Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 72, kokku 229 EsimeneEsimene ... 2262707172737482122172 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 421 kuni 1 440, kokku 4565
  1. #1421
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    huvitav käsi see viimane. riveri donkbet peaks tugevust näitama.
    ma calliks vist viimase vaatuse ja jätaks 67taala alles. Seal on vastase range juba set plus
    Viimati muudetud privador poolt : 08.05.11 at 11:12

  2. #1422
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Sain ta lõpuks maha pärast 5h tiltamist ja oleksin kindlalt kaotanud kui peokunn ei oleks abi tulnud. Skype + mikogo tööle ning asjad läksid siis juba meie viisi. Fishiks oli siis: http://www.pokertableratings.com/ful...search/zseni88

    Käed panen suht suvalt.

    Järgnevad käed kõnelevad ise enda eest. Seti ei foldi sellisel boaridl ning KK puhul oleksid variandid kas check-fold või shove, kuna eeldasin valuet siis panin shove.

    ( Click to show/hide )


    See oli käsi sessi lõpupoole. Kätt ei oleks suutnud foldida v.a. kui shoveb aga ei eeldanud eriti ees olemist ka.

    ( Click to show/hide )


    Sessi alguse poole olev käsi (pärast set vs set kaotust) riveril ägisesin ja callisin, edaspidi enam ei callinud ning sellised käed läksid mucki.

    ( Click to show/hide )


    Käsi täiesti sessi alguses, miski 20-nes käsi. Tagasivaadates ei oleks ma never-ever turni raisenud ja pigem on see fold kui raise. Aga tollal mul ta kohta nii tugevaid reade ei olnud.

    ( Click to show/hide )


    Kuna turne foldis väga palju + mul suur combodraw siis käsi räägib enda eest.

    ( Click to show/hide )


    Sessi alguses ei check-raisenud kordagi, lõpus hakkas check-raisema ja 100% ajast olid need õhk/draw/weak tüüpi käed. Riveril oleksin ka lajataud kui oleks parem kaart tulnud aga kahjuks läks nii.

    ( Click to show/hide )


    Sitalt mängitud käsi turnil.

    ( Click to show/hide )


    Ülejäänud enamus väikesed potid. See näitab kui hästi saavad suured fishid joosta (mängib ca. 100% käsi) üle pika sample ja kui lisad natuke tilti ka veel ning nii see läheb. Sain fishi maha aga kahjuks jäin ikka oma $150 miinusesse tänu rakele.


    ( Click to show/hide )

  3. #1423

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    5h lasid sama fishiga HUd?

  4. #1424
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    5h lasid sama fishiga HUd?
    Jup.

  5. #1425
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Päris äge, et kus vend alles viitsis. Mul juhtub pigem nii, et vend saab 3-5 BI kätte siis näeb, et hakkab vaikselt kaotama ja paneb kohe jooksu! :D

  6. #1426
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Päris äge, et kus vend alles viitsis. Mul juhtub pigem nii, et vend saab 3-5 BI kätte siis näeb, et hakkab vaikselt kaotama ja paneb kohe jooksu! :D
    Jup, kõigil nii. See vend oli naljakas. Absoluutselt igakrod, kui ta võitis/kaotas natuke suurema panga ($100+) siis INSTA oli auto-post blind maas. Imelik.

  7. #1427
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Olen kaks päeva Olympic Online 20NL HU-s üht-teist testimas käinud. Eile oli kokku 20 lauda, lõpuks kõik need lauad kuulusid mulle, sest mitte ükski regular ei tahtnud mängida. Iga regulariga sain mängitud 5-10 kätt ning siis kadusid, kokku sain sellistelt vendadelt 2BI eest raha. Siis lõpuks leidsin ühe, kes mängis minuga kahte lauda ning kaotas 2BI-d.

    Täna läksin ka testima ning siis leidsin sellise tegelase: http://www.pokertableratings.com/ipo...arch/0reptile0

    Vend ISE ootab neljas lauas. WTF nagu?

  8. #1428
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Obviously tegeleb vend raha pesuga :D

  9. #1429
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olen kaks päeva Olympic Online 20NL HU-s üht-teist testimas käinud. Eile oli kokku 20 lauda, lõpuks kõik need lauad kuulusid mulle, sest mitte ükski regular ei tahtnud mängida. Iga regulariga sain mängitud 5-10 kätt ning siis kadusid, kokku sain sellistelt vendadelt 2BI eest raha. Siis lõpuks leidsin ühe, kes mängis minuga kahte lauda ning kaotas 2BI-d.

    Täna läksin ka testima ning siis leidsin sellise tegelase: http://www.pokertableratings.com/ipo...arch/0reptile0

    Vend ISE ootab neljas lauas. WTF nagu?
    LOL.Mul on 888.comis olnud nii, et m6tlen lähen harjutan mingi regiga hud nl 50 -nes..Vend ootab kahel laual , tuleb välja et vend on lausa kullatykk.

  10. #1430

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olen kaks päeva Olympic Online 20NL HU-s üht-teist testimas käinud. Eile oli kokku 20 lauda, lõpuks kõik need lauad kuulusid mulle, sest mitte ükski regular ei tahtnud mängida. Iga regulariga sain mängitud 5-10 kätt ning siis kadusid, kokku sain sellistelt vendadelt 2BI eest raha. Siis lõpuks leidsin ühe, kes mängis minuga kahte lauda ning kaotas 2BI-d.

    Täna läksin ka testima ning siis leidsin sellise tegelase: http://www.pokertableratings.com/ipo...arch/0reptile0

    Vend ISE ootab neljas lauas. WTF nagu?
    Loob imaget

  11. #1431
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Tsitaat Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Loob imaget
    IPoker ongi kahtlane tuba. Selliseid random fishe, kes tulevad-mängivad-lähevad on väga vähe ja üleüldse "unique" fishe vähevõitu aga samas selle "puuduse" likvideerivad regular fishid, kes mängivad absoluutselt igapäev ja 4-6 lauda ning mitmeid, isegi kümneid tunde jutti.

    Näited:
    http://www.pokertableratings.com/ipo...-search/kram51
    http://www.pokertableratings.com/ipo...arch/10xcookie (see tegi ükspäev 12h sessi)
    http://www.pokertableratings.com/ipo...arch/aniol1982
    http://www.pokertableratings.com/ipo...arch/arntof111 (see vend on suht alati online kui checkin ja 4 tableb)
    http://www.pokertableratings.com/ipo...earch/asmartin (see ka alati olemas)
    http://www.pokertableratings.com/ipo...earch/bnbkwind (see mängib igapäev HU cashi, viimasel aja HU sng-sid)
    http://www.pokertableratings.com/ipo...-search/gogowy (igapäev online, 4-6 tableb, 332k magama pannud)
    http://www.pokertableratings.com/ipo...rch/jackyhuang

    Ei suutnud praegu paremaid pärleid leida, kes ka 300-400k kaotanud, nimed ei tule meelde.

  12. #1432
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [100NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl.

    Vähemalt selleks korraks jõudsin nulli ja lähen uuesti 600NL torkima. Loodan, et läheb seekord paremini.

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  13. #1433
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Aa downswingi läks makmsa ka üks klaviatuur ning harilik pliiats. Pajumaaga arutasime, et võiks teha miski tildi-galerii või näituse (füüsilisel kujul). Seega edaspidi hoidke oma tildiga lõhutud asjad alles :)

  14. #1434
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Päris mõnusad regular fishid tõesti :)

  15. #1435
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Ma kadestan neid fishe, kes panevad $300k magama ja saavad edasi mängida.

  16. #1436
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Eile juhtus bodogis imelik asi. Net läks miski 1-2 minutiks ära ja 'bodog' jäi hanguvasse seisu. Ei viitsinud midagi teha ja pikutasin voodis tunnikese. Järsku läbi une kuulen, et bodogi hääled ja järjest pidevalt piiks ja piiks. Lendan lauda ning näen, et vastane varastab järjepidevalt mult blainde ja juba kahes lauas.

    Sain kõike teha raise, callida, foldida jne. aga sit out ei töötanud. Olin jube unesegane ka, lihtsalt lükkasin ristist kinni: ei teinud ühtegi screenshoti ega jõudnud ka bankrolli kontrollida. PT3 järgi ei kaotanud sentigi ja kuna päeval enne bodogis mängisin siis ei tea, kas läks midagi kaduma või mitte.

    Täna proovin välja uurida, et kas tõesti läksid siis mul "blaindid" ära (mõlemas lauast oli kuskil $30-$40 kadunud kui jõudsin arvuti taha). Kui nii siis see site on mulle snap-quit, sest sellist asja ma küll näha ei taha, et cashgame hakkab olema kui HUSNG ja tuimalt saab nii blainde varastada.

    Chatis veel kisasin ka vastasele aga seda näitas kui observer. Seetõttu ma eriti PT3 peale ei loodagi, kuna minu teada ta observer käsi ei grabbi.

  17. #1437
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Mingi bumhuntimise vastane asi välja mõeldud ?

  18. #1438
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Juuni varsti käes, kaugel NL1k on? :)

  19. #1439
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Mingi bumhuntimise vastane asi välja mõeldud ?
    Nope. Tegu oli bugiga.

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Juuni varsti käes, kaugel NL1k on? :)
    Kuna kuu alguses $5k downswing siis seetõttu kindlalt ei jõua: ei taha veel 200NL droppida. Kui asjad jätkuvad nii nagu praegu siis ehk järgmine kuu.

    Krt eile läksime Williamile korterit vaatama, ajasiem asju ning süütust õllest sai vana-linnas istumine, millest kujunes välja hommikune pohmell. fml :)

  20. #1440
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Seda juhtub ainult OO-s. 68 käega vastasele, kes ei oska isegi auto-post blindi postitada kaotada 400NL-is $2700. Vastane veel 3betib 54% ajast ja kui ajad AJ-ga stäkid sisse on tal AA või kui ajad AQ-ga siis tal TT ja saab floopi kohe quadsi või ajad ise AQ-ga siis tal TT nin backdoor mast tuleb. Loomulikul kui sa turnid top2 siis ta saab rea jne. Backdoor kolmikud on ka nutsid, kui su 2 'ülekaarti' + gutshot + top paar 'misseb' riveriks.

    Sooooooooo rigeeeeeeed....... $6k kuu pealt kenalt $3k peale, fml.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES