Deem.

Ise jäin 15 vist, kui QQ-ga UTG minraisesin, burget pani otsa, ma callin ja tal AK. Flip ei tulnud ära. ESTPatrick sai bääd biidi KK vs AK PF AI, floppi A ja Krayzie jäi bubblesse, kuna algul sai cooleri ja siis lihtsalt ei olnud midagi enam teha ja shoves SB-lt 72o-ga.

Üldine mulje
NUTS, NUTS, NUTS, NUTS! Park leedu kasiino kõrval on sitaauk (vabandage väljenduse pärast). Ausalt. Leedu kasinn on suur ja avar, pokkerilauad on vaheldumisi, mõni "skillgame" laud kõrval, baare mitu tükki + keskmine leedukas tundus mulle mega lahke inimene. Turniiri struktuur oli ka kõva, diilerid olid kõva, keegi ei sõimanud diilereid, keegi ei karjunud ega röökinud vaid tehti nalja.

ESTPatrick muidugi tegi kino. Esimese kolme tunni jooksul istus enamus ajast baaris (ma ka aitasin teda nats), kühvelda Tequila Sunrisesid sisse ja kokku mängis 8 kätt ning sai suht chipliidriks :) Ja ehga ometi ta üksi purju ei saa jääda -- kogu seltskond oli Powered By ESTPatrick & Ranka. Siis muidugi Burget ka ei suutnud võlgu jääda ning hakkas ka tellima vana head Sunrise ning nii see läks.

Finaallaud mängiti ära ja siis lasime edasi hommikuni. Meiega ühines ka Tõnu, kes oli teinud terve päev otsa head mängu ja võttis ka sümboolse pitsi, kuna sai ikkagi rahadesse välja ning kes tõi meid tagasi Tallinnasse. Suured tänud talle!

Olen üritusega rahul ja peaks rohkemgi selliseid trippe ette võtma aga kuradima fking lennukid ikka räigelt häirivad.

Anyway nüüd peole, kes veel tahab tulla see hellaku ja esmaspäevased 4 nädalat kaine :)

PS!!! ESTPAtrickul oli au Orlov välja võtta 29s-ga ning sai selle eest €500!