Tsitaat Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
Mis värk selle saja mänguga?
Proovin olla seal, kus actioni-raha suhe kõige parem 1-2 tablingu jaoks. Hetkel selleks tundub PLO ja HT-d.

Baltic Winter Festivalil ma tegin väga halba mängu, mis ei kannata kriitikat ja overall selline mäng ei ole kindlasti +EV. Olin tight seal, kus ei olnud vaja ja loose seal, kus ei olnud vaja. Järgmine planeeritud turniir oli Eestikate ME ja/või HU aga kuna esimest korda live turniiril ei suutnud olla distsplineeritud siis seetõttu jäävad need turniiri veel suure küsimärgi alla. Erinevalt Balticust, mis oli päevaplaanidesse pandud mitu kuud ette jäävad meistrikate turniirid sama päeva otsustada.

Ja olen mitu korda tahtnud rääkida käest, mille olen pidevalt ära unustanud. Panen selle koheselt kirja panema. Nova Goricas oli väga passiivne laud, kus pidevalt oli 7-8 limpi ja mäng läks väga aeglaseks. Siis oli käes 34s ja limpisin kaasa, tagant tuli raise ja 5-6 mängijat callisid, mida tegin minagi. Flop oli A4X ja arvasin, et mul gutshot. Ei viitsinud isegi kaarte checkida, sest nokkisin oma teleoni, kuna laud oli niiiiiiii igav aga soft. Flop checkiti läbi, turn 4. Ees bet + raise ja snap foldisin käe ning siis mõtlesin: MIDA, TRA MUL TRIPS OLI JU. Seega väga tore misclick.

Peale seda kätt lauast cashout ja minekut. Sellised vead on katastrofaalse hinnaga.