Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 76, kokku 227 EsimeneEsimene ... 2666747576777886126176 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 501 kuni 1 520, kokku 4538
  1. #1501

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Suve alguseni on vaid ca nädal jäänud. Mis on saanud sinu "Suveks NL1ks" plaanidest?

  2. #1502
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Suve alguseni on vaid ca nädal jäänud. Mis on saanud sinu "Suveks NL1ks" plaanidest?
    Juuniks oli. Seoses black fridayga tekkinud segadusest jääb ära. Esialgsete plaanide kohaselt kinnitan kanda 400NL. Quitisin isegi 600NL, sest 400NL-is saan tunduvalt rohkem actionit kui kuuesajas.

  3. #1503
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Hakkasin eelmine nädal Viljandi Folgi jaoks hotelle uurima teadmisega, et tõenäosus tuba saada on nullilähedane. Lõpuks sain sviidi üheks päevaks ning ütlesin, et kui keegi alt ära hüppab siis pikendage mu aega. Täna tuli kiri, et keegi tühistas broneeringu ja sain kenalt nädalavahetusesks sviidi. Ship it baby!

    Peokunn hakkas juba jaanuari kuust hotelle bronnima aga ei saanudki, sest kõik välja müüdud. Milline luckbox olen! :)

  4. #1504
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Lol ranka, sa oled ikka nii linna inimene. Kes siis Viljandi Folgi ajaks hotelli toa võtab. Folkima minnakse telgiga!
    Viimati muudetud low-flow poolt : 17.06.11 at 13:31

  5. #1505
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    maitea, ma eelmine aasta satusin esimest korda Viljandi folgile ja rohkem ma sinna ei satu, suht mõttetu, kõik kohad mingeid paadialuseid täis, iga kontserdi vms piletid olid rämekallid... jne.. igatahes tuttavad villased ütlesid mulle, et kui tahad päris ja normaalset folgi kogemust, siis tasub Viru folgile minna, sinna igasugu teismelised ja paadialused kokku ei tule.

  6. #1506

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    maitea, ma eelmine aasta satusin esimest korda Viljandi folgile ja rohkem ma sinna ei satu, suht mõttetu, kõik kohad mingeid paadialuseid täis, iga kontserdi vms piletid olid rämekallid... jne.. igatahes tuttavad villased ütlesid mulle, et kui tahad päris ja normaalset folgi kogemust, siis tasub Viru folgile minna, sinna igasugu teismelised ja paadialused kokku ei tule.
    Ega folk polegi trance meeste üritus.

  7. #1507

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ega folk polegi trance meeste üritus.
    Folgiga paralleelselt toimub tegelikult veel väga mitmeid üritusi viljandis, ei tea kas just trance muusikaga, aga housei kuuleb küll. Ürituste korraldajad kasutavad olukorda ära, kus kord aastas on suured rahvamassid linnas.

  8. #1508
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    viljandi folk on selline üritus, kus võib ennast täiesti vabalt tunda ja chillida mõnuga. telk ftw.

  9. #1509
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Ega folk polegi trance meeste üritus.
    ega ma rääkinudki muusikamaitsest.. ma rääkisin õhkkonnast ja inimestest kes sinna jõudnud on.. btw ametlik statistika muideks näitab, et viljandi folgilt saadi kätte rohkem narkojoobes inimesi kui airport jamilt..

  10. #1510

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Folk on ju hipide õllesummer, mis seal nii suurt üllatust nüüd on. Sama asi iga aasta ja puhata annab ikka.

  11. #1511
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Lol ranka, sa oled ikka nii linna inimene. Kes siis Viljandi Folgi ajaks hotelli toa võtab. Folkima minnakse telgiga!
    Ei viitsi koomas peaga kuskil telklas koperdada. Vihmase ilmaga pasalombis magada ja kuskil ühispesulates pesemas käia. Sai seda teiselause jama tehtud omal ajal kaitseväes 9 kuud ja sellest mulle piisas. Või äkki low-flow peaks ütlema, et "hapud viinamarjad?", kuna endale hotellikohta ei saanud :)?

  12. #1512
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Ma ei läheks siis ka folgi ajaks hotelli, kui ma selle koha tasuta saaks. Poolumbses telgis kobaras magamine ja ühispesula on minu jaoks lahutamatud folgi osad, mida ei vahetaks millegi vastu. Osake sellest, mis teeb selle ürituse minu jaoks omamoodi eriliseks ja nauditavaks.

    Aga eks igaühele oma, meeleolukat folkimist! :)

  13. #1513
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Nats noliferite juttu kah.

    Absoluutselt kõige ebaõiglasem mäng on Civilization Revolution. Kui võtad kõige raskema taseme siis ilmselgelt ei ole programmeerijad suutnud "head strateegiat" välja mõelda ning tuimalt on vastastele sisse kodeeritud räige eelis. Kõige enne "barbarite külad" - ma pean vähemalt 2 või 3 lahingut maha pidama ennem kui küla suudan ära vallutada - vastased (arvuti) vallutab ära ühe korraga.

    Defense ja attack on täiesti ebaolulised. Kui mul 3 tanki armeed ja vastasel kaitses üksikud tankid (eelis on 50% või rohkemgi) juhtub tihti nii, et vastane teeb sulle ära või kui on vastupidi, et mul armee kaitses ja ta tuleb rünnakule, kus mu defense mitu korda suurem kui ta ataack siis võidab ära.

    Linnadesse ilma "skillita" sisse ei näe aga kui sul ei ole ühtegi kaitset linnas, vastasega on rahu siis ta teab täpselt, et sul linnas kaitset ei ole või kaitse on nõrk ning tuleb vallutab su ära. Täpselt samamoodi on iga muu rünnaku puhul. Ta teab, msi sul on linnas ja siis oskab vastavalt ründe teha, ometi linna näevad ainult "scout" oskustega armeed.

    Arvuti saab sult igasugu asju 'nõuda', et rahu tuleks sina ei saa midagi. Sa saad valida kas rahu või mitte ning heal juhul võivad nad paar senti pakkuda, lol.

    Õnneks olen 2 x läbi teinud ka kõige raskemaga aga ei soovita seda mängu kellegile. Mängu idee on hea aga rigged faktor nii suur, et ei kõlba koerapersegi. Võrgus mängimise võib kohe ära unustada, sest see on nn. turnbased mäng nagu male ja kui vastane uimab siis stallib alati aja lõpuni.


  14. #1514
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    kas sellistes mängudes ei ole nn kivi-paber-käärid süsteem? Et alati on mingi väeosa efektiivsem teatud liiki väe vastu. Või ei ole nn live võitlemist üldse?

  15. #1515
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nats noliferite juttu kah.

    Absoluutselt kõige ebaõiglasem mäng on Civilization Revolution. Kui võtad kõige raskema taseme siis ilmselgelt ei ole programmeerijad suutnud "head strateegiat" välja mõelda ning tuimalt on vastastele sisse kodeeritud räige eelis. Kõige enne "barbarite külad" - ma pean vähemalt 2 või 3 lahingut maha pidama ennem kui küla suudan ära vallutada - vastased (arvuti) vallutab ära ühe korraga.

    Defense ja attack on täiesti ebaolulised. Kui mul 3 tanki armeed ja vastasel kaitses üksikud tankid (eelis on 50% või rohkemgi) juhtub tihti nii, et vastane teeb sulle ära või kui on vastupidi, et mul armee kaitses ja ta tuleb rünnakule, kus mu defense mitu korda suurem kui ta ataack siis võidab ära.

    Linnadesse ilma "skillita" sisse ei näe aga kui sul ei ole ühtegi kaitset linnas, vastasega on rahu siis ta teab täpselt, et sul linnas kaitset ei ole või kaitse on nõrk ning tuleb vallutab su ära. Täpselt samamoodi on iga muu rünnaku puhul. Ta teab, msi sul on linnas ja siis oskab vastavalt ründe teha, ometi linna näevad ainult "scout" oskustega armeed.

    Arvuti saab sult igasugu asju 'nõuda', et rahu tuleks sina ei saa midagi. Sa saad valida kas rahu või mitte ning heal juhul võivad nad paar senti pakkuda, lol.

    Õnneks olen 2 x läbi teinud ka kõige raskemaga aga ei soovita seda mängu kellegile. Mängu idee on hea aga rigged faktor nii suur, et ei kõlba koerapersegi. Võrgus mängimise võib kohe ära unustada, sest see on nn. turnbased mäng nagu male ja kui vastane uimab siis stallib alati aja lõpuni.

    Mitu tundi Sinu ööpäev on ranka, et jõuad veel selliste asjadega tegelda.

  16. #1516
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    kas sellistes mängudes ei ole nn kivi-paber-käärid süsteem? Et alati on mingi väeosa efektiivsem teatud liiki väe vastu. Või ei ole nn live võitlemist üldse?
    On ja point ongi selles, et vastane näeb täpselt ära, et mis väeosa on sinu linnas kaitses või valmis ründama siis oskab alati vastavalt tuua "vee" sinu tule vastu. Sina sellist luksust lubada ei saa v.a. juhtudel, kui on "scout" oskusega väeosa, mille pead ennem ta linnani viima ja siis alles selgeks tegema, et mis tal seal on. Ikka vägev eelis on antud maksimaalse raskuastmega süsteemis. Samas kõige kergemaga on jällegi nende eelis minimaalne :)


    Tsitaat Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Mitu tundi Sinu ööpäev on ranka, et jõuad veel selliste asjadega tegelda.
    Ikka 24 tundi. HU bumhuntimisega on lahe see, et lükkad ainult kõlarid põhja ja ise võid rahus teises toas telekat vaadata, mängida, raamatut lugeda või köögis süüa teha. Isegi olen maganud nii. HU bumhunt ongi õnnistus, sest saad päeva maksimaalselt effektiivselt ära kasutada.

  17. #1517
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ikka 24 tundi. HU bumhuntimisega on lahe see, et lükkad ainult kõlarid põhja ja ise võid rahus teises toas telekat vaadata, mängida, raamatut lugeda või köögis süüa teha. Isegi olen maganud nii. HU bumhunt ongi õnnistus, sest saad päeva maksimaalselt effektiivselt ära kasutada.
    Hmm ... sa pole esimene, kellelt ma olen sellist juttu kuulnud...

  18. #1518
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Kõlarid põhja, siis kuuled kuidas vastane tuleb? Vastane jalga ei lase või kuidas see värk käib :) Niipalju kui ise olen HU mänginud ja PTR-st infot vahel otsinud või natuke magama jäänud on vastane kohe jalga lasknud.

  19. #1519
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Niipalju kui ise olen HU mänginud ja PTR-st infot vahel otsinud või natuke magama jäänud on vastane kohe jalga lasknud.
    20 sekundit on vist aega Rankal elektripliidiga arvutini jõuda.

  20. #1520
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Kõlarid põhja, siis kuuled kuidas vastane tuleb? Vastane jalga ei lase või kuidas see värk käib :) Niipalju kui ise olen HU mänginud ja PTR-st infot vahel otsinud või natuke magama jäänud on vastane kohe jalga lasknud.
    Kui autopost blind peal siis on aega 30 sekki või rohkemgi. Backfire on kui unustad blaindid peale ja ise eemale lähed.

    Aga jah isegi HUbumhunt on räigelt variatsioonirikkas, viimase kahe päevaga üle $10k magama pannud ja viimase kahe kuuga SECT (street ev) alla $30k EV jooksen. Eelmine nädal murdsin telefoni pooleks, eile 1k eekine hiir lendas vastu seina ja täna murdsin klaveri pooleks. Järgmised 2-3 nädalat ei mängi, sest tõesti päris räige stress. 2-4k swingid igapäev ja enamus ajast rämedad coolerid.

    PS! Kui kellelgi täna oleks pakkuda smoge (sõber tahab) siis PM.
    Viimati muudetud con poolt : 25.06.11 at 22:00

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 36 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 36 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES