email us.

    Regards,

    Matthew
    Cashier
    Full Tilt Poker


    Pointless pask, ma põhimõtteliselt ei küsinudki midagi v.a. seda, et nad kirja alla lisaks lause. Või tõesti mu inglise keel nii kehva, et nad ei saanud aru? Te saite mu palvest aru?

  16. #1376
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    ranka närib präägast rõdul küüsi ja ranka naine üritab vel veidi tuttavatelt plekki nillida, siis oleme mäel tagasi, paar shoti jne::: :D:D:D

  17. #1377
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Obv sain aru,. seal on kas juhmardid või saadetakse valmis kopeeritud standard tekst toorelt. Moneybookers veel hullem imo, kõige haigem asja juures see, et isegi stamp vastus saadetakse päevi hiljem...

  18. #1378
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    ranka kle ma võin sulle isegi viina praegu tuua, kui sa ise ei saa :D:S:D

  19. #1379

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    lol, ftp support :D

    aga omalajal te ju kõik kiitsite ftp supot :)?

  20. #1380
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    ranka närib präägast rõdul küüsi ja ranka naine üritab vel veidi tuttavatelt plekki nillida, siis oleme mäel tagasi, paar shoti jne::: :D:D:D
    Mul küüned lõigatud. Lasen kohe sinna uue kirja teele, et "tsau, mis teete" vaatan, mis siis vastavad. See on naljakas. Muidugi HUD on sul paigas, just sain mõnusa tünni osaliseks.

    Pikutasin, kuulen, et piiksud käivad. Tuli meelde, et ma tänases OO Beat It finaalis, kus 10 mängijat ja $4000 auhinnafond. No jube une segane ka, mängin jube tõsiselt ja siis käsi, et mul Q9, avan buttonilt, SB fold ja BB call. Pot $190, flop Q9T, vastane donkab poti, shoven ja callib AQ-ga. Irvitame mendiga, et ikka juba nõrk tase ja suht free money. Mängin edasi, silmad punnis peas ja vaatan, et WTF. Välja kukkunud venna asemel tuli uus vend. Misasja? Pidi ju mehe SNG olema. Vaatan siis lobby, et kuradima pokkeriprode freeroll. Panin kohe sit out ning läksin rõdule suitsu tegema :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES