Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 234, kokku 234 EsimeneEsimene ... 134184224232233234
Näidatakse tulemusi 4 661 kuni 4 678, kokku 4678
  1. #4661
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 389

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Vaadake, kas saate ligi: https://foorum.pokkeriprod.com/forum...(pokkeribotid)

    E: Nii öelda privatefoorum, kus on boti ehitus

  2. #4662
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 389

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Ma olen hakanud vaatama TOP100 võitjate CBete ja OOP cbetid on neil 20-30%, osadel vähemgi. Väga huvitav.

    E: Täiesti müstilised mängijad. Kohati nagu oleks üksteise koopiad.

    E2: Kohati on müstiline asi toimunud. Nagu oleksid mingid räiged nitbotid olnud, mis tegelenud bumhuntimisega ja check-foldinud fishide vastu OOP, aga IP pannud paugu. Siis tulnud mingid teised botid, kes hakanud neid nitbotte ära kasutama....

    Ehk kui nii, siis netipokker on jõudnud sinnamaani, et bottide omanikud on hakanud teisi botte abusema? :D

  3. #4663

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma olen hakanud vaatama TOP100 võitjate CBete ja OOP cbetid on neil 20-30%, osadel vähemgi. Väga huvitav.

    E: Täiesti müstilised mängijad. Kohati nagu oleks üksteise koopiad.

    E2: Kohati on müstiline asi toimunud. Nagu oleksid mingid räiged nitbotid olnud, mis tegelenud bumhuntimisega ja check-foldinud fishide vastu OOP, aga IP pannud paugu. Siis tulnud mingid teised botid, kes hakanud neid nitbotte ära kasutama....

    Ehk kui nii, siis netipokker on jõudnud sinnamaani, et bottide omanikud on hakanud teisi botte abusema? :D
    Sa vaatad neid asju gg subis ? (Ma ei tea sellest rohkem kui sa siin paar pilti näidanud) ma üldse oleks gg hudi ja asjadega natuke skeptiline . Kas neil polnud just tehniline/ebakompetentsi viga ,kus kõigil olid ülikõrged 3bet statsid rushis- a kui inimene nö rush foldis pre siis see ei läinud 3beti arvutuskäiku sisse .

  4. #4664
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 389

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Sa vaatad neid asju gg subis ? (Ma ei tea sellest rohkem kui sa siin paar pilti näidanud) ma üldse oleks gg hudi ja asjadega natuke skeptiline . Kas neil polnud just tehniline/ebakompetentsi viga ,kus kõigil olid ülikõrged 3bet statsid rushis- a kui inimene nö rush foldis pre siis see ei läinud 3beti arvutuskäiku sisse .
    Ei. Sul kaks posti tagasi antud viide ei avane? Või see viide: https://foorum.pokkeriprod.com/showt...Kas-n%C3%A4ete

    Pole päris avaliku otsa jutud.

  5. #4665
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 868

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Huvitav kui head tänapäeva pokkeri botid on, mäletan kunagi ammu lugesin et nl50 HUs on mingi bott ja siis ma käisin abusesin, põhimõtteliselt lihtsalt overbettisin palju, tol ajal bot ei saanud küll aru et ilmselgelt mul pole 15 kätt järjest sett

  6. #4666

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Huvitav kui head tänapäeva pokkeri botid on, mäletan kunagi ammu lugesin et nl50 HUs on mingi bott ja siis ma käisin abusesin, põhimõtteliselt lihtsalt overbettisin palju, tol ajal bot ei saanud küll aru et ilmselgelt mul pole 15 kätt järjest sett
    Rta ka teemas rohkem + botid paremad,tee nüüd vahet kes bot ja kellel rta. Twitchis ka toorelt vahele jäädud gtow kasutamisega keset mängu. Coinpoker kunagi viskas kohe teate mulle ette,kui läksin lihtsalt hrc subhindasid vaatama kodulehele,ehk siis võiks gtow-ga ka mingi avastamine olla. Aga jh suurt vahet pole,kes tahab see võtab teise läpsi juurde ja ainuke võimalus 99% ausas mängus osaleda on see kui kõigil on 360° kaamerad oma toas

  7. #4667
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 868

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Rta ka teemas rohkem + botid paremad,tee nüüd vahet kes bot ja kellel rta. Twitchis ka toorelt vahele jäädud gtow kasutamisega keset mängu. Coinpoker kunagi viskas kohe teate mulle ette,kui läksin lihtsalt hrc subhindasid vaatama kodulehele,ehk siis võiks gtow-ga ka mingi avastamine olla. Aga jh suurt vahet pole,kes tahab see võtab teise läpsi juurde ja ainuke võimalus 99% ausas mängus osaleda on see kui kõigil on 360° kaamerad oma toas
    Ma ei taha endale managerigi alla tõmmata et äkki süüdistatakse milleski :D

  8. #4668

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma ei taha endale managerigi alla tõmmata et äkki süüdistatakse milleski :D
    Gg-s palju regulare kes kasutavad ka jurojin-i mis igati legaalne....aga ma ei tea ,kui sul juba näitab mdef-i kas see väheke üle piiride pole palju programm võib aidata

  9. #4669
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 389

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Enamik pokkeritube sõimab ka siis, kui PokerStove lahti on. Absurd, sest samad asjad on saadaval otse veebis: https://www.pokerhandrange.com/

  10. #4670
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 389

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Täna pidi chesteris cash olema. Muru taga Sibold ja paremal Koorits. Sarnasus olemas?

    ( Click to show/hide )

  11. #4671
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 389

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Kontoris telekas mingi mõttetu Lao Meelise podcast mängis kõrvale. Ja see sai läbi ning siis algas lambikas uus ja vaatan, et WTF, Prigožin on ellu ärganud ja räägib puhtas eesti keeles.


    Igatahes jäi kõrva, et vana käib pereemasid aitamas lapsi saada... ja tal juba 39 pendlilast... Päris hea pendel vanal.

    https://www.youtube.com/watch?v=p-T6WG1gPX0&t=151s

  12. #4672
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 389

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Täitsa ******, kuidas Prigožin solvas mind. Tra ma viimased 7 aastat Honda vend ja nüüd pani sellist autorassimi.

    «Ütleme, et sa oled sündinud Ferrarina, aga sulle lapsest peale on selgitatud, et sa oled Honda. Onju. No sa eladki Hondana kogu aeg ja su vaene tohutu mootor läheb rooste. Ja siis sa komistad minu üle. Ma olen siis see vend, kes ütleb, et kallike sa oled ju Ferrari. Võtame nüüd selle sitt õli välja, see sitt bensiin välja, paneme sulle uued need ja uued nood jupid. Rõõõn... Rõõnnnm. Rõõõõnn. Nüüd vajuta raisk!»

    https://youtu.be/p-T6WG1gPX0?si=0Rkgs8caSaB3ojiq&t=562

  13. #4673

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Täna pidi chesteris cash olema. Muru taga Sibold ja paremal Koorits. Sarnasus olemas?

    ( Click to show/hide )
    Tupic varsti tuleb külla sulle selle lilla dildoga kui palju kiusad :)

  14. #4674
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 868

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Oskab keegi õelda palju chesteris cashi üldse jookseb ja mis kellaaegadel?

  15. #4675

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Oskab keegi õelda palju chesteris cashi üldse jookseb ja mis kellaaegadel?
    Kirjuta meelis vistile ,äkki ta sama tore nagu omal ajal olop oli-mul oli mingi kamm olybetiga ,mis ei liikunud kuidagi supoga. Keegi soovitas ,et kirjuta otse olopile ja küll aitab. Vähe kõhe oli aga slidisin dm-se ja üllatuslikult lausa hilisõhtul vastas ja järgmine päev oli asi korras

  16. #4676
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 868

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Kirjuta meelis vistile ,äkki ta sama tore nagu omal ajal olop oli-mul oli mingi kamm olybetiga ,mis ei liikunud kuidagi supoga. Keegi soovitas ,et kirjuta otse olopile ja küll aitab. Vähe kõhe oli aga slidisin dm-se ja üllatuslikult lausa hilisõhtul vastas ja järgmine päev oli asi korras
    Mina introverdina ei taha kellegile kirjutada

  17. #4677

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mina introverdina ei taha kellegile kirjutada
    Ära ütle,et sul rohkem supoga kirju vahetatud elu jooksul kui vallaliste daamidega ?:(

  18. #4678
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 868

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ära ütle,et sul rohkem supoga kirju vahetatud elu jooksul kui vallaliste daamidega ?:(
    Võimalik

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES