Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 79, kokku 227 EsimeneEsimene ... 2969777879808189129179 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 561 kuni 1 580, kokku 4532
  1. #1561
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Tsitaat Algselt postitas donkament Vaata postitust
    3DRealms loodabki, et keskmine duke nukemi mängija on aastas 96 ja Forever tundub selle kõrval kõva, kuid tänapäevaste mängude kõrval kõlbaks Foreveri laadse graafika ja mootoriga mäng aastatesse 2000-2005, mil taolisi etteküntud storyga FPSe oli jalaga segada. Ainuke asi mis selle mängu juures hea võib olla, on see, et tegemist on Duke Nukemiga ja peategelase fraasid on lihtsalt kuldsed.
    Demo 2 taset + treiler -> minu jaoks on väga hea mäng. Pole jahitud mitte mingisugust reaalsut vaid rõhutud naljakatele detailidele, fraazidele, relvadele, kollidele. Huvitavad sõidukid, maailmad, kollid ja kollide tapmised. Minu jaoks sitaks hea mäng.

    Mäng ei pea olema 100% reaalne ja miski 100% maksimaalse graafikaga. Ma võtan mängu ikka kui mänguna, mitte kui päris eluna.

  2. #1562
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Jah, osta X-box endale. GOW3 kõrval tundub DN Pacmanina.

    [YOUTUBE]gTfmSf5I2uM[/YOUTUBE]
    Tõenäoliselt ostangi. Tellisin Starsi poest just teise WII (esimese andsin väiksele vennale) aga tuli uus tuhin peale ning mõtlen ka Xboxi soetada. Eriti mänge ei viitsi mängida, kuus võib-olla 10 tunnikest aga vahest tuleb tuhin peale, et ei viitsi muud teha kui istuks teleka ees ja teeks pulli :)

  3. #1563
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Kõik, kes Duke maha teevad... "Blow it out your ass!"

    "Hail to the King, baby!"
    Viimati muudetud low-flow poolt : 14.07.11 at 02:49

  4. #1564
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: [400NL Heads-Up] Ranka pokkeripäevik.

    Teen väikese uuenduse coachimisest. Võib-olla peaksin seda tegema oma coachimisteemas. Mõlemad õpilased on mänginud nüüdseks üle 7000 käe ja tulemused on täiesti OK. Mõlemad neist on saanud tohutult coolereid ja ei ole eriti hea jooks aga siiski standard bumhuntimisel isegi sellise jooksuga jääb plussi. Käsi vaadates on suuri vigu null, vahest tuleb sisse mõni väiksem spew või koht kus võiks natuke rohkem valuet võtta.

    Esimene õpilane, kes on rohkem swinginud omab hetkel närust winrate, milleks oli 2bb aga tõesti on tal väga swingine olnud ja 7000 käe jooksul veel mingit tõelist winrate taga ajada ei saa. Vähemalt on plussis ja see on esmane eesmärk.

    Teise õpilase winrate, kes on stabiilsem olnud ja alustas karjääri suure downswingia oma winrate 16.8bb, mis võib olla ka hetkel veel täiesti vale. Tema seadis oma eesmärgiks rolli kasvatada $XXXX peale (vana roll jäi FTP-sse kinni) ja kui see täis liigub 100NL. See tiksus täis ning eile võttis esimesi shotte@100NL.

    Kui neil mõlemal 10,000 kätt täis saab siis küsin neilt luba postitada nende graafikud siia teemasse.

    Väike minikokkuvõte ja eesmärgid
    [x] Esimene eesmärk: Olla võitev mängija HU-s.
    [ ] Winrate vähemalt 10bb ehk 5PT/BB
    [ ] Iseseisvalt biitida 100NL
    [ ] Teenida tagasi investeering

  5. #1565
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 1 päev [400NL Heads-Up]

    Loobun taaskord suitsetamisest. Eile oli esimene ja suht raske päev. Kui pool päeva üle elatud siis teine pool äks libedalt.

    Täna ärkasin väga vara ja enesetunne on parem võrreldes eilsega aga samas tekivad kohati sügavamad murdumishetked. Vahepeal tekib mõte, et "milleks?" No ei ole üleüldse nii ebameeldib ollagi, et peaks murduma aga just miski "kramp" käib läbi. Nagu minu sees elaks keegi kolmas nimega "suitsukollike", kes pidevalt üritab mõjutada ja ässitada pöördumaks tagasi vanadele radadele.

    Hetkel olukord stabiilne, 'suitsunälg' minimaalne ja kui nii jätkub siis peab vastu aga tean, et siin tuleb veel maadelda vähemalt 2, keskmiselt 4 päeva veel. Aga peab vastu pidama, see on kõigest mõned päeavad ja kui ma säilitan oma tahtejõudu siis kogu see õudus on läbi tesipäeva hommikuks :)

    Iseloomustaks ka 'suitsunälga', sest paljud meist suitsu ei tee ja ei saa sellest aru. Seda ei saa kirjeldada sõnadega. Samamoodi nagu sa ei saa kirjeldada sõnadega "tühja kõhtu", "valu" jne. Aga minu arvates suitsunälg on kõige lähedasem kui sul tekib mingi väga kange isu. Näiteks sul on külmkapis vett, mahla ja kõike muud aga tekib väga kange külma coca-cola isu või tekib magusa isu või mis iganes. Selline suur ja tugev kiusatus ning kui Teil vastavad "kiusatuse asjad" olemas siis järele Te ei aanna. Sama on ka suitsuga, sest tegelikkuses ong isee üks suur kiusatus.

  6. #1566

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 1 päev [400NL Heads-Up]

    Jälle...


  7. #1567
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 1 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Jälle...

    Jup. Parandasin pealkirja ka ära. Tegelt teine, mitte esimene päev.

  8. #1568

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 1 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Iseloomustaks ka 'suitsunälga', sest paljud meist suitsu ei tee ja ei saa sellest aru. Seda ei saa kirjeldada sõnadega. Samamoodi nagu sa ei saa kirjeldada sõnadega "tühja kõhtu", "valu" jne. Aga minu arvates suitsunälg on kõige lähedasem kui sul tekib mingi väga kange isu. Näiteks sul on külmkapis vett, mahla ja kõike muud aga tekib väga kange külma coca-cola isu või tekib magusa isu või mis iganes. Selline suur ja tugev kiusatus ning kui Teil vastavad "kiusatuse asjad" olemas siis järele Te ei aanna. Sama on ka suitsuga, sest tegelikkuses ong isee üks suur kiusatus.
    Selle kiusatuse vastu aitab väga hästi see, kui viskad kõik "tagavara" suitsupakid minema. Ma olen ise ka korduvalt suitsetamist maha jätnud ja kõik korrad lõppesid sellega, et tegin kas joogi kõrvale mõne suitsu või oli närv millestki konkreetselt läbi ja võtsin sahtlipõhjast viimase pooliku paki, mis sinna lebama oli jäänud.

    GL igatahes!

  9. #1569
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Edu suitsetamisest loobumisega. Ise ka just üritasin, kuid 4. päeval tuli väga kange pokkeriisu aga obv suitsunäljaga ei saa mängida. Nõme vabandus eks ole, aga ei taha teha väga pikka pausi "rasketel aegadel". Jään ootama seda hetke kui on aeg "kõigest olulisest" puhata ja mitte millegi praktilisega tegelda (Diablo 3 release hetkel plaanis).

  10. #1570
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Selle kiusatuse vastu aitab väga hästi see, kui viskad kõik "tagavara" suitsupakid minema. Ma olen ise ka korduvalt suitsetamist maha jätnud ja kõik korrad lõppesid sellega, et tegin kas joogi kõrvale mõne suitsu või oli närv millestki konkreetselt läbi ja võtsin sahtlipõhjast viimase pooliku paki, mis sinna lebama oli jäänud.

    GL igatahes!
    Mul naine suitsetab ja seepärast suitsuapakkide ära viskamine jääb ära. Eriti ei sega see mind, sest kui ma hakkan uuesti siis hakkan nii või naa kui ei siis ei.

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Edu suitsetamisest loobumisega. Ise ka just üritasin, kuid 4. päeval tuli väga kange pokkeriisu aga obv suitsunäljaga ei saa mängida. Nõme vabandus eks ole, aga ei taha teha väga pikka pausi "rasketel aegadel". Jään ootama seda hetke kui on aeg "kõigest olulisest" puhata ja mitte millegi praktilisega tegelda (Diablo 3 release hetkel plaanis).
    Sitaks raske on loobuda ja samal ajal mängida, sest pokker olemuselt suht närviline mäng ning suitsunälg võimendab seda.

  11. #1571

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Suitsetamise maha jätmine on imelihtne - ma teen seda koguaeg

  12. #1572

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Mul on Allen Carri "easy way" raamat üle kui soovid.
    Läbi lugedes pidi olema ligi 80%+ tõenäosus maha jätta.

    Ise kunagi ostsin ilma igasuguse soovita actually maha jätta, alateadlikult kadus suitsu soov ära, aga siis tuli pikem reis vahele ja jätsin raamatu unarusse paariks kuuks ja sinna see jäi, pole viitsinud/tahtnud uuesti lugema hakata.

    http://allencarr.com/

  13. #1573
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Ei taha mingit raamatut. Oleks aega rohkem võtaksin.

  14. #1574
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mul on Allen Carri "easy way" raamat üle kui soovid.
    Läbi lugedes pidi olema ligi 80%+ tõenäosus maha jätta.

    Ise kunagi ostsin ilma igasuguse soovita actually maha jätta, alateadlikult kadus suitsu soov ära, aga siis tuli pikem reis vahele ja jätsin raamatu unarusse paariks kuuks ja sinna see jäi, pole viitsinud/tahtnud uuesti lugema hakata.

    http://allencarr.com/
    See töötab. Kuulasin audio booki läbi, viskasin paki prügikasti ja pole siiamaani mingit probleemi olnud (pool aastat)

    Imo on omal käel "tahtejõuga" mahajätmine nii mõttetu, sucess rate kõigil inimestel kokku vast mingi 5 %. Ise enne olin ka u 5 korda proovinud, varem või hiljem teed ikka täis peaga ühe suitsu ja siis hakkab kõik uuesti pihta.

  15. #1575

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Siis ei ole piisavalt suur soov ka tõsiselt ehk maha jätta?:)

    Aga obv. gl ja kui tegelikult ka häirib suitsetamine sind või inimesi kes sind ümbritsevad, siis soovitaks isegi leida aega sellest loobumiseks, enesetunde jm. "õnneliku elu ilma suitsuta" wise on see raamatusse pühendatud aeg, juhul kui toimib, ju tegelikult arukas investeering kogu eluks.

  16. #1576

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    See töötab. Kuulasin audio booki läbi, viskasin paki prügikasti ja pole siiamaani mingit probleemi olnud (pool aastat)

    Imo on omal käel "tahtejõuga" mahajätmine nii mõttetu, sucess rate kõigil inimestel kokku vast mingi 5 %. Ise enne olin ka u 5 korda proovinud, varem või hiljem teed ikka täis peaga ühe suitsu ja siis hakkab kõik uuesti pihta.
    Varsti kuuled rankalt selle lause kohta loengut :)


    Ise proovisin pool aastat tagasi ka seda sama "easy way" ja mind ei aidanud.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Siis ei ole piisavalt suur soov ka tõsiselt ehk maha jätta?:)
    Lihtne öelda. Ma usun, et 90+%-l suitsetajatest ei teki kunagi nii suurt soovi, et tõsiselt maha jätta ja mällis/mantis peaga suitsule EI öelda, sest sellel hetkel onju halbadest mõjudest suht pohhui ja kiusatus onju niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii suur.
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 15.07.11 at 10:28

  17. #1577
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    gl suitsetamisest loobumisel, eks see üks haige asi ole..

  18. #1578
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Jap täis pea kõige ohtlikum, isegi kange tahtega mees võib parajas mõnusas uduvines endale ühe mahvi ette panna..

  19. #1579
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mul on Allen Carri "easy way" raamat üle kui soovid.
    Läbi lugedes pidi olema ligi 80%+ tõenäosus maha jätta.

    Ise kunagi ostsin ilma igasuguse soovita actually maha jätta, alateadlikult kadus suitsu soov ära, aga siis tuli pikem reis vahele ja jätsin raamatu unarusse paariks kuuks ja sinna see jäi, pole viitsinud/tahtnud uuesti lugema hakata.

    http://allencarr.com/
    ma lugesin ka kunagi igavusest selle raamatu läbi ja jätsin päevapealt maha. töötab.

  20. #1580
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mul on Allen Carri "easy way" raamat üle kui soovid.
    Läbi lugedes pidi olema ligi 80%+ tõenäosus maha jätta.

    Ise kunagi ostsin ilma igasuguse soovita actually maha jätta, alateadlikult kadus suitsu soov ära, aga siis tuli pikem reis vahele ja jätsin raamatu unarusse paariks kuuks ja sinna see jäi, pole viitsinud/tahtnud uuesti lugema hakata.

    http://allencarr.com/
    youtube's videod ka samal teemal.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES