Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4538

Niitvaade

  1. #11

    Re: Blogi: Ranka [Kuule imbetsill! Mida sa toimetad?!!]

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Sa ikka ise saad aru, et väidad siin, et PLO variatsioon on väiksem kui NLHE oma? Võta ja mängi nats ja tule tagasi kui oled -20 BI tala saanud mõne donki vastu, kes iga käega pf või flopil bustoks läheb.

    Muuhulgas, nt. PLO50 HU-s 15bb/100 kaotav vastane ei anna tegelikult midagi ära. Ta maksab selle rakeks. Kuivõrd sa ise maksad ka, siis peab su edge olema vastase ees rängalt suurem kui NLHE-s kui sa teenida tahad.
    Rofl, ma väidan, et suurem bb/100 tähendab väiksemat variatsiooni.

    Variatsioon on igas mängus obv ja samamoodi võid sa kaotada, nagu ka codecci näitas hiljuti oma graafikutes, 20 BI täielikele drooleritele. PLO HU (rõhk HU-le) peaks olema oskajale bumhunterile minu väitel tõesti variatsioonivaesem kui NLHE HU, kuna winrate on kõrgem.

    Mulle jääb su jutust mulje, nagu PLO HUs oleks keerulisem võita kui NL HUs. Selle peale ei oska ma tõesti midagi öelda (eeldusel, et sa oskad mängu nüanse võrdväärselt NL HU-ga) ja kui rake´i ei biidi, siis on asi pigem mängijas.

    edit: btw rake on NLHU ja PLOHU täpselt sama %.

    edit2: kokkuvõtteks mida kõrgem winrate, seda väikesem variatsioon. Ma väidan, et PLO HU bumhunterite winrate on kõrgem kui NL HU bumhunterite oma ja seega ka variatsioon väikesem.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 26.10.11 at 21:24

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES