Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
niiet muchosel on pohui

"savi et rigged minge m2ngige tehke rake $$ tuleb meile"

??
Loe palun algset postitust ja ära räägi oma jutule nii vastu. Algul trollid oma mõttetu postitusega, ja siis hakkad toetama, et ongi rigged. Palun - kui sul ei ole midagi öelda faktipõhist, siis ära kirjuta, sest ma ei edaspidi ei vaevugi siia vastama. Saad aru, ma tõsiselt ei räägi miskitest mõttetutest reg-fishidest, kes on 30/14, postflop enam-vähem skilliga, vaid suurtest donkidest, kelle eest ma sisuliselt nüüd HNR-isin.

Miks ma peaksin seda tegema ja sellist mulli suust ajama, et tuba rigged? Ma räägin, et see on goldmine. Nagu heads-upis tuleb agro-donk, keda olen päev otsa oodanud, siis ma löön käsi kokku ja loen raha. Juhtub ja on juhtunud ka HUs kõige suurtemate donkide vastu downswinge.

Kõige rämedam ongi see, et mida rohkem ma mõtlen, seda võimatum on tõestada ilma andmebaasita ja statistikata. Kui ma mõtlen enamus käte peale, siis suuremalt jaolt olid coolerid või suuremalt jaolt drawdest läks mööda. Kui ma tulen postitan siia 20-30 kätt, kus drawd läksid mööda ja selle alusel väidan, et tuba on rigged, siis mind naerdakse ju lihtsalt välja. Meenutab leitsi downswingi, kus AA ei saanud pres actionit... :P

Seega oleks vaja suurt andmebaasi, et väita statislist anomaaliat. Ainus, mida ma sa saaks tõestada on see ,et tegu on suurte fishidega, väga suurtega, postitades käsi/screenshote. Kuna andmebaase ei ole, siis on sedagi suht võimatu teha.