Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 98, kokku 227 EsimeneEsimene ... 488896979899100108148198 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 941 kuni 1 960, kokku 4538
  1. #1941
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Näide: teeme 500k jaotust nii, et mina olen flopil keskmiselt iga kord 70-30 ees ja tolmuahv on iga kord keskmiselt 60-40 ees. 500k jaotust hiljem peaks ju loogiliselt minu variatsioon olema oluliselt väikesem kui tolmuahvi oma.
    Seega jõuame taas sinna, et hea PLO bumhunter suudab variatsiooni vähendada sellega, et saab oma nupud fishi vastu keskmiselt paremini sisse kui NLHU mängija.
    Kas arvestades nende kahe mängu eripärasid, ei peaks need nrd olema just vastupidi?

    E:Või sa mõtled, et omahas on vastased lihtsalt nii ohmud, et suudad enamasti 70:30 sisse ajada ja samaväärsete oskustega NLHE mängija ei suuda?
    Viimati muudetud emmimees poolt : 27.10.11 at 00:35

  2. #1942

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    sinu variatsioon on oluliselt suurem kui tolmuahvil, võid olla rohkem üle või alla EV

  3. #1943

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Kas arvestades nende kahe mängu eripärasid, ei peaks need nrd olema just vastupidi?
    üritangi seda väita, et IMO ei peaks ja PLO bumhuntimine on 2011 sügisel üks lihtsamaid mooduseid printida €.
    vähemalt low/med stakes. Basic Holdem reegleid oskab tänapäeval iga mängija kes HU lauda istub, seega 7 kõrgega JTQA8 laual väga lõpuni ei callida. Küll aga callitakse omahas 9993-ga 547QK laual setiga lõpuni.

  4. #1944

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    sinu variatsioon on oluliselt suurem kui tolmuahvil, võid olla rohkem üle või alla EV
    Voh, seega jõuame selleni, et mida paremini sa raha sisse saad, seda kõrgem variatsioon?
    Siis olen asjadest ikka valesti aru saanud.

  5. #1945
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    sinu variatsioon on oluliselt suurem kui tolmuahvil, võid olla rohkem üle või alla EV
    Oled kindel ?

  6. #1946

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Voh, seega jõuame selleni, et mida paremini sa raha sisse saad, seda kõrgem variatsioon?
    Siis olen asjadest ikka valesti aru saanud.
    just, kui saad 10x järjest sumpsi 70-30 vs 55-45 siis ju jooksed ev joonel oluliselt sitemalt ju. kehv flipirun ei ole niikehv kui kehv 70-30 run. või saan jälle mina valesti aru?

  7. #1947
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Nüüd tuleb siis välja, et omaha on üks kõige variatsioonivabam mäng või kuna flippamist rohkem :)

  8. #1948

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    just, kui saad 10x järjest sumpsi 70-30 vs 55-45 siis ju jooksed ev joonel oluliselt sitemalt ju. kehv flipirun ei ole niikehv kui kehv 70-30 run. või saan jälle mina valesti aru?
    mina saan aru nii, et võimalus, et 55-45 mees kaotab 10x järjest flipi on oluliselt tõenäolisem kui see, et 70-30 mees kaotab 10x ja seega on 55-45 mehe variatsioon suurem.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 27.10.11 at 00:51

  9. #1949
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    kui saad 10x järjest sumpsi 70-30 vs 55-45
    Need sündmused ei juhtu sama tõenäosusega. Alla EV jooksmise tõenäosus suure sample peale ei saa olla kuidagi mõjutatav sellest, kui palju sa ees olid nupud sisse saades.

  10. #1950

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    mina arvan, et 55-45 saab enda EV lähedase tulemuse 10 korraga kindlamalt kui 70-30 mees. matemaatikud arvutage tõenäosusi ja asju!

  11. #1951
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Oma iseloomult on PLO HU kindlasti swingirohkem mäng kui NLHE HU - kui sul on NLHE HU-s oma vastase ees 10bb/100 eelis ja PLO HU-s oma vastase ees 10bb/100 eelis siis PLO-s peaksid rohkem swingimist kogema (loomulikult oleneb ka stiilidest). Aga kõik oleneb opositsioonist - retej323 'l võib vabalt olla variatsioonivabam mäng PLO HU-s kus ta winrate on 15BB/100 vs NLHE HU-s kus ta winrate on pool sellest, sest opositsioon on palju nõrgem PLO-s ja tema winrate kõrgem.

    Võib-olla kiskus segaseks, point igatahes: PLO HU bumhunt võib praktilise külje pealt olla variatsioonivabam aastal 2011, sest tohmaneid on rohkem ja winrate on suurem võrreldes NLHE HU bumhundiga. Oma olemuselt on kindlasti swingirohkem.

  12. #1952

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Need sündmused ei juhtu sama tõenäosusega. Alla EV jooksmise tõenäosus suure sample peale ei saa olla kuidagi mõjutatav sellest, kui palju sa ees olid nupud sisse saades.
    no aga kui sa saad ühe korra 1-99 taha või 50-50 taha siis variatsioon, mida me siin püüame tõstada, on 1-99 juhul karmim kui 50-50 juhul. tõenäosus on väiksem aga kui see variatsioon tuleb, siis selle võrra suurem see on, mida me siin püüamegi tõestada

  13. #1953
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    no aga kui sa saad ühe korra 1-99 taha või 50-50 taha siis variatsioon, mida me siin püüame tõstada, on 1-99 juhul karmim kui 50-50 juhul. tõenäosus on väiksem aga kui see variatsioon tuleb, siis selle võrra suurem see on, mida me siin püüamegi tõestada
    Imo käis vaidlus selle üle, kumb mäng on swingisem. Ehk siis kummas on tõenäolisem päeva jooksul 20BI swinge kogeda vms. Ja sellele ma ka üritasin vastata.

  14. #1954
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Ma selgitaks variatsiooni kui erinevust oodatavast tulemusest, ning 55:45 olukorras ees olles erineb see tulem aga tihedamini oodatavast ehk võime vabalt 15x järjest(omaha variatsioon) kaotada kuigi oleme ees. 70:30 jällegi haruldasem 15x järjest kaotada ja seetõttu ka vswingid holdemis väiksemad. Variatsioon ongi pm sama mis swingimine imo

  15. #1955

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    no aga kui sa saad ühe korra 1-99 taha või 50-50 taha siis variatsioon, mida me siin püüame tõstada, on 1-99 juhul karmim kui 50-50 juhul. tõenäosus on väiksem aga kui see variatsioon tuleb, siis selle võrra suurem see on, mida me siin püüamegi tõestada
    Ehk siis need kes kiruvad PLO variatsiooni kiruvad pmst. "Aaa sick, ma saan enda raha liiga tihti liiga palju ees olles sisse, keegi ei suuda sellist asja taluda" :D
    Lol, ma arvan, et enamus said ikka asjast algselt (millest kogu teema ka tekkis) aru nii, et väidetakse, et PLO-s on swinge (loe variatsioon) oluliselt tihedamini kui NL HU-s. Mina väidan, et 2011 see hea PLO bumhunteri kohta ei kehti, kuna nad saavad raha keskmiselt paremini sisse kui NLHU bumhunterid. (mida mõtlesin ka winrate näite all)

  16. #1956
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    no aga kui sa saad ühe korra 1-99 taha või 50-50 taha siis variatsioon, mida me siin püüame tõstada, on 1-99 juhul karmim kui 50-50 juhul. tõenäosus on väiksem aga kui see variatsioon tuleb, siis selle võrra suurem see on, mida me siin püüamegi tõestada
    Sa rääkid selles, mis tekitab sitema tuju vist. Variatsioon mõõdab kõikumisi, aga kõikumisi praktiliselt pole kui saame 99% equityga raha sisse. :P

    http://en.wikipedia.org/wiki/Bernoulli_distribution


    Otsi sealt paremalt tulbast variance valem (p*(1-p)) ja pane p asemele enda equity (0.99 vs 0.55). Proovi järgi, kumb on suurema variancega.

  17. #1957

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas runnar Vaata postitust
    no aga kui sa saad ühe korra 1-99 taha või 50-50 taha siis variatsioon, mida me siin püüame tõstada, on 1-99 juhul karmim kui 50-50 juhul. tõenäosus on väiksem aga kui see variatsioon tuleb, siis selle võrra suurem see on, mida me siin püüamegi tõestada
    50-50 on variance 1.0, 99-1 juhul on variance 0.04.

    50-50 on alati variance suurem kui nupud eelises (v6i ka taga) olles sisse saada.

  18. #1958

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Sa rääkid selles, mis tekitab sitema tuju vist. Variatsioon mõõdab kõikumisi, aga kõikumisi praktiliselt pole kui saame 99% equityga raha sisse. :P

    http://en.wikipedia.org/wiki/Bernoulli_distribution


    Otsi sealt paremalt tulbast variance valem (p*(1-p)) ja pane p asemele enda equity (0.99 vs 0.55). Proovi järgi, kumb on suurema variancega.
    .

    päris palju mööda rääkimist oli, pluss obv

    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 27.10.11 at 02:06

  19. #1959

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Osad vist seostavad variatsiooni siin ainult ALL IN olukordadest, ehk siis EV erinevuseks ja osad kogu grindi, coolerid ja väixed potid jne. Sellepärast kokkuleppele ei jõutagi.

  20. #1960
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Osad vist seostavad variatsiooni siin ainult ALL IN olukordadest, ehk siis EV erinevuseks ja osad kogu grindi, coolerid ja väixed potid jne. Sellepärast kokkuleppele ei jõutagi.
    Tegelikult suurt vahet pole, kas rakendada minu juttu ainult all-in potidele või ka väiksematele potidele. All-in potidega on lihtsalt pointi kergem esile tuua.

    Winrate on kasum käe kohta. Et seda kõrgemaks saada, sa pead aina väiksemaid ja väiksemaid edge pushima. Mida väiksem edge (oled nt. non-allin käes väike, 51%, favoriit), seda suurem varieeruvus (sest võimalus, et pot läheks vastasele on 49%). Eks siin tuleb muidugi arvestada ka muid faktoreid nagu potiga manipuleerimisoskus jne.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES