Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
Üldiselt taandub kõik ikkagi sellele, et panna vastane vigu tegema ja seda võimalikult suurtes pottides - s.t et pre/flop(vahel ka turnis) tasub teha selgelt equitile sülitavat mängu, kui rangede põimumine+villase dendencies/villase`le jääv read on selline, mis paneb ta hiljem vea tegema. "vigade" sihilik tegemine on igati ok, kui see täidab seda eesmärki, et panna opponent suuremat viga tegema.
Üpris ekstreemne ja prim. näide: minule ei ole võõras kasvõi check/foldida flopil improved(Naired on flop(saades veel norm equiti ))(vahel kasvõi olenemata sizingust)(tundes vastast ja vastavalt oma mänguplaanile teatud improving lihtsalt ei sobi, kuna läheks vastuollu esimese lõiguga) Kui mul on teadmine(millistes spottides ma saan vastase panna suuremat viga tegema)+plaan, siis teen ma süümepiinadeta väikseid "vigu" ette.

INB4 suur mõla: siin foorumis ma tean nelja meest, kes jagavad biiti. Mitte, et ma standard playd maha teeks ja vähem võitvaid mängijaid, vaid, et learning curvest ees olla on vaja oma peaga mõelda, lugemus jäägu kõigest lähtepunktiks.
no ma igatahes tänan.