Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 228, kokku 228 EsimeneEsimene ... 128178218226227228
Näidatakse tulemusi 4 541 kuni 4 545, kokku 4545
  1. #4541
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 803

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pean oma fännihordide ja jõhkra arvuliste lugejate ees räigelt vabandama oma suure vale pärast. Siiski-siiski eile mängisin mõned käed veel ning tabas suur räige edu ja seega kuu jäi hoopis nii:

    ( Click to show/hide )


    Seega -9.44bb/100 crusheri asemel olin juunis hoopis -8.74bb/100 crusher. Veelkord vabandan kõigi ees, kellele valmistasin pettumuse selle räige valega.
    Graafikust on näha et sa said vahepeal isegi ~10 kätt nautida plussis olekut kuu alguses.

  2. #4542
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Graafikust on näha et sa said vahepeal isegi ~10 kätt nautida plussis olekut kuu alguses.
    See näitabki, et ma päris fish pole ja seega teised jooksevad lihtsalt hästi. Mina pole millestki süüdi ega midagi valesti teinud.

  3. #4543
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Graafikust on näha et sa said vahepeal isegi ~10 kätt nautida plussis olekut kuu alguses.
    Lisaks. Ja palun valesid ja laimu mitte levitada. Kümnest käest on asi ikka VÄGA kaugel.


    ( Click to show/hide )


    Tugevalt üle kümne käe. Ikka prisked 30 kätt.

    Aga hea, et märkasid. See võibki olla ehk see valgus tunneli lõpus, mida ma olen otsinud:


  4. #4544
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 803

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Võta kätte ja tee üks kuu õppe sessiooni äkki saad oma winrate -5bb/100 peale!

  5. #4545
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Võta kätte ja tee üks kuu õppe sessiooni äkki saad oma winrate -5bb/100 peale!
    See oleks fantast!!! Mu elu suurim unistus. Aga vaevalt, et täitub. See -5bb/100 tundub nii kauge ja midagi, mida ei saagi käega katsuda....

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 20 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 20 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES