Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 80, kokku 229 EsimeneEsimene ... 3070787980818290130180 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 581 kuni 1 600, kokku 4576
  1. #1581
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 317

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    See töötab. Kuulasin audio booki läbi, viskasin paki prügikasti ja pole siiamaani mingit probleemi olnud (pool aastat)

    Imo on omal käel "tahtejõuga" mahajätmine nii mõttetu, sucess rate kõigil inimestel kokku vast mingi 5 %. Ise enne olin ka u 5 korda proovinud, varem või hiljem teed ikka täis peaga ühe suitsu ja siis hakkab kõik uuesti pihta.
    Ma tegelt ei saa hästi aru, et miks see täispeaga suitsetamine siis kohe nii halb on? Mul on tohutult sõpru, kes ainult pidudel suitsu teevad ja nii juba aastaid, isegi kümneid. Päris nii see nüüd ei ole, et kui teed peol suitsu siis koheselt sõltuvus tagasi - been and done that.

  2. #1582

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Ranka üritus annab motti ka mulle maha jätta. Septembris plaanis teha esimene maraton läbi ja suitsetamisega ei saa see lihtne olema. Poolmaratoni saab suitsu pealt teha umbes keskmise ajaga, aga täismaraton on ikka veidi teine teema. Nädalavahetusel on väike tripp ees, aga esmaspäeval kuulan esimese asjana Carr'i audiobooki ära ja jätan maha.

    Gl Ranka!

  3. #1583

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Ise jätsin esimest korda suitsetamise maha ca 2 kuud tagasi. Varemalt läks ca pakk päevas + snusi panin ka päris ohtralt. Kuu aega suutsin täielikult ilma olla (snusiga veel lihtsam, ei tekkinud mingit vajadust enam selle järele) ja siis kui ilmad ilusamaks läksid ja suvi peale tuli, siis on tahtejõud jälle langenud. Nüüd teen ca 1-2 suitsu päevas. Aga olen mõistnud, et terve suits korraga on liig. Teen pool suitsu ära ja rohkem lihtsalt ei taha. Sitaks palju selliseid olukordi ka, kus keegi teeb suitsu kõrval ja suitsuhais hakkab nii räigelt häirima, et halb hakkab. Tegelikult olen veidi failind kogu selle värgiga ja pean ennast uuesti kätte võtma. Suuresti aitab see ka kui suitsetavaid inimesi su ümber ei ole. Kuna korterikaaslane suitsetab, siis see mängib ka mingil määral rolli. Arvatavasti panen mingi arvestatava papi vahele, et kui ma ta nähes suitsu teen, siis maksan talle mingi summa ja ta ise ei tohi mulle seejuures suitsu pakkuda ja suitsetama õhutada.

  4. #1584
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Need seosed pokkeri ja joomistega tunduvad jah läbivad olevat. Ma olin Chaomi harjumusi näinud lähedalt ja palju ja ei uskunud elu sees, et tüüp maha jätab. Tüüp tegi mu teada niimoodi, et jättis korraga täielikult maha pokkeri, joomised ja suitsetamise. :-)

  5. #1585
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas Tisko Vaata postitust
    Need seosed pokkeri ja joomistega tunduvad jah läbivad olevat. Ma olin Chaomi harjumusi näinud lähedalt ja palju ja ei uskunud elu sees, et tüüp maha jätab. Tüüp tegi mu teada niimoodi, et jättis korraga täielikult maha pokkeri, joomised ja suitsetamise. :-)
    Naine või usk?

  6. #1586
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    eino kõik oli suitsetamisest vabanemise nimel tehtud. eks muid harjumusi võib siis hiljem tagasi lasta...

  7. #1587
    Julm Donk Kasutaja Kallas avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Kapis
    Postitusi
    40

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    GL Ranka, eks see algus ongi kõige raskem. Mis puutub niiöelda pühapäeva suitsetamisse, et ainult pidudel jms, siis arvan, et see on täiesti võimalik ilma et tekiks üldine sõltuvus (Tean selliseid inimesi) . Ise teen üldjoontes paar suitsu päevas, vahest rohkem vahest vähem, kuid otsest sõltuvuse tunnet küll ei ole. Kodus ei tee peaaegu üldse suitsu, väga harva .. pigem ainult siis kui inimestega väljas ja seal ka suitsetajad .. obv, et teised suitsetavad inimesed mõjutavad tahet teha suitsu =) .

  8. #1588
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    ma lugesin ka kunagi igavusest selle raamatu läbi ja jätsin päevapealt maha. töötab.
    sellel allen carryl on sama teema kohta audiobook või selline filmike kah, ma olin 8a suitsetanud, vaatasin selle filmi ära ja peale seda ei olnud mitte mingit soovi suitsu teha, pani mõtlema, et miks sulle seda jama vaja on ja tõi mingeid fakte seal välja.
    kahjuks jätsim maha vaid mõneks kuuks, siis hakkas segipeaga peol jälle peale, algul paar mahvi ja varsti oligi perses jälle.
    aga igaljuhul soovitan seda Allen Carry meetodit

  9. #1589

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  10. #1590
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Irw jah kui ma veel suitsetaja olin, siis meenub, et ainsad korrad, kus suitsu nautisin, olidki peale korralikku sööki. Muu aeg oli lihtsalt tuim kimumine ja pool uimane olek sellest. Ja noo õlle kõrvale läks ka ohtralt :D

  11. #1591

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Irw jah kui ma veel suitsetaja olin, siis meenub, et ainsad korrad, kus suitsu nautisin, olidki peale korralikku sööki. Muu aeg oli lihtsalt tuim kimumine ja pool uimane olek sellest. Ja noo õlle kõrvale läks ka ohtralt :D
    +1 minu praegune suitsetamine on selline, aga esimene suits ka super ikka, muidugi peale hommikusööki.

  12. #1592

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    kui väga hull nälg on ja olid varem mingi 1+ pakk/päev mees, siis alguses võib abi olla mingitest nikotiini nätsudest või plaastritest, kuigi tegelikult on nendest saadav nikotiin väga väike. aga igatahes good luck moodswingide ja unetuse handlimisega ning katsu vähe kohvi ja šokolaadi tarbida

  13. #1593
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Mis unetust ? Suistetamine just rikkub une kvaliteeti ja magama jäämist. See unetus vb tekib sellest nö ärrituvusest, aga see möödub mõne päeva pärast. Kõige toredam on, mis lõhnu sa jälle tundma hakkad ja söögiisu ja ka maitse paraneb :). Ja ntx kaalus juurde võtmine on ka lamp, ise olen pigem alla võtnud, aga ma teen trenni ka. Siis veel sellest köhast ja rõvedast hommikusest rögast lahti saamine on ka väga positiivne nähtus.

  14. #1594
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Ma jätsin aasta tagasi maha ja no kohe üldse ei ole isu. Muidu olin 12 aastat suitsetanud.

  15. #1595
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    yo ranka mis teed täna lähme teeme suitsu

  16. #1596
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    ( Click to show/hide )

  17. #1597
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Paneme €100 vahele, ma ütlen, et sa teed see aasta veel (sigarellod/sigarid kvalifitseeruvad ka suitsuna, kanep/vesipiip mitte), sa ütled et ei tee. Ja ma ei pea sind teolt tabama, ise pead olema aumees

    Edit: 1 tingimus veel, et sa ei või peale minu beti rohkem kui €100 eest bette võtta.
    Viimati muudetud Codecci poolt : 15.07.11 at 19:02

  18. #1598

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    keegi võiks minuga ka beti teha

  19. #1599

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Ranka, miks sa ei kasuta sutisetamisest loobujatele möeldud abivahendeid? nicorette tooted näiteks? Mind aitas rasketel hetkedel ka mokatubakas.
    See muidugi ei tähenda, et ma täna ei suitseta, aga pool aastat suutsin ilma olla ja nean igavesti seda päeva, kui tahmas peaga pläru uuesti ette panin. Aga nendel esimestel nädalatel oli mokatubakas suureks abiks. Kui ikka see sama kurat, millest sa ennem rääkisid, pead hakkas töstma, siis snus huule alla ja suits ununes kiiresti.

  20. #1600
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 317

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Irw jah kui ma veel suitsetaja olin, siis meenub, et ainsad korrad, kus suitsu nautisin, olidki peale korralikku sööki. Muu aeg oli lihtsalt tuim kimumine ja pool uimane olek sellest. Ja noo õlle kõrvale läks ka ohtralt :D
    +1

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Mis unetust ? Suistetamine just rikkub une kvaliteeti ja magama jäämist. See unetus vb tekib sellest nö ärrituvusest, aga see möödub mõne päeva pärast. Kõige toredam on, mis lõhnu sa jälle tundma hakkad ja söögiisu ja ka maitse paraneb :). Ja ntx kaalus juurde võtmine on ka lamp, ise olen pigem alla võtnud, aga ma teen trenni ka. Siis veel sellest köhast ja rõvedast hommikusest rögast lahti saamine on ka väga positiivne nähtus.
    Mul suitsetamine rikkus und ja selle kvaliteeti. Röga pole kunagi olnud.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    yo ranka mis teed täna lähme teeme suitsu
    Kahjuks ei. Täna teised plaanid - coachin ja mängin.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Paneme €100 vahele, ma ütlen, et sa teed see aasta veel (sigarellod/sigarid kvalifitseeruvad ka suitsuna, kanep/vesipiip mitte), sa ütled et ei tee. Ja ma ei pea sind teolt tabama, ise pead olema aumees

    Edit: 1 tingimus veel, et sa ei või peale minu beti rohkem kui €100 eest bette võtta.
    Ma garanteerin, et teen see aasta veel suitsu.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ranka, miks sa ei kasuta sutisetamisest loobujatele möeldud abivahendeid? nicorette tooted näiteks? Mind aitas rasketel hetkedel ka mokatubakas.
    See muidugi ei tähenda, et ma täna ei suitseta, aga pool aastat suutsin ilma olla ja nean igavesti seda päeva, kui tahmas peaga pläru uuesti ette panin. Aga nendel esimestel nädalatel oli mokatubakas suureks abiks. Kui ikka see sama kurat, millest sa ennem rääkisid, pead hakkas töstma, siis snus huule alla ja suits ununes kiiresti.
    Ei näe mõtet asendusainetel.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 17 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 17 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES