Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 228, kokku 228 EsimeneEsimene ... 128178218226227228
Näidatakse tulemusi 4 541 kuni 4 545, kokku 4545
  1. #4541
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 803

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pean oma fännihordide ja jõhkra arvuliste lugejate ees räigelt vabandama oma suure vale pärast. Siiski-siiski eile mängisin mõned käed veel ning tabas suur räige edu ja seega kuu jäi hoopis nii:

    ( Click to show/hide )


    Seega -9.44bb/100 crusheri asemel olin juunis hoopis -8.74bb/100 crusher. Veelkord vabandan kõigi ees, kellele valmistasin pettumuse selle räige valega.
    Graafikust on näha et sa said vahepeal isegi ~10 kätt nautida plussis olekut kuu alguses.

  2. #4542
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Graafikust on näha et sa said vahepeal isegi ~10 kätt nautida plussis olekut kuu alguses.
    See näitabki, et ma päris fish pole ja seega teised jooksevad lihtsalt hästi. Mina pole millestki süüdi ega midagi valesti teinud.

  3. #4543
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Graafikust on näha et sa said vahepeal isegi ~10 kätt nautida plussis olekut kuu alguses.
    Lisaks. Ja palun valesid ja laimu mitte levitada. Kümnest käest on asi ikka VÄGA kaugel.


    ( Click to show/hide )


    Tugevalt üle kümne käe. Ikka prisked 30 kätt.

    Aga hea, et märkasid. See võibki olla ehk see valgus tunneli lõpus, mida ma olen otsinud:


  4. #4544
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 803

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Võta kätte ja tee üks kuu õppe sessiooni äkki saad oma winrate -5bb/100 peale!

  5. #4545
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: [25NL@eveywhere] Ranka otsimas tupikteed - kus neid bokkereid mängida saab?

    Tsitaat Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Võta kätte ja tee üks kuu õppe sessiooni äkki saad oma winrate -5bb/100 peale!
    See oleks fantast!!! Mu elu suurim unistus. Aga vaevalt, et täitub. See -5bb/100 tundub nii kauge ja midagi, mida ei saagi käega katsuda....

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES