Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 73, kokku 228 EsimeneEsimene ... 2363717273747583123173 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 441 kuni 1 460, kokku 4553
  1. #1441
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    sa hakkad vaikselt leitsistuma.

  2. #1442
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Jah, millal kõik see pask lõppeb :D

  3. #1443
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    parandan ka ennast. miks sa viskad siia ainult suckoute üles? parem viska siia huvitavamaid käsi üles ja pohjenda ka oma otsuseid. 1 halaja on juba olemas kelle pokkeripäevikust õppida pole midagi.

  4. #1444
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    parandan ka ennast. miks sa viskad siia ainult suckoute üles? parem viska siia huvitavamaid käsi üles ja pohjenda ka oma otsuseid. 1 halaja on juba olemas kelle pokkeripäevikust õppida pole midagi.
    WTF? Ma postitan 'extraordinary' asju. Keda huvitab see, kui võidad/kaotad 2-3BI või järjekordne break-even päev. Ikka massive kaotused ja võidud kõige huvitavamad. Pole ju mõtet postitada käe, kus võidad 1BI fishilt ta koab ja siis järgmise ja järgmise. Rahvas tahab deep runne! :)

  5. #1445
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    WTF? Ma postitan 'extraordinary' asju. Keda huvitab see, kui võidad/kaotad 2-3BI või järjekordne break-even päev. Ikka massive kaotused ja võidud kõige huvitavamad. Pole ju mõtet postitada käe, kus võidad 1BI fishilt ta koab ja siis järgmise ja järgmise. Rahvas tahab deep runne! :)

    mnjah, sellega seoses tuli meelde, et shveitsis hakati kunagi avaldama ajalehte kus olid ainult positiivsed uudised. a,la pealkirjadega, et "tööjõudlus on 93 %" ja "meil on elanikkonnast 56% mittesuitsetajad" jne. aga see ajaleht läks vist paari nädalaga pankrotti. positiivne on see et shveitslased seda ajalehte nii kaua kannatasid.

  6. #1446
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    parandan ka ennast. miks sa viskad siia ainult suckoute üles? parem viska siia huvitavamaid käsi üles ja pohjenda ka oma otsuseid. 1 halaja on juba olemas kelle pokkeripäevikust õppida pole midagi.
    ranka muud ei teegi kui postitab väga heade seletustega sesside parimaid käsi. Ja nüüd kui natuke halab ( mis tegelikult väga lõbus lol) siis saab kohe vastu näppe? why do you do that?

  7. #1447
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mnjah, sellega seoses tuli meelde, et shveitsis hakati kunagi avaldama ajalehte kus olid ainult positiivsed uudised. a,la pealkirjadega, et "tööjõudlus on 93 %" ja "meil on elanikkonnast 56% mittesuitsetajad" jne. aga see ajaleht läks vist paari nädalaga pankrotti. positiivne on see et shveitslased seda ajalehte nii kaua kannatasid.
    Mis see siia puutub? :)

  8. #1448
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis see siia puutub? :)
    kedagi ei huvita see ,et kuidas sa võidad, kahjuks pakub paljudele huvi ainult see, et palju sa kaotad.

  9. #1449
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kedagi ei huvita see ,et kuidas sa võidad, kahjuks pakub paljudele huvi ainult see, et palju sa kaotad.
    No aga ikkagi, mida see sveitsikas siia puutub? Rääkisid ju hoopis vastupidist juttu seal ning üleüldse panid selle posti täiesti lampi ilma, et seostuks eelneva jutuga. Selle sveitsipostiga võiksid minna leitsi blogisse vms. aga sinna ta ka eriti ei kõlbaks. Kõlbaks ehk siis kui leits hakkaks AA vs KK käsi, kus holdib postitama :)

    EDIT: aga hea fakt! :P

  10. #1450
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kedagi ei huvita see ,et kuidas sa võidad, kahjuks pakub paljudele huvi ainult see, et palju sa kaotad.
    IRW

  11. #1451
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    parandan ka ennast. miks sa viskad siia ainult suckoute üles? parem viska siia huvitavamaid käsi üles ja pohjenda ka oma otsuseid. 1 halaja on juba olemas kelle pokkeripäevikust õppida pole midagi.
    Solid level.
    rankal kõige paremad käte analüüsid üldse siin foorumis tema päevikus.

  12. #1452
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Solid level.
    rankal kõige paremad käte analüüsid üldse siin foorumis tema päevikus.
    mnjah, ise ka loen ja imestan. suhtkoht piinlik on, eks te ise ka teate kui hakkate pohmas peaga eelmisele päevale mõtlema. aga krt mul on ikka eriti hull, kõik faktid silme ees ja nägu värvub järjest punasemaks.

  13. #1453
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mnjah, ise ka loen ja imestan. suhtkoht piinlik on, eks te ise ka teate kui hakkate pohmas peaga eelmisele päevale mõtlema. aga krt mul on ikka eriti hull, kõik faktid silme ees ja nägu värvub järjest punasemaks.
    Sa ei oska üleüldse mitte midagi. Pärast joomapäevi ma panen kohe foorumitele "mark as read" ja username "ranka" proovin ajus ära tsenseerida. Samamoodi ei vaata pangakontosid, sõnumeid, reporter.ee-d ja telefonilogisid. Siis kui muda settinud võib vaikselt piiluma hakata :)

  14. #1454
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa ei oska üleüldse mitte midagi. Pärast joomapäevi ma panen kohe foorumitele "mark as read" ja username "ranka" proovin ajus ära tsenseerida. Samamoodi ei vaata pangakontosid, sõnumeid, reporter.ee-d ja telefonilogisid. Siis kui muda settinud võib vaikselt piiluma hakata :)
    Üsna kuldne nõuanne. Eriti meeldib 3. lause, see on nii tõsi lihtsalt! :D

  15. #1455

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa ei oska üleüldse mitte midagi. Pärast joomapäevi ma panen kohe foorumitele "mark as read" ja username "ranka" proovin ajus ära tsenseerida. Samamoodi ei vaata pangakontosid, sõnumeid, reporter.ee-d ja telefonilogisid. Siis kui muda settinud võib vaikselt piiluma hakata :)
    rofl

  16. #1456
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Kaks kätt (panen lingina, kuna ei ole originaal HH-d koheselt võtta).

    1. käsi: http://www.handconverter.com/hands/1322119

    Vastane on 6maxi reg, kes oli break-even üle miljoni käe. Ise olen temaga mänginud 40 kätt ja selle aja jooksul oli ta korra 4bettinud. Käe ajal kontrollisin PTR-ist ka 4beti statti ning see oli 9% (6max mängud). Kuna eeldasin, et ta 4betib natuke agromalt ja ta 4bet väga väikene siis mul on 'oddse callida'.

    Postflop plaan oli, et kui hitin TP (QXX, JXX) või OESD siis auto-stäkin. 3-rd pairina tõenäoliselt foldin (AKQ, AQJ) ning muude puhul vaatan õunte pealt. Kui missen siis check-foldin ja kui ta checkib turni järgi siis bluffin osasid turne, olenevalt flopist ja turni kaartist.

    Küsimus: Põhjused - head ja halvad? Preflop on spew või mitte? (kui ta oleks suuremalt 4bettinud oleksin foldinud)

    2. käsi: http://www.handconverter.com/hands/1322117

    UTG on suur fish, kelle pärast siin lauas istungi. SB on sama regular, kes oli eelmises käes. Callisin kuna positsioon, spekulaatiivne käsi ja suur fish potis. Flopis ei tahtnud paugutada kuna ei oska öelda, kas meil on fold equityt fishi vastu või mitte, samas on meil oute.

    Turnis ei tahtnud bettida kuna hetkel ei tea ka oma 'equitist' midagi. Fish võis vabalt JX-iga hoo maha võtta ning ei tahtnud stäkki ära spewida. Teisalt ei repi ma ka mitte midagi erilist. Samas on meil jällegi oute ja hittimise korral saan ikkagi suure poti + võimaluis bluffida.

    Riveril on minu arvates ideaalne bluff. Regularil suurt kätt ei ole ja isegi kui tal on midagi 'kõvemat' näiteks JX siis on tal kole raske callida kuna fish taga, kes võib ka ärgata. Ise saan väga edukalt reppida masti. Fish jällegi võis stabida flopi ja anda lihtsalt alla. Tõenäoliselt fishi JX pealt never maha ei saa.

    Küsimus: Kas bluff on kasumlik siin või mitte?

  17. #1457
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kaks kätt (panen lingina, kuna ei ole originaal HH-d koheselt võtta).

    1. käsi: http://www.handconverter.com/hands/1322119

    Vastane on 6maxi reg, kes oli break-even üle miljoni käe. Ise olen temaga mänginud 40 kätt ja selle aja jooksul oli ta korra 4bettinud. Käe ajal kontrollisin PTR-ist ka 4beti statti ning see oli 9% (6max mängud). Kuna eeldasin, et ta 4betib natuke agromalt ja ta 4bet väga väikene siis mul on 'oddse callida'.

    Postflop plaan oli, et kui hitin TP (QXX, JXX) või OESD siis auto-stäkin. 3-rd pairina tõenäoliselt foldin (AKQ, AQJ) ning muude puhul vaatan õunte pealt. Kui missen siis check-foldin ja kui ta checkib turni järgi siis bluffin osasid turne, olenevalt flopist ja turni kaartist.

    Küsimus: Põhjused - head ja halvad? Preflop on spew või mitte? (kui ta oleks suuremalt 4bettinud oleksin foldinud)

    9% ei ole eriti light 4betija ju. Mul on endal sinna auku ja 4bet range jääb ~2% ringi. NL400 3betitakse veits rohkem, seega ilmselt on range ka törtsu suurem(lisaks muidugi fakt, et 3-handed olete). Suurus on ka standard 2.2x IP, ei ütleks et väga väikene. Saaks aru, et sa positsioonis oled, aga OOP tundub küll spew, eriti kuna sa ainult 40 kätt mänginud oled temaga ja readid puuduvad.

  18. #1458
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    9% ei ole eriti light 4betija ju. Mul on endal sinna auku ja 4bet range jääb ~2% ringi. NL400 3betitakse veits rohkem, seega ilmselt on range ka törtsu suurem(lisaks muidugi fakt, et 3-handed olete). Suurus on ka standard 2.2x IP, ei ütleks et väga väikene. Saaks aru, et sa positsioonis oled, aga OOP tundub küll spew, eriti kuna sa ainult 40 kätt mänginud oled temaga ja readid puuduvad.
    Ok nõustun. Kontrollisin veel ta PTR-i statte ja oli üpriski tight mängija. VPIP oli alla 19% kui õigesti mäletan. Aga teine käsi?

  19. #1459
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    2. käsi: http://www.handconverter.com/hands/1322117

    UTG on suur fish, kelle pärast siin lauas istungi. SB on sama regular, kes oli eelmises käes. Callisin kuna positsioon, spekulaatiivne käsi ja suur fish potis. Flopis ei tahtnud paugutada kuna ei oska öelda, kas meil on fold equityt fishi vastu või mitte, samas on meil oute.

    Turnis ei tahtnud bettida kuna hetkel ei tea ka oma 'equitist' midagi. Fish võis vabalt JX-iga hoo maha võtta ning ei tahtnud stäkki ära spewida. Teisalt ei repi ma ka mitte midagi erilist. Samas on meil jällegi oute ja hittimise korral saan ikkagi suure poti + võimaluis bluffida.

    Riveril on minu arvates ideaalne bluff. Regularil suurt kätt ei ole ja isegi kui tal on midagi 'kõvemat' näiteks JX siis on tal kole raske callida kuna fish taga, kes võib ka ärgata. Ise saan väga edukalt reppida masti. Fish jällegi võis stabida flopi ja anda lihtsalt alla. Tõenäoliselt fishi JX pealt never maha ei saa.

    Küsimus: Kas bluff on kasumlik siin või mitte?
    Ma küll ei tea fishi (riveri) kalduvuste kohta midagi, aga kui sa ütled, et fishi Jx pealt never maha ei saa, siis äkki betiks alustuseks üldse vähem($230-240 ehk)? All-in on küll hirmsam, aga kui tal on air(missed straight-draw'd), siis ta foldib igaljuhul. Ma usun, et ta foldib 9x/6x(+ muud random pocketid) piisavalt sarnase tõenäosusega kui all-ini peale. Regular võib midagi kahtlast haista, aga tal tundub liiga nõrk käsi siin olevat.
    As played peab bluff 46% ajast õnnestuma. Liiga tunde järgi otsus ise lauas istudes imo. Historyle peale vaadates on jube raske hinnata, kui tihti tal siin Jx/Ax või harvem parem käsi on. Üsna close ilmselt ja kui vahele jääd, siis pärast saab table image pealt mõned %'d EV'd tagasi. Kui ma kuskile poole kalduma peaks, siis minimaalselt järgi checkimise poole vist, aga ma olen väidetavalt üsna passiivne nit ka.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 26.05.11 at 19:08

  20. #1460

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Ise ei shoveks päris selise 66% juures nii lightilt kui võtta tema käte range olematu winrate pealt siis 33% jagada 47% oleks minuarust suht totter sellise jäägi pealt teise käe pealt shoveda, kahjuks ei saa olematu winrate pealt midagi suuremat avaldada.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES