Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 73, kokku 233 EsimeneEsimene ... 2363717273747583123173 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 441 kuni 1 460, kokku 4724

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    parandan ka ennast. miks sa viskad siia ainult suckoute üles? parem viska siia huvitavamaid käsi üles ja pohjenda ka oma otsuseid. 1 halaja on juba olemas kelle pokkeripäevikust õppida pole midagi.
    ranka muud ei teegi kui postitab väga heade seletustega sesside parimaid käsi. Ja nüüd kui natuke halab ( mis tegelikult väga lõbus lol) siis saab kohe vastu näppe? why do you do that?

  2. #2
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    parandan ka ennast. miks sa viskad siia ainult suckoute üles? parem viska siia huvitavamaid käsi üles ja pohjenda ka oma otsuseid. 1 halaja on juba olemas kelle pokkeripäevikust õppida pole midagi.
    Solid level.
    rankal kõige paremad käte analüüsid üldse siin foorumis tema päevikus.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Solid level.
    rankal kõige paremad käte analüüsid üldse siin foorumis tema päevikus.
    mnjah, ise ka loen ja imestan. suhtkoht piinlik on, eks te ise ka teate kui hakkate pohmas peaga eelmisele päevale mõtlema. aga krt mul on ikka eriti hull, kõik faktid silme ees ja nägu värvub järjest punasemaks.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mnjah, ise ka loen ja imestan. suhtkoht piinlik on, eks te ise ka teate kui hakkate pohmas peaga eelmisele päevale mõtlema. aga krt mul on ikka eriti hull, kõik faktid silme ees ja nägu värvub järjest punasemaks.
    Sa ei oska üleüldse mitte midagi. Pärast joomapäevi ma panen kohe foorumitele "mark as read" ja username "ranka" proovin ajus ära tsenseerida. Samamoodi ei vaata pangakontosid, sõnumeid, reporter.ee-d ja telefonilogisid. Siis kui muda settinud võib vaikselt piiluma hakata :)

  5. #5
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa ei oska üleüldse mitte midagi. Pärast joomapäevi ma panen kohe foorumitele "mark as read" ja username "ranka" proovin ajus ära tsenseerida. Samamoodi ei vaata pangakontosid, sõnumeid, reporter.ee-d ja telefonilogisid. Siis kui muda settinud võib vaikselt piiluma hakata :)
    Üsna kuldne nõuanne. Eriti meeldib 3. lause, see on nii tõsi lihtsalt! :D

  6. #6

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa ei oska üleüldse mitte midagi. Pärast joomapäevi ma panen kohe foorumitele "mark as read" ja username "ranka" proovin ajus ära tsenseerida. Samamoodi ei vaata pangakontosid, sõnumeid, reporter.ee-d ja telefonilogisid. Siis kui muda settinud võib vaikselt piiluma hakata :)
    rofl

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Kaks kätt (panen lingina, kuna ei ole originaal HH-d koheselt võtta).

    1. käsi: http://www.handconverter.com/hands/1322119

    Vastane on 6maxi reg, kes oli break-even üle miljoni käe. Ise olen temaga mänginud 40 kätt ja selle aja jooksul oli ta korra 4bettinud. Käe ajal kontrollisin PTR-ist ka 4beti statti ning see oli 9% (6max mängud). Kuna eeldasin, et ta 4betib natuke agromalt ja ta 4bet väga väikene siis mul on 'oddse callida'.

    Postflop plaan oli, et kui hitin TP (QXX, JXX) või OESD siis auto-stäkin. 3-rd pairina tõenäoliselt foldin (AKQ, AQJ) ning muude puhul vaatan õunte pealt. Kui missen siis check-foldin ja kui ta checkib turni järgi siis bluffin osasid turne, olenevalt flopist ja turni kaartist.

    Küsimus: Põhjused - head ja halvad? Preflop on spew või mitte? (kui ta oleks suuremalt 4bettinud oleksin foldinud)

    2. käsi: http://www.handconverter.com/hands/1322117

    UTG on suur fish, kelle pärast siin lauas istungi. SB on sama regular, kes oli eelmises käes. Callisin kuna positsioon, spekulaatiivne käsi ja suur fish potis. Flopis ei tahtnud paugutada kuna ei oska öelda, kas meil on fold equityt fishi vastu või mitte, samas on meil oute.

    Turnis ei tahtnud bettida kuna hetkel ei tea ka oma 'equitist' midagi. Fish võis vabalt JX-iga hoo maha võtta ning ei tahtnud stäkki ära spewida. Teisalt ei repi ma ka mitte midagi erilist. Samas on meil jällegi oute ja hittimise korral saan ikkagi suure poti + võimaluis bluffida.

    Riveril on minu arvates ideaalne bluff. Regularil suurt kätt ei ole ja isegi kui tal on midagi 'kõvemat' näiteks JX siis on tal kole raske callida kuna fish taga, kes võib ka ärgata. Ise saan väga edukalt reppida masti. Fish jällegi võis stabida flopi ja anda lihtsalt alla. Tõenäoliselt fishi JX pealt never maha ei saa.

    Küsimus: Kas bluff on kasumlik siin või mitte?

  8. #8
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kaks kätt (panen lingina, kuna ei ole originaal HH-d koheselt võtta).

    1. käsi: http://www.handconverter.com/hands/1322119

    Vastane on 6maxi reg, kes oli break-even üle miljoni käe. Ise olen temaga mänginud 40 kätt ja selle aja jooksul oli ta korra 4bettinud. Käe ajal kontrollisin PTR-ist ka 4beti statti ning see oli 9% (6max mängud). Kuna eeldasin, et ta 4betib natuke agromalt ja ta 4bet väga väikene siis mul on 'oddse callida'.

    Postflop plaan oli, et kui hitin TP (QXX, JXX) või OESD siis auto-stäkin. 3-rd pairina tõenäoliselt foldin (AKQ, AQJ) ning muude puhul vaatan õunte pealt. Kui missen siis check-foldin ja kui ta checkib turni järgi siis bluffin osasid turne, olenevalt flopist ja turni kaartist.

    Küsimus: Põhjused - head ja halvad? Preflop on spew või mitte? (kui ta oleks suuremalt 4bettinud oleksin foldinud)

    9% ei ole eriti light 4betija ju. Mul on endal sinna auku ja 4bet range jääb ~2% ringi. NL400 3betitakse veits rohkem, seega ilmselt on range ka törtsu suurem(lisaks muidugi fakt, et 3-handed olete). Suurus on ka standard 2.2x IP, ei ütleks et väga väikene. Saaks aru, et sa positsioonis oled, aga OOP tundub küll spew, eriti kuna sa ainult 40 kätt mänginud oled temaga ja readid puuduvad.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    9% ei ole eriti light 4betija ju. Mul on endal sinna auku ja 4bet range jääb ~2% ringi. NL400 3betitakse veits rohkem, seega ilmselt on range ka törtsu suurem(lisaks muidugi fakt, et 3-handed olete). Suurus on ka standard 2.2x IP, ei ütleks et väga väikene. Saaks aru, et sa positsioonis oled, aga OOP tundub küll spew, eriti kuna sa ainult 40 kätt mänginud oled temaga ja readid puuduvad.
    Ok nõustun. Kontrollisin veel ta PTR-i statte ja oli üpriski tight mängija. VPIP oli alla 19% kui õigesti mäletan. Aga teine käsi?

  10. #10
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    2. käsi: http://www.handconverter.com/hands/1322117

    UTG on suur fish, kelle pärast siin lauas istungi. SB on sama regular, kes oli eelmises käes. Callisin kuna positsioon, spekulaatiivne käsi ja suur fish potis. Flopis ei tahtnud paugutada kuna ei oska öelda, kas meil on fold equityt fishi vastu või mitte, samas on meil oute.

    Turnis ei tahtnud bettida kuna hetkel ei tea ka oma 'equitist' midagi. Fish võis vabalt JX-iga hoo maha võtta ning ei tahtnud stäkki ära spewida. Teisalt ei repi ma ka mitte midagi erilist. Samas on meil jällegi oute ja hittimise korral saan ikkagi suure poti + võimaluis bluffida.

    Riveril on minu arvates ideaalne bluff. Regularil suurt kätt ei ole ja isegi kui tal on midagi 'kõvemat' näiteks JX siis on tal kole raske callida kuna fish taga, kes võib ka ärgata. Ise saan väga edukalt reppida masti. Fish jällegi võis stabida flopi ja anda lihtsalt alla. Tõenäoliselt fishi JX pealt never maha ei saa.

    Küsimus: Kas bluff on kasumlik siin või mitte?
    Ma küll ei tea fishi (riveri) kalduvuste kohta midagi, aga kui sa ütled, et fishi Jx pealt never maha ei saa, siis äkki betiks alustuseks üldse vähem($230-240 ehk)? All-in on küll hirmsam, aga kui tal on air(missed straight-draw'd), siis ta foldib igaljuhul. Ma usun, et ta foldib 9x/6x(+ muud random pocketid) piisavalt sarnase tõenäosusega kui all-ini peale. Regular võib midagi kahtlast haista, aga tal tundub liiga nõrk käsi siin olevat.
    As played peab bluff 46% ajast õnnestuma. Liiga tunde järgi otsus ise lauas istudes imo. Historyle peale vaadates on jube raske hinnata, kui tihti tal siin Jx/Ax või harvem parem käsi on. Üsna close ilmselt ja kui vahele jääd, siis pärast saab table image pealt mõned %'d EV'd tagasi. Kui ma kuskile poole kalduma peaks, siis minimaalselt järgi checkimise poole vist, aga ma olen väidetavalt üsna passiivne nit ka.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 26.05.11 at 19:08

  11. #11

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Ise ei shoveks päris selise 66% juures nii lightilt kui võtta tema käte range olematu winrate pealt siis 33% jagada 47% oleks minuarust suht totter sellise jäägi pealt teise käe pealt shoveda, kahjuks ei saa olematu winrate pealt midagi suuremat avaldada.

  12. #12

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    ma ytlesin sulle osta kiivit --- sa ei usu

  13. #13
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    1)
    no minujaoks liiga spew call pres.
    aga eks see oleneb gameflowst ja mängu dünaamikast(<-wtf.. õige sõna?)

    postflop standard jh.

    2)
    preflop/flop/turn ok.
    aga riveril ei bluffiks.

    kui juba fish betib flopi siis see tähendab seda et ta ei foldi any betile any tänaval.

    kõige loogilsem ongi teda Jx peale panna.

    + sa ei saa midagi reppida siin.(kui sa juba seda riverit bluffid siis sa raudselt bluffiksid FD turnis AI)

    aga jh.. eks see jälle oleneb fishist.. kui ta on suuteline foldima siis.. miks mitte.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    1)
    kõige loogilsem ongi teda Jx peale panna.

    + sa ei saa midagi reppida siin.(kui sa juba seda riverit bluffid siis sa raudselt bluffiksid FD turnis AI)

    aga jh.. eks see jälle oleneb fishist.. kui ta on suuteline foldima siis.. miks mitte.
    1. käsi nõus ja dünaamika peaks olema õige sõna :)

    2. kui ma lähen turnil all-in või betin, mida ma siis repin? Väga tugevast jacki, turnitud kahte paari, fd või AX (reeglina potiäss). Samuti turnil on regulari equity täiesti teadmata, sest ta võis küll slowplayda või teha miski fancy calli AK, AQ tüüpi käega flopil.

    Kui fish ei foldi JX riveril ei foldi ta ka seda turnil ja siis ei ole ju vahet, kus tänaval me all-in läheme (kas turnil miski 15% equitiga või riveril 100 või 0% equitiga). All-ini vahe tuleks sisse siis kui meie out oleks T, sest turnil allinitades annab T lisa equitit aga riveril, kus T me ei julgeks anyway allin panna.

  15. #15
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    turnil saaksid seti repida näiteks.
    (setiga saad fishi drawilt valuet)


    aga jh.. pole vahet kus tänaval AI minna fishi vastu..
    ja imo check back on parim liin mõlemas situatsioonis.

    /edit: vb peksan segast.. pea juba parajalt soe

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    turnil saaksid seti repida näiteks.
    (setiga saad fishi drawilt valuet)


    aga jh.. pole vahet kus tänaval AI minna fishi vastu..
    ja imo check back on parim liin mõlemas situatsioonis.

    /edit: vb peksan segast.. pea juba parajalt soe
    Minu arvates ühe väikese ühiku reppimine on suht mõttetu, sest iga inimene teab, et sette juhtub sama harva. See on pm. nagu quadsi reppimine, et ta foldiks väikese maja ära - suht ohtlik mäng. Teiseks kui sa callid flopi siis mis setti me repime? Ma arvan, et see on ainus käsi, mis meie rangest koheselt välja võetakse, sest suures potis, drawine flop ja fish vahel siis keegi ei slowplayks nii.

    Riveril ma repin masti ja täiesti loogiliselt. Teiseks mõlemad vastased on kaks tänavat ohtlikul laual näidanud nõrkust ja seepärast mulle see shove ikkagi meeldib.

    Mina mõtleks asja nii, et kui mul oleks set ja kuidagi satuks turnile siis setiga ma turni shoveks, sest eeldan väga tihti calli. Riveril jällegi tean, et noh krt, enam vist eriti valuet ei saa aga kuna mul enamus ajast best hand siis shoven ja loodan calli, mida ma eriti ei saa.

    Variatsiooniga ma ei nõustu üldse, spewmonkeyga küll. Seda ma muidugi ei tea, kas nad fodlivad JX või mitte, regular tõenäoliselt küll aga fishi ma kardan, et nad ei ole nõus seda foldima aga mine sa tea :)

  17. #17

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Aga kiivit ostsid v

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Aga kiivit ostsid v
    Polnud siin urka mustaka magistralis.

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Peab seda ka mainima, et soojad ilmad on ikka nuts. Kui talvel pidu paned siis super pohmakad garanteeritud aga nii kui ilmad soojad ja enamus ajast liugled väljas ringi võid kaks päeva jutti ka panna ning 0 pohmelli. See nädal pm. kolm päeva jutti sai pidu pandud, üles ärgatud ja olla nagu iga tavaline päev. Grindida oma 5-6 tundi ja siis uuesti peole minna - no problemo. Selline elu on hea :)

    Kui talvel itaalias ja kreekas käisime, sai ka iga päev päris usinalt joodud, järgmistel päevadel mitmeid tunde vantsida mööda roomat/loutrakit ja ei olnud ka absoluutselt mitte ühtegi kanget pohmelli.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    IRW, mis ESTPatrick teeb omast arust. OO tiimi liige ja siis ei tohi Starsis mängida onju ja võttis omast arust jube salajase screen-name, et paju järgi ei saa. Maskeeris oma avatari ka punase ninaga nats ära. Sitt maskeerin ESTPatrick, sa jäid vahele!

    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 17 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 17 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES