Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 77, kokku 228 EsimeneEsimene ... 2767757677787987127177 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 521 kuni 1 540, kokku 4553
  1. #1521
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Antud tekstist võis välja lugeda mõningad sala nipid mida Ranka oma coachimis teemas ei avaldanud aga siin lobises välja, aitäh sulle.

    ( Click to show/hide )

  2. #1522
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Mis on smog?

  3. #1523

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Armeetelk

  4. #1524
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Thanks con, et ära parandasid. See pm. oligi miski 10 minuti "sõna",et kui ei saa siis ei saa.

    To timz: ei ole oma pokkerikarjääri jooksul veel nii halvasti jooksnud ja miski aeg närvid lähevad.

  5. #1525
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Aa ja eile oli mul au näha kell 7 hommikul Taco Expressi ees chickide kaklust. 3 chickki, kõigil kontsakingad jalas ja juukseid ning huulepulki ja käekotte lendas.

  6. #1526
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aa ja eile oli mul au näha kell 7 hommikul Taco Expressi ees chickide kaklust. 3 chickki, kõigil kontsakingad jalas ja juukseid ning huulepulki ja käekotte lendas.
    Karma, et telefon ära lõhkusid. Oleks saanud hea video :P

  7. #1527
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [200NL-600NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik, juuniks 1knl

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Karma, et telefon ära lõhkusid. Oleks saanud hea video :P
    Telefon uus aga krt ei tulnud meelde filmida. Ise ka hommikul kahetsesin :D

  8. #1528
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Tegime Codecciga beti, et mängin 1. juuli - 31. juuli 150 tundi pokkerit (headsup). See on siis ainult mängutunnid, ooteaeg ei lähe arvesse. Kui mängin vähem kui 150 tundi saab Codecci mult €100, kui 150 tundi või rohkem saan mina temalt. Mõtlesin, et vist jah veitsa raske.

    Checkasin siis tunde. Jaanuaris 202 tundi, veebruar 136 tundi (28 päeva), siis märts ja aprill olid 130 tunnised, mai 180 tundi (mais veel 5 vaba päeva oli - kevadpäevad + muu jura), see kuu ainult 100 tundi *nuuks* aga väga palju pidusid vahel olnud + tilti kah, mis sundinud laudadest eemal olema.

    Bet on täiesti tehtav aga 400NL on liiklust vähem ja lisaks samuti järgmine kuu väga palju coachingut plaanin teha. Seega tundub täpselt selline paras, et ei tohi lõdvaks lasta ja samas ei pea ka suurelt pingtuama, sest summa nii väike. Ilma coachinguta on see free money kui midagi ei juhtu.

    Juulis plaanin paar päeva vabaks võtta. Esimesed on pärnu meistrikatega ja teine sats seoses folgiga juuli lõpus.

  9. #1529

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    kle, mingi nl50-100 nlhe hu kohta kiirkorras oskad väärt materjale anda?

    tänks

  10. #1530
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    kle, mingi nl50-100 nlhe hu kohta kiirkorras oskad väärt materjale anda?

    tänks
    Jah.

    a) ära estpatrickut kuula ta liiga spewy ja ei sobi su mängustiiliga;
    b) pärast floppi on veel kaks tänavat - turn ja river. nii lõpetad jõhkra käte ülemängimise ja saad marginaalsemate kätega rohkem valuet.

    Aa muideks linke mul ei ole, sest neid ei ole olemas. standard ranged võin kiirelt anda: OOP 100% käsi (vajadusel top70%, mitte madalam), IP 3x vastu rohkem kui 37% käsi, minraise vastu rohkem kui 50% käsi. 3bet peaks olema 15% olenemata kui tihti ta foldib (kui ei foldi siis 15% valuet, kui foldib siis rohkem fluffe), mida rohkem foldib seda suurem (isegi 20%+ hea), cbet peaks olam 60%+, barrel 40%, riveril 50% kanti. wtsd võiks olla 30% (mul endal kole madal, ainult 27% aga viimasel ajal rohkem small poti harrastanud), AF 2-3. Sihi sinna ja tuleb välja.

    pm ära küsi hu kohta nii üldiselt. see mäng on konkreetsem.

  11. #1531

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    estpatrick on hus fish, aga ok.

    paar päeva enne marrasse sõitu toksisin seda formaati, tundus põnev. Eks näis, kas võtan jalad sellega alla või ei

  12. #1532
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    estpatrick on hus fish, aga ok.

    paar päeva enne marrasse sõitu toksisin seda formaati, tundus põnev. Eks näis, kas võtan jalad sellega alla või ei
    Tõsiselt väga raske on nii rääkida. Siia võib kirjutada terve raamatu aga sellest ei ole kasu. Ise pead algul näppima ja proovima ning siis tekivad konkreetsemad küsimused. Alati võin personaalselt aidata €100 aga siiski soovitan, et miski sample ja oma mängustrateegia võiks olla välja kujunenud, sest siis on kergem leida tüüpvigu ja saad ise ka paremini aru.

    Headsupis on kõik lubatud, isegi buttonilt limpimine. Ei tule see PTR vend meelde, kes crushib 10PT/BB ja raiseb ainult 40% buttoneid, ülejäänud 30-50% limbib.

  13. #1533

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    tytyty

    ma nüüd magama, marrast tagasitulek kestis pea 20h ja nüüd unne....õhtul lükkan grindi käima

  14. #1534

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Kuidas NL400 limiidis bumhuntimine on võrreldes NL100 ja NL200-ga ?

  15. #1535
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    Kuidas NL400 limiidis bumhuntimine on võrreldes NL100 ja NL200-ga ?
    Traffic väiksem, rohkem musti chippe, muu sama.

  16. #1536

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Kuna peenike paksmagu ise sõna ei võta ja minu uudishimu on lakke sulamas, siis küsin kohe et kuda su venna prject hõljub?
    http://www.youtube.com/watch?v=KbHkwrGgsoA

  17. #1537
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    istud ees või istud järgi?

  18. #1538
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Kuna peenike paksmagu ise sõna ei võta ja minu uudishimu on lakke sulamas, siis küsin kohe et kuda su venna prject hõljub?
    http://www.youtube.com/watch?v=KbHkwrGgsoA
    Nagu aru sain siis tal ei ole erilist huvi :( Aga ongi hetkel hea, sest seoses coachimispakettide välja müümisega läheb üpriski kiireks.

    To timpz: ees

  19. #1539
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Täna siis põhimõtteliselt kümne tunnine coachimis sessioon, mis avas natuke endagi silmi. Kõige enne coachida on päris lahe, eriti kui makstud on üpriski suured summad ja puudub ajaline limiit. Siis üheltpoolt tahad ja pead ennast tõestama, teiselt poolt on tunduvalt rohkem aega tegeleda õpilasega.

    Jõudsime täna ka praktikani ja lol oli see, kus coachitav leidis -20pt/bb fishi Starsis 50NL short lauas ja hakkasime seal mängima. Fish läks lõpuks nii tiliti, et shoves imelike kätega ala Q7, J6, A4o jne. Oli väga hea huvitav ja lõbus sessioon, naersime kägaras ja sai pulli. Teise õpilasega nii hästi kahjuks ei läinud ja saime saksa agro-stationi käest BI jagu owni - aga juhtub.

    Eesmärk on tegeleda mõlema õpilasega iga päev intentsiivselt (sweatimine) vähemalt 2 tundi ja passiivsemalt läbi skype andes nõu (näitavad oma mängitud käsi, kus probleem) niipalju kui neil vaja. Esmane sihtmärk on reedeks saada mõlematel mingigi arvestav sample taha ja näha esimesi tulemusi. Kui tulemusi ei tulegi... Hmm.. Selles kahtlen sügavalt, sest mõlema õpilase puhul on tegu võitvate mängijatega ja vägagi intelligentse ning praktilise strateegia osas lõid rusikat täpselt samasse auku, kus minagi. Seega õpetada enda strateegia suguseid mängijaid on mõlemale osapoolele lihtsam. Tagasi algussse.. Kui tulemus iei tule garanteerin rahad 100% tagasi aga nagu ütlesin siis tõsiselt kahtlen.

    Olen põnevil ja ootan juba esimesi tulemusi. Tõsiselt. Tava maksa-tund-ja-coachime puhul muutub coachitav suht kiirelt "ajalooks" ja ei huvitagi enam, kas ta sai tulemusi või mitte. Selline pikem coaching motiveerib mõlemat osapoolt.

    Aga mida ma õppisin või mida ma siis selgeks sain. Kui surfasin lobbydes, et näidata õpilastele üleüldist HU aktiivsust siis jäi silma, et 100NL ja 200NL on aktiivsus mitu korda suurem kui 400NL. See ei ole miski müsteerium ega midagi erilist aga siis hakkasin mõtlema, et 100NL ja 200NL ma suudaks 3-4 tableda erinevate vastastega. Aktiivsust on piisavalt, et 3-4 toa peale saada pidevalt 2-3 lauda ja 120 kätt tunnis mängides saaks 4 tunniga teha 1000 kätt päevas -> 30,000 kätt kuus.

    Long-run winrate on hetkel 7PT/BB ehk 14 big blindi 100 käe kohta siis eeldan 4200 big blindi ehk 42BI kasumit kuu lõikes. Kuna aktiivust on palju ja tõenäoliselt pärast 2 tablingut kolmanda/neljanda laua jaoks valin vastast hoolikamalt siis winrate tõuseb tunduvalt. 100NL oleks see ainuüksi $4200 ja kui eeldan miski 30% 200NL ja 70% 100NL ütleb matemaatika et ca 13BI ($2600) tuleks 200NL ning 29 ($2900) tuleks 100NL, mis annaks $5500 profiti + rakeback ehk ca $6k.

    400NL-is 15k käe tegemiseks peab tänasel päeval end suht haigeks ootama. Mõnel päeval võid oodata 2-3 tundi ja siis saad 6-7 toa peale 1-2 poolikustäkiga vastast. Mõni päev veel burned out ja ei viitsi mängida siis teisel päeval seda volüümi tagasi ei tee, eriti kui suvised ilma. Lisaks veel mõttetu $4k downswingid + tänasel päeval riskiaste hoida raha US võrkudes (merge/bodog) + osadel tubadel puudub PTR (888.com/TB) ning ongame lollakas soft, mis loobib laudu kinni. Ning 100 toaga rahade majandamine on ka paras pain in the ass. Seetõttu 15k käsi on 400NL-is selline kuldne standard, kus peab vaeva ka nägema ja kogu kasumiks 7pt/bb juures oleks $8400+RB.

    Hmmm siis vahe tundub kuidagi üüratult väike, närve kulub rohkem + peab riskima suurema rolliga. Enne musta reedet tundus 400NL-is mängimine kasumlikum, kuna tõest iactionit sai rohkem. Nüüd veel FTP lendas ka kinni. Seega tõsiselt kaalun allapoole liikumist, mis tähendaks pm. $10k rolliks jätmist ja saaks väga suure osa ülejäävast rollist vabastada. See muidugi ei meeldi, kuna ei ole ühtegi investeerimisplaani :(

  20. #1540
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Väike coachingu uuendus. Kolmas päev siis käsil, lõpetasin just sesside swiitimise ja minu enda arvates on areng olnud väga hea. Kui esimesel ja teisel päeval oli õpilastel palju ebakindlust siis täna minu arvates mõlemad mängisid juba väga kindlalt. Plaanid olid paigas, vigu tehti vähe - kohe väga vähe ja olen üpriski kindel, et kui ma täna manalateed lähen siis mõlemad õpilased biidiksid heads-upi.

    Õppida on veel väga palju aga samas on läinud hetkel kõik kergelt. Plaan on esimese sammuna õpetada nad mitte-spewima, valuebettima ja mängida suht nõrka mängu (ei suurtele bluffidele ja suurtele callidele) ,et saavutada esmane stabiilsus siis selle saavutasid mõlemad õpilased juba esimesel päeval. Tunnen väga suurt uhkust selle üle, et antud härradel on väga tugev distspliin ja õppimistahe, mis on headsupois kõige-kõige-kõige tähtsam.

    Kui 10,000 käe jooksul spewida, tiltada või misiganes mitte "heal" viisil kaotada ära buy-in siis see võtab winratest maha ühe big blindi jagu. Arvan, et see probleem on neil minimaalne.

    Selle nädala jooksul plaanin jätkata veel tavapärase õpetusega, et tekiks täielik enesekindlus mängus. Edaspidi siis minna laiemaks, loosemaks ja veel agressiivsemaks, mis tõstab mudiugi variatsiooni.

    Mis mulle veel meeldis on õpilaste endapoolne lähenemine asjale. Ma ei pea ütlema, et siin tuleks callida minraise või sellele 3betile 73o-d ei foldi! Selleni jõuavad nad ise ja eeldan mõlemae õpilase puhul väga suurt edulugu.

    Õpilaseks 'valmisolekuks' täiesti iseseisvaks mänguks ilma coachita pean, kui nad on üleelanud esimese suure upswingi ja suure downswingi ning näitavad viisakat (vähemalt 5pt/bb) winrate.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES