Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 71, kokku 227 EsimeneEsimene ... 2161697071727381121171 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 401 kuni 1 420, kokku 4532
  1. #1401

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.


  2. #1402
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Päris hea start kuule - $5k. Kui viitsin lisan graafikud, käed ja kirjutan pikemalt aga mängisin fishi vastu, kes oli -30PT/BB üle 18k käe ja enamus HU mängud. Viimastest sessidest (miski 20-30 sessi) oli lõpetanud plussis null korral.

    Mängis 90% käsi - steali 85% (minraisega) ja foldis BB-d 7% ajast. Postflop ei olndu ka foldija tüüp, 3betted pottides foldis cbetile 20% ajast, pidevalt minraises või callis täiesti õhuga. No sai oma BI plussi alguses, siis tõmbasin talt selle maha 20BB peale, kust hakkas hiiter pihta. Lasime 600-700 kätt edasi kuniks lahkust lauast selle poti saatel:

    IPoker Network $3.00/$6.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1296024
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $1197.00
    BTN/SB: $2959.81

    Pre Flop: ($9.00) Hero is BB with Q Q
    BTN/SB raises to $12.00, Hero raises to $60.00, BTN/SB calls $48

    Flop: ($120.00) 6 6 9 (2 players)
    Hero bets $84.00, BTN/SB raises to $168.00, Hero calls $84

    Turn: ($456.00) T (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $456.00, Hero raises to $969.00, BTN/SB calls $513

    River: ($2394.00) 3 (2 players)

    Final Pot: $2394.00
    BTN/SB shows A A
    BTN/SB wins $2393.00
    (Rake: $1.00)

    Teen ühe suitsu siis vist topin siai käsi ka. Üldse häsi ise ka ei mänginud ja natuke tildiselt aga tahan käed üle vaadata. Lihtsalt sick, kuidas osadel joppab.

  3. #1403
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Kirjutan siis siia pikkkka postttiiii. Vastane siis: http://www.pokertableratings.com/ipo...search/Felix53

    Nädalapäevad tagasi mängisin temaga sadakond kätt ja võitsin $1200. Tol korral mängis ta nagu ikka pea 100% käsi, 3betile ei foldinud üldse (miski 10% käsi) ja postflop ka üldse. PTR kinnitas mu readi igatpiti. Strateegiaks siis nagu ikka, et IP loose ja OOP suht tight, 3betin ainult tugevate kätega ala 99+, broadways. Esimesed sadakond kätt sellel sessil olin OOP väga kurja jooksu käes. Kordagi ei saanud broadway tüüpi käsi, mitte kordagi ja kui sain siis suutis ta open-foldida (ca 83% ajast stealis), lõpus kui hakkas mingigi jooks pihta foldis ta enamus kordi ning sain aru,e t ta ei taha 3bette lightilt callida.

    Eriti ei meeldi mulle fishine minraisev vastane, kes foldib 3betile - kole tüütu mängida OOP. Tuli siis hakata teda üles boostima ning peksin teda bluff-tüüpi kätega. Algul foldis kui segane (22-set 3betist foldis 17 korda) ning lõpus hakkas callima ja päris jõhkral. See oli siis aeg kus tuli võtta "hoog maha" ning minan tagasi oma ABC peale. Kui vastane oleks 3X-inud ei oleks ma never-ever tema "leaki" välja toonud vaid oleksin kenalt bluffheavy rangega 3bettinud ja free money korjanud. Aga nüüd käed, mida proovin leioda kronoloogilise järjekorras.

    See oli üks esimesi käsi ja suhteliselt halvasti mängitud mu poolt. Sest ta oli ikkagi üpriski station. Flop täiesti ok aga ehk turnil oleks pidanud respekti andma? Samas info kinnitamiseks võib see olla isegi suht OK call arvestades meie reatõmbega.

    ( Click to show/hide )


    Enamus ajast ta võitis mult väikeste pottidega rhaa ära kuna tõesti kaart ei jooksnud. Ükski flop ei hittinud, kõik läks niipidi kuidas tema tahtis. Siin on nüüd üks käsi, mis mulle ei meeldi aga õnneks tulemus hea. Seda minraise 3betted pottides ta hiljem harrastas väga palju ja see oli ka põhjus, miks ma QQ-ga ära stäkkisin viimases käes.

    ( Click to show/hide )


    Mitte ühtegi drawi ta maha ei pannud ja floppe callis vahepeal täiesti õdusate kättega. Ala J4-ega 67Q flopis jne.

    ( Click to show/hide )


    Edaspidi võitis ta ripurada pidid pidebalt 4-5BB-lisi potte, vahest miski kümmekond potti juttu. Kuniks juhtus järgmine väikese potiga käsi. Seda tahaks nädiata seepärast, et hiljem readi kinnitudes ma ei oleks selle käega üleüldse cbettinud floppigi, sest ta foldis ca 20% ajast 3betted pottides.

    ( Click to show/hide )


    Riveri bluff mulle selles käes eriti ei meeldi, kuna tegu oli ahvistunud stationiga. Check-raise turnil mulle ka ei meeldi, sest ta barreldas päris palju aga samas kui saan callitud siis missd riveril pean tuimalt check-foldima või siis samat tüüpi bluffi tergema nagu praegu aga sel juhul on see tunduvalt kallim.

    ( Click to show/hide )


    Riveril vingusin, et sitt kaart ja bluffida ei taha seal. Samas see on ehe näide ta drawimisest.

    ( Click to show/hide )


    Siin oleksin pidanud riveri tõenäoliselt foldima ja kui callin oleksin pidanud omale kinnistama readi, et potsize bet on selle lupardi puhul alati nutype valuebet! Selle readi mitte kinnistamisel kaotasin väga palju raha matchil, need käed varsti tulevad.

    ( Click to show/hide )


    Kuna talle meeldis low boardil väga ligjhtilt piilida turne aga samas turni barrelile foldida, isegi väga väikestele otsustasin turni järgi checkida, et riveril bluff kinni püüda.

    ( Click to show/hide )


    Oi kui halvasti mängitud käsi minu poolt. Flop ja turn täitsa fine, river on spewi. Näide kui "palju raha" läheb maksma kui ei tehtao ma A-mängu. Muideks riverit ta isegi foldis aga ikkagi ma näen siin väga paljusid drawsid, millest me ees olen.

    ( Click to show/hide )


    Ei tahtnud turni bettida kuna arvasin, et ta ranges on väga palju AX hande ja ta ei foldi neid. Samuti mingi ajast võin olla drawing dead või siis riverisse kui htiin mastika võib ta saada maja. Seetõttu hakkasin siin käest loobuma, ei tundu mulle eriti hea barreldamise koht.

    Riveril see eest proovisin bluffi catchida, sest eeldasin, et ta betiks A ja K-ga turne, endal võbi olla miski missed float ala JT, QT, FD või pöörab 3X vms bluffiks.

    ( Click to show/hide )

  4. #1404
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    See on sisi üsk paljudes bluffidest kus üritasin teda ellu äratada ja see oli ka esimesi kordi kui ta ärkas. Jälle minraises 3betted floppi, mis on tal suur harjumus (vist?).

    ( Click to show/hide )


    Bluffisin paarkorda edasi, et näha, et kas sai ikka aru, et tuleb callida rohkem :) Tollal seda readi ei olnud aga tagantjärgi mulle meeldiks barreldada turn ja shoveda iga river,s est ta tõesti ei tahtnud foldida 3betted pottides flopil ega turnil, riveril küll.

    ( Click to show/hide )


    Catchin bluffi. Tagantjärgi see mäng meeldib ka, kuna ta oli väga draw happy ning hilisemates kätes välja tulev betsizing kinnitab, et call võib päris hea olla siin.

    EDIT: ei panndu tähele, et ise bettisin riveri. not bad aga call oleks ka kindlalt hea, sest meil read, et potsize bet nutype hand ning väiksem bluff.

    ( Click to show/hide )


    Kuna mängu tempo oli tõusnud siis juhtus seek äsi pärast eelmist (mille postitasin siia) ja otsustasin hästi kiirelt klikkida. Turnil kiire min3bet ja riveril snapshove. Tagantjärgi ei meeldi see kohe üldse, mitte kohe üldse. Turnil suurem raise, riveril shove. FD ei koti, sest seda siin tal ei ole ja enamus ajast on overpair, trips, maja või väiksem/sama rida. Siin käes oleksin võitnud rohkem rahaj a enamasti stäki, kui oleksin nats mõelnud.

    ( Click to show/hide )


    Kuna ta ise 3bettis 7% ajast, potsize bet oli enamasti for value ning nõrgemate mastidega teeb sittu calle siis seepärast ei tahtnud flopis flipata vaid otsustasin callida. Turni checkisins eepärast, et kui ta check-raiseb siis pean foldima, kui ta check-callib ei ole mul riveril fold equityt ja kui ta check-foldib siis check-foldiks ta ka riveri. Lisaks saan ise bluffida või hoopis ta vbeti üleshoveda kui hitin midagi.

    ( Click to show/hide )


    Ideaalne näide ta donkinudsest ja ideaalen näide kuidas alati boardid pasaks jooksevad.

    ( Click to show/hide )


    Ka mulle üsk tore flopp. Arvan, et parem on turn bettida, sest kaotame valuet 8X vastu nin check-raisedes repime liialt tugevat kätt ning foldib liialt palju paska.

    ( Click to show/hide )


    Veel üks bluff ja ilus bluff-catch. Sain hiljem ka readi, et kui ta paneb riveris poti (selle saame kohe) siis on tal suur käsi, kui vähem siis on tal polariseeritud range. Seepärast meeldis mulel missed FD-ga kus rivercasin paari ka riveri call.

    ( Click to show/hide )


    Polnud teda ennem 3betted pottides pottimas näinud. Samas olin näinud bluffimas, ei suutnud teda 3X peale panna, küll aga missed drawsid, mida tallem eeldis tõmmata kasvõi suvaline 7x või FD või mis iganes. Seepärast callisingi. Samas loogikat siin on, et kui ta floadib nii A3-ega siis miks ei võiks olla A7?

    ( Click to show/hide )


    Yawn. Ei meeldi see käsi, ei meeeeeldi. Flopis oleks parem check, riveri bluff vist meh. Ei teagi.

    ( Click to show/hide )


    No jah, kui nii jookseb.
    ( Click to show/hide )


    Siin leveldasin ennast ära ja sain owni. Kuna ta enne ka 3betted pottiss chec-check-väike bet line oli bluff, üritasin teda ära rebluffida. Aga failisin. Kui mu read õige siis see peaks olema +HUGE EV ja eeldan, et ka on. Lihtsalt väike tööõnnetus kus lendasin nutflushi otsa.

    ( Click to show/hide )


    JÄLLE SEE PEERUNE BOARD JOOKSEB TEMALE KOKKU! JÄLLE! Trips maha, read ja mastid aga riveril ei ole absull midagi teha või on? Minu jaoks on river kas check-fold või shove ise, sest check-call halve. Shovega loodame, et saame hero calli. check-foldida ma ei suuda.

    ( Click to show/hide )


    Kuna tahtsin mägnu agrona hoida, vastane enam 3bettidele ei foldinud ja 3betted pottides iga kõrge paar on ta vastu nuts (isegi kui sa 3bettid Q8o-ga jata callib A2-AK siis sel juhul on see ka pm valuebet, kui sa postflop ainult paaride peale mängid, sest TEMA EI FOLDI) siis seepärast siit ka 3bet. Flop nuts, turni check meeldib, sest nii lasen tal bluffida või järgi checkida ja cartfhida piece. Riveril obv bet, sest siis ta raiseb KX tüüpi käega ja saame stäkid sissek ui agha ise check-raiseme siis võib ta leida foldi või ainult calli. Samuti ei kaota bettides me valuet AX, väiksemate majade vastu.

    ( Click to show/hide )


    Readi kinnitus:

    ( Click to show/hide )


    Ja siis lõpukäsi:
    ( Click to show/hide )


    Rääkimata siis pottidest, mis olid temale favoriidid. Üks oli lahe. Mul 66, tal 84 ja flop oli 562cc. Ta donkab, maraisen, ta callib. turn 4c, ta check, ma check, river Ad. Lihtsalt kena ja pidevalt sellist paska.

    Ise mängisin ka oma klvaiteetmängust miski 40-60%, mitte rohkem ning nii need downswingid tulevadki.

  5. #1405

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    thats just sick.
    küll saad swongist välja!

  6. #1406
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    thats just sick.
    küll saad swongist välja!
    Hehe ausalt ei põe ka. Väga halba mängu tegin ja väga palju oleksin saanud ka säästa. Teiseks pikemas perspektiivis praeguse mängukvaliteedi juures oli mul ta üle suur eelis, lihtsalt kaardid soosisid täna teda. Aga nagu ütlesin, et A-mängu korral oleks minimaliseerinud kaotused täielikult. HU mänguds on väga tähtis saavutada tasakaal.

    Too nut rea käsi paardunud boardil. Kui oleksin seal korralikumalt mänginud oleksin võinud vabalt stäki omale saada ning see oleks võinud muuta matchi täielikult. Vastane läheb tilti vms. Ühesõnaga lõhub ära tema "rushing" ja mugavutstsooni. Neid käsi oli seal veel ja veel, kus oleksin saanud väga vabalt suurema osa stäki ära võtta. Mõnel laual suurelt overbettida või mõnel teisel väikeselt induceda.

    Vaatasin just ühte videot CR-is, mis ei olnud suht põnev kuna õpetajasse oli mul umbusuk, sest ta tulemused ei olnud hea. Aga tekkis mõte vaadata üle ma HU tulemused preflop tasandi erinevate külgede alt. Ala sa oled BTN ja raise/foldid või oled BB ja callid, 3betid jne. ning vaatad tulemusi erinevate kätetüüpidega. HU-d ikka poole lihtsam analüüsida. Arvutad ära oma BB ja buttoni winrate foldimise korral. BB-l siis foldimise korra on winrate -50PT/BB ja buttonil olenevalt su tüüpavangu suurusest on 100-150PT/BB. Mõtlen, et kui avad 3BB ja foldid 3betile, siis 100 korra kohta kaotad 300 big blindi ehk 150PT/BB.

    Selle põhjal saab lihtsalt selgeks teha, et kas miskite kindlate käte korral on foldimine kasumlikum kui callimine jne. Leidsin suht huvitava seose, et broadwaydega 3bettis on absoluutselt kõik broadways plussis (isegi 3bet/stack off) ja callimise korral suur osa miinuses. Samuti offsuited connectorid/gapperid/2gapperid tootsid rohkem miinust (eriti hullud olid K9 ja Q9 tüüpi käed), kus callimise korral oli miinus suurem kui foldimise korral.

    Siis oli veel väga tore seaduspärasus, et offsuited ässadega (A2-A9) näitasin suuremat winratet (oli isegi plussis!) kui A2s-A9s aga samas esimesei callin hoolikamalt, teisi suht auto-callin ning pärast minraise peale minemist oli ka lahe seaduspärasus. Kui 3X-ides kaotasin raise/foldides -27PT/BB siis minraisedes -13 PT/BB. See nüüd ei ole mingi näitaja, sest on veel Flop, River ja Turn. 3X-ides suudad jällegi postflopis rohkem valuet saada kui minraisedes ning siit tuleks minna hoopis sügavamale, kui jääda preflop tasandile.

    Kuna tõenäoliselt vastaseid ei ole, samas tunnen, et praegu mäng oleks hiilgav lähen vist ikkagi pikali ning homme uuesti mängima. Selle kuu eesmärk ikkagi +$10k ära teha ning olen päris kindel, et suudan seda teha kui viitsin mängida.

  7. #1407
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Hakkasin taas PLO-d õppima, mida vist kunagi ei õpi selgeks. Eile oli huvitav käsi, koos cocaca hirnusime:

    Poker Stars $0.25/$0.50 Pot Limit Omaha Hi - 2 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $84.90
    BTN/SB: $39.85

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with T 2 3 A
    BTN/SB calls $0.25, Hero checks

    Flop: ($1.00) Q K 9 (2 players)
    Hero bets $0.95, BTN/SB calls $0.95

    Turn: ($2.90) T (2 players)
    Hero bets $2.80, BTN/SB calls $2.80

    River: ($8.50) J (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Final Pot: $8.50
    Hero shows T 2 3 A (a flush, Ace high)
    BTN/SB mucks J Q 6 A
    Hero wins $8.10
    (Rake: $0.40)

  8. #1408
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    postita parem 100k kokkuvõte.

  9. #1409
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    postita parem 100k kokkuvõte.
    Tehtud.

  10. #1410
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    anriiiiiilllllllllllll

    Vastase kohta noted (olin temaga mingi aeg mänginud, kokku siis 400 kätt, täna esimesed käed):
    1. check back, minraise turn + overbet river when is FOS and cant rep anything, he had pure air bluff
    2. mono flopil AXX, AX-iga donkas 3 streets, kui riveirsisse mastikaard tegi pisi minibeti.
    3. 3betted potis AT-ga TXX laual check-minraises, callis minreraise ja callis any turni shove, mis oli $200 into $600
    4. gutshotiga callis 2 streeti, kui riveirisse kolmas mast siis overbet bluffis
    5. 250BB deep ATs callis 3beti K73cc (tal mastitõmmet ei ole) raises, ma callisin ja blank turni overshoves kui ma checkisin.
    6. 4Js callis 3beti QJ974 laual floatis F ja T ning callis ka riveri.
    7. K4o 3bettis
    8. 992J, callis 8Toga 3beti, floatis F, turnil pani potsize kui checkisin ja callis shove.
    9. 35o callis 3beti, 664AT laual checkis back, callis T ja overbet shoves river kui checked
    10. 32765 laual 56-ega c/c F, if T chc-chc, bettis nats üle poti riveril ja callis raise


    Sessi 10-nes käsi. Midagi lisada ei ole siia, standard. Tegelt ei oleks tohtinud cbettida, ta ainult 20% foldis üle suure sample.

    ( Click to show/hide )


    Kohe ülejärgmine käsi. Kuna oli bluffhappy nagu notedest lugega siis seepärast ka turnil check-raise peale minek.

    ( Click to show/hide )


    5-6 kätt edasi. Kuna cbetile ei foldi ja teeb trikke ning tilted ei tahtnud siin mõttetul flipata. Parem check-callin, hitin oma bingo kaarti ja lasen tal ära bluffida ning loomulikul 6 ja 4 on head kaardid. Kui check-check, saan edasi mõelda. Turni bingo kaart. Sama nipp, et bluffhappy siis riveril lasen bluffida, valuet kaotan ainult Tx vastu.

    ( Click to show/hide )


    Kohe järgmine käsi. Arvasin, et tiltis ja seetõttu shovesin tuimalt, et las callbi pasemaga. Sai suht "cooleri".

    ( Click to show/hide )


    Ei tahtnud turni bettida, kuna arvasin, et ta tiltis + võib ime kätega check-raiseda ning ma ei tea tõesti mida turnil ja veelvähem riveril teha. Ometi tahaks riverit näha ja isegi showdowni. Riverisse tuli hea kaart. Oleksin võinu ehk rohkem raiseda

    ( Click to show/hide )


    Mõned käed edasi. Siin tal vist hakkash heater. Võib olla tiltis + bluffhappy. Seepärast ei tahtnud turni ka foldida, riveril läksin valuebeti peale, check-raise peale oleksin foldinud.

    ( Click to show/hide )


    Hiiter jätkub. 4-5 kätt edasi. Pole kommentaare, foldida ma sellise venna vastu ei suuda.

    ( Click to show/hide )

  11. #1411
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Viimases käes on check-raise turnil def. parem, sest väärakale meeldib bluffida ja Qx-i ta never ei checki järgi. Tõenäoliselt laksab any pair + draw ning saab turniks asjad ära lahendada. Lisaks siis nice bluff value.

  12. #1412
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Vastane nagu "crushiks" aga samas graafik on imelik. Igastahes ta winrateon 10.03 PT/BB - 85 922 kätt. http://www.pokertableratings.com/ipo...TANDSPICYPIZZA

    Esimene käsi, ta tuli lauda ja 3bettis, callis 4beti ning openshoves minu jaoks trashiga. Kas keegi oskab öelda, et miks ta nii tegi? Me ei ole mitte kunagi ühtegi kätt koos mänginud. Ainuke, mis oleks loogiline oleks misclick PF call. Süübin sellesse handi seepärast, et äkki ikkagi on selle käe taga loogika ja "crushijatelt" tuleb õppida või ma ülehindad ta "crushingut". Jajajaja, crushing, crushing, crushing, balabala.

    Ma isegi nagu mõistan, et ta shove on "strong" aga ma ei mõista, et miks sellise käega nii suur 4bet callida?

    ( Click to show/hide )


    EDIT: osade limiitide winrate tal ka "hämmastav". Tundub superuser olevat

  13. #1413

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    see on tahe sind kohe üle mängida ja lahkuda lauast.

  14. #1414
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Vastasel on ette plaaneeritud võita esimene käsi olenemata sellest, mis käsi tal juhtub olema ja ükskõik millist vastupanu sa osutad. Kuna sa teed PF nii suure 4bet, millega näitad, et sa 5bet shovele ei foldi ja vastasele ei meeldi oma käe equiti sinu range vastu, siis ta otsustab flatida, sest postflop on tal rohkem FE sinu vastu kui preflop, pluss võimalus hittida. Seda kõike teeb ta sellel eesmärgil, et jätta endast närvihaige agromaani imidž, kellele sa hiljem kõik suured käed välja maksad, sest see 1. käe ajuvabadus sööbis liiga hästi su mällu.


    Alati on ka muidugi võimalus, et ma ei mõtle ligilähedaseltki sellele levelil, millel antud vastane mõtleb ja ei saa sellepärast aru saadagi, miks ta nii mängis. Või siis vastane mängis mingite ainete mõju all/hüdrotildis/sisesta-ise-random-põhjus-siia ja selle käe mängus puudub igasugune loogika. Nendest kahest alternatiivist peaksin esimest oluliselt tõenäolisemaks kui teist.

  15. #1415

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Ma arvan, et su jutul oleks point, kui tegu oleks halva regulariga. Aga kuna heaga, siis tilt tõenäoliselt.

  16. #1416

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    oh tegelt obv superuser, praegu halab, kuidas Ranka sai AK-ga callida.

  17. #1417
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Vastasel on ette plaaneeritud võita esimene käsi olenemata sellest, mis käsi tal juhtub olema ja ükskõik millist vastupanu sa osutad. Kuna sa teed PF nii suure 4bet, millega näitad, et sa 5bet shovele ei foldi ja vastasele ei meeldi oma käe equiti sinu range vastu, siis ta otsustab flatida, sest postflop on tal rohkem FE sinu vastu kui preflop, pluss võimalus hittida. Seda kõike teeb ta sellel eesmärgil, et jätta endast närvihaige agromaani imidž, kellele sa hiljem kõik suured käed välja maksad, sest see 1. käe ajuvabadus sööbis liiga hästi su mällu.


    Alati on ka muidugi võimalus, et ma ei mõtle ligilähedaseltki sellele levelil, millel antud vastane mõtleb ja ei saa sellepärast aru saadagi, miks ta nii mängis. Või siis vastane mängis mingite ainete mõju all/hüdrotildis/sisesta-ise-random-põhjus-siia ja selle käe mängus puudub igasugune loogika. Nendest kahest alternatiivist peaksin esimest oluliselt tõenäolisemaks kui teist.
    Kas siis vaakumis call + donkshove on +EV?

    Uurisin ta käsi natuke ja tegu on üpriski loomuningulise mängijaga. Igasugused erinevad betsized ja mängud. Suht mindfuck vend tundub olevat.

  18. #1418
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas siis vaakumis call + donkshove on +EV?
    Julgen sügavalt kahelda selles, pigem ikka mitte. Ei usu, et isegi kogu "plaan" kokku 0 EV välja annaks: 3bet ATC(tõenäoliselt plaaniga igal flopil edasi paugutada) ja 5bet shove ATC(alla 25bb 4bet puhl näiteks) või flat ja donkshove flop suurema 4bet puhul (erandina teeb postflop standard mängu kui hitib hästi). Aga ega täpselt sellist asja välja arvutada on võimatu, vastased on ju nii erinevad. Pigem arvan, et igate pidi ikka pigem -EV, aga piisavalt vähe -EV, et hiljem agromaniaki imidž rohkem tagasi teenib. Ühe olukorra põhjal nagunii keegi meist täpselt ei tea, mida ja kuidas vastane saavutada tahtis, lihtsalt panin kirja, mis levelil mina mõtlen, pakun et sellised HU dominaatorid nagu Codecci ja andu_andu näevad siin olukorras ehk hoopis midagi muud, kui see, mida mina välja pakkusin.


    A ja alaska 2. postitus meeldib ka. :P

  19. #1419
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    KAUA SEE FUCKING KEPP KESTAB. #¤%&¤675470545

    Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1300463
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $531.50
    BTN/SB: $538.10

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with K K
    BTN/SB raises to $8, Hero raises to $36, BTN/SB calls $28

    Flop: ($72.00) 6 8 9 (2 players)
    Hero bets $52, BTN/SB calls $52

    Turn: ($176.00) Q (2 players)
    Hero bets $120, BTN/SB calls $120

    River: ($416.00) 4 (2 players)
    Hero requests TIME, Hero bets $323.50 all in, BTN/SB calls $323.50

    Final Pot: $1063.00
    Hero shows K K (a pair of Kings)
    BTN/SB shows J 6 (a flush, Queen high)
    BTN/SB wins $1062.50
    (Rake: $0.50)

  20. #1420
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    lols
    Full Tilt Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1300474
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $611.50
    BB: $877.70

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BTN/SB with 7 7
    Hero raises to $12, BB calls $8

    Flop: ($24.00) A 7 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets $20, BB calls $20

    Turn: ($64.00) 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $52, BB calls $52

    River: ($168.00) Q (2 players)
    BB bets $116, Hero requests TIME, Hero raises to $288, BB raises to $460, Hero raises to $527.50 all in, BB calls $67.50

    Final Pot: $1223.00
    Hero shows 7 7 (three of a kind, Sevens)
    BB shows Q Q (three of a kind, Queens)
    BB wins $1222.50
    (Rake: $0.50)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 22 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 22 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES