Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 69, kokku 224 EsimeneEsimene ... 1959676869707179119169 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 361 kuni 1 380, kokku 4532

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Krt, ma teadsin seda, FTP "support" ongi tegelikult botmail, mis saadab standardvastuseid. See seletaks päris hästi seda, miks kunagi kirjades ühelegi minu spetsiifilisele küsimusele ei vastata. Raudselt on mingi süsteem, mis tuvastab kirja pealkirjast või esimesest reast mingi lause ja kui seal leidub teatud fraas siis saadab vastavateemalise automaatvastuse. Kes ei usu, saatke mingi standard küsimus a la kui suur on teie toas rakeback või mida iganes ja kirjutage kusagile kirja sisse lause, et kui inimene selle kirja läbi luges, siis kirjutage kusagile vastusesse "Mulle ei vastanud bot" (või mis iganes kood sõna/lause). Ma olen kindel, et 9-l juhul 10-st te seda koodi vastavas kirjas ei näe.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Krt, ma teadsin seda, FTP "support" ongi tegelikult botmail, mis saadab standardvastuseid. See seletaks päris hästi seda, miks kunagi kirjades ühelegi minu spetsiifilisele küsimusele ei vastata. Raudselt on mingi süsteem, mis tuvastab kirja pealkirjast või esimesest reast mingi lause ja kui seal leidub teatud fraas siis saadab vastavateemalise automaatvastuse. Kes ei usu, saatke mingi standard küsimus a la kui suur on teie toas rakeback või mida iganes ja kirjutage kusagile kirja sisse lause, et kui inimene selle kirja läbi luges, siis kirjutage kusagile vastusesse "Mulle ei vastanud bot" (või mis iganes kood sõna/lause). Ma olen kindel, et 9-l juhul 10-st te seda koodi vastavas kirjas ei näe.
    Või seal miskid koolitamata kanaajud.

    Analoogne näide. Mängija ei saanud mingil põhjusel rakebacki kätte ning ta loomulikult (mis on õige) küsib FTP klienditoelt: "Kuule FTP, ole vunts ja ütle miks mu rakeback see ndal üle ei tulnud?". Selle peale FTP poisid vastavad standardkirjaga stiilis: "Ahoi Sõber! Rakeback on sinu ja SINU affiliate vaheline asi! Meie ei saa siia sekkuda ja seepärast uuri oma affiliatelt".

    Aasta 2010 alguses oli see tõesti nii: FTP maksis affiliatele, affiliate maksis mängijatele aga aasta teisel poolel FTP muutis süsteemi ja FTP hakkas rakebacki otse mängijate kontodele maksma. See tähendab, et affiliate sai ainult oma väikese protsendi teenustasu.

    Nii nüüd mängija sai kirja kätte FTP-lt, kes pesi ta ajusid ja usubki, et tuleb affiliate poole pöörduda (mis on ka õige, sest nende supportist sa vastust anyway ei saaks). Mängija võtab siis ühendust affiliatede, affiliate omakorda võtab ühendust FTP-ga ja küsib, et mis pull on. Kõige enne suunatakse affiliate kiri vastavale inimesele, mis võtab mõned päevad aega ja siis see inimene hakkab alles uurima ning toimub mõne päevaline kirjavahetus.

    Siis uuritakse seda nädal-kaks, võetakse uuesti affiliatega ühendust, täpsustatakse jne. Kokku kulub miski kuuke, sest support uimane ja lisaks tähtsamad töölised ei tööta nädalavahetuseti, kuniks lõpuks siis leitakse viga üles ja makstakse rahad tagasi. Selle aja peale on mängija ammu affiliate ja FTP pikalt karupu*si saatnud ning 100 x affiliatet sõimanud, ometi affiliate ei ole milleski süüdi ja samuti ei ole mängija milleski süüdi.

    Ei võta näidet laest, oli juhus kus pärast süsteemi muutmist osadele mängijatele ei tulnud rakebacki ja neil oli miski viga sees. Mitu-mitu kuud läks aega enne kui asjad korda said. Õigemini ma ei teagi, kas said korda, sest affiliate maksis omast taskust mängijatele puuduoleva rakebacki kinni.

    Iseenest FTP süsteem on ausalt öeldes geniaalne. Kõik probleemid veeretatakse teiste kaela, ise nad sõimata ei saa ja kui peaks miski suurem "sitt" tekkima, siis kehitavad õlgu. Samuti vastavad kirjadele täiesti mööda ja loomulikult mängijad ei viitsigi rohkem küsida ning otsivad vastused hoopis mujalt.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Krt, ma teadsin seda, FTP "support" ongi tegelikult botmail, mis saadab standardvastuseid. See seletaks päris hästi seda, miks kunagi kirjades ühelegi minu spetsiifilisele küsimusele ei vastata. Raudselt on mingi süsteem, mis tuvastab kirja pealkirjast või esimesest reast mingi lause ja kui seal leidub teatud fraas siis saadab vastavateemalise automaatvastuse. Kes ei usu, saatke mingi standard küsimus a la kui suur on teie toas rakeback või mida iganes ja kirjutage kusagile kirja sisse lause, et kui inimene selle kirja läbi luges, siis kirjutage kusagile vastusesse "Mulle ei vastanud bot" (või mis iganes kood sõna/lause). Ma olen kindel, et 9-l juhul 10-st te seda koodi vastavas kirjas ei näe.
    Tegin ära. Saatsin kirja (tean, et mu inglise keel halb):
    Hello!

    I made my cashout more than 10 days ago. You said that your cashiers
    complete transactions in the order they are received but it's not true.
    Guys who made cashout days later than me, received their money but I am
    still waiting.

    Also one request more. Please add sentence under/in your answer: "We are
    not not mailing-bots, we read through every mail what we receive". Just
    copy-paste it in to the answer. Then I am sure that you are reading my
    mails. Right now looks like you are not reading them, you just send out
    standard answers and these answers isn't quite helpful :(

    Regards,
    Rainer Roomet

    PokkeriProd.com


    Vastus:

    Hello Rainer,

    Thank you for contacting us.

    We're sorry for the inconvenience of this delay and we do realise that is is far
    from the ideal situation.

    Please know that we are working as a priority to resolving the delay and we are
    confident of doing so in the coming days. However, we do not have an exact
    resolution time at this point.

    Thank you for your patience. If there's anything else we can do for you, please feel
    free to email us.

    Regards,

    Matthew
    Cashier
    Full Tilt Poker


    Pointless pask, ma põhimõtteliselt ei küsinudki midagi v.a. seda, et nad kirja alla lisaks lause. Või tõesti mu inglise keel nii kehva, et nad ei saanud aru? Te saite mu palvest aru?

  4. #4
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    FTP on kõige affiliate vaenulikum sait ju.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Ma ei saa aru, miks ma mängin üleüldse muid mänge?

    Kogu kuu:

    ( Click to show/hide )


    Selle kuu HU:
    ( Click to show/hide )


    Pointless raha ja aja raiskamine. Kuna HU-s action nii kokku kuivanud siis peale kevadpäevi proovin taaskord pot limit omaha käsile võtta.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Väga impressive HU winrate. Tore vaadata kohe.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Väga impressive HU winrate. Tore vaadata kohe.
    8k käsi ju! Lifetime 7PT/BB.

    Perse ja igakord kui hakkan shotte võtma siis tuleb miski biit. Ma flopis plaanisin check-raiseda aga kuna ta overbettis siis mõtlesin plaani ümber. Check-shove on kindlalt hea option aga kuna ta overbettis siis tundus ta range polariseeritud: gambling bluffs ja nut type handa ala AA, AK, KJ. QT tüüpi käe peale üldse ei pannud. Otsustasin callida ja check-shoveda turni.


    Turni mitte kõige meeldivam kaart aga võib oma randomiga siin callida + pot liiga uur ja stäkk liiga väike, et foldida. Tõsiselt närvi ajab see, et Starsis ainult kaotan, FTP-st see eest võidan ning kõik rahad seal kinni. Kuu alguses rollide võrdsustamisega tekivad mõttetud probleemid ning panin juba OO-st €2k välja pendima, sest lugedes 2p2 SEDA teemat võib veel nädalaid ilma FTP rahata olla.




    Poker Stars $5/$10 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1292218
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $500.00
    BTN/SB: $342.50

    Pre Flop: ($15.00) Hero is BB with 4 K
    BTN/SB calls $5, Hero checks

    Flop: ($20.00) 4 J K (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $70, Hero calls $70

    Turn: ($160.00) A (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $50, Hero raises to $420 all in, BTN/SB calls $212.50 all in

    River: ($685.00) 2 (2 players - 2 are all in)

    ( Click to show/hide )

  8. #8
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    BTN/SB: $342.50
    [ ] shot

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    [x] shot
    FYP

    Ma ei viitsi sinuga vaidlema hakata, sest see kui vulkaanimäega vaidlemine aga üldiselt on väga mõnus inimestele nii shottida, et kui näiteks mängid 400NL siis võid juba lisada ka 50BB 600NL laua. Harjud blaindide, stäkidega jne. ning rumalus on raha maha visata oodates ainult 100BB laudades.

  10. #10
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    FYP

    Ma ei viitsi sinuga vaidlema hakata, sest see kui vulkaanimäega vaidlemine aga üldiselt on väga mõnus inimestele nii shottida, et kui näiteks mängid 400NL siis võid juba lisada ka 50BB 600NL laua. Harjud blaindide, stäkidega jne. ning rumalus on raha maha visata oodates ainult 100BB laudades.
    Seda küll, aga higistad seda kätt nagu oleks mingi rämeda shoti võtnud ja bad beadi saanud, tegelt buy-in oli väiksem kui su standardmängudes :)

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    ranka närib präägast rõdul küüsi ja ranka naine üritab vel veidi tuttavatelt plekki nillida, siis oleme mäel tagasi, paar shoti jne::: :D:D:D

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    ranka närib präägast rõdul küüsi ja ranka naine üritab vel veidi tuttavatelt plekki nillida, siis oleme mäel tagasi, paar shoti jne::: :D:D:D
    Mul küüned lõigatud. Lasen kohe sinna uue kirja teele, et "tsau, mis teete" vaatan, mis siis vastavad. See on naljakas. Muidugi HUD on sul paigas, just sain mõnusa tünni osaliseks.

    Pikutasin, kuulen, et piiksud käivad. Tuli meelde, et ma tänases OO Beat It finaalis, kus 10 mängijat ja $4000 auhinnafond. No jube une segane ka, mängin jube tõsiselt ja siis käsi, et mul Q9, avan buttonilt, SB fold ja BB call. Pot $190, flop Q9T, vastane donkab poti, shoven ja callib AQ-ga. Irvitame mendiga, et ikka juba nõrk tase ja suht free money. Mängin edasi, silmad punnis peas ja vaatan, et WTF. Välja kukkunud venna asemel tuli uus vend. Misasja? Pidi ju mehe SNG olema. Vaatan siis lobby, et kuradima pokkeriprode freeroll. Panin kohe sit out ning läksin rõdule suitsu tegema :)

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Obv sain aru,. seal on kas juhmardid või saadetakse valmis kopeeritud standard tekst toorelt. Moneybookers veel hullem imo, kõige haigem asja juures see, et isegi stamp vastus saadetakse päevi hiljem...

  14. #14

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    lol, ftp support :D

    aga omalajal te ju kõik kiitsite ftp supot :)?

  15. #15

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    aga omalajal te ju kõik kiitsite ftp supot :)?
    Sellist asja pole ma kunagi kuulnud. FTP supo on alati täielik õnnetus olnud. PS ftw.

    Väike ja tore lugu ka PSist siis juba, kui supportist räägime. Nimelt on PSis nüüd see 200-taalane reload, et kui sul on pending cashout, siis cancel ja saad. Mul muidugi polnud. Õigemini oli, kuid mitu-mitu päeva enne boonust canceldasin ära, sest ei leinud mõtet oodata nii.

    Seega kirjutasin supportile, et olge nüüd inimesed, ma olen ju hell ja hea ning lojaalne klient mitu kuud/aastat olnud ning laske boonus kontole peale, sest tegelt ma kunagi ühe cashouti canseldasin. Tunni pärast oli olemas.

    Vot nii. PS on armas.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Panin järgmise kirja teele:

    Kiri:
    Hello!

    Hey, my neteller cashout is pending. Also did u read my previous mail?
    Could you say how large is your 'carrot' in your pants? Do u have standard
    mail for this too? Let's see.

    Regards,
    Rainer Roomet


    Vastus:

    Hello Rainer,

    Thank you for contacting us back.

    I apologize for the situation here and this developments only affect on the
    transactions processed in between certain period.

    As we mentioned in previous email that we are working on it to have the option
    installed as soon as possible.

    However, we are not in a position to give out an exactly date and time that the
    transaction will be done as there are several parties involved.

    Rest assured we are working on the alternative solution for our players who have
    been effected by this issue.

    We appreciate your patience and cooperation at this stage.

    Regards,

    Kelly

    Full Tilt Poker Support

    Ok aitas nõmetsemisest, sellise suppordiga ei viitsigi enam suhelda, sai irvitatud nats.

  17. #17

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    HAAAHAAA!!!

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    mina sain küll kunagi personaale vastuse ft supportilt kui ma üritasin neile selgeks teha, et see rakeback sait läbi mille ma nendega liitusin pole mulle mingit rb-d tagasi saatnud, siis saatsid mulle suht põhjalilu ilevaate sellest miks see nii pole olnud, ja pakkusid mulle nende oma rakebackbrod.com-i oma. see pidi neil olema spets läbi loetud ja vastus ka sellinne mis eeldas isikulist vastust. kas ma olen ainuke kes personal maili saanud?

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mina sain küll kunagi personaale vastuse ft supportilt kui ma üritasin neile selgeks teha, et see rakeback sait läbi mille ma nendega liitusin pole mulle mingit rb-d tagasi saatnud, siis saatsid mulle suht põhjalilu ilevaate sellest miks see nii pole olnud, ja pakkusid mulle nende oma rakebackbrod.com-i oma. see pidi neil olema spets läbi loetud ja vastus ka sellinne mis eeldas isikulist vastust. kas ma olen ainuke kes personal maili saanud?
    Nope. Täielikud türad on nad. Seda juttu teadsin ennem, et nad nii meelitavad TEISTELT affiliatedelt ENDA affiliatede alla kliente.

  20. #20

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Ma olen ka saanud personaalseid maile. Näiteks küsitud, et miks ma nädal aega mänginud pole, et kas kõik korras. Kirjutan vastu, et ma reisin ringi blabla ja saan uue vastuse, et ahve good time travelling ja blablabla :D Enne seda jama oli FTP support väga hea minu arvates

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES