Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 81, kokku 228 EsimeneEsimene ... 3171798081828391131181 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 601 kuni 1 620, kokku 4553
  1. #1601
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Päeval jälle väike feil. Tundsin väsimust päeval, actionit ka ei olnud ja siis mõtlesin, et teen väikese lõunauinaku. 15:00 panin äratuse, 13:30 magama aga äratus lendas kiirelt kinni ning ärkasin nõks peale kaheksat. Peab mainima, et väga mõnus uni oli ja väga mõnus oli ärgata. Ei olnud mingit suitsuisu, ei olnud ka pea uimane ja aju suht värske.

    Tunnike oli seda lõbu siis hakkasid kiusatused tulema ja lükkasin kiirelt sauna sisse. Saun on minu jaoks hmm.. Kuidas see ütlus oli, et kui ei aita püssi - ega ussirohi siis viinast... minu puhul saunast saab abi. Saun võtab mult ära väsimuse, pohmelli, une, nälja, suitsuisu, tildi ja aitab vaimselt lõõgastuda. Pohmelli jaoks on selline jahedam 60-70 kraadi vaheline niiske saun hea, kus lihtsalt tiksud 2x30 minutit ning pohmell läinud. Peale seda tuleb ka väga mõnus uni.

    Väsimuse, tildi ja muude vastu aitab mul 70-90+ kraadine saun. 90+ läheb juba liiga karmiks, sest siis suudan ainult 10-20 minutit seal olla aga mulle meeldib sauna tiksuda vähemalt 20 minutit. See on mõnusalt lõõgastav. Sa istud, naudid kuumust, saad pikalt mõelda oma mõtteid: nagu lõõgastav meditatsioon ja välja tuled alles siis kui süda peksab, käed ja näpud on läinud niiskusest/higistamisest kortsu ning hakkavad tulema külmavärinad. Selline saun annab mõnusa energiaboosti.

    Backfire effekt on peavalud aga nende vältimiseks tuleb tarbida väga ohtralt vedelikku. Poole tunni aeg liiter-kaks ei ole probleem. Alkohol mulle saunas ei meeldi. Eelistan külma aplesinimahla või mineraalvett. Apelsinimahl võib tunduda totrana aga minu jaoks parim, sest siis ei ole kunagi olnud peavalusid (reeglina on pärast sellist saunatuuri 10-20 minutit õrn peavalu, kui vedelikuga koonerdada siis mitmetunnine migreen). Ei oska öelda miks, tõenäoliselt apelsinimahla suurest C vitamiini sisaldusest, mis on vanatuntud peavalu rohi. Täna ei olnud muidugi kumbagit, sest ärkasin hilja ja ei viitisnud poodi minna. Külmkapist leidsin hunniku 0.5l nesteasid ja pidin nendega läbi ajama.

    Tegin 2x30 minutilist roundi, nüüd pea mõnusalt värske (kuigi pisike peavalu aga see möödub), und ei ole, suitsuisu ei ole ja saab rahulikult surisevate jalgade saatel grindida. Loodan, et tuleb mõnus ja positiivne 10+ BI reedeõhtune grind :)

    Coaching:
    Kaks päeva 'madalseisu' ja naljakas see, et käime kolmekesi ühte sammu. Keegi pole mitte kellegagi rääkinud aga eile kui suitsetamist jätsin oleks eelistanud mitte coachida. Mõlemad õpilased olid busy ja tulid online alles hilisõhtul: üks oli väga väsinud ja teine ei suutnud teatud asjaoludel mängida :). Täna ärkasin vara, tundsin väsimust aga ei taha lükata oma kohustusi hilisemaks. Actionit ei saanud ka õpilane ning temagi otsustas pikutada paar tundi ja temagi äratus venis pikaks, mistõttu leiab aset reedeöine coach.

  2. #1602
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Millal teada saab, kes need õpilased on?

  3. #1603
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 2 päev [400NL Heads-Up]

    Siis kui nad end ise outivad.

    PS! Kui keegi küsib konkreetset fooruminime vms. siis ma nendele küsimustele ei vasta.

  4. #1604
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 3 päev [400NL Heads-Up]

    Niisiis üle kahe päeva loobumisest möödas, kolmas täiel rinnal käimas ja tahaksin kirja panna oma mõtted enne kui ununevad. Teine päev algas väga viisakalt aga siiski saatis päev otsa mind vahelduva eduga ebameeldiv tunne. Hommikune grindi sess oli üpriski närviline, röökimist ja karjumist oli rohkem kui laudas vahetult enne jaanipäeva toimuvatel seatapupäevadel.

    Pärast äpardunud päevast siestat, mis oli planeeritud algselt paari tunni pikkusena venis kuratlikult mitme tunni pikkuseks, oli tunne supper. Suitsunälg küll kimbutas aga see oli üpriski nõrguke ja sedagi näitas end väga kaugelt. Pärast sauntalgusid kui kellake näitas juba uut päeva oli esimest korda täiesti "puhta" inimese tunne. Näksisin miskit võisaia, kõrvale lonksasin nesteat ja mõtlesin hilisöises vaikuses oma mõtteid. Pärast pisikest söögipausi hakkasin oma asju nokitsema ja siis meenus, et oh saaa. Kunagi tegin ju peale sööki alati suitsu ja nüüd ei olnud enam meeleski. Sama sooja tundega veeres päeva hommikusse.

    Täna ärgates saatis mind veel sama tunne. Kui ma ei peaks blogi kirjutama ja ei oleks suitsetajat majas siis võtaks tõenäoliselt tund-paar aega enne kui mulle meenuks, et ma tegin kaks päeva tagasi veel suitsu. Täna enne voodist välja libisemist ragistasin natuke mõelda. Mõtlesin, et kui ma peaks praegu ärkama, sööma ja suitsu tegema. Mõte sellest ajas juba iiveldama. Mõtlesin neid aega kui sai ennast korralikult suitsust üle tõmmata (seda juhtus üpriski tihti) - jälle hakkasin iiveldama. Mõtlesin kui tõmmata suitsu palaval suvepäeval, mis on minu jaoks üpriski ebameeldiv kogemus - oi jah, kuidas ma seda kunagi sain teha.

    Siis mõtlesin heade asjade peale. Suits pärast hommikusööki või kohvi kõrvale või ilusa sombuse ilmaga teha üks mõnus sigarett või hoopis õllekõrvale. Jättis ka päris külmaks, tekitas vastikusetunde ja tekitas küsimuse: milleks? Siis edasi tekkis mõte, et suitsukurat on üks kaval loom. Ta on enda su külge imenud kui kaan ja teeb väga mõnusat ajupesu. Kui sa oled selles ringis siis jube raske on välja rebida, tohutult raske aga kui tekivad esimesed edusammud siis asi läheb lihtsamaks aga siiski teeb suitsukurat kõik, et sa naaseksid tema armeesse :)

    Vot sellised mõtted. Olen pidanud kaks päeva vastu, 0 suuremat tagasilööki ja teen kõik, et pidada tänaneegi päev vastu. Proovin elada kuni teisipäevani üks päev korraga. Teisipäev on minu nn. "deadline" siis.

    EDIT: aa ja krt hoidke nesteast eemale. Kui õhtuti hambaid ei pese (jah olen laisk ja räpane siga, kui duzziall õhtuti ei lähe siis ei viitsi ka hambaid pesta, lükkan sellised teod alati hommikupeale) ja oled terve päev otsa nestead joonud siis hommikul on täpselt selline maitse suus nagu oleks eelmine päev elektrit joonud või keelt päev otsa stepslis hoidnud. Võrdlen seda elektriga, sest olen ise kunagi suure õnnetuse (millest ma ei taha rääkida) seoses elektriga üle elanud (oleksin manalas kui ei oleks ühte inimest olnud, kes teab see teab) ja pärast vooluringist välja tulekut oli mitu päeva sama maitse suus. Võis olla ka shokist. Kurat seda teab.

  5. #1605
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 3 päev [400NL Heads-Up]

    Väga äss, et see suitsetamisega võitlemine edeneb! Tõenäoliselt võtan ise ka selle tee taas millalgi jalge alla.

  6. #1606
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 3 päev [400NL Heads-Up]

    Mini update. Täna suitsuisu on aga see on minimaalne. Kui tegeled ükskõik millega, kasvõi loed foorumit siis suitsuisu ununeb.

  7. #1607
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 3 päev [400NL Heads-Up]

    Mis marki suitsu tegid varem?

  8. #1608
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 3 päev [400NL Heads-Up]

    Lahjat. Philip Morris nr. 1.

  9. #1609

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 3 päev [400NL Heads-Up]

    Next oli minuarust ju.

    Tore lugeda noore sigaretifilosoofi pajatusi. Varem ikka olid ropud peopajatused ropsi ja hooradega, aga nüüd hoopis teine tera. Näha et inimene areneb.

    Aga kas see elektrivärk oli see kui sa anaalmastrubeerisid näpp pepsis ja teise käega tahtid peldikule vett peale tõmmata aga võtsid elektrijuhtmest kinni?

  10. #1610
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 3 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Next oli minuarust ju.

    Tore lugeda noore sigaretifilosoofi pajatusi. Varem ikka olid ropud peopajatused ropsi ja hooradega, aga nüüd hoopis teine tera. Näha et inimene areneb.

    Aga kas see elektrivärk oli see kui sa anaalmastrubeerisid näpp pepsis ja teise käega tahtid peldikule vett peale tõmmata aga võtsid elektrijuhtmest kinni?
    ROFL. Täpselt nii, Alvin! Sigakägar.

  11. #1611
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 3 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Millal teada saab, kes need õpilased on?
    Üks oli Ghost, oma päevikus andis teada sellest.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Next oli minuarust ju.

    Tore lugeda noore sigaretifilosoofi pajatusi. Varem ikka olid ropud peopajatused ropsi ja hooradega, aga nüüd hoopis teine tera. Näha et inimene areneb.

    Aga kas see elektrivärk oli see kui sa anaalmastrubeerisid näpp pepsis ja teise käega tahtid peldikule vett peale tõmmata aga võtsid elektrijuhtmest kinni?
    Solid post :D :D

  12. #1612
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 3 päev [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Next oli minuarust ju.

    Tore lugeda noore sigaretifilosoofi pajatusi. Varem ikka olid ropud peopajatused ropsi ja hooradega, aga nüüd hoopis teine tera. Näha et inimene areneb.

    Aga kas see elektrivärk oli see kui sa anaalmastrubeerisid näpp pepsis ja teise käega tahtid peldikule vett peale tõmmata aga võtsid elektrijuhtmest kinni?
    su lemmikfilm on ilmselt human centipede 1 ja 2 :)

  13. #1613

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 3 päev [400NL Heads-Up]

    Inspiratsiooni olen pigem saanud Inno ja Irja Tähismaade päevikust

  14. #1614
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 3 päev [400NL Heads-Up]

    See blogi on parem kui Cosmo ja Sex and The City.

  15. #1615
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka loobumast suitsust. 3 päev [400NL Heads-Up]

    Pumperi kiusuks pikka uuendust ei tule. Eilne päev läks libedalt, tõenäoliselt ka tänane ja järgmised siis nüüd ei viitsi suitsust rohkem rääkida, kuna suuri muutusi ei ole olnud. Kokku siis 2 päeva suurt piina ja edaspidi pisipiinad ning peaks veel lihtsamaks minema. Peole ei plaani enne 29-ndat minna ja seega jällegi pumpsi kiusuks ropsi juttu ei räägi juuuuu.

    Laup paugutasin pokkerit. $1400 plussi mõnekäega ja siis kaotasin kogu raha ära. Täna tundub samasugune päev tulevat. Mõlemad õpilased nüüdseks 100NL. Võivad veel tagasi 50NL kolida kui swingid varakult peale vajuvad. Loodan augusti lõpuks nendega jõuda 200NL.

  16. #1616
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

    Damn. Mängisin täna €55 EPT satikat ja suure luckboxi saatel sain ka pileti 31. juuli finaali. Avastasin, et turniir algab 12:00 aga plaanisin 29-31. viljandis olla siis nüüd ei teagi, mida teha. Kas jätta üldse folk ära või olla seal ainult üks päev, sest kuradima sitt on hakata loksuma pühapäeval hommikul vara Tallinna poole ja sealt otse turniirile.

  17. #1617
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

    lol wtf folk ära jätta? mu sünna on ka samal ajal ju

  18. #1618
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    lol wtf folk ära jätta? mu sünna on ka samal ajal ju
    Ma ise arvan, et reedel kohale ja laupäeva õhtul minekut. See tundub kõige soliidsem plaan.

  19. #1619

    Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

    Njah mul vennal läks 5 minutit et folk ära jätta kui talle parema variandi välja pakkusin. Easy.

  20. #1620
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Blogi: Ranka [400NL Heads-Up]

    No folgil on lahe juua, aga seda saab mujal ka teha ja see võidunud kampsunite muusika pole minu jaoks - muusika piire nad nagunii eriti edasi ei lükka, suures plaanis jorutavad 10a pärast samamoodi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES