Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 228, kokku 228 EsimeneEsimene ... 128178218226227228
Näidatakse tulemusi 4 541 kuni 4 553, kokku 4553
  1. #4541
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 807

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pean oma fännihordide ja jõhkra arvuliste lugejate ees räigelt vabandama oma suure vale pärast. Siiski-siiski eile mängisin mõned käed veel ning tabas suur räige edu ja seega kuu jäi hoopis nii:

    ( Click to show/hide )


    Seega -9.44bb/100 crusheri asemel olin juunis hoopis -8.74bb/100 crusher. Veelkord vabandan kõigi ees, kellele valmistasin pettumuse selle räige valega.
    Graafikust on näha et sa said vahepeal isegi ~10 kätt nautida plussis olekut kuu alguses.

  2. #4542
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Graafikust on näha et sa said vahepeal isegi ~10 kätt nautida plussis olekut kuu alguses.
    See näitabki, et ma päris fish pole ja seega teised jooksevad lihtsalt hästi. Mina pole millestki süüdi ega midagi valesti teinud.

  3. #4543
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Graafikust on näha et sa said vahepeal isegi ~10 kätt nautida plussis olekut kuu alguses.
    Lisaks. Ja palun valesid ja laimu mitte levitada. Kümnest käest on asi ikka VÄGA kaugel.


    ( Click to show/hide )


    Tugevalt üle kümne käe. Ikka prisked 30 kätt.

    Aga hea, et märkasid. See võibki olla ehk see valgus tunneli lõpus, mida ma olen otsinud:


  4. #4544
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 807

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Võta kätte ja tee üks kuu õppe sessiooni äkki saad oma winrate -5bb/100 peale!

  5. #4545
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Võta kätte ja tee üks kuu õppe sessiooni äkki saad oma winrate -5bb/100 peale!
    See oleks fantast!!! Mu elu suurim unistus. Aga vaevalt, et täitub. See -5bb/100 tundub nii kauge ja midagi, mida ei saagi käega katsuda....

  6. #4546

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See oleks fantast!!! Mu elu suurim unistus. Aga vaevalt, et täitub. See -5bb/100 tundub nii kauge ja midagi, mida ei saagi käega katsuda....
    Aga viska report ka siia by pos. Vaatame deemonitele otsa. Miski sisetunne ütleb,et sellise winratega juba pre ka miskit mäda. Samas ma pole cashi spetsialist ,aga äkki kakaga ikka miskit märkab 2 peale .Suurimad leakid üldiselt nii lihtsasti lahendatavad kui ego ei sega

  7. #4547
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Graafikust on näha et sa said vahepeal isegi ~10 kätt nautida plussis olekut kuu alguses.
    Juhtugu, mis juhtugu, seda enam keegi ära võtta ei saa, sest see kui eelmine kuu olin ca. 30 kätt plussis, siis see kuu juba üle 700 käe! Seega ma olen täpselt 23.3 korda arenenud võrreldes eelmise kuuga. Ma arvan, et see võib olla arenemisrekord.

    ( Click to show/hide )

  8. #4548
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Aga viska report ka siia by pos. Vaatame deemonitele otsa. Miski sisetunne ütleb,et sellise winratega juba pre ka miskit mäda. Samas ma pole cashi spetsialist ,aga äkki kakaga ikka miskit märkab 2 peale .Suurimad leakid üldiselt nii lihtsasti lahendatavad kui ego ei sega
    Aga palun

    ( Click to show/hide )


    E: Ja mitte küsida, miks käte arv erineb (aa vist tean - pole kõike käsi koduarvutisse importinud, aga see paarsada kätte statistikat ei muuda).

  9. #4549
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 807

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    3betid liiga palju vist, eriti MP/CO ning BB peal võid rohkem käsi callida

  10. #4550

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    buttonit võib ka rohkem flattida vist isegi 100bb ja avada. Mul vahel teatud setupides võib btn avang 70ni ka minna. Mis river call efficiency üleüldse ja BB/SB teeb, seal võib ka palju raha kaotada, kui laasi stiilis otsida põhjuseid miks peab callima.

  11. #4551
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Unustasin lisada, et seal väga palju HU/3handed käsi, kuna ei viitsi laudu otsida ja enamik ajast avan ise laudu.

  12. #4552
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    https://novaator.err.ee/1609386488/d...agulas-eestist

    Päris "julm" lugemine ja tekitab küsimuse, et kas veel kuskil "normaalses" riigis on pealinna peatänaval diktaatoripea, kellede otsese tegude või tegutsemata jätmise tagajärjel okupeeriti Eesti, tuhanded küüditati, rahvust venestati ja hävitati? Aga pole imestada, kui põhimõtteliselt samas kohas asub ka Eesti esiküüditaja bareljeef, mis siiani "uhkelt" ehib seina.


    Diktaator Pätsi pea Tallinnas Estonia teatri taga.

    Kes ei viitsi pikka artiklut lugeda, siis mingit 1934. aasta vapside kavandatud riigipööret ei olnud või vähemalt selle kohta puuduvad tõendid. Seda on väga tähtis teada, sest riigipööre oli toonase kaitseseisukorra kehtestamise üks põhjuseid, mis viis suure arreteerimislaineni ja Eestis demokraatia lõppemisi ning diktatuuri kehtestamiseni ja see omakorda Eesti okupeerimiseni. Kaitseseisukorra kehtestajaks loomulikult Päts.

    Ka kaitseseisukord polnud midagi harukordset. Seda oli ka varem kehtestatud, aga piirkonniti. Kui võrdleks, siis midagi äkki taolist COVID-19 seisukordade ajal, kus Saaremaa lukku pandi.

    Seda, et seisukorda oli varem põhjustatud ja just piirkonniti ning ajutiselt, on samuti tähtis teada, sest Päts kehtestas seisukorra üle kogu riigi ja seda mitte ajutiselt, vaid aastateks kuni Eesti vabariigi okupeerimiseni.

    Nagu kirjutatud, siis kaitseseisukorda Päts ei leevendanudki, vaid tõi kehtestamise põhjuseks riigipöörde ja hiljem pikendamiseks sise - ja välisvaenlased. Kui alguses kehtestamist võis kuidagigi õigustada, siis hiljem enam mitte. Ometi leevenemise märke ei olnud.

    Kaitseseisukord oli suunatud eelkõige vabadussõjalaste (vapside) vastu. Sellega sulgeti erakonnad, Vabadussõjalaste Liit ja sellega seonduvad ajalehed ja organisatsioonid, lükati valimised tähtajatult edasi ning piirati laiemalt demokraatlike vabadusi, piirati ajakirjandusvabadust jne.



    Artur Sirk. Eesti Vabadussõjalaste Liidu asesimees pidamas kõnet 1933. aastal.

    Teisisõnu valitses sügav Pätsi diktatuur. Poliitilised konkurendid, kas olid arreteeritud, väljasaadetud või muul viisil vaigistatud. Opositsiooni ei eksisteerinud. Tuntakse ka nime all vaikiv ajastu.

    Samas välispaguluses romantiseeriti Eestist kui demokraatikust riigist, mis kadus koos NL okupatsiooniga. Tegelikkuses polnud demokraatiast haisugi ja ei olnud ka mingeid märke demokraatia taastamisest.

    Kes julges rääkida välispaguluses tõtt, süüdistati vabadusvõitluse huvide eiramises ja NL propagandalastele trumpkaartide kätte mängimises.

    Hmmm.. Kas see viimane pole äravahetamiseni sarnane tänasele sildistamisele? Kui ei räägi seda juttu, mida soovitakse kuulata, siis said COVID-19 sildi "lamemaalane, vaksivastane" ja nüüd "Kremlimeelne, Putinist, Kremli jutupunktide edastaja"?

    Tulles tagasi teemasse, siis välisdiplomaatias oli seisukoht ühene ja tsiteerin doktoritöö kaitsjat Kenkmanni isiklikult: ""Vaadates 1934. aastal Eestis viibinud diplomaatide ettekandeid oma pealinnadesse, said nad kõik toimunust ühtmoodi aru. Pole vahet, kas tegemist oli Natsi-Saksamaa, kommunistliku Nõukogude Liidu või demokraatliku Rootsi, Soome ja veel viimaseid kuid demokraatliku Läti diplomaatidega: nad kirjutasid väga üheselt mõistetavalt, et Eestis on kehtestatud diktatuur"

    ===

    Seega tulen algse küsimuse juurde, kas on normaalne, et meie pealinna ühel käidavamal tänaval on diktaatoripea ? Kogu seda "julma" juttu lugedes on tegu küll ajalooga, aga häbiplekiga meie ajaloos ja selline pea ei tohiks olla küll peatänaval.

    Võrdlusena. Ma ei ole Berliinis kunagi käinud, aga kas Berliinis peatänaval on Hitleri pea või mõni suur Hitleri monument? Või üleüldse kuskil Berliinis või Saksamaal kuskil avalikus kohas ja seda mitte ajaloolise väärtuse, vaid ülistavana ?

    Mõttekoht.

  13. #4553
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Fikseerin kärmelt ära enne kui jälle uuesti auku hakkan vajuma. Vähemalt jõudsin põhjast rehabiliteerimise käigus $217.63-eni ehk 4.5BI-ni.

    ( Click to show/hide )


    Kümnekordne suurendus!
    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES